6 sierpnia 2020 Slawy, Jakuba, Oktawiana

Budżet Obywatelski na rok 2020

dodał 2019-11-21
Budżet Obywatelski na rok 2020

Poniżej w pliku informacje dotyczące projektu Budżetu Obywatelskiego na rok 2020 , w tym projektów zakwalifikowanych do realizacji. Przypominamy, że do podziału było 400 tys. złotych.

jp

 Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Wania   2019-11-28

Ten temat nie interesuje tego polsko/niemieckiego tępaka na kierunku o nazwie "Hańba, Hańba, Hańb"... etc. Tej ohydzie / szpetocie usw. wali dzisiaj tak z krocza jak sowieckiemu sołdatowi z onuc pod Seelow / Berlin, na kierunku.


#Psychotronik to nie to samo co psychiatra#Wania  2019-11-28

Obwąchiwałeś? Masz psie nawyki czy jesteś narkomanem. Na drugi raz wąchaj tylko się nie zaciągaj, no i tak nie przeżywaj.


#Escobaros   2019-11-21

Dlaczego w naszej gminie tereny wiejskie dostają 3 dotacje a w mieście tylko 2? W mieście wygrywają projekty przy spółdzielni i użytku publicznego. Brawo


#Mmm#Escobaros  2019-11-21

Moze dlatego - ,, ze ,, ludzie ze wsi" postarali sie bardziej i zebrali więcej głosów. - ,,Oczywista oczywistość" :-)


#Escobaros#Mmm  2019-11-21

Oczywistością jest, że nie zrozumiałeś mojego pytania. Chodziło mi o to, że miasto jako skupisko większej ilości mieszkańców powinno mieć zapewnione większą ilość funduszy. Jednak masz rację, że na wsi ludzie bardziej się zmobilizowali.


#Mmm#Escobaros  2019-11-21

W tym roku była jedna pula. Wygrywały projekty z największą ilością głosów. Mogło zdarzyć się tak, ze wygrałyby tylko projekty z miasta gdyby tylko miały więcej głosów.


#Marek#Mmm  2019-11-23

W wiesniakach siła haha


#Lol   2019-11-22

A w Stegnie oczywiście-nie ma nic do zrobienia-zero inicjatywy!


#Psychiatra   2019-11-22

Nie widzę funduszy na leczenie demencji u sierżanta LWP


#Deskorolka   2019-11-21

Nie ma czego żałować. Skatepark będzie wykonany poza budżetem obywatelskim. Urząd miejski już wyasygnował środki finansowe na projekt. Za 80.000 zł z Budżetu Obywatelskiego byłby to pseudoskatepark. Na taką inwestycję trzeba więcej pieniędzy.


#Janosik#Deskorolka  2019-11-21

Czy informację można gdzieś potwierdzić?


#Zmartwiony   2019-11-21

Nie można było w tym roku podzielić kwoty Budżetu Obywatelskiego na pule dla miasta i wsi proporcjonalnie do liczby mieszkańców, jak to było dotychczas, bo rząd zmienił ustawę i taki podział stał się niezgodny z prawem. Musiała być jedna kwota-pula na całą gminę. Nie wiadomo po co była ta zmiana ustawy i czemu służy.


#Janosik   2019-11-21

Szkoda, że skatepark nie powstanie tylko brama wjazdowa do szkoły. Dzieci miały by gdzie bezpiecznie jeździć na rolkach i hulajnogach. No cóż jak głosuję się w szkołach i nauczyciele każą tak głosować dzieciom to później takie wyniki.


#Mmm#Janosik  2019-11-21

Nikt nikomu nie każe. To mit, że szkoła nakazuje. Kazdy ma prawo glosować na co chce. Tak czy tak rzeczywiscie szkoda, ze skatepark nie powstanie. Duzo mówilo sie o tym projekcie ale ludziom nie chcialo sie tylka ruszyć i pomóc w zbieraniu głosów. Jest tyle rodzin, ktore byly zainteresowane tym projektem. Niech każda zebrałaby po 10 głosów. Nikt za Was tego nie zrobi, !!!!!!


#Janosik#Mmm  2019-11-21

"Nikt nikomu nie każe. To mit, że szkoła nakazuje" ciekawe bo ja widziałem co innego w tym roku i wcześniejszych.


#Mmm#Janosik  2019-11-21

Czyli był Pan świadkiem tego, że w szkole jakiś nauczyciel czy dyrekcja KAZALI tzn powiedzieli -,, musicie glosować na ten projekt, nie macie prawa głosować na inny". ??????? ??Nikt w szkołach takich rzeczy nie mówi!!!.!!!!!! Chcesz glosujesz nie to nie. Kazdy ma swój rozum. Normalne ze szkola ma duze szanse ale nikt nikomu nie broni glosować na inne projekty.


#Janusz   2019-11-21

A po co mnie ten cały skajetanpark. Guwnioki i tok tylko bendo tam wino łoić i fajki palić. Jak się chcom dupom pokręcić na deskorolku to niech se na pole idą tam np jak się jedzie na sakowko. Miesionc by naswirowal na tym skajtenparku, a potem by się ponapijali i jeden przed drugim pokazał ile to on ma siły i nadewastowali by tylko. Nistety tako to młodziesz dziś jest bezstresowo wychowano bez szakuncu do starszych.


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności