12 kwietnia 2021 Juliusza, Luboslawa, Zenona
Reklama Heops

Cud nad Wisłą

dodał 2020-08-04
Cud nad Wisłą

Zapraszamy na uroczystość z okazji 100-lecia Bitwy Warszawskiej, którą rozpocznie Msza św. ku czci Poległych w Bitwie Warszawskiej w kościele św. Bartłomieja w Pasłęku w dniu 15 sierpnia (sobota) o godz. 12:30. Następnego dnia - 16 sierpnia (niedziela) zapraszamy do Parku Rekreacyjno-Edukacyjnego na Placu 1000-lecia na drugą część uroczystości: o godz. 17:00 odbędzie się występ solistów z Pasłęckiego Ośrodka Kultury a o godz. 17:15 koncert grupy "Bez Idola".

Wstęp wolny!

Obowiązują ograniczenia wynikające ze stanu epidemii. Należy zachować min. 1,5 m. odległości między osobami. Obowiązują maseczki ochronne. Ograniczona ilość miejsc siedzących. Ograniczona liczba widzów do 150 osób.

W przypadku niesprzyjającej pogody koncert odbędzie się w sali widowiskowo-kinowej POK.

 


Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Formularz logowania

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się Tutaj


#NERWOWY   2020-08-17

Zbliża się czas kiedy na ulicach naszych miast doczekamy manifestacji z hasłami KACZYŃSKI- UCHODZI !


#Wnerwiony   2020-08-08

Obejrzałem filmik z zatrzymania osobnika (obojniaka?) ksywa "Margot przez policję w Warszawie. Wznoszone przez obrońców tego typka, aktywistów LGBT okrzyki były tak wulgarne, że chyba nawet w Pasłęku miejscowi fani tej zarazy nie odważyliby się publicznie tak krzyczeć. Cóż można powiedzieć - aktywiści LGBT to nie jest gorszy sort, to jest sterta ludzkich odpadów moralnych, którzy natychmiast powinni być aresztowani za zgorszenie publiczne. Jest taki artykuł prawny i powinien być bezwzględnie stosowany. Przecież na ulicy przebywają też dzieci i należy dawać im raczej przykład pięknej polskiej mowy a nie wylewu słownego szamba. Dalej podtrzymuję, że PiS cacka się z tym g*w**m, zamiast je utylizować. To jedno zatrzymanie nie czyni jeszcze wiosny.


#Maryś#Wnerwiony  2020-08-15

W Chinach , Mongolii i Rosji pojawiła się DŻUMA . Nie piszesz komentarza ,,wnerwiony " ? Odpowiednia argumentacja dla ciebie w tym temacie nie będzie stanowiła problemu. PISZ


#Pesymista#Wnerwiony  2020-08-11

Podoba ci się treść i myśl tego komentarza PISowski cenzorze ? Długo go trzymasz na pierwszej pozycji . Dobrze jesteś przygotowany do manipulacji.


#Jagna#Wnerwiony  2020-08-09

A ja dalej podtrzymuję , że nie jesteś europejczykiem tylko mieszkańcem EUROPY. Ludzie tacy jak nasi istnieją w całej Europie. Organizują wesołe manifestacje , parady , przemarsze i nie wulgaryzują , gdyż ich rządy akceptują ich pochodzenie genetyczne. U nas wszystko musi być inaczej nawet sędzia musi być funkcjonariuszem podległym Prokuratorowi Generalnemu. Nawet Prezydent kwestionuje obecność tych ludzi wśród nas. Uważa ich za ideologię. To są przyczyny ostrego spięcia i agresji


#Wnerwiony#Jagna  2020-08-09

"organizują wesołe przemarsze" i "nie wulgaryzują", tylko dosłownie plują innym w twarz, jak ta wasza zwolenniczka w Warszawie opluła spokojnego człowieka, który miał inne poglądy niż ona. IDIOTKO, czy ROZUMIESZ co piszesz?


#Wnerwiony#Wnerwiony  2020-08-09

"organizują wesołe przemarsze" i "nie wulgaryzują" tylko czynnie stają w obronie przestępcy, który napadł niewinnego człowieka i zniszczył cudzą własność, za co sąd skazał go na tymczasowy areszt a policja go do tego aresztu dostawiła. IDIOTKO, CZY ROZUMIESZ CO PISZESZ?


#Wnerwiony#Wnerwiony  2020-08-09

"organizują wesołe przemarsze" "nie wulgaryzują", tylko wieszają swoje znaki plemienne na katolickich figurach, obrażając katolickie uczucia religijne, co jest w polskim prawie karalne w odniesieniu do każdej religii i kpią z tych uczuć przy każdej nadarzającej się okazji, bacznie uważając by nie zakpić z religii żydowskiej, czy muzułmańskiej, bo się ich panicznie boją. IDIOTKO, CZY ROZUMIESZ CO PISZESZ?


#Normalny#Jagna  2020-08-09

Ten wnerwiony to wygląda mi na mieszkańca ZOO.


#Krótka Pamięć #Wnerwiony  2020-08-09

Przypomnij mi coś o nijakiej Lichockiej, jak tak wszystko pamiętasz, szkoda że fotek nie można wklejać, pokazałbym Terleckiego w kilku akcjach albo nawalonego Sasina na imprezie u prezesa Amber Gold i ciekawy jestem jak policja przestanie walczyć z kobietami, to może w końcu zajmie się Czarneckim od 2019 papiery na niego leżą u Ziobry, ciekawe będzie jak go obalą i będą ciągnęli do radiowozu uciskając tętnicę


#Proste#Krótka Pamięć   2020-08-09

Co obalą lub kogo? PIS, mając za przeciwników ugrupowania z wyborcami takimi jak Ty, będzie długo rządził.


#Jagna#Wnerwiony  2020-08-09

Pojedyńcze przypadki czy zdarzenia nie są odzwierciedleniem zjawiska. Ponieważ ja ciebie krytykuję nie świadczy , że w Pasłęku ciebie nie lubią. Może nawet uwielbiają. Wyniki wyborów ostatnich wskazują , że zwolennicy twojego rozumowania rosną w siłę. Pisz dalej agresywnie , buńczucznie z bandyckimi wnioskami


#Normalny#Proste  2020-08-09

Nikt nikogo nie będzie obalał.Obalić to możemy flaszkę.Ale 10ml ciemnego ludu w końcu zmądrzeje i zagłosuje za normalnością.


#Haha#Proste  2020-08-09

Sami się obalą , już zaczęli walkę o stołki ministerialne wyciągane z pot tyłków przez Kaczyńskiego, bo swoich nie ma czym już przekupywać, dyscyplina się kruszy, budżet pusty, chcieli kopalnie zamykać ale strach poślady ścisnął, to Sasina ukryli i górników testują lipnymi testami, mimo że nikt objawów nie ma , raz się pomylili i te testy dali do szpitala i 350 osób ze szpitala zarażonych, tak się wystraszyli że na drugi dzień drugi test i wszyscy zdrowi, cud na Śląsku .


#Wygrany#Normalny  2020-08-09

Ogarnij się. Ciemny lud przejrzał w 2015 roku a 2020 upewnił się co do wcześniejszego wyboru. W 2023 następne lanie. Przygotuj się , będzie jeszcze bardziej bolało.


#Zmieńcie wklejki#Haha  2020-08-09

To samo piszecie przez ostatnie pięć lat. I co? Premier Kaczyński jest dla Was poza zasięgiem, czas to w końcu przyjąć na klatę, tylko do tego trzeba mieć to coś , hehe.


#Haha#Zmieńcie wklejki  2020-08-09

Matołku, premier Kaczyński ? Ten tchórz dobrze wie że jak by wziął te przekręty na siebie, to skończy ukrywając się na Białorusi.


#Karp#Wygrany  2020-08-10

Przygotuj się , że w przyszłym roku zostaniesz bezrobotnym . W tej chwili jest 6 % , którzy poszukują miejsca aby zarobić na utrzymanie , będzie 12%. Podkarpacie , które zagłosowało na PIS masowo traci pracę , gdyż upadają zakłady związane z produkcją dla lotnictwa. Port lotniczy który jest w projekcie ale dyrektorem jest niejaki Horała , kogo będzie woził jeżeli produkcja upadnie a inwestycja w postaci Mierzei Wiślanej to straty ?


#Kasandra#Karp  2020-08-10

Zaklinasz rzeczywistość. Twój ból będzie się powiększał.


#Karp#Kasandra  2020-08-10

Ty nie masz bulu żadnego bo twój skład rozumu wyczerpał już zdolności reagowania na rzeczywistość. Ciężka choroba i nieuleczalna. Przy tej dolegliwości zostajesz osobą uznawaną > odporny na wiedzę


#Wnerwiony#Jagna  2020-08-10

To nie są pojedyncze przypadki. Obejrzyj filmik warszawskiej policji uwidoczniony na wPolityce.pl. Pokazano tam wyczyny i słownictwo LGBTowsiej dziczy. Ta dzicz - korzystając z niemrawości władzy - bezkarnie rozlewa się po kolejnych miastach. Szkoda, że polska policja jest taka łagodna dla tego bydła - powinna brać przykład np. z policji francuskiej, która bez pardonu rozprawia się z tymi demonstrantami, którzy łamią prawo.


#Pesymista#Wnerwiony  2020-08-10

Jest jeszcze jeden problem . który powinien ciebie podniecić > wnerwiony


#Normalny#Wygrany  2020-08-10

Zakończ ,,leczenie,, ziołem.Widać,że nie pomaga.Natomiast poczyniło spustoszenie w centralce.


#Dobra rada#Karp  2020-08-11

Rybko , nie rozpraszaj się bo zostaniesz odłowiona i skończysz na patelni. Wracaj do mułu.


#Sum#Karp  2020-08-11

Oj karpie,ale ciernik z ciebie.Normalna koluszka.


#Pesymista#Pesymista  2020-08-11

No i dlaczego przerwałeś PISowska twoja niedola dalszy ciąg komentarza ? Wnerwiony powinien odniesć się do problemu . Treść dalsza UKOI mu nerwy.


#Widząca#Wnerwiony  2020-08-08

Przecież aktyw LGBT mający gejów w d***e, używający ich jako mięso armatnie, to kreatury, posługujące się kloacznym językiem, nie znający prawdziwego języka polskiego. To margines społeczeństwa, bez kultury, bez ogłady, bez wychowania.


#Ta baba nie zasługuje na delikatność#Widząca  2020-08-09

To podobnie jak Jagna z Pasłęka. Tylko że ona jest jeszcze uosobieniem bezdennej głupoty.


#łuna nasza#Ta baba nie zasługuje na delikatność  2020-08-09

Ale łuna s Pasłenga, nasza choć gupia.


#A jak#łuna nasza  2020-08-09

Pierwsza zasada Nojmana z PO: - Swoich bronimy ...


#Kris#A jak  2020-08-10

Zasada > Czarneckiego


#Ludziska#A jak  2020-08-11

Powiedz którego pisowca ukarano, papiery na Czarneckiego leżą w Polsce od 2019,. jakoś nikt go nie pałuje, nie naciska na tętnice, nie wali z paralizatorów, Kaczyńskiego Dwie Wieże nawet nie przesłuchali a poszkodowanego przesłuchiwali przez 167 godzin o jakichś występach Lichockiej, Kurskiego czy pijackich rajdach byłego ministra z Warmii i Mazur, nawet nie wspomnę


#Bez napinki#Ludziska  2020-08-11

Zmień pampersa bo przecieka . Dam przykład, Gawłowskiego zaczęto rozliczać za poprzedniej ekipy i dopiero zaczęto przesłuchiwanie świadków. Sądy, a właściwie to sędziowie mają czas.


#Wnerwiony#Bez napinki  2020-08-11

Sądy to osobny problem, do którego PiS podchodzi jak pies do jeża, co jest nawet zrozumiałe, patrząc jak UE broni tej skamieliny cała swoją mocą a ma tę moc, niestety. Mimo to, powinien w ciągu tych trzech lat rozwiązać ten problem do końca, bo inaczej dalej będziemy pod władzą tej butnej, niesprawiedliwej kasty. A ona przecież decyduje o losie każdego kto dostanie się w jej łapy.


#SKĄD SIĘ BIORĄ PATOLE#Wnerwiony  2020-08-11

Czuj się bezpiecznie, za głupotę nie karzą.


#Fakty#Bez napinki  2020-08-11

Sędziowie Ziobry nie mają czasu, bo muszą hejtować dzieci przeciwników politycznych wykorzystując materiały operacyjne i wysyłając agentów operacyjnych do ich śledzenia.


#Zatkało Kakało#Bez napinki  2020-08-14

Coś ci argumentów brakuje , miałeś odpowiedzieć, którego pisowca sądy ziobrowe ukarały .


#Wnerwiony   2020-08-12

Te wybryki pedalskiej dziczy to nie są "pojedyncze przypadki" jak pisze tu jakaś Jagna tylko już dawno opracowany precyzyjny PLAN ZNISZCZENIA NASZEJ CYWILIZACJI zbudowanej na antycznej greckiej kulturze, rzymskim prawie i chrześcijańskim pojmowaniu człowieczeństwa. Plan ten ujawnił Rosjanin Jurij Bezmienow po ucieczce do Kanady. Oto etapy tego planu: 1. DEMORALIZACJA (10 - 15 lat), 2. DESTABILIZACJA (2 - 5 lat), 3. KRYZYS 2 - 6 miesięcy), 4. NORMALIZACJA. To jest plan nie tylko dla Polski ale ja piszę o Polsce. Po zdemoralizowaniu społeczeństwa i zdestabilizowaniu państwa nastąpić ma kryzys, który zmęczy społeczeństwo i wtedy wkroczy silny czynnik, który przywróci ład i porządek. Ten Silny Czynnik przejmie całe państwo i weźmie za mordę całe społeczeństwo razem z tymi idiotami, którzy


#Jagna#Wnerwiony  2020-08-12

Można jeszcze gorsze głupoty wypisywać ? Czy to już szczyt idiotyzmu? Znajdzie się ktoś , aby na takie ,,farmazony " odpowiedzieć ?


#Bezstronny#Jagna  2020-08-12

Dlaczego szukasz kogoś. Sama odpowiedz, jeśli potrafisz mądrze i merytorycznie a nie głupio i pusto. No chyba że nie potrafisz.


#Rozśmieszony#Bezstronny  2020-08-12

Jagna a może Jaga albo Baba Jaga. Brakuje tylko Jasia i Małgosi jako wsadu do pieca. Ale jest zastępstwo - Wnerwiony, w sam raz do pieca.


#He he#Rozśmieszony  2020-08-12

Eee tam, do pieca. To musi być widowisko, najlepiej na stos przy zaproszonych warszawskich gościach z LGBT i Baby Jagi oraz TVN.


#Stwierdzam tylko fakt#Bezstronny  2020-08-13

Nie potrafi.


#Wnerwiony#Wnerwiony  2020-08-12

którzy teraz tak żarliwie chcą nam polskie państwo zdestabilizować. Ci idioci będą bardzo zdziwieni, że nie są już nikomu potrzebni i muszą się podporządkować nowemu porządkowi na równi ze znienawidzonymi teraz przez nich katolami, bo najmniejsza próba niesubordynacji skończy się dla nich taką karą, przy której obecne "pisowskie represje" będą wspominać jak utracony raj przez Adama i Ewę. Na szczęście w Polsce a i na Węgrzech ten plan napotyka na nieprzewidziane trudności i genderowi idioci mogą jeszcze szaleć, dopóki Polacy na dobre się nie wnerwią.


#Wnerwiony#Wnerwiony  2020-08-12

Podobnie jak podczas rewolucji bolszewickiej w Rosji. Miała być wolność od carskiego ucisku a nastąpił taki bolszewicki terror, że zaczęli się buntować "oswobodzeni" chłopi a nawet popierający rewolucję marynarze w Kronsztadcie. Wszystkie bunty zostały krwawo, okrutnie zdławione i zapanował "nowy", "wspaniały" bolszewicki porządek, okupiony milionami zamordowanych i zakatowanych ludzi. Teraz szykują nam podobny "nowy", "wspaniały", "oświecony", "nowoczesny", "równy dla wszystkich" - za wyjątkiem ciemnych i zacofanych katoli - świat.


#Skad się biorą bezmózgie istoty#Wnerwiony  2020-08-12

spać po nocach nie możesz czy jak? Lecz się na nogi, na psychiatrę za późno.


#Bieda Idzie#Wnerwiony  2020-08-12

Zgadza się to tak jak z pisowcami miało być demokratycznie, uczciwie, zgodnie z prawem a takiego złodziejstwa , kumoterstwa, poplecznictwa, kupowania sobie kleru i odwrotnie kupowania sobie polityków przez kler (choć Rydzyka trudno nazwać klerem, chyba że jakiegoś jego własnego Kościoła) nie było nawet w socjaliźmie.


#Kumaty#Wnerwiony  2020-08-12

Dziwna sprawa , że Ruski opracował plan. Jakiś Bezimienny to nowy Lenin. Tylko , że grunt tej ideologii w Rosji nie istnieje bo tam idzie walka o przeżycie. Ty > wnerwiony


#Szukaj szukaj#Kumaty  2020-08-12

Ruski tylko ujawnił ale sztab jest gdzie indziej.


#Normalny#Szukaj szukaj  2020-08-12

Sztab na Żoliborzu?Dobrze kumam?


#Szukaj dalej#Normalny  2020-08-12

Źle.


#Kumaty#Kumaty  2020-08-13

I dlaczego nie puściłeś dalszej treści komentarza ? > Wnerwiony


#Taki kraj   2020-08-09

Kiedyś komuna zwalczała agfrafkę w klapie,a teraz pisskomuna zwalcza tęczową wstążkę.


#Wnerwiony   2020-08-08

Pęd do władzy totalnych jest tak silny, że gotowi utopić Polskę aby tylko dorwać się do żłoba. Kiedy już wszystko zawiodło i wielu ludzi myślało, że po ostatnich wyborach będzie wreszcie trzy lata spokoju - totalni chwycili się ostatniej deski ratunku - LGBT!!! Wszystkie siły rzucili na ten odcinek - LGBT. Prowokują, jątrzą, krzyczą, wyzywają, klepią się po jajach, proszą zagranicę o pomoc - LGBT zagrożone!!!! Pomocy!!!! Doprawdy - śmiechu byłoby warte, gdyby nie było groźne - lewactwo świata chce tego samego!!! Co robić? Trudno - należy chwycić prowokatorów za mordy i lać do skutku. Aż zamilkną. A nie cackać się z nimi, jak to robi PiS.


#Taka Prawda#Wnerwiony  2020-08-08

PIS zaklada coraz to rożne maski i peruki - a i tak za kazdym razem wylazi z nich PRL. Bicie ludzi na ulicach. Powod? Powod sie wymysli na komitywce.


#Wnerwiony#Taka Prawda  2020-08-08

Bicie jakich ludzi? To nie ludzie - to prowoki. Spałować ich aż d**y zsinieją i do lochu o chlebie i wodzie. A potem pod sąd. Porządek musi być a nie pedalskie rozróby.


#Trew#Wnerwiony  2020-08-09

Tak naprawdę matką i ojcem LGBT jest sam PiS, oni sami sprokurowali ich poród i rozwój i zapewnili na dodatek reklamę w mediach. A teraz ich leją i chcą zamykać w pierdlach. I to mają być katoliccy rodzice?


#Łomatko#Wnerwiony  2020-08-08

LGBT, to się chwycili pisokomuchy a głównie grupa Ziobry walczącą o zachowanie stołków ministerskich z których Kaczyński chce ich wykopać, trzeba było znaleźć też silny temat zastępczy , żeby przykryć wykopanie emerytów z bonu turystycznego, teraz cyrk z Kurskim, kupiony rozwód u kleru, ciekawie czy uzyskał z powodu impotencji czy choroby umysłowej, teraz Kaczyński napluł na ulubieńca narodu Dudę, robiąc Kurskiego prezesem telewizji ponownie mimo ustaleń z Prezydentem, ceny rosną, podatki rosną epidemia nabiera rozpędu a budżet pusty, to sobie LGBT znaleźli, gdzie prezes żyje z koleżką, Antek głaska młodych chłopców a więcej niż połowa kleru to geje.


#Wnerwiony#Łomatko  2020-08-08

Nie wiem, dlaczego tak przekręcasz prawdę, kiedy gołym okiem widać, że kołtuneria peowska przypuściła atak przy pomocy LGBT, kiedy dotychczasowe metody zawiodły. Ale to już nie moje zmartwienie, czy jesteś tak umysłowo upośledzony, czy świadomie kłamiesz.


#Obiektywna #Wnerwiony  2020-08-08

Jesteś glupszy nawet od Sasina a to prawdziwa sztuka


#Jagna#Wnerwiony  2020-08-08

Bandyckie podsumowanie PISowca , który jest Polakiem ale nie europejczykiem.


#Wnerwiony#Jagna  2020-08-08

Wszyscy Polacy są Europejczykami, tak jak np. wszyscy Chińczycy są Azjatami. Jagno, masz u mnie pałę z geografii.


#Jagna#Wnerwiony  2020-08-08

Chory i bezkrytyczny człowiek nie może wystawiać ocen> powinien się leczyć. Najbliższy szpital znajduje się we Fromborku.


#Nawet nie wnerwiony tylko znudzony #Jagna  2020-08-08

Cóż mogę Ci odpowiedzieć? Nic, bo szkoda czasu i klawiatury.


#Ta baba nie zasługuje na delikatność#Nawet nie wnerwiony tylko znudzony   2020-08-08

Wygarnij głupiej babie prawdę, ... szkoda czasu i klawiatury na odpowiadanie idiotce.


#Hej góral ci ja góral#Ta baba nie zasługuje na delikatność  2020-08-08

Tyz prowda. Takiej głupolowyj baby to strach do garów dopuścić, bo jadło przypoli. Do pola z niom, do pola.


#Jagna#Wnerwiony  2020-08-09

Europejczyk w pełnym tego pojęcia znaczeniu nie pisze bzdurnych i wyimaginowanych tekstów . Europejczyk to nie ciemniak , który po łapach całuje o Rydzyka lub jego kolegów, to nie ten który ogląda bzdurne lub obelżywe treści w TVP a także głosuje na tego kto daje 500 +. Europejczyk zna i biegle posługuje się językiem angielskim w przeciwieństwie do Polek i Polaków w Brukseli. Europejczyk przestrzega norm prawnych UE


#Już tylko znudzony#Jagna  2020-08-09

"Ta baba nie zasługuje na delikatność" - napisałeś prawdę.


#Normalny#Wnerwiony  2020-08-08

Wszystkie pissowskie siły na walkę z tęczą.Końwirus nieważny.


#Komitet#Normalny  2020-08-08

I oto chodzi, niech ciemnota czymś się zajmie a my tu pensje już obniżyliśmy o 20% a trzeba jeszcze bo firmy pozamykają podatków nie będzie i jak tu wyborcę przekupić a tak mają zajęcie za gejami latają Prezes to się z domu boi wyjść , bo karki, to geja z daleka wyczują a policja honoru pomników broni, to go obroni.


#Katolik   2020-08-07

Kolejny cud nad Wisłą ? 6 sierpnia 2020 r zaprzysiężony Prezydent DUDA z mównicy przemawia i wyciąga dłoń do Polaków na zgodę . 7 sierpnia 2020r policja rozbija manifestację LGBT . Zdjęcia polecą w świat , oburzenie i stan demokracji w Polsce wątpliwy,


#Wyborca#Katolik  2020-08-08

7 sierpnia Kaczyński obraża Prezydenta, przywracając Kurskiego na prezesa TVP, mimo nowej ustawy o obrażaniu Prezydenta, ani Ziobro ani jego prokuratorzy nie reagują.


#Wnerwiony#Katolik  2020-08-07

Manifestacje LGBT już dawno powinne być zaorane. Szkodzą prawdziwym gejom, którzy nie chcą ich "pomocy", gdyż nikt ich nie ruszał i nie rusza tych chorych ludzi, bo nikomu nie wadzą. Nasłani "manifestanci" to gangrena. Nam potrzebny spokój i zgoda a tamci chcą zamieszek i wrogości wzajemnej u nas. Szkoda, że ludzie w Warszawie nie zwalili z poręczy balkonu tej małpy drapiącej się po jajach.


#Karp#Wnerwiony  2020-08-08

Ty jednak jesteś nadpobudliwy gościu . Hitler chciał zniszczyć LGBT poprzez komory gazowe i nie dał rady . Ty chcesz ,,w mordę i nożem " ?. Popatrz jak naród niemiecki zaakceptował istnienie LGBT . Spokojem unormował relacje i ta grupa ludzi ( nie ideologia ) funkcjonuje w budowie potęgi państwa. Podobnie Francja , Anglia itd Andrzej Duda w kampanii wyborczej ogłosił walkę z ideologią LGBT a walczy z ludzmi ?


#Kris#Karp  2020-08-08

To nie była pacyfikacja manifestacji a wyrażane namiętności ludzkich .Powyborcze hasła stron walczących o prezydenturę będą ciągiem sporów o zasady funkcjonowania kraju i sprawiedliwy ustrój oparty na porozumieniu. Jak można zrozumieć sprawiedliwość jeżeli NOWAK dokonał przestępstwa i zatrzymany został na 3 m-ce a Czarnecki były wiceszef EP zrobił to samo i jest na wolności ?To tylko drobny przykład a jest ich tysiące.


#Komuna Wraca#Wnerwiony  2020-08-08

Ta małpa na balkonie to akurat pracownik TVP, dostali 2 mld, to kasa jest na prowokacje.


#Bezstronny#Komuna Wraca  2020-08-08

Alboś dureń, alboś łgarz.


#Nocoty#Bezstronny  2020-08-08

Sprawa jest tak powszechnie znana, że trzeba być wyjątkowym durniem oglądającym tylko reżimówkę, żeby jej nie znać.


#Ciekawy#Bezstronny  2020-08-08

Bezstronny, daj sobie spokój. Ta pasłęcka durnota, która tu się produkuje, jest - w odróżnieniu od normalnych, zdroworozsądkowych pasłęczan - popłuczynami po czerwonej zarazie, której rzeczowymi argumentami nie przekonasz, bo dla niej przekaz z TVN jest świętością. Z pasłęckich normalnych ludzi tylko nieliczni walczą tu z tymi popłuczynami, reszta tu nie zagląda, by nie psuć sobie systemu nerwowego. Ja tu zaglądam ze względu na podawane lokalne wiadomości.


#Hehe#Ciekawy  2020-08-08

Pozdrów swojego kumpla prokuratora Piotrowicza i esbeckiego kapusia ambasadora w Berlinie, pooglądaj sobie przemówienia Gomułki i Kaczyńskiego i znajdź różnice.


#Roman   2020-08-08

P. poseł J. Kaczyński bawi się Polską, a także nami. A to podzieli Naród na sorty, a to wyśle wszystkie zasłużone i niskie wzrostem Beaty w szeregi europosłów, a to stwierdzi, kto jest prawdziwym katolikiem, a to obrazi Prezydenta, a to spóźni się na posiedzenie sejmowe, by doznać rozkoszy, gdy wszyscy posłowie PiS wstają i oklaskują łącznie z oczekującą na wkroczenie p. Marszałek, a to ogłosi, że mamy mieć najwięcej ministerstw w UE, a to zaś, że najmniej itd, itp, etc. Cie Florek. A na temat Muzeum, które miało powstać w br, z okazji zwycięstwa, milczy. Cie Florek... .


#Dr prawa   2020-08-04

A my dalej celebrujemy porażki i upadki to jest chore i smutne.


#Kumaty#Dr prawa  2020-08-06

Ten komentarz nie wskazuje aby pisał to dr prawa. Wygląda mi , że jest to wpis świeżo upieczonego czeladnika


#Historyk#Dr prawa  2020-08-04

Mamy na koncie dwa zwycięstwa - Powstanie Wielkopolskie i Bitwa Warszawska a także zapomniana Bitwa Niemeńska, nie mniej ważna.


#Optymista#Historyk  2020-08-04

Jak każdy naród, tak i my mamy na swym koncie klęski i zwycięstwa. Świętujmy zwycięstwa, okazja już niedługo. To nasze zwycięstwo uratowało także d**ę Niemcom i reszcie Zachodu ale im wygodniej o tym nie pamiętać, by nie mieć w pamięci konieczności wdzięczności wobec nas.


#Wnerwiony#Optymista  2020-08-04

Co tam jakaś stara wdzięczność. Oni po swoich zbrodniach po ostatniej wojnie teraz nas pouczają o przestrzeganiu praworządności. I kary będą nakładać na nas. No kurcze, nóż się w kieszeni otwiera. Na nich i na ich polskojęzycznych pomagierów.


#Karp#Wnerwiony  2020-08-05

Widać , że z ciebie już nic nie wyrośnie , jeżeli nóż będzie się otwierał. Codziennie tyle sprzeczności i problemów a ty byś załatwiał ,,w mordę i nożem " ? Kaczyński tylko wyzywa i dzieli ludzi a ty nożem ? W przyszłym roku kryzys osiągnie poziom niezadowolenia wystarczająco duży i co zamierzasz ,, rezać " ?


#Zdziwiony#Karp  2020-08-05

Kaczyński tylko wyzywa i dzieli ludzi a PO wzywa wszystkich do pojednania i złego słowa o nikim nie powie. Jaka różnica w podejściu do ludzi i połowa Polaków tego nie widzi?


#Co za dwulicowiec#Wnerwiony  2020-08-05

Ale kasę unijną na którą w dużej mierze składają się Niemcy chętnie katopolu przytulasz.


#Wnerwiony#Co za dwulicowiec  2020-08-05

Z każdego euro kasy "pomocowej" 80 centów wraca do UE. To jaka to pomoc, jeśli jeszcze wpłacamy składkę? Mam w d**** taką pomoc.


#Haha#Wnerwiony  2020-08-05

W TVP ci o tym powiedzieli ?


#Refleksja#Wnerwiony  2020-08-05

Ciekawe czy rolnicy też mają w dupie dopłaty unijne , ciekawe ja wyglądała by Polska, gdyby zburzyć te wszystkie drogi, mosty, stadiony, zabytki, szkoły, zakłady pracy, hotele i inne, przy których stoją tablice, wykonano przy użyciu środków unijnych.


#Rolnik#Refleksja  2020-08-05

Rolnicy odczuwają w swoich kieszeniach dopłaty. I całe szczęście, że one są, bo bez nich albo żywność byłaby znacznie droższa albo rolnicy nadal by masowo pozbywali się swoich gospodarstw, bo były nieopłacalne i dopiero dopłaty powstrzymały ten proceder. Niektórzy oddawali ziemię za darmo aby przejść na emeryturę czy rentę, jeśli mogli się na to załapać. No i otwarte granice, to wartość prawdziwa bo m.inn. można znaleźć tam pracę. Poza tym nasz pobyt w UE nie ma większych wartości, która jest złudna, bo na jednym się zyska, na innym traci. Dostrzega ten, co wnikliwie patrzy, głupek tego nie dostrzeże. Czy za kasę z UE zbudowano jakąś fabrykę?


#Doświadczenie#Wnerwiony  2020-08-06

Może chcą nas obronić przed komuszo-faszystowskimi zapędami obecnych przy korycie, bo wiedzą czym to pachnie ?


#Kumaty#Rolnik  2020-08-06

Nie tylko kasę będą zabierać . Jest jeszcze wiele innych możliwości uderzenia w Polskę przy dalszym pogłębianiu niszczenia praworządności. Pierwsze oznaki mamy : nie chcą przekazywać nam przestępców do orzekania. Będą inne uniemożliwiające prowadzenia interesów dospodarczych w stosunkach międzynarodowych. Faszyzm lub komunizm białoruski w Polsce nie przejdzie. Przysięga DUDY dzisiaj pokaże przyszłość


#Technik Obserwator#Rolnik  2020-08-08

Dokładnie jak piszesz, większość rolników latem pracuje u siebie, po zbiorach jadą do innych krajów, inni siedzą cały czas w innych krajach, podnajmują firmy, które im obrabiają hektary, sprzedają zbiory i wysyłają kasę na konto, oni dodatkowo biorą dopłaty i prowadzą bardzo dobre życie, czy z unijnych pieniędzy postawiono jakąś fabrykę, tak i to wiele nawet tutejsze duże firmy powstały z udziałem znacznych środków unijnych, są mniejsi przedsiębiorcy a nawet rzemieślnicy, którzy dochody uzyskują z działalności lub sprzedaży na terenie innych krajów a płacą podatki w Polsce.


#Jak się bawić to na całego#Kumaty  2020-08-08

Jeżeli to jest kara że nam przestępców nie oddają to jestem jak najbardziej ZA. Na dokładkę bym do UE przekazał wszystkich osadzonych w naszych więzieniach.


#Obserwujący   2020-08-08

Widać po tych łapkach pod komentarzami, jak bardzo Pasłęk jest skażony komuną.


#E Tam#Obserwujący  2020-08-08

Jaki tam skażony komuną, to tylko wielbiciele Kaczyńskiego, oczywiście do momentu kiedy będzie płacił 500+, dążącego do bolszewizmu w Polsce.


#Karp   2020-08-07

Mnie cieszy informacja o rekonstrukcji rządu. Ciekawie się zapowiada. Chodzą plotki , że młodych i wybitnie utalentowanych specjalistów od cybernetyki np Adaś Andruszkiewicz czy od Finansów Piotruś Patkowski przeniosą na bardziej eksponowane stanowiska w rządzie Morawieckiego.Bardzo wysoko idzie Gen Marek Łapiński. Zwolniony z wojska przez okres 5lat czekał i ponownie powołany. Ciekawe kariery


#Misiu#Karp  2020-08-08

Pewnie tak będzie wszak prezes lubi młodych chłopaków, zupełnie tak samo jak jego powiernik Antoni.


#Roman   2020-08-06

Mnie ucieszyło to, że msza jest mszą za wszystkich poległych, bez ograniczeń narodowościowych i religijnych, bez podziału na sorty, optymistów, wkurzonych itp, itd etc.


#Ryba   2020-08-06

Nie potrzeba dla rolników żadnych dopłat tylko normalne ceny zbóż a nie ceny są te same od 15 lat a dopłaty biorą ludzie bogaci którzy na kupili ziemi nawet nie wiedząc gdzie ona się znajduje i biorą dopłaty za darmo bez pracy i wysiłku i takie są właśnie dopłaty


#Poczytaj w dokumentach   2020-08-04

Nad Wisłą nie było żadnego cudu.


#Normalny#Poczytaj w dokumentach  2020-08-04

Masz rację,cud dopiero będzie jak łamacz konstytucji będzie przysięgał na konstytucję przy pustej sali.


Żwirownia 1140 px
nasza2