16 stycznia 2019 Marcelego, Waldemara

Czyje trociny?

dodał 2016-05-05
Czyje trociny?

Od kilku miesięcy na poboczu ulicy Bohaterów Westerplatte leży hałda trocin, pozostałość po gałęziach obciętych z przydrożnych drzew. Ze względów estetycznych wypadałoby to posprzątać. Ulica i trociny należą do Zarządu Dróg Powiatowych. Pan dyrektor ZDP powie pewnie, że znowu się czepiam, ale to mieszkańcy prosili o interwencję. jp


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Obserwator   2016-05-07

Te trociny czy zrębki można przecież wykorzystać jako ściółkę pod rośliny ozdobne np.róże rosnące na miejskich rabatach...Tu potrzebna jest logika i trochę chęci na współpracę.( do wspomnianego pana dyrektora)


#Danka   2016-05-06

Najlepiej nie sobie ale komuś podrzucić śmiecie pod nos otrzepać ręce,udać wariata i odejść .Śmieja się z meneli ale takim postępowaniem daleko od nich nie odskoczyli.


#Podpis   2016-05-05

kolego piszący poniżej nikt z przedsiębiorców tego nie robił bo zrobił by to do końca jak należny inaczej nie dostali by wynagrodzenia za nie skończona prace to robili ludzie zatrudnieni w ZDP na początku Lutego i do dziś nie mieli czasu tego posprzątać dyrektor tego nie dopilnował czy aż tyle ma na głowie złośliwi mówią ze dyrektor od jakiegoś czasu spoczął na laurach !!!


#Mariusz   2016-05-05

JAK BYM NA TYCH TROCINACH SIADŁ z otwartym PIWEM, TO BY ZARAZ SŁUŻBY SIĘ ZNALAZŁY. A tak ani Policja ani szanowna Straż Miejska nie reaguje. Przezecież łatwiej obskoczyć zwykłą osobę fizyczną niż jakiegoś przedsiębiorce który wziął kasę za wycinkę dla Miasta lub Powiatu i może postraszyć znajomościami lub adwokatem:-). Biedne służby. :-)


#Stas   2016-05-05

podpis czy nie widzisz ze ci co kosza trawe w naszym miescie tez jej nie sprzataja nawet w srodku miasta a ty sie dziwisz lezacym długo zrabkom na wylotowej ulicy


#Pomocna dłoń   2016-05-05

Ja chętnie zabiorę ze 2 worki zrębków, będzie mniej do uprzątnięcia dla ZDP.


#Rudy i w dodatku lysy   2016-05-05

Starosta tez ta droga jeździ do pracy codziennie i nic nie widział myślę ze te zrabki szybko znikną Maciej nie lubi jak Przedpel źle pisze o nim a jeśli chodzi o Tadzia P. powinien dostać naganę i możne w końcu Starosta przestanie tak wychwalać obecnego jeszcze pseudo dyrektora !!


#Podpis   2016-05-05

Najlepsze że przez pól roku jeżdzą obok tego burmistrz, SM, i inni ważni urzędnicy i problemu nie widzą. Ot , Pasłek


#Szczekata Agniesia   2016-05-05

Dyrektor Tadeusz P. razem ze swoja sekretareczka która jest jego przydupasem i trzyma mu palec w du...ie i to się nadają do tarcia chrzanu obydwoje


#Bilans   2016-05-05

Pieniądze nie mają zakazów. Takie pieniądze i udawanie, że tym prominentom zależy , to zabawka.To nie trzysta,. To tysiące..Nie mam zamiaru ani dotować Burmistrzowi ani tym bardziej karierowiczowi w/ e Sadowskiemu.


#Szybki   2016-05-05

Widać że nawet ta strefa syfu nie przeszkadza dla Starosty Maciusia powinien chyba jako Pasleczanin i przełożony Dyrektorka zwrócić mu uwagę i pogrozić mu paluszkiem w końcu też mieszka w tym mieście i powinno mu zależeć na czystości no chyba że chce zakończyć bycie Starostą już na pierwszej kadencji


#Wydra   2016-05-05

Panie Jurku bardzo dobrze że chociaż Pan pokazuje ten cały syf i prosimy o nagłaśnanie, moze właśnie w taki sposób syfarzy zmusi sie do sprzatrania po sobie.


#Hydrohylaiza   2016-05-05

to nie są trociny tylko zrębki


#Podejrzany   2016-05-05

To wynik naszych władz. Nie wiem czemu ale ten sekretarz, to jak Maciarewicz. Wszędzie doszukuje się spisku.


#Podatnik   2016-05-05

Nie trzeba Niemiec , wszyscy wiedzą. W tak małym mieście nic nie da się ukryć. Nie każdy pisze swoje uwagi, bo to i tak echo.Wkurza, bo wkurza. I tak Burmistrz będzie latał na te pogrzeby z wieńcem nas podatników aby zaistnieć.Tak samo lata w/e Wojewoda.Władza uderza.Przedtem, wicek kłaniał się wszystkim z ukłonem. Teraz nawet nie zawsze zauważy. Nikt w Pasłęku nie ma takich poborów. Za nasze pieniądze.


#Podpis   2016-05-05

pojemny tyłek ma dyrektor ZDP..... tyle spraw tam mieści:)


#Fan Jurka   2016-05-05

Do JP nic się nie czepiasz tylko pokazujesz palcem już nie pierszy raz dla Dyrektorka co trzeba zrobić i kiedy szkoda ze Tadziu nie jest taki obrony jak Jurek jemu nie trzeba pokazywać palcem co zrobić nad jeziorkiem no cóż nie wszyscy mogą być tak zaje....sci jak JP


#Obywatel UE   2016-05-05

W Niemczech czy w innych krajach zachodnich to od razu by znależli winowajcę takiego bałaganu i odpowiednio by ukarali . Że na przyszłość by się to nie opłacało dla takich oszołomów co zaśmiecają miasto . A w Polsce widać można wszystko tylko gdzie są służby raczej mi się wydaje że to Straż Miejska powinna tym się zająć. A nie biegać za uczniami po kątach są inne obowiązki ich pracy po prostu jaki Pan taki kram dziadostwo jednym słowem.


#Podpis   2016-05-05

Dawno już pisałem ze ten Dyrektor Tadeusz nadaje się do natychmiastowej wymiany co utwierdza nam ten fakt Jurek swoimi artykułami o nie wydolności pana Przyborskiego nie radząc sobie z najprostszymi czynnościami


#Dyrektor Pożal sie Boże   2016-05-05

Straż Miejska powinna odwiedzić pana Dyrektora (ZDP) i ukarać go mandatem karnym za zaśmiecanie miejsca publicznego wygląda to strasznie ale jak widać nikomu to nie przeszkadza już nie wspomnę o tym ze przez te parę miesięcy nie mieli czasu tego posprzątać gdy nie było zimy tej zimy wiec co robili pracownicy ZDP Panie Przyborski ?


#Kiepski   2016-05-05

Jeśli chodzi już o wygląd estetyczny to może i ja sie przyczepię o pozostawione śmietnisko po byłym klubie fitnesowym przy Stacji Diagnostycznej na Sprzymierzonych.Ci panowie ,którzy wypowadzili się pozostawili po sobie nie mały śmietnik tam też mieszkaja ludzie i nie jest to miły widok .Sprawa była monitowana ale bez echa. Panie Jurku może po pańskiej publikacji ktoś to sprzątnie.


#Rafcio   2016-05-05

To teraz ja się przyczepie. Jako dziennikarz powinieneś sam albo wydelegowac Swojego reportera i stawić się osobiście w ZDP i zapytać o te trociny tego specjalisty/dyrektora co z nimi zrobią? Czy czekają aż ludzie to sobie zabiorą, wiatr rozwieje, ptaki rozniosa? Później napisać artykuł, że na prośbę czytelników byliśmy w ZDP i zapytaliśmy o trocinowy problem. Dyrektor zobowiązał się posprzątać bądź powiedział ze ma w doopie te haldy. Lepiej to wygląda nikt ci nie zarzuci czepialstwa


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

DKK dla dzieci

Pozostało1 dzień

Biblioteka Publiczna w Pasłęku serdecznie zaprasza dzieci w wieku 7-11 lat na spotkania...


20 stycznia 2019 r. w sali POK odbędzie się „Pasłęcki Koncert Noworoczny 2019”....


Biblioteka Publiczna zaprasza dzieci wraz z rodzicami lub opiekunami na spektakl teatru...