13 maja 2021 Serwacego, Roberta, Glorii
Reklama Heops

Darmowy dostęp do ponad 60 tysięcy ebooków i audiobooków!

dodał Ponad miesiąc temu, 2021-04-07
Darmowy dostęp do ponad 60 tysięcy ebooków i audiobooków!

Biblioteka Publiczna w Pasłęku zaprasza do korzystania z dostępnych dla czytelników bezpłatnych kodów dostępu do serwisu Legimi.

Lubisz czytać? A może chcesz posłuchać książki czytanej? Nic prostszego. Przypominamy - Jeżeli jesteś czytelnikiem Biblioteki Publicznej w Pasłęku możesz za darmo uzyskać dostęp do ponad 60 tysięcy ebooków i prawie 5 tysięcy audiobooków znajdujących się w ofercie serwisu Legimi. Wystarczy zgłosić się do nas – nr tel. 55 248 30 55, e-mail czytelnia@bppaslek.pl, Messenger na profilu FB Biblioteki (kontakt w godzinach pracy) , podać swój numer karty czytelnika i to wszystko. W zamian pracownik udostępni Państwu kod, ważny na dany miesiąc (na każdy miesiąc trzeba odnawiać dostęp), który należy zarejestrować w serwisie Legimi (również aplikacja na smartfona i czytniki ebooków).

A jeżeli nie jesteś jeszcze czytelnikiem naszej Biblioteki? Korzystając z danych kontaktowych powyżej, umów się na wizytę w celu założenia konta czytelnika. Dzięki temu będziesz mógł nie tylko korzystać z darmowego dostępu do aplikacji ale i również wypożyczać „tradycyjne” książki czy audiobooki.


POMOC DROGOWA/ USŁUGI TRANSPORTOWE do 27 TON
nasza2