9 kwietnia 2020 Marii, Dymitra, Heliodora

DNI MASAŻU W GABINECIE PRO MED

dodał 2014-10-21
DNI MASAŻU W GABINECIE PRO MED

Gabinet rehabilitacyjny PRO MED w Pasłęku serdecznie zaprasza wszystkich chętnych na DNI MASAŻU. Oferta skierowana jest do wszystkich osób, począwszy od tych, którzy na co dzień zmagają się z bólem pleców i kręgosłupa, po osoby chcące się zrelaksować i odprężyć po ciężkim dniu. Do końca października oferujemy atrakcyjne promocje na wybrane przez Państwa masaże. W gabinecie mogą Państwo skorzystać z szerokiej gamy usług rehabilitacyjnych, masażu lub zabiegów na ciało. Uzyskają Państwo pomoc w leczeniu m. in. bólu kręgosłupa, kończyn, jak również usprawnimy wiele schorzeń narządu ruchu umożliwiając szybki powrót do zdrowia. Wykwalifikowany personel zdiagnozuje Twoje dolegliwości oraz zastosuje odpowiednią rehabilitację.

Gabinet PRO MED to miejsce, gdzie w miłej i spokojnej atmosferze usprawnisz swoje ciało, pozbędziesz się dysfunkcji oraz poprawisz swoją jakość życia.
Każdy zabieg z naszej oferty mogą podarować Państwo bliskiej osobie w prezencie, wykupując u nas specjalnie przygotowany bon podarunkowy.
W celu umówienia się na wizytę prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 781 978 282.
Więcej informacji na FB