26 lutego 2021 Miroslawa, Aleksandra
Reklama Heops

Dobry występ młodej Polonii Pasłęk

dodał Ponad tydzień temu, 2021-02-13
Dobry występ młodej Polonii Pasłęk

Drużyna Orlików K.S Polonii Pasłęk 7 lutego wystąpiła w turnieju halowym PAGED MORĄG CUP 2021.W zawodach wystartowało 8 zespołów: Huragan Morąg I, K.S. Polonia Pasłęk, Goalmania Działdowo, El-Futbol Elbląg, Frendo Dywity, Huragan Morąg II, Sparta Brodnica, Piłeczka Pruszcz Gdański.

Po długiej przerwie w rozgrywkach w pierwszym meczu zawodnicy Polonii Pasłęk ulegli drużynie Huraganu Morąg (0:1). Kolejny mecz zakończył się remisem. Żeby awansować do półfinału zespół musiał pokonać El-Futbol Elbląg 2:0. Tak też się stało i młodzi zawodnicy Polonii wywalczyli I miejsce w grupie i awans do dalszego etapu turnieju.

W półfinale drużyna Polonii Pasłęk trafiła na zespół Sparty Brodnica, który pewnie awansował do finału wygrywając 4:0. Ostatecznie po udanym turnieju chłopcy zajęli III miejsce rewanżując się Huraganowi Morąg po porażce w fazie grupowej. Brawo!!!

Zespół wystąpił w składzie: Oliwier C, Adrian N, Fabian B, Mateusz K, Hubert K, Oskar B, Jakub D, Wiktor L, Marcel K, Marcel D, Kacper M, Alan W, Karol B,

Trener: Mariusz Sobolewski


nasza2