31 października 2020 Urbana, Krzysztofa
Reklama Heops

Doczepiane włosy — jaki jest koszt?

dodał Miesiąc temu
Doczepiane włosy — jaki jest koszt?

Piękne, długie włosy to jeden z niekwestionowanych atrybutów kobiecości. Jeśli nie chcesz czekać kilku lub kilkunastu miesięcy, aż Twoje krótkie pasma nabiorą spektakularnej długości, rozważ przedłużanie. Dziś wyjaśnimy, ile kosztuje zabieg i jak długo utrzymują się efekty.

 

Nie każda kobieta może pochwalić się pięknymi, gęstymi włosami. Na szczęście, istnieją nowoczesne sposoby, aby skutecznie pomóc matce naturze. Bez konieczności wielomiesięcznego oczekiwania na naturalny wzrost pasm. Jednym z nich jest trwałe przedłużanie włosów w salonie fryzjerskim.

 

Na czym polega trwałe przedłużanie włosów u fryzjera?

Zabieg przedłużania włosów polega na połączeniu doczepów z naturalnymi włosami. W zależności od metody spoiwem, które łączy oba elementy, są:

- keratyna (przedłużanie metodą keratynową),

- metalowe obrączki — mikroringi (przedłużanie na ringi) lub

- cienkie przezroczyste taśmy z klejem (metoda kanapkowa, zwana także tape on).

Podczas zabiegu stylista wykorzystuje wysoką temperaturę (metoda keratynowa) lub przeprowadza zabieg bez jej użycia — na zimno (metoda na ringi i metoda tape on).

 

Ile kosztuje przedłużanie włosów?

Ceny przedłużania włosów zależą od kilku czynników. Najważniejsze to:

- metoda;

- rodzaj, jakość, długość i gramatura doczepów;

- liczba wykorzystanych doczepów/kanapek;

- lokalizacja i prestiż salonu fryzjerskiego;

- doświadczenie stylisty.

Średnie ceny zabiegu w dużym mieście kształtują się następująco:

- metoda keratynowa: 900 - 2500 zł,

- metoda na ringi: 900 - 2200 zł,

- metoda kanapkowa: 1200 - 3000 zł.

 

Przedłużanie włosów przy użyciu własnych dopinek

Jeśli chcesz obniżyć koszt zabiegu, dobrym rozwiązaniem może być dostarczenie styliście samodzielnie zakupionych dopinek. Dlaczego warto to zrobić? Jeśli kupujesz doczepy w sprawdzonym sklepie internetowym, istnieje spore prawdopodobieństwo, że zapłacisz za nie mniej niż jeśli skorzystałabyś z dopinek fryzjera. Bez utraty jakości. W takim przypadku stylista obciąży Cię jedynie kosztem swojej pracy. A co za tym idzie, całkowity koszt zabiegu będzie niższy.

Przykład. Kupując doczepy w sklepie internetowym Besthair, za 20 (długość 40 cm, waga: 0,4 g) przeznaczonych do przedłużania włosów na keratynę zapłacisz tylko 26 zł. Zakładając, że do wykonania zabiegu potrzeba z reguły od 120 do 160 pasm, nie zapłacisz na nie więcej niż 352 zł.

Jeżeli zdecydujesz się na metodę na ringi, za jedno pasmo wydasz od 1,20 zł (długość - 40 cm, waga - 0,4 g.) do 2,60 zł (długość - 60 cm, waga - 0,8 g.). Jeśli fryzjer użyje 160 dopinek, ich koszt nie przekroczy 416 zł. W zależności od długości i gramatury cena 1 kanapki w naszym sklepie Besthair wynosi od 19 zł (długość 40 cm, waga 50 g) do 32 zł (60 cm długości i 80 g grubości). Koszt doczepów, jakie są potrzebne do przedłużania włosów metodą tape on od 228 do 576 zł.

 

Ważne: jeśli chcesz przedłużyć włosy, dostarczając fryzjerowi własne doczepy, koniecznie omów z nim tę kwestię przed rozpoczęciem zabiegu. Zapewnij, że dopinki, które zakupisz, będą pochodzić ze sprawdzonego sklepu, a ich jakość nie pozostawi wątpliwości.

Źródło: https://besthair.pl/


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Halina   Wczoraj 10:09

W związku z szerzącą się pandemią, zapewne za chwilę znów fryzjerzy będą zamknięci. Jednak mimo to jesteśmy sobie w stanie poradzić z włosami. Zakup farby do włosów- https://www.fryzomania.pl/category/kosmetyki-do-wl... nie jest problemem- ich ufarbowanie w domu również jest możliwe. Musimy sobie jakoś poradzić z tą sytuacją.


#Pasłęk#Halina  Wczoraj 10:19

W tych czasach mamy szansę , że będziemy podziwiać naturalne piękno dziewczyn, bez tych wszystkich szczotek na rzęsach (sztucznych rzęs) zamalowanych zbyt ciemna farbą brwi czy innych tipsów Cieszę się, że zobaczę naturalne dziewczyny nieoblepione chińskim plastikiem.


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności
Żwirownia 1140 px
nasza2