17 lutego 2019 Aleksego, Zbigniewa, Lukasza

Dofinansowanie na remont drogi w gminie Rychliki

dodał 2016-08-12
Dofinansowanie na remont drogi w gminie Rychliki

Dobra wiadomość dla mieszkańców gminy Rychliki oraz kierowców, korzystających z drogi powiatowej nr 1185N między miejscowościami Rychliki a Domki: Zarząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego rozstrzygnął już konkurs na dofinansowanie projektów „Budowy lub modernizacji dróg lokalnych” w Programie Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Wniosek „Rozbudowa drogi powiatowej nr 1185N na odcinku Śliwica - Barzyna - Rychliki o długości 1,567 km” zajął czwarte miejsce na 317 projektów złożonych do Urzędu Marszałkowskiego, co gwarantuje uzyskanie dofinansowania. Koszt zadania to ponad 3,7 mln zł. Dofinansowanie Unii Europejskiej wyniesie ponad 2,7 mln zł. Inwestycja zakłada budowę 1,6 km nowej nawierzchni drogi oraz chodników o łącznej powierzchni 430 m². aw


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Radek   2018-01-21

Wy chyba nie wiecie jak wygląda droga od Domek do Śliwicy.


#Sceptyk   2016-08-14

@podpis - a skąd przyszło Ci do głowy że przy odbiorze byli ludzie inteligentni? A może byli inteligentni inaczej?


#Nocowy#Sceptyk  2018-01-22

A co tam oni odbierali, te kilka dziur zalanych błyszczącą smołą , tam dalej jest tragedia


#Roman   2016-08-14

Dodaję, że ta droga wiodłaby przez Rychliki, Jelonki,a nawet przez Kusy wszelakie, czemu partnerować powinien niejaki Kusy, ten z Ranczo. Czyż nie?


#Roman   2016-08-14

Napiszę propozycję: Gdyby tak P. Burmistrz Wasz wraz z Redaktorem, ogłosili składkę narodową na cel, którym jest budowa nowej drogi (trasa: Pasłęk - Toruń) z docelowym miejscem zwanym: uboga cela Ojca Inwestora, czy finansów nie byłoby więcej? Myślę, że nawet p. poseł Kaczyński oraz p. min. Macierewicz dorzuciliby coś tam uznając, że to szosa strategiczna dla Wojsk Terytorialnych może być. Czy kpię? A może warto zaryzykować propozycję społeczną? Np. Koła Radio Maryja Waszego?


#Podpis   2016-08-13

Prawda z tym kruszywem. Rowerem tam ostatnio zjeżdzałem i ledwo wyhamowałem. Na odbiorze tylu zdawałoby się inteligentnych ludzi a wyobraźni zero. Myśleć!


#To Oni   2016-08-12

Drogę na Rzędy poprawili, nawet uroczystość odbioru była, tylko dlaczego , nikt nie sprząta, tego kruszywa i żwiru na styku z drogą na Rogajny, samochody wpadają w tą śmiertelną pułapkę z dużą (bo przecież jak nie przekraczać prędkości, jak z obu stron z górki) i tylko patrzeć jak tam nowy krzyż stanie i winnych oczywiście nie będzie, no chyba że zginie, ktoś ważny jak kiedyś na dziurach pod Kwitajnami i zarządca znów pójdzie siedzieć .


#Wkurzony   2016-08-12

Ciekawe co zdalszym odcinkiem tej przekletej drogi,wielkie haallo robia bo poloza poltora kilometra,miala byc cala,no tak obietnice przedwyborcze,Zrobia Rychliki -Domki,a reszta niech dalej auta rozwala i po deszczach brnie w blocie,Brawoooo sukces normalnie poloza kawalek asfaltu a napisza ze cala droga he he cos mi to przypomina daaawne czasy jak kiedys, gmina rzadzili Naczelnicy, w Dzienniku Elblaskim (taga daaawna gazeta)tez pisali ze asfalt jest he he ale szczatkowy,tu kawalek,tam kawalek


#Podpis   2016-08-12

A swoją drogą...1,6 km za 3,7 mln zł ?!?...Ja pier@olę!


#Podpis   2016-08-12

Do Rogajn poprawcie. I Surowe - Kwitajny


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Koncert u Matulewicza

Pozostało5 godzin 8 minut

Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. Kazimierza Wiłkomirskiego w...


Żegluga i kanały żeglugowe dawnej Rzeczypospolitej

Pozostało10 dni

Biblioteka Publiczna w Pasłęku zaprasza 27 lutego (środa) na godzinę 17:00 na...


Wygraj 1000 zł na Turnieju Koszykówki ŚGO V

Pozostało12 dni

1-go marca (piątek) o godz. 16:00 w Sali LO ul. Zwycięstwa 28  w Pasłęku...