9 kwietnia 2020 Marii, Dymitra, Heliodora

Dojazd musi być

dodał 2014-10-21
Dojazd musi być

Wojewoda Marian Podziewski zdecydowanie i szybko zareagował na skargę właścicieli pawilonów usługowo-handlowych przy ul. Ogrodowej w Pasłęku. Nakazał Spółdzielni Mieszkaniowej Lokatorsko-Własnościowej „Pasłęczanka” natychmiastowe usunięcie oznakowania, które uniemożliwiało dojazd do pawilonów. Ponadto nakazał spółdzielni przygotowanie i wprowadzenie w terminie do 14 listopada 2014 r. projektu stałej organizacji ruchu, zapewniającego normalny dowóz i rozładunek zaopatrzenia przy pawilonach.

Właściciele pawilonów niedawno poskarżyli się Wojewodzie Warmińsko-Mazurskiemu, że spółdzielnia mieszkaniowa niezgodnie z prawem oznakowała strefę wokół ul. Ogrodowej – pod pretekstem unormowania obszaru strefy zamieszkania, a wewnątrz tej strefy ustawiła znaki zakazujące dojazdu samochodów z zaopatrzeniem do pawilonów. Podczas przeprowadzonej wizji lokalnej kontrolerzy wojewody stwierdzili pełną zasadność skargi. Ponadto ustalili, że spółdzielnia mieszkaniowa sporządziła tylko prowizoryczny projekt organizacji ruchu, który nie został nawet zatwierdzony przez prezesa tej spółdzielni, co jest niezgodne z prawem. RZECZNIK PRASOWY WOJEWODY WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO /-/ Edyta Wrotek


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Podpis   2014-10-22

chyba osioł jeszcze nie załapał ze to kilka osób tak dokonuje wpisu


#Podpis   2014-10-22

Mi to lotto...nakrecaj sie dalej....tylko sie nie rozbij o wlasny cien.....na dokladke masz problem z czytaniem ze zrozumieniem.....


#Antypodpis   2014-10-21

PODPIS CZYTAJ ZE ZROZUMIENIEM . TY JESTES IRYTUJACY I TO WIELKI PROBLEM GP ORAZ MIESZKANCOW ! ZROZUM TO , JESLI JESTES W STANIE ?????????????


#Pasłęczanin   2014-10-21

Tak wybudujcie parkingi i postawcie rogatki bedzie ciekawiej i weselej :)


#Państwo w państwie   2014-10-21

Natychmiastowe usunięcie oznakowania prezes ma gdzieś.Ciekawe jak nasza policja zareaguje na złe oznakowanie, i za mandaty którymi niesłusznie karali.


#Zesr.aj sie a nie daj sie   2014-10-21

czy ktoś wie dlaczego historyczny sracz na placu 1000lecia obili dechami -dla zmyły czy nowy dizajn ?, jaka jest jego teraz faktyczna wartość użytkowa i kolekcjonerska


#Podpis   2014-10-21

Twoj problem....


#Antypodpis   2014-10-21

ty PODPIS jestes irytujacy .irytujacy i . t d. ha ha ha ........


#Ale   2014-10-21

Najgorsze jest to że nasze władze nie potrafią załatwić podstawowych spraw bo są niedouczeni albo niedoinformowani ,dlatego też jest taka opieszałość załatwianiu czegokolwiek.


#Podpis   2014-10-21

Zwyczajowo uzywana droga nawet jak przechodzi przez srodek dzialki wlasciciela musi nadal pozostac droga. Niejedna taka sprawa w sadzie byla wygrana przez uzytkownikow drog, ktorych wlasciciele chcieli dojad zamkna. To sie nazywa sluzebnosc.


#Można   2014-10-21

Jednak można wystarczy wiedza i szczere chęci ale jak się ma "władzę " w rękach to nie patrzy się na przepisy,zakazy czy tez nakazy,robię co chce bo tak mnie się podoba jestem "panem na włościach"


#Z buta   2014-10-21

Za 3 milion wydane na durny Plac zabaw można było stworzyć wiele nowych miejsc parkingowych.Kłaniajmy się naszym świetnym urzędnikom z referatu Budownictwa.Pani Czesiu nie ma się z czego cieszyć.


#Podpis   2014-10-21

Zachwyt Czesi bezcenny . Pan i władca Marian Podziewski ja Putin jednym nakazem przywrócił normalność . Stare nawyki wyłażą .


#Gość   2014-10-21

Polska krajem cudów. To że Polacy nie pogonili jeszcze okupantów żydowskich z ul.Wiejskiej którzy ich okradają plując im w twarz to też cud.


#Rafał   2014-10-21

Nawet zdjęcie się idealne znalazło do artykułu :) Prezes chciał dobrze tylko trochę nie wyszło. Ludzie, którzy mieszkają w obrębie pawilonów i sklepu Biedronka najlepiej wiedzą jak klienci tych sklepów parkują. Jakby mogli to by wjechali do samej Biedronki, wjechali by do Centrum Mięsnego itp. Musi byś zrobiony z tym porządek. Druga sprawa to kwestia pieszych, że tam jeszcze nikt nikomu pod koła nie wlazł to cud...


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności