28 lipca 2021 Aidy, Marceli, Wiktora
Reklama Heops

Dożynki gminne 2020

dodał 2020-09-22
Dożynki gminne 2020

W minioną niedzielę w kościele w Zielonce Pasłęckiej miała miejsce Msza święta dożynkowa odprawiona przez ks. proboszcza Karola Dąbrowskiego oraz ks. Czesława Drężka. W mszy uczestniczyli m.in.: burmistrz Wiesław Śniecikowski z małżonką, rolnicy, mieszkańcy Zielonki i okolicznych parafii. Starostami dożynek byli Państwo Krystyna i Tomasz Steciuk ze Stegien. W uroczystościach brała również udział Orkiestra Dęta Parafialna pod batutą Andrzeja Krasińskiego.

jp

0
0
0

Dodaj Komentarz

Walidacja: słowo na dziś :ogrodowa

Komentarze

 • NIKIM
   1970-01-01

  A gdzie maseczki!!?? W telewizji jest chyba mówione by zakładać a tu nikt noe nosi? Szkoły zamykają bo niby coś tam a tu co? Samowolka...

  • he he NIKIM
    1970-01-01

   Jedyne co zauważyłeś, to brak maseczek. Masz bardzo ograniczony kąt widzenia.

  • ojeju NIKIM
    1970-01-01

   A ty bardzo ograniczony tok myślenia.... słusznie zauważył, ponieważ bębnią na lewo i na prawo, ze każdy odpowiedzialny obywatel ma OBOWIAZEK noszenia maseczek w dużych skupisach, po 2 gdzie ostępy pomiędzy ludzmi????? No sory ale ten nakaz jest odgórnie nałożony i powinien tyczyć się wszystkich.

  • he he NIKIM
    1970-01-01

   Zgodziłbym się. że "taki nakaz nałożony i powinien tyczyć wszystkich" gdyby z tych nakładających, wszyscy ten nakaz stosowali a tak nie jest. Są dwie możliwości - albo ci nakładający sami łamią własny nakaz albo ten nakaz jest niepotrzebnie grubo na zapas. I w jednym i w drugim wypadku coś zgrzyta niedopasowane. A Ty, ojeju! od razu niepotrzebnie się napinasz.

Żwirownia 1140 px
nasza2