13 kwietnia 2021 Przemyslawa, Marcina
Reklama Heops

Dożynki gminne 2020

dodał 2020-09-22
Dożynki gminne 2020

W minioną niedzielę w kościele w Zielonce Pasłęckiej miała miejsce Msza święta dożynkowa odprawiona przez ks. proboszcza Karola Dąbrowskiego oraz ks. Czesława Drężka. W mszy uczestniczyli m.in.: burmistrz Wiesław Śniecikowski z małżonką, rolnicy, mieszkańcy Zielonki i okolicznych parafii. Starostami dożynek byli Państwo Krystyna i Tomasz Steciuk ze Stegien. W uroczystościach brała również udział Orkiestra Dęta Parafialna pod batutą Andrzeja Krasińskiego.

jp

0
0
0

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Formularz logowania

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się Tutaj


#NIKIM   2020-09-22

A gdzie maseczki!!?? W telewizji jest chyba mówione by zakładać a tu nikt noe nosi? Szkoły zamykają bo niby coś tam a tu co? Samowolka...


#He he#NIKIM   2020-09-22

Jedyne co zauważyłeś, to brak maseczek. Masz bardzo ograniczony kąt widzenia.


#Ojeju#He he  2020-09-22

A ty bardzo ograniczony tok myślenia.... słusznie zauważył, ponieważ bębnią na lewo i na prawo, ze każdy odpowiedzialny obywatel ma OBOWIAZEK noszenia maseczek w dużych skupisach, po 2 gdzie ostępy pomiędzy ludzmi????? No sory ale ten nakaz jest odgórnie nałożony i powinien tyczyć się wszystkich.


#He he#Ojeju  2020-09-22

Zgodziłbym się. że "taki nakaz nałożony i powinien tyczyć wszystkich" gdyby z tych nakładających, wszyscy ten nakaz stosowali a tak nie jest. Są dwie możliwości - albo ci nakładający sami łamią własny nakaz albo ten nakaz jest niepotrzebnie grubo na zapas. I w jednym i w drugim wypadku coś zgrzyta niedopasowane. A Ty, ojeju! od razu niepotrzebnie się napinasz.


#Ojeju#He he  2020-09-22

A dlaczego twierdzisz że sie napinam? Stwierdziłam tylko fakty, które są na nas odgórnie nałożone, i o których egzekwowanie Pan JP tak często apeluje i głównie to mialam na myśli niespójność w tym wszystkim co sie dzieje.... Z jednej strony każą z drugiej sami olewają, czy sie z tym zgadzam? To juz każdego indywidualna sprawa i nie koniecznie popieram, ale przestrzegam tego bez zbędnych dyskusji i wyrażania swojego zdania.


#He he#Ojeju  2020-09-22

No dobra, poddaję się dla świętej zgody. Ale przy okazji dostrzegłem, że wiele popiera Ciebie i gani mnie. Potwierdza to, że ludzie najczęściej ze strachu popierają jakieś nakazy, niż z przekonania. Boją się śmierci (co naturalne) ale już w innych sprawach, jak choćby sprzątania kup po swoich pieskach nie są już tacy posłuszni nakazom, bo tu nic nie grozi, przynajmniej w Pasłęku. Albo głoszony tu apel do ustawodawcy, by zabierać auta pijanym kierowcom, nie spotyka się z poparciem, bo wielu boi się o swoje rzęchy. Ale gdyby takie prawo było, ilość kierowców na podwójnym gazie zmalałaby drastycznie. Ze strachu o utratę swojej własności a nie z obawy, ze kogoś rozjadą. Niestety, strach to świetny dyscyplinator. Pozdrawiam szanowną "przeciwniczkę".


#Ojeju#He he  2020-09-22

Ależ ja nikogo nie traktuje jako przeciwnika, poprostu każdy ma prawo bronić swojego zdania, wiadomo ze w czasie pisania takich komentarzy człowiek chodz by chciał i tak nie zawsze przekarze w całości to co ma do powiedzenia bo przecież nikt nie będzie pisal epopeji. Ważne aby ludzie rozmawiali ze sobą na poziomie, nie obrażali się wzajemnie, Pozdrawiam:D


POMOC DROGOWA/ USŁUGI TRANSPORTOWE do 27 TON
nasza2