3 marca 2021 Maryny, Kunegundy, Tycjana
Reklama Heops

Droga 526 do Krasina

dodał Ponad miesiąc temu, 2021-01-23
Droga 526 do Krasina

Nasz czytelnik zwraca uwagę na stan drogi wojewódzkiej 526 Pasłęk – Krasin. Po obu stronach drogi prowadzona jest inwestycja budowy farm wiatrowych. Drogą porusza się codziennie ciężki sprzęt. W wielu miejscach uszkodzone zostały fragmenty pobocza i samej drogi. Mieszkańcy gminy korzystający na co dzień z tej drogi, liczą na pozostawienie porządku przez wykonawcę inwestycji.

jp

0
0

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Formularz logowania

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się Tutaj


#Mieszkaniec wielkiej metropoli Akapulko   Ponad miesiąc temu, 2021-01-23

G...no wam z gęby wylatuje ludziska jak tylko redaktor wrzuci tu jakiś syf na pierwszą stronę tego forum. Przecież oczywiste jest że drogę naprawią a nie przywrócą do stanu pierwotnego bo była rozpieprzona dziura na dziurze itd.. jeszcze na tym skorzystacie "miejscowi". Ale jak to człowiek ze wsi kolor wiatraka nie będzie się podobać miał być biały a jest szary. Wieś to Wieś barany i tyle sam jestem ze wsi i wiem że wieśniak to wieśniak w gumaki i za sklep do chlania się nadaje!


#Miejsxowy#Mieszkaniec wielkiej metropoli Akapulko  Ponad miesiąc temu, 2021-01-25

Droga przed budową wiatraków była w dobrym stanie (codziennie nią jeżdże). Oprócz ciężkiego transportu związanego z wiatrakami poruszają się tam ciężarówki z piachem ze Śliwicy (nie zważając na ograniczenie tonarzu i most). Policja powinna się tym zająć.


#Ta   Ponad miesiąc temu, 2021-01-24

czytelniku!szkoda twojego czasu i Nazwiska na redakcje..myslisz ze jestes anonimowy??niestety nie na Gp. ps..zobacz co u ciebie sie dzieje za płotem :))))


#Xxl   Ponad miesiąc temu, 2021-01-23

w Niemczech jest nie do pomyślenia żeby kierowca wyjechał z takim błotem na drogę publiczną za to jest bardzo duży mandat w Polsce panowie policjańci robią zdjęcia i jadą dalej suszyć bo to najlepiej się opłaca . Szkoda tylko tych ofiar które wylądują na drzewie lub w rowie tracąc zdrowie lub nie daj Boże życie


#Krytyk #Xxl  Ponad miesiąc temu, 2021-01-24

Masz rację w Niemczech nie tylko żeby dostali solidną "sztrafe" za zanieczyszczanie drogi ale też surowe kary są za niszczenie i oklejanie naszych przystanków autobusowych np: na Pl. Tysiąc Lecia przystanek jest zdewastowany różnego rodzaju ogłoszeniami gdzie obok stoi tzw. "słup ogłoszeniowy". Na każdym ogłoszeniu jest podany nr. tel. i nie trudno namierzyć takiego gnoja. W innych miastach takie coś jest karane i przystanki wyglądają jak nowe - u nas zawsze udają że problemu niema.


#Radar#Xxl  Ponad miesiąc temu, 2021-01-23

Jak zachowają ograniczenia prędkości to nie powinni nigdzie lądować.


# logika polaka#Radar  Ponad miesiąc temu, 2021-01-23

A najlepiej niech w ogóle nie nie jeżdzą. Wtedy na pewno na niczym nie wyladują


#Radar# logika polaka  Ponad miesiąc temu, 2021-01-23

Posługując się przy jedzeniu widelcem i nożem trzeba też zachować pewne zasady, aby się nie skaleczyć.


#Szukamy Policji   Ponad miesiąc temu, 2021-01-23

Zgodnie z kodeksem wykroczeń za zanieczyszczanie drogi, które może powodować niebezpieczeństwo lub stanowić utrudnienia w ruchu drogowym przewidziana jest kara grzywny do 1500 złotych, kara nagany jak i nakaz uprzątnięcia drogi. Ponadto taryfikator mandatowy przewiduje mandat karny do 200 złotych za takie wykroczenie.


#Czekamy#Szukamy Policji  Ponad miesiąc temu, 2021-01-23

Widać że sprawa może być rozwiązana błyskawicznie , wystarczy że Policja zamiast pilnować Kaczyńskiego przed kobietami, zajmie się swoimi zadaniami ale to dopiero po wyborach, oczywiście jak ludziom rozum wróci.


#Zigi   Ponad miesiąc temu, 2021-01-23

Nie ma tam radnego?kogos wybraliście niech interweniuje u Napoleona...


#Bezradny#Zigi   Ponad miesiąc temu, 2021-01-23

Napoleon to se może...........


#Pat#Bezradny  Ponad miesiąc temu, 2021-01-23

Może, tylko mu się nie chce.


#Konkret   Ponad miesiąc temu, 2021-01-23

W Niemczech, to musieliby zapłacić za sprzątnięcie tego syfu i kilkanaście tysięcy euro kary.


#A gdzie była Policja   Ponad miesiąc temu, 2021-01-23

Kierowcy wywrotek dostarczających piach na wiatraki nie dość ,że wyciągają błoto na kołach to jeszcze sypią piaskiem po szybach bo oczywiście żaden nie zabezpiecza ładunku sypkiego plandeka.Oprócz tego ciężko się z nimi minąć bo żaden nie ma zamiaru zjechać na pobocze bo tradycyjnie każdy z nich jedzie z telefonem przy uchu.


#Woww   Ponad miesiąc temu, 2021-01-23

Tu wiatraczki tam kopalnie a po środku interesy tylko nie na tej niszczonej drodze. Z naprawą drogi będzie jak ze szczepieniem, kiedyś będzie


#Niezazdrosny#Woww  Ponad miesiąc temu, 2021-01-23

Na każdym "wiatraczku" przez lata będzie zarabiać rolnik (dzierżawa) i gmina (podatek).


#Tez nie zazdrosny#Niezazdrosny  Ponad miesiąc temu, 2021-01-23

I spoko. tylko niech ten rolnik do spółki z gminą zyski z pierwszych lat przeznaczą na przywrócenie drogi do stanu pierwotnego


#Etu   Ponad miesiąc temu, 2021-01-23

A kopacz torfu naprawil juz droge czy jeszcze nie? Czy moze kiedys to zrobi bo tetaz ma inny interes.


#Janusz   Ponad miesiąc temu, 2021-01-23

Przecież to stwarza ogromne niebezpieczeństwo!!! Spróbuj wyhamować na takiej zabłoconej drodze. Za coś takiego należy się przykładny mandat!!!


nasza2