Droga do Młynar

dodał 2019-07-29
Droga do Młynar

Przyszło mi wczoraj jechać drogą do Młynar. Zastanawiam się czy urzędnicy z Zarządu Dróg Wojewódzkich robią komuś na złość zostawiając nie połatane dziury w drodze. Przecież wystarczy trochę kamienia i emulsji i można zlikwidować dziury za Dawidami i przed Młynarami. Zbliżają się wybory parlamentarne. Panowie z PO i PSL czy wam nie zależy na głosach wyborców z gminy Pasłęk i Młynary? A może trzeba przewieźć tą drogą marszałka Brzezina?

jp


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Jeden z kierowców   2019-07-30

To że są dziury na drogach to wina kierowców---bo nie zgłaszają do rejonu dróg uszkodzeń swoich pojazdów. Rejon Dróg jest ubezpieczony i wolą wypłacać odszkodowania niż naprawiać drogi.Wystarczy zdjęcie dziury i uszkodzonego pojazdu (felgi czy zderzaka) tak samo z zaroślami rysującymi karoserię.Druk zgłoszenia szody w pojeździe jest na ich stronie www i jest łatwy do wypełnienia.Rzeczoznawcy mają pełne ręce roboty i dojeżdżają do uszkodzonego samochodu.


#Załamany   2019-07-30

W ostatnich latach na tej drodze każda najmniejsza dziurka była zaklejana natychmiast, a po wyborach tragedia... Tak to jest, gdy baba rządzi.


#Mieszkaniec Gminy Młynary#Załamany  2019-07-30

Szanowny Panie. Za czasów Pana poprzedniego zarządzającego dziury były jeszcze większe!!!!


#Wyborca#Mieszkaniec Gminy Młynary  2019-07-30

Skoro za poprzedniego burmistrza dziury były większe, a teraz są mniejsze to w czym problem. Dzieje się lepiej , dziury pomniejszają się.


#DROGOMISTRZ   2019-07-30

Pisałem do Pana Wojewody Brzezina do ZDW w Olsztynie odpowiedzi obu instytucji były takie same brak funduszy i tyle. Nikt ta droga się nie interesuje Protas jak chciał do koryta to obiecywał co on z ta droga nie zrobi i co zrobił jedynie dostał się do koryta o drodze zapomniał


#Polityk#DROGOMISTRZ  2019-07-30

Brzezin nie jet wojewodą. Następnym razem pisz na Berdyczów.


#Max   2019-07-30

Czas na odcinek Łukszty-Pasłęk


#Do Janosika   2019-07-29

Serpentyna jest drogą starosty Romanowskiego, więc do niego trzeba się udać z pretensjami.


#Mandacik#Do Janosika  2019-07-29

Pretensje powinno się mieć do zarządcy miasta a to jego działka żeby cisnąć starostę


#Janosik#Do Janosika  2019-07-29

A co mnie to obchodzi czyja droga, jak zwykle zwalanie winy na drugiego, droga ma być zrobiona dokładnie. Jak nie to zalać asfaltem to śmieszną drogę, po co te kamienie, bo raczej konie już tam nie jeżdżą.


#Swoje wiem#Do Janosika  2019-07-29

nie starosty tylko powiatu. a powiat to nie tylko Pasłęk


#Novak   2019-07-29

ostatnio jechałem z Pasłęka do Godkowa przez Surowe i Grądki to jest dopiero jazda jak po oranym polu .


#Kierowca   2019-07-29

Jak sięgne pamięcią a żyje już sporo lat tamta droga od zawsze była dla kierowców i nie tylko - tragedią, władze się zmieniały a droga była nadal zapomniana ale u nas tak jest jak przed wyborami to obiecanek mnóstwo aby się przyssac do koryta a potem to już wiadomo jeden zawala na drugiego i dalej marazm.


#Stary driver#Kierowca  2019-07-29

To znaczy, że goowno pamiętasz. W latach 80-tych serpentyna została gruntownie przebudowana. Przez wiele lat jeździło się jak po stole.


#Zenek#Stary driver  2019-07-29

A ty goowno rozumiesz


#Czytaj#Stary driver  2019-07-29

Serpentyna , to trochę co innego niż szosa do Młynar


#Kierowca#Stary driver  2019-07-29

Pytam:co ma piernik do wiatraka - mowa o drodze do Młynar a ty wyjeżdżasz z serpetyna,piszesz byle pisać.


#Janosik   2019-07-29

Tak jak robią teraz serpentynę, wybiórczo. Jedna nierówność poprawiona druga obok zostawiona.


#Mikolaj#Janosik  2019-07-29

na ul. Woj.pol też latali co druga dziurę


#Jadzia   2019-07-29

Jest właściciel drogi i od niego należy oczekiwać podstawowych działań. Nie ma znaczenia gdzie ciążą Młynary (zawsze miały kompleks Pasłęka). Droga ma być połatana ze względu na bezpieczeństwo podróżujących.


#Rąsia rąsię   2019-07-29

Młynary nie ciążą do Pasłęka tylko do Elbląga. Tej drogi nikt nigdy porządnie nie zrobi bo i dla kogo i po co? Niech każda gmina zadba o odcinek służący jej mieszkańcom, wtedy może o marszałek coś dorzuci. Jacy urzędnicy liczą dziury w jezdni. To tylko ty musisz o wszystkim wiedzieć. Na każdą drogę jest podpisana umowa z konkretną firmą i nikt nie dba jak ona swoje obowiązki wykonuje. Kilkakrotnie dzwoniłem do Elbląga w sprawie odśnieżania. Zawsze słyszałem, że tam już plug jechał dwa razy, nawet godziny podawali. Z że nikt go nie widział...


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności