18 sierpnia 2019 Ilony, Bronislawa, Heleny

Drugi sparing Polonii

dodał Ponad 2 tygodnie temu, 2019-07-21

W sobotnim meczu kontrolnym Polonia zmierzyła się w Elblągu z IV - ligowymi rezerwami Olimpii. W składzie naszej drużyny szczególnie w drugiej połowie spotkania pojawiło się wielu młodych zawodników. Olimpia wygrała 6:2 (2:1). Nasz zespół przygotowuje się do startu ligowego sezonu, który nastąpi w sobotę 10 sierpnia. Olimpia była kolejnym dobrze grającym przeciwnikiem, z którym miał rywalizować nasz zespół – Na tym etapie przygotowań liczy się praca motoryczna, którą zawodnicy wykonali na boisku – mówił trener Piotr Zając. - Są to tygodnie w których trenujemy bardzo intensywnie. Jeszcze w piątek wieczorem ciężko pracowaliśmy na treningu. Mecze kontrolne są dla nas jednostką treningową, która prowadzi nas w kierunku przygotowania do pojedynków ligowych. W drugiej połowie meczu na placu gry pojawiło się wielu młodzieżowców. Często dzieje się to kosztem wyniku, ale na tym etapie istotna jest ocena tego kto może zostać w drużynie. Każdy musi dostać swoją szansę. W najbliższym tygodniu zawodników czekają kolejne treningi. W środę Polonia rozegra kolejny sparing. Jej rywalem będą w Ornecie IV - ligowi Błękitni. W sobotę pasłęczanie przystąpią do rozgrywek Wojewódzkiego Pucharu Polski. Rywalem naszej ekipy będzie Jastrząb Ględy, a mecz odbędzie się na wyjeździe. Olimpia II Elbląg – Polonia Pasłęk 6:2 Gole dla Polonii: Kamil Kuczkowski Zagrali: Czerniewski, Konieczny, Żukowski, Konczewski, Kuczkowski, Wiernicki, Kamiński, Bildziuk, Krzykwa, Wiczyński, Filaszkiewicz, Włodarczyk, Brzozowski, Szydlik, Dąbrowski, Szymański.