1 czerwca 2020 Justyna, Anieli, Konrada

Duda wam da – ile jeszcze można obiecać ?

dodał Ponad 2 tygodnie temu, 2020-05-03
Duda wam da – ile jeszcze można obiecać ?

Trzeba mieć nie lada cierpliwość żeby przez prawie dwie i pół godziny słuchać wystąpienia przedwyborczego kandydata Dudy. Facet, który podnieca się i nakręca własną mową obiecał już swoim wyborcom chyba wszystko. Zapowiedział też, że nie będzie jego zgody na zawieszenie wypłat 500+, ale nie omieszkał zwrócić się do lepiej sytuowanych o rezygnację z tego świadczenia. Odzew na apel Dudy jest żaden. Sporo obietnic padło pod adresem bezrobotnych. Ciekawe tylko ile trzeba będzie dodrukować pieniędzy na ten cel. O tym, że pieniądze są drukowane mówi otwarcie strażnik kasy państwowej Glapiński. Oby do wyborów. Później będzie już tylko lepiej.

jp


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Optymista   Ponad 2 tygodnie temu, 2020-05-04

Zaproponowałem przeciwnikom PiS i przeciwnikom prezydenta Dudy przedstawienia lepszej partii do rządzenia i lepszego kandydata na prezydenta. I cóż się okazało? Tylko zwolennik Konfederacji wskazał na nią jako lepszą od PiS a inni tylko jakieś gadki o lepszych rządach ale nikt nie odważył się wskazać PO jako lepszej od PiS. Nikt. Nie dziwię się, bo teraz ta partia tak się skompromitowała, że otwarcie w naszej gminie nie ma obrońców. No, może za wyjątkiem naszego Redaktora, który tu co i rusz wrzuca jakieś prowokacyjne notki. Ale też raczej krytykujące PiS, niż otwarcie adorujące PO. O komuchach i propagatorach zboczeńców oraz o innych pretendentach do prezydenckiego żyrandola, to nawet nikt nie wspomniał. Wniosek? W CHWILI OBECNEJ PiS i prezydent Duda nie mają równorzędnych rywali.


#Beka#Optymista   Ponad 2 tygodnie temu, 2020-05-04

Szkoda że Duda z podwiniętymi ogonem wycofał się z debaty z Hołownią, można by popatrzeć jakie to zero


#Rozśmieszony#Beka  Ponad 2 tygodnie temu, 2020-05-04

Nie rozśmieszaj mnie.


#Nic dziwnego że Pawłowicz go klęła za związki part#Optymista   Ponad 2 tygodnie temu, 2020-05-04

Przebieg tego zdarzenia poznałem z relacji ówczesnego komendanta straży trybunalskiej. Powiedział mi, że o 4.30 ktoś zadzwonił. Pod bramą stał mężczyzna, w którym komendant rozpoznał pana Zaradkiewicza. Był ubrany w piżamę, a kontakt z nim był utrudniony.Poprosiłem do siebie prawnika, który przyjaźnił się z panem Zaradkiewiczem, i z tego, co wiem, mieszkali razem. Powiedział mi, że Zaradkiewicz zatruł się grzybami halucynogennymi, o których nie wiedział, że tak zadziałają. Z domu po drugiej stronie Wisły wyszedł około trzeciej w nocy i pieszo doszedł do Trybunału.„Incydent piżamowy” jest znany w środowisku stołecznych prawników. Oprócz prof. Rzeplińskiego rozmawialiśmy o tym z kilkoma innymi osobami. Mówiły nam, że dziwne zachowanie Zaradkiewicza wynikało z załamania po kłótni z partnerem.


#Optymista#Optymista   Ponad 2 tygodnie temu, 2020-05-04

Czy to oznacza, że PiS i prezydent Duda są idealni? Nie, daleko im do ideału ale ich przeciwnicy są tak marni i słabi, że PiS i prezydent Duda wyprzedzają ich o kilka długości.


#Przeciwnicy się boją#Optymista  Ponad 2 tygodnie temu, 2020-05-04

Dlatego przeciwnicy nie chcą teraz wyborów.


#Obserwator Długopisa#Przeciwnicy się boją  Ponad 2 tygodnie temu, 2020-05-04

To napisz dlaczego pisowcy po trupach , za wszelką cenę i łamiąc prawo, chcą teraz wyborów, skoro Duda jest tak świetnym prezydentem ?


#Ciekawy#Optymista  Ponad 2 tygodnie temu, 2020-05-04

A właściwie to ciekawe, dlaczego ta opozycja jest taka marna i słaba? Czyżby skomasowały się w niej wszystkie męty społeczne, jakie naturalnie występują w każdym społeczeństwie, z tym że w Polsce uwiły sobie gniazdka w aktualnych opozycyjnych partiach politycznych?


#Optymista#Obserwator Długopisa  Ponad 2 tygodnie temu, 2020-05-04

Dlatego, że akurat kończy się kadencja prezydencka i w/g konstytucji, którą opozycja uważa za świętą, wybory w maju BEZWZGLĘDNIE muszą się odbyć. I nie ma tu nic do rzeczy, czy prezydent Duda jest dobrym, czy złym. A jeśli chodzi o trupy, o których byłeś łaskaw wspomnieć, to ile ich było w związku z przygotowywanymi wyborami?


#Obserwator Długopisa#Optymista  Ponad 2 tygodnie temu, 2020-05-04

Jak już tak ochoczo podpierasz się Konstytucją niczym Sasin, który nawet raz jej nie przeczytał , to napisz jak nazywa się stan w którym , mamy zamknięte wszystkie granice, od kilku miesięcy nieczynne wszystkie szkoły i uczelnie oraz przedszkola i żłobki , przedsiębiorcy mają zakaz prowadzenie firm i zarobkowania, obywatele mają zakaz przemieszczania się i korzystania ze swobód obywatelskich, nieczynne są ośrodki kultury i urzędy, około trzystu tysięcy obywateli uwięzionych jest na kwarantannach i poddani inwigilacji , wojsko i żandarmeria patrolują i ulice i kontrolują obywateli,...., taki stan jak obecny nie miał takich ograniczeń nawet podczas II Wojny Światowej


#Optymista#Obserwator Długopisa  Ponad 2 tygodnie temu, 2020-05-04

Jakoś przeoczyłeś, że te ograniczenia występują niemal we wszystkich państwach Europy i nawet poza nią i co to ma wspólnego z wyborami w Polsce i aktualnym rządem PiS? Jak Ci udowodniłem, że wybory wymusza konstytucja a nie fanaberia PiSu, to przeskakujesz na inny temat, obwiniając obecną władzę, że stosuje obostrzenia, które przecież stosują też inne kraje. Jak zapytałem Cię o Twoje trupy, to nie odpowiedziałeś tylko skręciłeś na wojskową obecność na ulicach, która raczej istnieje we Francji a nie u nas. Bądź mężczyzną i walcz uczciwie a nie uciekaj w bok.


#Roman   Ponad 2 tygodnie temu, 2020-05-04

Panie Jerzyk: swym stronniczym artykułem wywołał Pan burzę mózgów, a nawet burzę "mózgów" i burzę bezmózgowia. Jednak jest Pan o wiele lepszy, niż Redaktor Przerywacz - Śmiejaczek, czy Redaktor Przerywacz Krzywousty z TVP INFO. Nikomu Pan nie przerywa,, każdy może dorwać się do klawiatury i przedstawić swe wynurzenia bez obawy o wyrzucenie tekstu. Uważam jednak, że powinien Pan przerwać na jeden dzień tę bezproduktywną dyskusję. Każdy internauta pozytywnie powinien to przyjąć. Niech umysły ochłoną!


#Mieszkaniec Pasłęka   Ponad 2 tygodnie temu, 2020-05-03

Och uzależnieni od polityki, żal mi Was wszystkich, bo to nałóg gorszy od hazardu, fajek i wódy. Uwielbiam, Wasze śmieszne dywagacje, PIS najlepszy, PO jeszcze lepsze, Lewica najpiękniejsza i najmądrzejsza...a całe te towarzystwo do jednego wora się nadaje.Podobno PIS za wszelką cenę chce utrzymania władzy a PO to za wszelka cenę nie chce powrotu do władzy?! Echhh obłudnicy!!!!


#Optymista#Mieszkaniec Pasłęka  Ponad 2 tygodnie temu, 2020-05-03

Mylisz się. Polityka jest jedną z najważniejszych rzeczy dla obywatela, bo od niej zależy jakość jego życia. Od decyzji politycznych rządu - każdego rządu - jesteśmy uzależnieni i na to nie ma rady. Dlatego lepiej dla nas, byśmy się w polityce orientowali i wiedzieli, którzy politycy nam pomagają a którzy nam szkodzą. Przykład pani senator z Olsztyna, Lidii Staroń - wygrywa w swoim okręgu Z KAŻDYM, bo ludzie przekonali się, że działa dla ich dobra. A my w Pasłęku głosowaliśmy na różne opcje polityczne - czy ktoś zna jakieś działania posłów lub senatora z naszego okręgu, którzy choć raz coś dla nas zrobili, czy choćby się z nami spotkali, poza okresem przedwyborczym? Jakie nazwisko nosi nasz senator? Czy przyszło nam do głowy by nacisnąć na jakiegoś naszego wybrańca, by coś poruszył TAM?


#Użytkownik#Mieszkaniec Pasłęka  Ponad 2 tygodnie temu, 2020-05-03

Pełowcy 100 razy mocniej pazerni na władzę niż psiaki.


#Wyborca#Użytkownik  Ponad 2 tygodnie temu, 2020-05-03

Łżesz jak bura s**a.I chyba chodzisz Nabosaka.


#Optymista#Wyborca  Ponad 2 tygodnie temu, 2020-05-03

Użytkownik nikogo nie obraził a Ty od razu z grubej rury. Zastanów się.


#Wyborca#Optymista  Ponad 2 tygodnie temu, 2020-05-03

A gdzie ty tu widzisz obrazę?Przecież to są cytaty z mównicy sejmowej.


#Optymista#Wyborca  Ponad 2 tygodnie temu, 2020-05-04

Czy mównica sejmowa to krynica mądrości, by się na niej wzorować? Trzeba mieć swój rozum.


#Wyborca#Optymista  Ponad 2 tygodnie temu, 2020-05-04

Ale mi brak rozumu bo jestem pissiorkiem


#Optymista   Ponad 2 tygodnie temu, 2020-05-03

Dla przeciwników PiS i prezydenta Dudy mam propozycję. Bądźmy poważni - jeśli uważacie, że PiS źle rządzi i na Dudę nie warto głosować, to powiedzcie, jaka partia powinna zastąpić PiS w rządzeniu Polską i który z kandydatów byłby lepszym prezydentem od Andrzeja Dudy. Chodzi o konkrety a nie jałowe "nie bo nie". Wtedy nasze spory będą sporami na poziome a nie karczemnymi pyskówkami. To, że wytykacie PiSowi, co źle robi, to w porządku. Ale powiedzcie, co, lub kto w zamian i co powinno być inaczej robione.


#Nick#Optymista  Ponad 2 tygodnie temu, 2020-05-04

z niektorymi POebami nie można rozmawiać, zaraz napiszą że byle kto, tylko nie PiS. Głupki, niech dadzą peniądze byle komu na przechowanie, to się nauczą.... albo i nie....


#Antymoher#Nick  Ponad 2 tygodnie temu, 2020-05-04

Ale ty nicku masz zszarganą zatyczkę do korpusu,na którą zakładasz berecik z antenką


#Bezrobotny#Optymista  Ponad 2 tygodnie temu, 2020-05-03

Może być pierwszy lepszy z ulicy aby nie PAD


#Są i tacy#Bezrobotny  Ponad 2 tygodnie temu, 2020-05-04

Bezrobotny i bezmyślny. Wszystko na BEZ.


#Tulko nie duda#Optymista  Ponad 2 tygodnie temu, 2020-05-03

każdy


#Tak#Optymista  Ponad 2 tygodnie temu, 2020-05-03

Taka, co zlikwiduje socjal, urzędy pracy, obniży podatki i wprowadzi do konstytucji zakaz uchwalania budżetu z deficytem, przywróci prawo własności i swobody dysponowania swoim majątkiem i wolność słowa i poglądów, zlikwiduje zbędne koncesje, regulacje, limity i pozwolenia. Czyli Konfederacja.


#Optymista#Tak  Ponad 2 tygodnie temu, 2020-05-03

No dobrze. Tylko że liderzy Konfederacji za ciepło patrzą w stronę Rosji. A ja mam głębokie przekonanie wyniesione z historii mojej rodziny z czasów carskich i bolszewickich a także oglądu innych relacji, że Rosja zgodzi się na dobre stosunki z Polską, tylko i wyłącznie gdy będzie mogła dyktować Polsce swoje warunki. Natomiast zgadzam się, że PiS nic nie robi by ograniczyć piramidę przepisów, które utrudniają Polakom i przedsiębiorstwom życie. To jest jego grzech śmiertelny.


#Optymista #Optymista  Ponad 2 tygodnie temu, 2020-05-03

I ten grzech śmiertelny może nawet być powodem upadku PiS, gdy skumuluje się z innymi okolicznościami.


#Tak#Optymista  Ponad 2 tygodnie temu, 2020-05-03

Nie ciepło, tylko realistycznie, uważają, że należy z nimi normalnie handlować, tak jak to robi np. idol PiS-u Viktor Orban, on nie jest żadnym przyjacielem Putina, ale robi z Rosją interesy gospodarcze, a PiS sam kupuje miliony ton węgla z Rosji, zamknął Mały Ruch Graniczny, który był korzystny dla naszego województwa. Należy się po prostu uniezależnić od Rosji tak jak w przypadku gazoportu np, ropy i przekopu Mierzei Wiślanej i potem Rosja niczego nie będzie mogła na nas wymuszać i sterować nami, a wtedy będzie można handlować i tyle.


#Prawda to#Tak  Ponad 2 tygodnie temu, 2020-05-03

Jeden z liderów tej formacji JK-M od 30 lat prawie to wszystko obiecuje. Robił wszystko by nie mieć władzy a mieć poparcie w granicach 3% by dostać subwencje państwowe. Jak się jest w opozycji można obiecać wszystko nawet zrealizować to co się nie obiecało, np. podniesienie wieku emerytalnego. Ostatnio partie Palikota, Kukiza i Petru liznąwszy troszkę władzy podwinęły ogon. Pozostałe czyli PO , PSL, Lewica i Konfederacja nie trafiają do przekonania społeczeństwa.


#Tak#Prawda to  Ponad 2 tygodnie temu, 2020-05-03

Ja tam zawsze głosuję na nich i będę na JKM, on głosi po prostu cały czas te same poglądy, a nie zmienia je o 180 stopni jak Palikot, który kiedyś wydawał katolicki tygodnik ,,Ozon", a potem, atakował kościół.


#Piotr W#Optymista  Ponad 2 tygodnie temu, 2020-05-03

PiS powinien słuchać i zapoznawać się z głosami Ludzi, wszystkich a nie tylko ślepo brnąć bez pomysłu na gospodarkę. To każdy z Polaków wie czy mu lepiej i nie powinno Nikogo dziwić jak pluje na tych co mu wmawiają, że jest mu dobrze. Na razie to kolejny Rząd okłamuje i okrada Polaków. Dowodów jest aż nadto. Grupka fanatyków obecnie rządzących jest zaślepiona i nie widzi że wali prosto w betonową ścianę. Obecnie epidemia to sprawdzian dla Ministra Zdrowia i działań 5-cio letnich Rządu. Kilka tysięcy chorych rozwaliło system szpitali. A Ktoś niedawno z PiS głosił jacy to My jesteśmy bezpieczni. Teraz jest Ministrem Obrony Narodowej. Gdyby Fachowcy brali się za konkretne działy gospodarki to mogło by to wyglądać inaczej, a tak wygląda jak za czasów PZPR.


#Piotrze W#Piotr W  Ponad 2 tygodnie temu, 2020-05-03

Wybrane epitety - ślepo brnąć, betonowa ściana, plucie, okradanie, okłamywanie, fanatycy. Jak Ty to znosisz?


#Optymista#Piotr W  Ponad 2 tygodnie temu, 2020-05-03

Wymieniłeś w/g Ciebie grzechy PiS. W porządku. Kim chcesz tę rządzącą partię zastąpić? No bo przecież jakiś rząd być musi.


#Optymista#Optymista  Ponad 2 tygodnie temu, 2020-05-03

No i co, Piotrze W.? Wiesz, kim zastąpić rząd PiSu, który twoim zdaniem jest nieodpowiedni?


#Piotr W#Optymista  Ponad 2 tygodnie temu, 2020-05-03

Ja wiem kim. I wtedy to były by rządy demokratyczne. Czas skończyć z dyscyplina partyjną. A w rządzie powinny zasiadać przynajmniej przedstawiciele trzech partii. Powiedzmy trzy, które zebrały najwięcej głosów. To z resztą można by dopracować. Jeżeli jakakolwiek partia będzie miała większość i tylko ta będzie podejmować decyzje o losach Ludzi to zawsze będzie źle. Tak to wychodzi z faktów rządzenia chociażby od roku 2005.


#Piotr W#Piotrze W  Ponad 2 tygodnie temu, 2020-05-03

Jak to znoszę, po prostu musiałem znaleźć rozwiązanie. Tyle, że nie w Polsce. A szkoda. W Polsce nie da się normalnie bo próbuje się tu stale "odkrywać Amerykę". Próbowałem zrobić to na Polskiej ziemi. Tylko niestety Rządy od 2005r. do 2020r. niszczą. Proszę popytać tych co na chleb zarabiają za granicą. A jest ich dużo. I dopiero tu słychać prawdziwy głos. I z za granicy widać wyraźnie gdzie jest Polska gospodarka i jak są oszukiwani i okradani Polacy. Praca takich jak ja wspiera właściwie Polską rodzinę. I pośrednio Polski budżet bo wiele zarobionych pieniędzy wydawanych jest w Naszym Kraju. Jak chce się dobrze rządzić i mieć dobre poparcie to trzeba najpierw dowiedzieć czego oczekują Ludzie.


#Optymista#Piotr W  Ponad 2 tygodnie temu, 2020-05-03

Co innego marzenia a co innego twarda rzeczywistość. To co Ty proponujesz, to pewna na 100% anarchia i rozwalenie Państwa. W tej chwili z jedne strony PiS a z drugiej reszta, która WSPÓLNIE chce odsunąć PiS od władzy. Gdyby ta reszta doszła do władzy, zaczęłaby się wzajemnie zwalczać, ciągle wzajemne przepychanki a prawdziwe rządzenie nie byłoby możliwe, bo żadna partia nie miałaby większości a każda ma inne cele, często wymyślane przez wrogów Polski. Twoja recepta jest nierealna. Moim zdaniem musi by tak jak jest, choć idealnie nie jest. Najpierw PiS musi dobić do końca totalniaków, dopiero wtedy można go rozliczać


#Piotr W#Optymista  Ponad 2 tygodnie temu, 2020-05-03

To nie moje marzenia. Jeszcze trochę a zwolennicy PiS-u będą chodzić "kanałami" aby wpier nie zaliczyć. Do tego doprowadza PiS. Wzbudza agresje. A jak tego nie widzi to popełnia gruby błąd. Dla mnie obecnie są Złodziejami. Okradają nie tylko mnie, Polaków, nawet swoich zwolenników. Tyle żeby to zrozumieć i widzieć trzeba oczy otworzyć. Zwolenników PiS jest jakieś 25% społeczeństwa i jak tego nie przyjmą do wiadomości to się mocno zdziwią. Jak Ci co nie głosowali w końcu zagłosują. A w tej chwili Takich co dostali finansowo po tyłku w wyniku super zarządzeń Rządzących nie dostając wsparcia jest dość aby obalić ten super rząd. Poprzednicy przestali słuchać i teraz kwiczą nie mogąc dorwać się do władzy. Jedno jest pewne, powstały różne dodatki i nic poza tym nie będzie.


#Roman#Optymista  Ponad 2 tygodnie temu, 2020-05-03

Wybieramy nie rząd, a nawet nie samorząd, lecz Prezydenta. Jak sądzisz, czy wybrany powinien być marionetką, z niewyspania ziewającym, czekającym z długopisem w ręku, by podpisać Ustawę, która ma trafić do decydenta, p. posła Kaczyńskiego by mu humor od rana poprawić? Nie kiwam Ci kciukiem z prośbą byś szczerze odpowiedział, czy na pewno jesteś za łamaniem Konstytucji tak, jak to czyni obecny kandydat na dalszą kadencję, p. A. Duda i obecny Prezydent jednocześnie. To nie atak na Ciebie. Nie lepszym jest kandydat, który nie ma zwierzchnika nadąsanego nad sobą?


#Wyszukane w Google#Roman  Ponad 2 tygodnie temu, 2020-05-03

B.Komorowski- 4 weta , A.Duda- 7 razy. Są to jedyni Prezydenci których kadencje zbiegły się z kadencją rządzącego obozu z których się wywodzili. Co do zwierzchnika nad Prezydentem to są nimi wyborcy którzy Go wybierają.


#Moje przemyślenia#Piotr W  Ponad 2 tygodnie temu, 2020-05-03

Zgadzam się Piotrze z Tobą. Jaka jest Polska było widać jak zwiewaliście z tego swojego raju do tego byle jakiego kraju i od razu do Urzędu Pracy po zasiłek. Nie bacząc na konsekwencje zdrowotne. Żeby było jasne to nie jestem przeciwnikiem pracy za granicą i powrotu na łono Ojczyzny. Mam nadzieję że Twoja opinia jest odosobniona a moje zdanie dotyczy tylko takich jak Ty. Co do decyzji rządzących to możemy polemizować. Ja się cieszę z tych działań w sprawie koronawirusa zwłaszcza w porównaniu z innymi krajami. Francja płonie, Włosi krzyczą o wyjściu z UE, Hiszpania się burzy, w Niemczech największy krach. I to wszystko się dzieje w krajach wysoko uprzemysłowionych a nie na dorobku jak My.


#Roman#Wyszukane w Google  Ponad 2 tygodnie temu, 2020-05-03

Nie przeczytałeś, zapewne, ani jednej treści wet p. Prezydenta Dudy. Wszystkie one były w 100% zgodne z treścią poprawek PiS zgłoszonych już po uchwaleniu, przeważnie w ciągu jednej nocy, przez Sejm i Senat. Dano szansę p. Dudzie, by wykazał się postawą prezydencką. Jeszcze raz, proszę, zwróć się do wujka GOOGLE, przeczytaj treść każdego weta, lecz także treść zgłoszonych poprawek później, gdy Ustawa z Sejmu już wyszła. Najlepiej byś zrobił, gdybyś wszedł na stronę Sejmu, podał treść weta, czytając też poprawki przez PiS pisane. Porównanie dobrze Ci zrobi, zapewniam. Nie epatuj się ilościami, jako i ja tak czynię.


#Tak myślę ja#Optymista  Ponad 2 tygodnie temu, 2020-05-04

Polikwidować wszystkie partie - po takich "doswiadczeniach" suweren powinien wziąć wszystko w swoje ręce - wybrać takich, którzy wiedzieliby jak Polskę wyprowadzić na prostą bez kantow, oszustw, złodziejstwa i kombinatorstwa. Polska to My wszyscy, Polska to nas wszystkich kraj i nasza kochana Ojczyzna gdzie chcemy żyć godnie i nie wstydzić się że jesteśmy Polakami ale musimy tego wszyscy chcieć i nie słuchać "podszeptów" kleru - oni powinni pilnować swojego podwórka i nie wtrącać się do polityki.


#Ciągnij do końca#Roman  Ponad 2 tygodnie temu, 2020-05-04

Wymienił dwóch Prezydentów.


#Ht#Optymista  Ponad 2 tygodnie temu, 2020-05-03

Co za różnica kto będzie prezydentem. Przecież prezydent i tak nic nie może :))). Gdyby chodziło o wybór premiera to co innego a prezydent może sobie tylko pogadać.


#Optymista#Ht  Ponad 2 tygodnie temu, 2020-05-03

O, i to jest komentarz na poziomie. Bez ubliżania, bez wyzwisk, bez wulgaryzmów. Tyle tylko, że treść jest błędna, bo prezydent jednak coś może. Np. może zawetować jakąś ważną ustawę a także ma inne pomniejsze uprawnienia. Dlatego jest taka zacięta walka pomiędzy kandydatami.


#Roman   Ponad 2 tygodnie temu, 2020-05-03

Panie Jerzyk: obecny Prezydent, w br. zatwierdził nowy skład Państwowej Komisji Wyborczej, mającej przeprowadzić wybory na Prezydenta RP. W tymże roku, także obecnym, p. poseł Kaczyński zatwierdził wicepremiera Sasina na osobę, mającą przeprowadzić wybory na Prezydenta RP. Czyja decyzja okazała się ważniejsza? Reasumując: po cholerę nam Prezydent, którego wybór okazał się tak łatwym do podważenia przez posła?


#Lągo   Ponad 2 tygodnie temu, 2020-05-03

Jak duda wygra to jp pojdzie po sasiedzku do parku ze sznurem


#Pytanko#Lągo  Ponad 2 tygodnie temu, 2020-05-03

Wyjedzie z "tego Kraju" do rajchu?


#Makatka#Lągo  Ponad 2 tygodnie temu, 2020-05-03

Witaj szympansie.


#Ab   Ponad 2 tygodnie temu, 2020-05-03

Nadal redaktorek nie rozumie skąd 2% poparcie p.Kidawy i niewiele większe pozostałych kandydatów.


#Cd#Ab  Ponad 2 tygodnie temu, 2020-05-03

A ty co rozumiesz?


#Montana #Ab  Ponad 2 tygodnie temu, 2020-05-03

No ja tez nie rozumiem


#Pasłęk#Montana   Ponad 2 tygodnie temu, 2020-05-03

Bo oni wszyscy nie mają programu dla Polaków, ich program to krytykowanie PiS. Kidawa jest pacynką pajaca Budki, pozostali też nie maja nic do zaoferowania.


#Ireneusz grab#Pasłęk  Ponad 2 tygodnie temu, 2020-05-03

a andrzej jest pacynka malego pryszcza to jest ok?


#To demokracja#Ireneusz grab  Ponad 2 tygodnie temu, 2020-05-03

P.Ireneuszu. Ponad 50% wyborców uważa p.Dudę za najlepszego kandydata na Prezydenta.


#Ciekawski#Ireneusz grab  Ponad 2 tygodnie temu, 2020-05-03

I to jest dopiero pacynka.A jak się nazywa duża pacynka?Pacan?


#Wyborca#To demokracja  Ponad 2 tygodnie temu, 2020-05-03

Masz rację z procentami.Ale nie dodałeś,że 50% wyborców PiS.Bo ta druga połowa to ta mądrzejsza.


#Lol   Ponad 2 tygodnie temu, 2020-05-03

500plus,trzynastki dla emerytów-było jak lep na wyborców-ale pora zrozumieć,że z pustego to i Salomon nie naleje!Ktoś na to pracuje,a w obecnej sytuacji?-prezydent już powiedzial,,osoby ,które nie potrzebują 500 plus powinni odmówić korzystania z tej pomocy''-więc jeżeli jesteście za starym rządem ustawiajcie się w kolejke,kto chętny dobrowolnie z kasy zrezygnować he,he....


#Rafcio#Lol  Ponad 2 tygodnie temu, 2020-05-03

500+ przy tak szybko rosnącej inflacji niedługo nie będzie miało żadnej wartości. Dla tych co nie wiedzą co to jest inflacja a wiem ,że takich osób z prawami wyborczymi jedt bardzo dużo to niech zorientują się jak teraz wygląda sytuacja w Wenezueli. Przy drukowaniu pieniędzy przez NBP to niedługo 500 złotych pozwoli nam na zakup bułek na śniadanie i kawałka sera.....przez ponad dekadę jesteśmy oszukiwani przez kolejną partię a część ludzi dalej ślepo wierzy partii rządzącej w złote góry stojąc u progu największego kryzysu gospodarczego całega Świata......


#Realia#Rafcio  Ponad 2 tygodnie temu, 2020-05-03

Wyluzuj Rafcio. Na niektóre rzeczy nie masz wpływu więc nie kop się z koniem bo przegrasz. A tak na marginesie, to czemu świat z wielkiej litery?


#Lula#Rafcio  Ponad 2 tygodnie temu, 2020-05-03

Już nie ma a dla tych co nie dostają a muszą płacić wysokie ceny i coraz więcej podatków , to tak jak by ich ktoś okradał


#Znawca tematu#Realia  Ponad 2 tygodnie temu, 2020-05-03

Dlaczego z wielkiej?To proste bo Świat jest Wielki.


#Ja#Lol  Ponad 2 tygodnie temu, 2020-05-03

A jeżeli jesteście za zmianą, to już wiecie od czego te zmiany się zaczną.


#Mietek#Ja  Ponad 2 tygodnie temu, 2020-05-03

Zadna partia oficjalnie nie mówi o zabieraniu "plusów" bo to byłby strzał we własną w stopę.


#Gangus z Mosiru   Ponad 2 tygodnie temu, 2020-05-03

JP a ty jeszcze w kraju konie zaprzegaj i won mi stąd nie siej fermentu.


#Xl   Ponad 2 tygodnie temu, 2020-05-03

Redaktorek to już zęby trzecie zjadł z tym opisywaniem na temat jego polityki i wrogości do pis-u, A co najlepiej pasowało by jemu na stare stare lata(,a nie brać się co jakiś czas korzystając z publicznego portalu) ciepły piec, fotel bujany, kapcie góralskie, I robienie na drutach.


#Stomatolog#Xl  Ponad 2 tygodnie temu, 2020-05-03

Dla ciebie Pan Redaktor.Pan Jurek ma zęby odrastające.A ty pozostaniesz już bezzębnym starcem.


#Rafcio   Ponad 2 tygodnie temu, 2020-05-03

Jest początek gospodarczego kryzysu jakiego Świat nie widział. Nasz rząd rozdaje pieniądze swoim wybircom. Ze względów ekonomocznych powinni zaprzestać to robić i zacząć gratyfikować ludzi PRACUJĄCYCH, którzy swoją pracą m.in.wspierają budżet na socjalne wypłaty. Noestety ta paria znana jestz hasła "łupić przedsiębiorce" bo jest "bogaty" i nic się zmieni. Według jednego z badań wśród społeczeństwa dowiedzieliśmy się ,że jedna część uważa ,że świadczenie 500+ jest wypłacane z pieniedzy partii PiS.....to są ich wyborcy.


#Proste#Rafcio  Ponad 2 tygodnie temu, 2020-05-03

W Konstytucji są napisane obowiązki Państwa wobec swoich obywateli.


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności