22 stycznia 2020 Anastazego, Wincentego

Dwie kolizje na S 7

dodał 2019-07-26
Dwie kolizje na S 7

Przed godziną 10:00 doszło do dwóch kolizji na trasie S 7 (w kierunku Elbląga). Jeden z samochodów dachował i wpadł do rowu. Podróżujący autem zabrani zostali do szpitala. Nieco bliżej Pasłęka doszło do zderzenia dwóch samochodów. Jedno z aut wpadło na bariery metalowe rozdzielające jezdnie. Zdarzenia miały miejsce miedzy Zielonym Grądem i Bogaczewem.

jp

0
0
0

Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Bydlak   2019-07-27

Witam. A czemu nikt nie napisze ze jeszcze o 11.45 policja nie potrafila pokierowac odpowiednio ruchem. Wystarczylo pokierowac ruch na stara s7 i mnóstwo ludzi zaoszczedzilo by czas pieniadze nerwy i zmniejszylo by sie zamieszanie zwiazane z cwaniakami ktorzy zaczli cofac na zjazdach co jeszcze bardziej wprowadzalo zagrożenie w ruchu. itd. Do mandatu jakos szybciej przyjezdzaja. Wszystko rozumiem ale tu rażący błąd ze strony policji a ze wypadki sa i beda to chyba normalne bo ludzie omylni sa. I fakt zjechalem do lewej trabie na goscia przedemna zeby zjechal bo laweta probuje przejechac ktory oczywiście na spacer sie udal bo musi byc zorientowany przecież i jeszcze pretensje ma lapami do mnie macha ze niby co ja chce od niego.Hehe pozdrowienia dla Pana i dla slynnej juz pasleckiej Policji


#NIKIM   2019-07-27

Największe zagrożenie robią niedzieli kierowcy co jadą 90 km/h i dołączają się do ruchu zmieniając pas 30 km/h!! Później debile którzy wyjeżdżają w ostatniej chwili wyprzedzając np. Ciężarówkę! Tak jest zawsze się znajdzie jakieś paparactwo, ale zawsze z głową.


#Kierowca   2019-07-26

Tylko szkoda że kierowcy wyobraźni nie mają. Stoją krowy na środku drogi i laweta przejechać nie mogła, a cwaniaki podjeżdżali pasem awaryjnym. Masakra!


#Sophia#Kierowca  2019-07-26

Potwierdzam. Też tam byłam. I też to widziałam.


#Janosik   2019-07-26

Szybciej szybciej, co tam ograniczenia prędkości szczególnie samochody z pierwszą literką w rej. W.


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności