28 lipca 2021 Aidy, Marceli, Wiktora
Reklama Heops

Dzień Kobiet

Wydarzenie odbyło się 2020-03-08

dodał 2020-02-11
Dzień Kobiet

Z okazji Dnia Kobiet Pasłęcki Ośrodek Kultury zaprasza 8 marca (niedziela) 2020 r. o godz. 18:00 do sali widowiskowo – kinowej na koncert zespołu Furs Duo. O godz. 19:00 rozpocznie się seans filmu pt."Swingersi".

Zakup biletu na film upoważnia do wstępu na koncert.

Ceny biletów na film wg cennika Kina Zamkowego.

 

FURS DUO

ROBERT FURS / DOMINIK URBANOWICZ

Spotkanie z tymi dwoma instrumentami to szczególny moment, w którym można się oddać w objęcia muzyki Astora Piazzolli, kompozytora, który określany jest mianem KRÓLA TANGA… Znawcy tego gatunku mówią, że „zatańczy tango, to jak…opowiedzieć życie”. Wykonawcy tego projektu swoimi interpretacjami starają się udowodnić również, iż ZAGRAĆ TANGO, to jak opowiedzieć życie! Szczególna propozycja dla miłośników tanga oraz słuchaczy, którzy chcą poznać i „rozsmakować się” w tangowych dźwiękach.

Niezwykle energetyczny duet na scenie. Z jednej strony skrzypce – instrument o wieloletniej tradycji, predestynowany do gry linearnej; z drugiej zaś akordeon – instrument stosunkowo „młody”, którego współczesna konstrukcja ukształtowała się niespełna kilkadziesiąt lat temu, stworzony do gry wielogłosowej. Połączenie tych dwóch muzycznych światów zaowocowało wspaniałym, bogatym i ciekawym brzmieniem stając się elementem interpretacji utworów Astora Piazzolli ,Johanna Straussa, czy Vittorio Montiego. Duet porywa świeżością, doskonałym porozumieniem artystycznym oraz niezwykłą ekspresją wyrazu. Członkowie zespołu prowadzą ożywioną działalność koncertową w Polsce oraz za granicą. Muzycy brali udział w wielu prestiżowych koncertach oraz festiwalach, porywając publiczność do swojego niezwykle interesującego muzycznego świata połączonego siłą wielkich emocji i dźwięków najwyższej próby. Zderzenie wyrazistych, oryginalnych osobowości – muzyków, realizujących się równolegle w aspekcie solistycznym, stanowi o wyjątkowości i renomie duetu w skali międzynarodowej. W repertuarze wykonawców znajdziemy lubiane utwory z muzyki klasycznej, najpiękniejsze tanga Astora Piazzoli, Carlosa Gardela, Jacoba Gade. Polskiego ducha odnajdziemy w wykonywanych przez muzyków kompozycjach Jerzego Petersburskiego, Henryka Warsa czy Zygmunta Karasińskiego.


SWINGERSI

Swingersi” – komediowo o związkach, czyli wszystko, co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się zapytać.

Nuda i rutyna w związku? Seks spowszedniał jak mycie zębów, a ogień w sypialni wygasł, ograniczając się jedynie do standardowego „raz w miesiącu”? Komediowe perypetie trzech par nie pozostawiają złudzeń, że trawa zawsze wydaje się bardziej zielona u sąsiadów.

 

Dorota marzy o namiętności jak w „Pięćdziesięciu twarzach Greya”, ale jej partner Andrzej zamiast interesować się jej potrzebami, woli zabawę w gry na konsoli.

Idealna para z show-biznesu – Iwona i Fabian – w pogoni za nowymi followersami i lajkami jest gotowa przekroczyć niemal każdą granicę.

Bartek i Cezary przez przypadek postawią swoją relację dosłownie na ostrzu noża. Jednej gorącej nocy wszyscy bohaterowie spotkają się, żeby sprawdzić, jak daleko można się posunąć w miłosnych manewrach. W rolach głównych: Ilona Ostrowska, Joanna Liszowska, Barbara Kurdej-Szatan, Michał Koterski, Krzysztof Czeczot, Antoni Królikowski i Tomasz Oświeciński.

 

W rolach głównych: Ilona Ostrowska, Joanna Liszowska, Barbara Kurdej-Szatan, Michał Koterski, Krzysztof Czeczot, Antoni Królikowski i Tomasz Oświeciński.

 

SWINGERSI – bawimy się w dużym gronie!Dodaj Komentarz

Walidacja: słowo na dziś :ogrodowa
POMOC DROGOWA/ USŁUGI TRANSPORTOWE do 27 TON
nasza2