19 grudnia 2018 Gabrieli, Dariusza, Eleonory

Dziki policzone i co dalej?

dodał 2016-11-11
Dziki policzone i co dalej?

Pisaliśmy niedawno o liczeniu dzików. Akcja prowadzona była w związku z działaniami mającymi przyczynić się do zmniejszenie ryzyka rozprzestrzeniania się wirusa ASF. Liczenie miało też pomóc w sporządzaniu planów łowieckich. U nas policzone dziki mają się całkiem nieźle. Widać to szczególnie w Parku Ekologicznym, gdzie w poszukiwaniu pędraków te sympatyczne zwierzaki zniszczyły tereny wokół Zakrzewka II, pastwiska dla koni i ścieżki w lesie nad rzeką Wąską. Problem był zgłaszany myśliwym z koła Bóbr, ale bez echa. Za naprawę szkód zapłaci jak zwykle bogata gmina Pasłęk. jp


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Żołnierz   Ponad miesiąc temu, 2018-10-25

co wy tu za bzdury wypisujecie poczytajcie przepisy gdzie można polować i w jakich odległościach eko oszołomy najpierw walczą o to żeby zwiększyć odległości od zabudowań a później całą winę na koła zwalają. Wystarczy sobie poczytać przepisy i ty Jurek dobrze o tym wiesz ,Że sam grabie musisz do łap wziąć i grabić te dziury.Jak myśliwi maja tam strzelać miedzy spacerującymi późnymi wieczorami ludźmi z psami ?rowerzystami zastanów sie co piszesz


#SĄSIAD   2016-11-14

Ja się pytam !!!!!Czy dzika hodowla w Mariance u pana J.G była policzona .Jak nie to główny inspektor już się dowie zadbam oto osobiście


#Meki   2016-11-13

A te zdjęcia to są słabe, komuś chyba się aparat zaciął w lesie. Artykuł mówi, że tyle zniszczeń narobiły dziki, a tu zdjęcia jednej dziury w lesie pod drzewem.


#Murarz   2016-11-12

Koło łowieckie BÓBR -to beton taki jakiego nawet budując Mur Chiński -NIE UŻYWALI !!!!


#My   2016-11-11

Ubić ze dwa, upiec na ognisku i zrobić imprezkę dla całego miasta


#Podpis - Łowczy   2016-11-11

Na


#Podpis   2016-11-11

dziki są ekologiczne, to ryjo, wiadomo. A jesli to lasek miejski- to nie ekologiczny. Niedługo się sami zapultacie.


#Podpis   2016-11-11

Dajcie sobie spokój z nazwą Park Ekologiczny, bo od dawna nie ma nic wspólnego z rzeczywistością. Debilnie to brzmi. Dziki nic nie zniszczyły. Robią to, od czego są. ścieżkę można lekko wyrównać. Problem to jest z ignorantami, którym wydaje się, że strzelanie do wszystkiego, co się rusza jest rozwiązaniem. Potem i tak wszystko się pier....li, a miszczowie nie wiedzo czemu.


#Podpis   2016-11-11

ŻEBY PROBLEM BYŁ W KOLE JENOT BYŁO BY PO PROBLEMIE! W BOBRZE DOPÓKI NIE ZMIENI SIĘ ŁOWCZY TO TAKIE SYTUACJE SIĘ BĘDĄ ZDARZAĆ NIE TYLKO W MIASTACH ALE TEŻ NA WSI.MOŻE PIS COŚ ZMIENI !?


#Podpis   2016-11-11

Panie Jurku da się to jakoś naprawić? Sporo ludzi tam chodzi, biega, jeżdzi na rowerze a w tej chwili jeszcze po tych deszczach to jest masakra. Jakiś walec czy cuś?


#Podpis   2016-11-11

Zaplaci gmina gminie? Co ty jerzyk pitolisz. Gmina ma za jaj ciagnac szefa kola lowieckiego Po cos ma tych uwstecznionych radcow prawnych.


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Mieszkańców Pasłęka i naszych gości zapraszamy na wspólne powitanie...