Dziki w Parku

dodał Ponad tydzień temu, 2020-05-15
Dziki w Parku

Przyzwyczailiśmy się już do obecności wielu zwierząt w obrębie Parku Ekologicznego. Lisy, sarny, bobry, cała masa ptactwa i sprawiające najwięcej kłopotów dziki to m.in. lokatorzy terenów nad rzeką Wąską. Ostatnio na obrzeżach parku osiedliła się rodzina dzików. Sporych rozmiarów locha i siedem warchlaków buszuje po lasku graniczącym z polami uprawnymi. Myśliwi sypiąc karmę próbują skłonić dziki do przeniesienia w inne miejsce, ale zwierzęta te wolą chyba aktualne miejsce pobytu.

jp


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Marek Chrapan   Ponad tydzień temu, 2020-05-16

PODPISZ I UDOSTĘPNIJ tę petycję, wzywając decydentów politycznych na wszystkich szczeblach rządowych do odrzucenia obowiązkowego szczepienia na koronawirusa. Maile należy wysyłać na adresy: listy@prezydent.pl bip@kprm.gov.pl kontakt@kprm.gov.pl Kliknij na poniższy link - po prawej stronie w rubrykach kolejno od góry wpisz - swój adres mailowy - imię - nazwisko - i kliknij w czerwone pole. https://lifepetitions.com/petition/no-mandatory-va...


#Roman#Marek Chrapan  Ponad tydzień temu, 2020-05-17

Marku Chrapan: uzasadnij, proszę, swe zaangażowanie w anty szczepienia, ok? Jeszcze szczepionki nie wynaleziono, a Ty już anty. Cie Florek... . Ja, za każdym razem, bez własnej woli, najwyżej wrzeszcząc w proteście, byłem poddany szczepieniom wszelakim. Może dzięki temu jestem, w miarę, zdrowy i nie nadwyrężam budżetu NFOZ, niezależnie, w czyich rękach się on znajduje? Nawet w wojsku, przymusowo, otrzymałem delbetę czego obecnie nie żałuję.


#WyNalazek#Roman  Ponad tydzień temu, 2020-05-17

Romanie chcesz z debilem dyskutować?


#Weteryniarz#Roman  Ponad tydzień temu, 2020-05-17

Też dostałem delbete w duuupe.A przyszły sierżant dostał delbete za ucho, jak młody chrum,chrum.No i teraz widać skutki.


#Wielbiciel zwierząt   Ponad tydzień temu, 2020-05-15

Jak dzik ryje pod domem rolnikowi to ok. bo to jego środowisko , a jak miastowym zryje to już wielki problem .Najlepiej niech idzie ryć u chłopa na podwórzu .


#Zygi#Wielbiciel zwierząt  Ponad tydzień temu, 2020-05-16

U was może ...u nas nie i tyle xd


#Wiem   Ponad tydzień temu, 2020-05-15

W Olsztynie dziki gruchaly sobie pod balkonami


#Jax#Wiem  Ponad tydzień temu, 2020-05-16

Jak gołabki?


#Aras   Ponad tydzień temu, 2020-05-15

Dziki chcą aby strzelał do nich tylko Milik


#Kt   Ponad tydzień temu, 2020-05-15

poczciwe zwierzaki ,i nie strzelaja do ludzi z wirusem


#Poeta#Kt  Ponad tydzień temu, 2020-05-15

a Afrykanski pomór świń to co?


#XP#Poeta  Ponad tydzień temu, 2020-05-15

Tak jest, to przecież dziki przenoszą chorobę do chlewni, nie ludzie :D


#Roman   Ponad tydzień temu, 2020-05-15

W związku z kolejnymi otwarciami otwierającego się na inicjatywy Przedsiębiorców Rządu, może warto otworzyć sklep z dziczyzną, a nawet restaurację, gdzie otwarcie będzie można się zajadać kąskami dzika i innych zwierzaków, wcześniej otwartych przez rzeźników, celem wyciągnięcia flaków?


#Ansrzej2#Roman  Ponad tydzień temu, 2020-05-15

Jestem za z małym dodatkiem.Otóż,żeby lepiej smakowało to proponuję do tego bimberek.


#Andrzej   Ponad tydzień temu, 2020-05-15

Myśliwi sypiąc karmę próbują skłonić dziki do przeniesienia w inne miejsce, Ale bzdura, chyba do swobodnego zamordowania na polu, bo w obrębie parku ekologicznego się boją że jeszcze kogoś rykoszet dosiegnie, ewentualnie koniki włodarza parku, bo loszka uwielbia siedzieć w krzakach przy koniach z wiadomych względów.


#Gajowy   Ponad tydzień temu, 2020-05-15

dopóki małe to fajne


#J23   Ponad tydzień temu, 2020-05-15

JP Dam ci radę Zchwytasz mi te stado dzików od karmisz mi tak jak swe konie na żarciu gminy A potem mi je uroczyście przekarzesz ja zrobię kueubay ok


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności