18 lutego 2020 Szymona, Konstancji, Flawiana

Dziura czeka na lepsze czasy

dodał 2019-10-03
Dziura czeka na lepsze czasy

Od dwóch miesięcy dziura w jezdni na skrzyżowaniu ulic Piłsudskiego i Bankowej nie może doczekać się załatania. Kilkanaście dni temu krzątało się koło dziury kilku pracowników, ale zabrakło konsekwencji żeby naprawić studzienkę kanalizacji burzowej. Przypominamy, że ulica Piłsudskiego jest w gestii Zarządu Dróg Wojewódzkich.

jp

 


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Pytanko   2019-10-05

Jureczek, to przecież miasto twojego burmistrza.... popstrykałes się z nim ? Mogłes przecież do niego zadzwonic a inie wstyd burmistrzowi robic na forum gazety.


#Ja   2019-10-04

Wystarczyło kilkanaście komentarzy i od razu ktoś ruszył du*ę i zaczęli naprawiać. Bez tego newsa dalej nic by się nie działo. O czym to świadczy? Komuś na zamku przez miesiąć nie chciało się wykonać kilku telefonów. Tak pracuje się na rzecz mieszkańców tego miasta


#Polak#Ja  2019-10-05

Nie tylko to, wiele rzeczy byłoby załatwiane, gdybyśmy byli konsekwentni i twardo domagali się od władzy działanie w naszym - obywateli - interesie. Niestety - jesteśmy nauczeni od dawna, że z władzą trudno wygrać i rezygnujemy z konsekwentnego nacisku. Czynimy tak również ze zwykłego lenistwa. Zanikł u nas gen wytrwałości, wykształcił się gen niewolnika. Cała energia to stukot w klawiaturę. A szkoda.


#Polak#Polak  2019-10-05

Wybieramy radnych, by działali w naszym imieniu dla naszego dobra. Ale co to za radni? To parobki burmistrza, nas mają w czterech literach. Popatrzmy - czego dokonał lub czym się wyróżnił każdy z radnych, pełniący swoją pełną kadencję, lub nawet dwie? Są tacy? Ale to przecież nasza wina, bo takich wybieramy. Jednym słowem - "kijem tego, co nie pilnuje swego" - to stare porzekadło pasuje do nas jak ulał.


#Polak#Polak  2019-10-05

Przecież ta dziura istnieje już dłuższy czas. Czy któryś radny zadziałał coś w tej sprawie? Przecież to jest w zakresie ich obowiązków - reagować, gdy coś szwankuje.


#Aaa   2019-10-03

i niech przestana gadac ze wlascicielem jest wojewoda i to jego sprawa. Jak masz mieszkanie i zepsuje sie np. centralne ogrzewanie to cierpliwie czekasz az ktos przyjdzie i naprawi to? Czy dzwonisz i upominasz sie zeby to naprawili


#Na zdrowy rozum#Aaa  2019-10-03

A jak zepsuje się centralne w mieszkaniu sąsiada to idziesz i mu naprawiasz lub płacisz za naprawę?


#Aaa#Na zdrowy rozum  2019-10-03

niektorzy czytac to i potrafia ale tylko to...


#Nasz Dom#Na zdrowy rozum  2019-10-03

Ale to przecież dziura w Pasłęku a nie u sąsiada w Młynarach


#Nivea#Aaa  2019-10-03

Przecież mamy wicewojewoda z Pasłęka. Tak ładnie się prezentuje na plakatach z prezesem, tak ochoczo jeździ i pozuje do zdjęć naszego diamemtu


#Aaa#Nivea  2019-10-03

w sumie to by była puenta tego, co on moze zrobic, jak nawet prostej dziury nie moze zlikwidowac w swoim miescie


#Escobaros#Aaa  2019-10-03

Ale wy jesteście tępi w myśleniu. Co ma wojewoda do jakiejś tam dziury. Wystarczy wziąc w obroty tego pajaca co jest odpowiedzialny za drogi wojewódzkim na naszym obszarze i po sprawie. Zawsze uważałem żeby drogi w PL były w maksymalnie dwóch zarządach tj. Generalnej Dyrekcji oraz samorządu lokalnego.


#Hej#Nivea  2019-10-03

Za drogi wojewódzkie odpowiada akurat Urząd Marszałkowski i jest tam taki wyznaczony człowiek, słowo jest, pewnie wypełnia zakres jego obowiązków


#Wujek Google#Nivea  2019-10-04

Myślałem że jesteś bardziej ogarnięty. Od takich rzeczy jest Marszałek województwa i jego ludzie.


#Mieszkaniec   2019-10-03

Burmistrz ma swoich ludzi odpowiedzialnych za takie rzeczy ale tu nic się nie dziej nikomu nie przeszkadza.. to samo jest z dziurą koło straży Nowa technologia napraw żwirem ...powinni kogoś ukarać za takie rzeczy..masakra


#Złoty środek#Mieszkaniec  2019-10-04

Piękne długowieczne dziury w jezdniach, kapitalne, funkcjonalne, nowoczesne, niespotykane ronda - to jest wizytówka władz Pasłęka. Nie ważne kto zarządza jaką drogą, to władze miasta mają działać skutecznie i dobrze!


#Tirowiec#Mieszkaniec  2019-10-03

Jak burmistrz ma takich ludzi, to niech ich zacznie używać


#Xxx#Mieszkaniec  2019-10-03

Dziura zostanie załatana przed przyszłymi wyborami do samorządów, żeby - tym razem - ludzie tęsknili za obecnym burmistrzem, bo (jaka nie szkoda) chyba nie będzie już mógł kandydować na kolejną kadencję. ;)


#Piotr W   2019-10-03

Gdzie jest super Pasłęcka Policja? Pewnie ma za daleko? Podwójna ciągła, dowalić mandat raz na tydzień dla Dyrektora Zarządu Dróg to się może weźmie do roboty. No i Nasz Super Burmistrz tak bardzo sprawnie zarządzający widać daje radę. Pasłęczanie wybierajcie tak dalej :-) to będzie jeszcze lepiej. Radni nieporadni wraz z Burmistrzem, który się chyba boi ???


#Amacie   2019-10-03

Doszukujmy się pozytywów :) Dobry spowalniacz, bo na tym odcinku bolidy osiągały już zawrotne prędkości.


#Bezradny   2019-10-03

Wzorowa gmina i tyle w temacie a tak na poważnie może by któryś kamień okolicznościowy ustawić w tej dziurze i sprawa załatwiona bo w mieście ich wszędzie pełno.


#Maria Anna #Bezradny  2019-10-03

z napisem że kiedyś była tu dziura i ktoś wpadł


#AlicjaSzkolnaAla   2019-10-03

Dziura czeka na lepsze czasy...


#Ja   2019-10-03

Co robi burmistrz w tej kwestii? Jak widac nic.


#Hehe   2019-10-03

Czekają do wiosny, może jak śnieg spadnie, to będzie mniej widać


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności