17 grudnia 2018 Olimpii, Lazarza, Floriana

Dziury i woda

dodał 2017-11-07
Dziury i woda

Dzwonią do nas mieszkańcy Pasłęka i okolic z prośbą o interwencję w sprawie stanu drogi wojewódzkiej Pasłęk – Morąg (nr 527). Nie dość, że wszędzie są dziury i nierówności, to jeszcze spływa na to woda z leżących obok pól. Wystarczy trochę mrozu i nieszczęście gotowe. Niebezpieczny odcinek drogi leży tuż za granicą miasta. Generalnie cała ta droga jest do remontu. Jest to efekt dopuszczenia do ruchu ciężkich zestawów wiozących piasek na budowę drogi S 7.

jp

0
0
0

Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Cmentarz cd   2017-11-08

Przyjezdni goście zadawali pytania: jak można rozkopywać cmenatrz już przed Świetem Zmarłym skoro wiadomo, że inwestycji nie da się ukończyć przed świętem? Jak można wykazywać tak dalece skrajne niedbalstwo o parking przy cmentarzu? Co robią władze? Jak wy tu żyjecie? Jak możecie pozwolić na to, żeby ludzie chowający swoich nabliższych brnęli w błocie?


#Akceptuję#Cmentarz cd  2017-11-09

Przyzwyczajają ludzi do piachu :)


#Jerzy   2017-11-08

Droga Pasłęk - Młynary od lat jest dziurawa i klejona,najgorzej jest przez wieś Stegny,Dawidy a w Sąpach to tragedia droga się zapada, dziura na dziurze po deszczu trudno jest przejechać stoją kałuże wody.Dlaczego nikt nie reaguje ?????????????????


#Piotrek#Jerzy  2017-11-08

Gmina Pasłęk jest do Dawid,Sąpy gmina Młynary.


#Miśka   2017-11-08

Droga Łukszty kolonia dziura na dziurze i do tego brak rowów woda ścieka tworządz mini stawek...Idąc do gminy słyszysz ciągle to samo brak funduszy i przecież macie dobrą drogę...Raz na jakiś czas puszczą równarkę i sypną trochę gruzu i cieszcie się...


#Qwerty   2017-11-07

Cd. Planowane są tylko bieżące naprawy. AMEN.


#Pan Jan   2017-11-07

Osiek- Słobity ? Jechaliscie tamtędy? Brak słow Panie Burmistrzu proponuje zarobki w wysokosci sredniej krajowej a na pewno pieniadze znajda sie na ta jak i inne drogi w gminie dziekuje.


#Ityle#Pan Jan  2017-11-08

Osiek, to gmina Godkowo, Słobity gmina Wilczęta powiat braniewski


#Pytam#Pan Jan  2017-11-08

A to Osiek w naszej gminie?


#Qwerty   2017-11-07

Kilku sołtysów z Gminy Morąg pisało do marszałka prośbę o remont drogi. Marszałek odpowiedział że ilość pojazdów kożystających z tej drogi jest niewielka i nie planuje remontu. Odp marszałka widziałem na własne oczy.


#Anonim   2017-11-07

A na małej Rydzówce jest to samo a nikt z tym nic nie robi. Mieszkańcy jeźdżią po dziurach. Puszcza raz na jakiś czas równarke i sprawa załatwiona a za jakiś czas znowu sa dziury . Zamias zrobic raz a dobrze a na inne drogi są fundusze żeby zrobić droge.


#Donald   2017-11-07

Transportują piach na s 7 po to żeby dla każdego z was było lepiej wozić dupska do Gdańska czy do Warszawy maja ciężka niewdzięczna prace od rana do nocy za kierownica ciężarówki jeżdżąc po takich drogach to cud ze wracają wieczorem do rodzin?.! Tu inspekcja tu zryta Pasleka policja z każdej strony jary i stres a do tego taki redaktorek i paru glombiniakow co mało wiedza a snują głupie historyjki ogarnijcie się !


#Qwerty#Donald   2017-11-07

Dubsko to ja wożę codziennie tą drogą do i z morąga, a siódemką raz na miesiąc. Wychodę na tym że hoho. W lato nad morze jeżdżę opłotkami żeby się wykompać a nie zobaczyć zachód słońca.


#Agaaaa#Donald   2017-11-07

#Donald, większość kierowców 'zawodowych' z własnej woli ryzykuje życie swoje i innych, każdy widzi w jaki sposób oni jeżdżą, a po drugie ludziom zależny na TEJ konkretnej drodze, nie każdy potrzebuje jeździć do Gdańska a do pracy\szkoły niektórzy ta droga (Pasłęk-Morąg) jeżdżą codziennie, codziennie ryzykując niebezpieczne sytuacje wywołane stanem tej drogi. Zastanawia mnie czy w ogóle przeczytałeś to co sam napisałeś.


#Marko   2017-11-07

Mam nadzieję że ktoś wezmie się za to,albo nagłośnimy to w telewizji. Jeżdżę tą drogą codziennie Pasłęk-Morąg. Tego nie można nazwać już drogą. BRAK SŁÓW ale do czasu..........


#Ja też chce zostać Asystentem   2017-11-07

Czekam aż radny Żukowski i zarazem asystent coś w końcu zrobi pożytecznego. Pobiera pensje wiceburmistrza i niczym sie nie zajmuje, albo udaje archeologa i szuka kości dinozaurów. Równiczesne studiowanie i asystowanie nie wychodzi mu dobrze. Bedą instalowane kolejne kamery, powstawały niepotrzebne miejsca pracy w urzędzie, odbędą się nowe wykopaliska ale problemy z drogami, parkingiem na cmentarzu i zalewaniem przez rzekę Wąską nadal będą dopóki Napoleon z przydupasem bedą przy korycie.


#Niedlaplebsu#Ja też chce zostać Asystentem  2017-11-09

Chcieć, to móc


#Ja   2017-11-07

Ja tylko mam nadzieję, że ktoś przy tych wszystkich remontach dróg myśli i celowo puścił ruch ciężarówek z Morąga do Pasłęka jednocześnie decydując się na remont drogi Morąg - Małdyty po to aby po oddaniu tamtego odcinka wyremontować nasz. Bo jeśli nie to remont tamtego odcinka mógł poczekać 2 lata


#Wyborca   2017-11-07

Marszałek województwa przecież z PSL-u (czyli nasz:)), jak mu tam Bazin, Bożym. W Pasłęku często bywa i zacnie, bo na kolanach jest witany. Do niego z interwencją.


#Meliorant   2017-11-07

Trzeba się wkońcu za naprawę rowów wziąć woda tam powinna płynąć a nie drogą


#ŻWIREK   2017-11-07

POMIJAJĄC WANNY TO TA WODA LEJE SIĘ OD ROKU I NIKT NIC Z TYM NIE ROBI? W TAMTYM ROKU BYŁA ISTNA ŚLIZGAWKA! NAJLEPSZE JAK DZIURY ŁATAJĄ W TEJ WODZIE;JEDEN ODARNIA WODĘ ABY DO DZIURY NIE WPŁYWAŁA A DRUGI SZYBKO MASĘ Z WORECZKA UBIJA.MIJAJĄ DWA DNI I DZIURA ZNOWU W TYM MIEJSCU!!!!


#Żwirek   2017-11-07

Po co ten artykuł ciężarówki jeżdżą zgodnie z prawem wiec zostaje dla redaktora z czynności na P tylko aż tylko pisanie


#Trollo #Żwirek  2017-11-10

Wczoraj na drodze do Morąga ciężarówka wyprzedzała mnie i rowerzystę na podwójnej ciągłej przynajmniej 100 na godzinę. Twój argument jest inwalida. A to tylko jeden przykład z wielu.


#Kierowca#Żwirek  2017-11-08

Do żwirek: Ciekawe jak ciężarówka może jechać zgodnie z prawem skoro na znaku jest 18 ton, to ile waży wanna z piachem?? Bo wydaje mi się że około 40!!! a nie 18, wystarczyłoby postawić na jeden dzień ITD z wagą i pozamiatane ma każda wanna!


#Droga w upadku   2017-11-07

radny Łachmaski jest za krótki do takich spraw , chyba ,że tylko zabrać głos,ale od tego dziur nie ubędzie


#Mati   2017-11-07

Radny Łachmaski powinien na kolejnej sesji zabrać głos w tej sprawie....przecież codziennie jezdzi tą drogą ????


#Szczery#Mati  2017-11-08

RADNI TO OBIECALI ZŁOTE GURY PSZED WYBORAMI A PO TO MAJOM GDZIEŚ WYBORCUW A DZURY BYŁ I BENDOM


#Nivea#  2017-11-08

propomuje zaprzyjaznic sie ze slownikiem jezyka polskiego


#Jojo#  2017-11-08

Ktoś jaja robi a ty nie jarzysz!


#Zenio   2017-11-07

Jeszcze w Pasłęku wzięliby się za pilnowanie tych ciężarówek. Piłsudskiego jest już 10 ton, a jeżdżą cały czas. Po drugie na trasie do Morąga jadą tymi wannami aż się wszystko trzęsie, jeden przez drugiego wyścigi sobie jakieś urządzają.


#Defekt#Zenio  2017-11-08

Szczera prawda bo jeżdzą kolo mego domu to widzę,oni znaki maja w doopie.


#Droga w upadku   2017-11-07

co z tego ,że budują S7 , wypadek za wypadkiem przybywa zniczy i krzyży a juz o co chodzi z tymi zwężeniami na mostach , nigdy powiadam nigdy nie było tam inspekcji transportu a jadą po 56ton , ciekawe którą drogą dojeżdża jego ekscelencja wicewojewoda


#Kierowca   2017-11-07

To jest akurat jeden z lepszych odcinków tej tzw drogi.


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Mieszkańców Pasłęka i naszych gości zapraszamy na wspólne powitanie...