28 września 2021 Waclawa, Tymona, Marka
Reklama Heops

Edukacja Rity – spektakl plenerowy

Wydarzenie odbyło się Ponad miesiąc temu, 2021-08-01

dodał Ponad 2 mieiące temu, 2021-07-28
Edukacja Rity – spektakl plenerowy

Burmistrz Pasłęka i Dyrektor Pasłęckiego Ośrodka Kultury zapraszają na „Artystyczne Lato Pasłęk 2021”.

W ramach "Artystycznego Lata" odbędzie się spektakl plenerowy pt. "Edukacja Rity" w wykonaniu aktorów Teatru im. A. Sewruka w Elblągu.

1 sierpnia (niedziela) godz. 19:00 - scena przy zamku na placu św. Wojciecha, Spektakl pt. "Edukacja Rity" w wykonaniu aktorów Teatru im. A. Sewruka w Elblągu


Błyskotliwe i pełne humoru zderzenie dwóch światów. Spotkanie ludzi, których dzieli wszystko. Przed wszystkim doświadczenia, bo ona jest młodą fryzjerką, a on profesorem literatury. Ona – otwarta, bezpośrednia i zdeterminowana. On – zgorzkniały i znudzony alkoholik. Kiedy Rita zostaje studentką uniwersytetu otwartego, Frank nie przypuszcza, że roztrzepana fryzjerka zostanie jego bliską dyskutantką. Rozmowy szybko zejdą z poetyckiego toru na ich osobiste historie… jak zmienią życia wykładowcy i uczennicy. A może role w pewnym momencie się odwrócą?


WSTĘP WOLNY

Serdecznie zapraszamy!


Oczywiście będziemy spotykać się zachowując wszelkie aktualnie obowiązujące standardy sanitarne dotyczące ilości osób na widowni, dezynfekcji, zasłaniania ust i nosa oraz zachowania dystansu.

W PRZYPADKU NIESPRZYJAJĄCEJ POGODY WYDARZENIE ODBĘDZIE SIĘ W SALI WIDOWISKOWO-KINOWEJ PASŁĘCKIEGO OŚRODKA KULTURY

 


POMOC DROGOWA/ USŁUGI TRANSPORTOWE do 27 TON
nasza2