13 lipca 2020 Henryka, Kingi, Andrzeja

Finał remontu na ul. Gdańskiej

dodał Ponad miesiąc temu, 2020-06-01
Finał remontu na ul. Gdańskiej

Dobiega końca remont ulicy Gdańskiej wewnętrznej. Termin zakończenia inwestycji ustalono na dzień 1 lipca 2020 roku. Wydaje się, że wykonawcy potrzeba jeszcze kilka dni do uporządkowania terenu. Całe zadanie kosztowało 965 tys. złotych i zyskało 70 % wsparcie z programu przebudowy dróg lokalnych. Trzeba przyznać, że ulica w nowym wydaniu prezentuje się imponująco.

jp

0
0

Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Renia   Ponad miesiąc temu, 2020-06-01

Póki nowa , to ładna lecz za chwilę zarośnie jak ul. Zwycięstwa.


#Roman#Renia  Ponad miesiąc temu, 2020-06-02

Reniu: jeżeli zarośnie zielonym, to dobrze. Zieleń produkuje tlen, redukuje dwutlenek węgla, ta wysoka stwarza możliwości siadania w cieniu, obecnie bez maseczek,, zatrzymuje kurz w czasie wiatru (wystarczy potem przejść się z trzepaczką przy ogrodzeniu). Nawet nie warto kosić trawy innym narzędziem jak kosą np. dziewiątką, czy szóstką, gdyż spalinowe kosiarki zaś zanieczyszczą powietrze. Współpraca z zielenią, echch.. . "Niech żyje wolność, wolność i swoboda... ." To Disco Polo. Może jeszcze będzie wolno nam to śpiewać? Chyba że Duda zwycięży... .


#Ma się to pociągnięcie#Roman  Ponad miesiąc temu, 2020-06-03

szóstka to dla małych dzieci


#Roman#Ma się to pociągnięcie  Ponad miesiąc temu, 2020-06-03

Masz rację, dlatego kciuk w górę. Zwróć jednak uwagę, że nieźle szóstka posłuży niewprawnym, nie mającym praktyki, właścicielom działek, a nawet kobietom, którym zalecam posiadanie opatrunku osobistego. Tak, czy owak, osełka powinna być w zasięgu ręki.


#Roman   Ponad miesiąc temu, 2020-06-02

Moim zdaniem, powinna istnieć przewaga zieleni nad powierzchnią betonu, czy innego asfaltu w stosunku, co najmniej 2/3 do 1/3., szczególnie na małych osiedlach. Od kilku lat taka polityka jest realizowana przez Samorządy Poznania, Wrocławia i innych miast. Wszak Samorząd zatwierdza plany małej architektury. Czy Pasłęk ma być gorszy od nieco większych miast, które wymieniłem?


#Idż ty lepiej krowy doić a potem do karczmy głupot#Roman  Ponad miesiąc temu, 2020-06-02

O czym ty Romaszka pitolisz? Jaki samorząd? Jakie plany małej architektury, szczególnie we Wrocławiu na Stary Mieście.....


#Roman#Idż ty lepiej krowy doić a potem do karczmy głupot  Ponad miesiąc temu, 2020-06-02

Jak zwykle, nieuważnie tekst mój przeczytałeś. Pisałem o małych, nowych osiedlach, a Ty o czym? Tym razem wlepiłem Ci kciuk w dół. Nie z irytacji a jedynie po to, byś baczniej czytał i posługiwał się wreszcie stałym nickiem.


#Ja#Roman  Ponad miesiąc temu, 2020-06-02

mieszkasz tam mądralo?


#NIKIM   Ponad miesiąc temu, 2020-06-01

Ładne wykonanie,, super


#Szkoda słów#NIKIM   Ponad miesiąc temu, 2020-06-02

Ładnie? Rzecz względna. Ładnie, nie znaczy mądrze.


#Tybek   Ponad miesiąc temu, 2020-06-02

Betonowac co się da! A tak serio to asfalt dłużej by posluzył. I nie zapomnijcie o znaku do 3,5t xd


#BOSS   Ponad miesiąc temu, 2020-06-01

I znowu slynny POLBRUK Zabaczycie po zimie będą tzw. fale dunaju !!! W innych krajach to polbruk kładą tylko pod marketami !!!


#Ja zaparkuje reszta mnie nie obchodzi   Ponad miesiąc temu, 2020-06-01

Nareszcie, moze w końcu pewna pani z tamtych okolic zacznie parkowac u siebie , a nie gdzie popadnie blokujac wyjscia z chodnika na parking ze ciezko przejść z wozkiem lub na dwoch miejscach. Skad ci ludzie dostaja prawko?


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności