3 marca 2021 Maryny, Kunegundy, Tycjana
Reklama Heops

Gabinet Psychologiczny mgr Aleksandra Sabiło-Pastryk

dodał Ponad miesiąc temu, 2021-01-18
Gabinet Psychologiczny mgr Aleksandra Sabiło-Pastryk

Nazywam się Aleksandra i jestem psychologiem. Posiadam 7-letnie doświadczenie w tym zawodzie. Swoje pierwsze kroki stawiałam w Szpitalu Powiatowym w Pasłęku, gdzie zdobywałam doświadczenie w pracy indywidualnej z dorosłymi pacjentami w ramach Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego i  Poradni Zdrowia Psychicznego. Doświadczenie terapeutyczne w pracy z dziećmi zdobywałam w Ośrodku Rehabilitacji Terapeutycznej w Pasłęku. Aktualnie jestem związana ze Środowiskowym Domem Samopomocy w Rzecznej.

Posiadam tytuł licencjata na kierunku Administracja Publiczna, a tytuł mojej pracy licencjackiej brzmiał „Zakres władztwa zakładowego w dziedzinie ochrony zdrowia psychicznego”, co dało mi spojrzenie od strony prawnej na aspekt zdrowia psychicznego. Jestem absolwentką studiów podyplomowych na kierunku „Przygotowanie Pedagogiczne”. Uzyskałam także certyfikat mediatora i terapeuty ręki.

Posiadam międzynarodowy certyfikat konsultanta  psychoterapii pozytywnej, który jest wydany przez Światowe Stowarzyszenie Psychoterapii Pozytywnej. Transkulturowa Psychoterapia Pozytywna jest akredytowana przez Europejskie Stowarzyszenie Psychoterapii, Światową Radę Psychoterapii i Międzynarodową Federację Psychoterapii.

Nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje. Aktualnie jestem w trakcie studiów podyplomowych na kierunku Psychodietetyka w Wyższej Szkole Nauk Społecznych w Lublinie.

Dbam o standardy pracy i swoją pracę poddaję superwizji.

Prywatnie jestem mamą wesołego przedszkolaka. Interesuję się antropologią, podróżami do różnych szerokości geograficznych i lubię grę na instrumentach klawiszowych.

 

Cennik

Odpowiedź na e-mail 50 zł

Konsultacje telefoniczne (45 min) 80 zł

SKYPE (45 min)- 80 zł

Konsultacje indywidualne w gabinecie (45 min) – 90 zł

Terapia par (45 min)- 110 zł

 

TEL. +48606410528

e-mail: oli.pastryk@gmail.com

Facebook - https://www.facebook.com/Gabinet-Psychologiczny-Aleksandra-Sabi%C5%82o-Pastryk-115180127072773/


nasza2