31 października 2020 Urbana, Krzysztofa

GP Zakrzewka II zakończone

dodał Ponad miesiąc temu, 2020-09-28

Piąte zawody z cyklu Grand Prix Zakrzewka II, które odbyły się w dniu wczorajszym zakończyły rozgrywki 2020. W spotkaniu wzięło udział 28 zawodników. Po czterech godzinach łowienia zawodnicy narzekali trochę na silnie wiejący wiatr pod koniec zawodów, który utrudniał nieco łowienie. Część zawodników zapewne z tego powodu zrezygnowała jeszcze przed końcem zaplanowanego czasu. Ci co wytrwali do końca przedstawili do ważenia ryby (głównie leszcze i płocie). Zwycięzcą tego spotkania został Mariusz Stańczuk, który uzyskał 5880 pkt. Drugie miejsce zajął Jakub Konczewski, który zdobył 2160 pkt. a trzecie Zbigniew Jarzyński uzyskując 1920 pkt. Najlepsi zawodnicy otrzymali puchary ufundowane jak zawsze przez Burmistrza Pasłęka oraz nagrody zakupione przez MOSiR w Pasłęku, organizatora tej imprezy. Piąte miejsce w tym spotkaniu zajęła Oliwia Jarzyńska lat 12, która w planowym czasie złowiła okonie w ilości ok. 30 szt. o łącznej wadze 1,080 kg. Za osiągnięty wynik otrzymała od zwycięzcy tych zawodów wygraną przez siebie wędkę jako nagrodę specjalną,