30 października 2020 Zenobii, Przemyslawa
Reklama Heops

Gratulacje i podziękowania dla młodych aktorów

dodał Miesiąc temu
Gratulacje i podziękowania dla młodych aktorów

W dniu 26 września 2020 r. Pan Maciej Romanowski – Starosta Elbląski, po zakończonym spektaklu teatralnym pt. „Zemsta” w wykonaniu Grupy Teatralnej z Zielonki Pasłęckiej i Grupy Teatralnej z Pasłęckiego Ośrodka Kultury, przekazał serdeczne gratulacje młodym aktorom oraz asystentowi reżysera – Pani Lucynie Hulanickiej i za jej pośrednictwem reżyserowi – Panu Marcinowi Tomasikowi.

Przestawienie było szczególnym prezentem dla widzów, gwarantującym spędzenie czasu w ciepłej, serdecznej atmosferze. Uwagę przykuła ciekawa inscenizacja podkreślająca fabułę. Aktorzy wcielający się w postaci komedii fenomenalnie oddali ich charaktery, a ich profesjonalne, a zarazem nieszablonowe kreacje zachwyciły publiczność.

Słowa, wypowiedziane m.in. przez aktorów grających - Cześnika: „Mocium Panie” oraz Papkina: „Jeśli nie chcesz mojej zguby, krokodyla daj mi luby” na długo zostaną w pamięci widzów. „Zemsta” wywołuje niejednokrotnie śmiech, podnosi na duchu, dostarcza rozrywki i pozwala zrelaksować się w niezwykłej teatralnej scenerii.

Obecna na przedstawieniu Naczelnik Wydziału Promocji Powiatu, Edukacji, Kultury i Sportu – Pani Wioletta Janas podziękowała obecnym na przedstawieniu rodzicom młodych aktorów za wsparcie, jakie otrzymują od nich w rozwijaniu swoich pasji i talentu.

Pan Maciej Romanowski w podziękowaniu przekazał na ręce Pani Lucyny Hulanickiej „symboliczny czek” na dofinansowanie wycieczki dla obsady spektaklu.

Kwiaty, listy gratulacyjne i drobne upominki dla młodych aktorów wręczyła Pani Wioletta Janas.

Karina Ulewska

pow. elbląski

0
0
0

LAWETA
nasza2