10 grudnia 2018 Julii, Danieli, Bogdana

II Pasłęcka Gala Wolontariatu

Wydarzenie odbyło się 2017-12-05

dodał 2017-11-21
II Pasłęcka Gala Wolontariatu
W tym roku, już po raz drugi, pasłęcki samorząd organizuje Galę Wolontariatu. Wydarzenie to zaplanowano na 5. grudnia o godz. 18-stej w sali widowiskowej POK. Dodajmy, że tego właśnie dnia obchodzimy Międzynarodowy Dzień Wolontariusza.

 

Przedsięwzięcie to będzie okazją do podziękowań aktywnie działającym organizacjom, które uczestniczą w życiu społecznym całej gminy. W trakcie gali wyróżnione zostaną te stowarzyszenia, których działalność ma niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju charakter.

Przypomnijmy, że w ubiegłym roku pamiątkowe statuetki odebrali reprezentanci:  parafii bł. Jerzego Matulewicza (za zorganizowanie Orszaku Trzech Króli), Stowarzyszenia Obrońców Praw Zwierząt (m.in. za prowadzenie schroniska Psi Raj), stowarzyszenia Pokażmy, że Można ze Stegny (corocznie reprezentujące miasto na dożynkach wojewódzkich), Stowarzyszenia Wspierające Rodziny Potrzebujące „Jutrzenka” (m.in. za organizowanie zbiórek żywności) oraz Terenowego Koła Pszczelarskiego „Bartnik” (za promowanie gminy Pasłęk swoimi wyrobami).

aw


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Do przemyślenia   2017-11-29

Warto w tym roku pamiętać o p.Izabeli (pasłęckim Mikołaju). Jestem pełna podziwu co ta kobieta czyni dzieciom w naszym mieście.


#Oreo   2017-11-22

Oczywiście brak jest info na temat sukcesu chłopców z Polonii w turnieju rozgrywanym o puchar Burmistrza Bartoszyc. To kolejny ich sukces, poprzedni również został pominięty. Jaki burmistrz, taki redaktor. Najlepiej pisać negatywnie o klubie, co ?!


#On czyli ja   2017-11-21

Słaba ta gala wolontariatu. Znów będzie to okazja do pokazania i porównania ile to gmina przeznacza w konkursie na realizację zadań gminy. Oczywiście pomija się fakt przy tych porównaniach, że ponad 1/3 kwoty zgarnia jedna organizacja. Pozostałe niecałe 2/3 kwoty jest dla reszty organizacji (jest ich ponad 50 z danych podawanych przez gminę). Niestety ta gala to nie jest podziękowanie samym wolontariuszom, a jedynie wyróżnienie organizacji :(


#Nick   2017-11-21

A kiedy kapitula wybierze wydarzenia roku itp. Kto tym razem będzie na tapecie


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Muzyka dla ucha malucha

Pozostało1 dzień

Pasłęcki Ośrodek Kultury we współpracy z Elbląską Orkiestrą Kameralną zaprasza...


Biblioteka Publiczna w Pasłęku serdecznie zaprasza na przedświąteczne spotkanie z...


Świetlica Pomost zaprasza na tradycyjne Jasełka. Przedstawienie w wykonaniu dzieci...