22 października 2019 Halki, Filipa, Salomei

II Pasłęcki Dzień Recyklingu

dodał 2014-05-20
II Pasłęcki Dzień Recyklingu

W sobotę 31 maja 2014 r.  w godzinach 10:00 – 14:00 na placu św. Wojciecha w Pasłęku Urząd Miejski  wraz z Zakładem Utylizacji Odpadów  organizuje festyn ekologiczny pn. „II Pasłęcki Dzień Recyklingu”. W trakcie imprezy wszyscy jej uczestnicy będą mogli wziąć udział w ciekawych konkursach oraz zdobyć atrakcyjne nagrody. Nie zabraknie również EKO-WYMIANY, która w ubiegłym roku cieszyła się ogromnym zainteresowaniem mieszkańców. W ramach tego konkursu, w zamian za przyniesione, selektywnie zebrane odpady komunalne (np. nakrętki z tworzyw sztucznych, aluminiowe puszki, plastikowe butelki), będzie można otrzymać nagrodę w postaci drzewka, kwiatów, byliny itp. W części artystycznej festynu wystąpią dzieci ze szkół i przedszkoli, a także uczestnicy Środowiskowego Domu Samopomocy w Rzecznej. aw


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Gość   2014-05-20

,,ekologia,, - jedna wielka ściema. Hasło wytrych tak samo jak antysemityzm czy holokolo. Dlaczego sprzęt agd - pralki, lodówki wytrzymuje do 4 lat a potem jest nadaje się tylko na złom? Gdzie tu ,,ekologia,,? O żarówkach z rtęcią już nie wspomnę.


#Kropki   2014-05-27

Wie ktoś może ile czego na ile punktów i za ile punktów drzewko/kwiat...? Bo niestety na zdjęciu nie da się wyczytać.


#Gość   2014-05-21

Pewnie także ze względów ,,ekologicznych,, jakiś jełop spuścił wodę ze stawu przed Anglitami. W jakim celu panie ,,doktorze,, Wiesławie sekretarzu naczelniku?


#Wredny   2014-05-20

Jeśli wspólnota nr 6na Zwycięstwa ma w dzierżawie plac i teren zieleni, powinna jak my wszyscy utrzymać porządek na chodniku przylegającym do ich wydzierżawionych terenów, czyli chodnik na Różanej wzdłuż dzierżawionej posesji podlega ich pielęgnacji. Poza tym , powinni naprawić krawężniki i chodnik zniszczony przez nieprawidłowy wjazd od strony Różanej na swoją posesję. Tam nie ma wjazdu a jest utrudnienie ruchu.


#Za wyborcą   2014-05-20

Zgadzam się z przedmówcą. Stworzono jeszcze jeden punkt epidemiologiczny. Pojemniki w trawie, samo dojście chyba dla urzędników godzących się z bylejakością. Jak nie wstyd urzędnikom stworzyć taki gniot. To nie Unia , tylko niekompetentność urzędników. My też mamy telewizor, komputer i też wyjeżdżamy z Pasłęka. Pracujemy też w firmach o wyższych wymaganiach i potrzebach.Tam nie płaca za niechlujstwo.


#Wyborca   2014-05-20

Na skrzyżowaniu ul. Zwycięstwa i Różanej to dopiero i ekologia i segregacja. aw. zrób zdjęcie jak gmina i koordynator rozwiązali problem z pojemnikami. Wstyd namawiać ludzi do segregacji odpadów zielonych jak nie ma gdzie wyrzucić. Jak nauczyć dzieci od małego do ekologii segregacji?Pojemniki z bio w trawie. Myślę, że Pan Burmistrz przynajmniej na tych ulicach stracił elektorat.


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Klub Miłośników Poezji zaprasza

Pozostało14 dni

Klub Miłośników Poezji działający przy Bibliotece Publicznej w Pasłęku...


Przypominamy - Klub Miłośników Poezji zaprasza

Pozostało14 dni

Klub Miłośników Poezji działający przy Bibliotece Publicznej w Pasłęku...


IV Pasłęckie Biegi Niepodległości

Pozostało17 dni

8 listopada 2019 r. na Stadionie Miejskim im. Jana Pawła II w Pasłęku odbędą się IV...