25 stycznia 2022 Pawła, Miłosza, Elwiry
Reklama Heops

II sesja w Rychlikach

dodał 2018-12-01
II sesja w Rychlikach

Radni z Rychlik na wczorajszej sesji wybrali członków stałych komisji rady, zmienili budżet gminy na rok bieżący oraz podjęli uchwałę ustalającą wynagrodzenie wójta. Wójt Zbigniew Lichuszewski przedstawił sprawozdanie z tygodniowej działalności i przywitał w gronie sołtysów panią Alinę Kruszewską z Rejsyt. Poniżej składy komisji rady gminy.

jp

foto. www.rychliki.pl

KOMISJA REWIZYJNA
Gołębiewski Tomasz – Przewodniczący
Wnuk Zofia – Zastępca Przewodniczącego
Czarnecki Dariusz
Kurmin Edward
Piórkowska Irena
Ciarciński Andrzej

 

KOMISJA SKARG, WNIOSKÓW I PETYCJI
Jurczak Małgorzata – Przewodnicząca
Borkowska Edyta – Zastępca Przewodniczącej
Borkowska Joanna
Czarnecki Dariusz

 

KOMISJA BUDŻETU I FINANSÓW
Piórkowska Irena – Przewodnicząca
Nazarewicz Grzegorz – Zastępca Przewodniczącej
Borkowska Edyta
Borkowska Joanna
Wnuk Zofia
Dudycz Józef
Gołębiewski Tomasz

 

KOMISJA OŚWIATY, KULTURY I ZDROWIA
Szóstek Agnieszka – Przewodnicząca
Jurczak Małgorzata – Zastępca Przewodniczącej
Dudycz Józef
Ciarciński Andrzej
Starzyńska Katarzyna
Kurmin Edward
Sadliński Sławomir


Dodaj Komentarz

Walidacja: słowo na dziś :ratusz

Komentarze

 • Kolega Jurka
   1970-01-01

  Jaka pensja wójta?

  • Wójt Kolega Jurka
    1970-01-01

   Około 6koła

  • Wd Kolega Jurka
    1970-01-01

   15 tys brutto

  wali tu
   1970-01-01

  Dobrze że jest sala w GOK ponieważ radni nie mieli by gdzie obradować. Poprzedni wójt zamiast przebudować UG, wyglądający jak poczciwa szkarada, wydawał pieniądze na klerykalizację miejscowej szkoły i patriotyzację wsi która przez ponad 700 lat była niemiecka. I dzisiaj skwer Piłsudskiego kontrastuje z dwoma bunkrami w centrum UG i b. GS SCH. A pomnik poświęcony mieszkańcom tej wsi którzy tu przez 700 lat żyli i gospodarzyli - ulokował do starymi kiblami - sraczami geesowskiej gospody... Ot, szacunek dla zwykłych ludzi.

  • Roman wali tu
    1970-01-01

   Klerykaryzacja szkoły? W jakim sensie?

  Sołtys
   1970-01-01

  Oj kochana rado widzę że tylko kasa Was interesuje w Pasłęk po 3 4 osoby w komisj i a Rychliki mała gmina 6 7 osób w komisji a za każde posiedzenie komisji kasa większość nowych radnych ale już wiedzą jak się ustawić

  Wyborca
   1970-01-01

  Ja pierdyle ... prawdopodbnie szykuje się wysoka kompetencja i merytoryczność. nadchodzi nowa jakość .Jak dobrze ze jest na żywo. Wszystko wyjdzie za każdym razem na szklanym ekranie . Ludzie oglądajcie i słuchajcie naszych wybrańców . A może to, to wigilijna gminna szopka

  Px
   1970-01-01

  Szkoda że po 15 osób w komisjach nie zasiada pewnie tacy fachowcy że ich tyłu trzeba.Śmiechu warte

  H2O
   1970-01-01

  Jurczakowa , szóstkowa .... Gołębiewski i ??.. Inni nasi przewodniczący .... można coś bliżej o wykształceniu tych osobliwosci osiągnięciach życiowych zawodowych i innych tych reprezentantów naszych...

  • do H2O H2O
    1970-01-01

   Pij H2O a nie inne płyny to może zobaczysz ich osiągnięcia. Jestem ciekawy co ty zrobiłeś dla społeczności swojej miejscowości oprócz głupich komentarzy? Pewnie nic. Bardziej od wykształcenia liczy się zapał do pracy i chęć pracy na rzecz swoich społeczności jak widać bardziej aktywnych w wirtualnym świecie niż rzeczywistym.

  • H2O H2O
    1970-01-01

   To co zrobiły te pełne energii i chęci, panie przez ostatnie lata... ??? wiem że na pewno wzięły dużo pieniędzy tytułem diet, ale prawda jest taka, że to się należy naszym wybranym, ile ? - średnio 400 zł za posiedzenia komisji i rady, niby nie dużo ale razy 12 mcy i razy 5 to już warto być aktywnym w czasie kampanii, ale co jeszcze ?

  • do H2O H2O
    1970-01-01

   Zrobiły tyle, że wyborcy zaufali im kolejny raz. Mogłeś startować i zaproponować coś więcej niż te panie. Może wystartowałeś i przegrałeś a teraz swoją gorycz anonimowo wylewasz przy okazji artykułu. Możesz jednak działać na rzecz swojej społeczności i ta być może zaufa ci w kolejnych wyborach.

  • z innej beczki H2O
    1970-01-01

   apropo dobrych decyzji, podobno szukają, piwka winka i papierosków, czas pokaże co komu się przyklei

  • Anula H2O
    1970-01-01

  Mieszkaniec
   1970-01-01

  Patrzymy na ręce i na osiągnięcia naszych radnych. Jestem ciekawy kiedy powstanie świetlica, droga i oświetlenie w Dymniku

  matka szerszeni
   1970-01-01

  Jaki spokój w Rychlikach. Niedoszły kiecun zepchnięty na margines a życie toczy się dalej. Już ta wieś nie jest kato-jezuickim, średniowiecznym przysiółkiem lecz normalną wsią. Życie toczy się dalej. I jedna uwaga: nie ma ludzi niezastąpionych. A były wójt uważał, że jest to nieprawda. I dzisiaj podkarmia pszczółki do snu zimowego.

  do matki szerszeni
   1970-01-01

  przynajmniej robi coś pożytecznego , a nie zionie jadem

  L1
   1970-01-01

  zamienił stryjek siekierkę na kijek -taki jest obraz w Rychlikach po wyborach,

kocham jarka
nasza