2 lipca 2020 Jagody, Urbana, Marii

II tura

dodał 3 dni temu, 2020-06-29
II tura

57 % Polaków biorących udział we wczorajszych wyborach prezydenckich chce zmiany lokatora w Pałacu Namiestnikowskim. Pozytywnym sygnałem z dnia wczorajszego jest wysoka frekwencja. To zasługa m.in. kandydata Hołowni, który przekonał do pójścia na wybory „obojętnych” do tej pory rodaków. Mam nadzieję, że Hołownia i jego elektorat pozostaną w polityce. Wart podkreślenia jest również niezły wynik Bosaka, kandydata Konfederacji. Totalną klapą zakończyli udział w batalii o fotel prezydenta panowie Biedroń i Kosiniak. Już dzisiaj zapraszamy Państwa do udziału w II turze wyborów Prezydenta RP. Poniżej wyniki z MiG Pasłęk. Proszę zwrócić uwagę na wynik Hołowni.

jp

Duda - 3133

Trzaskowski - 2790

Hołownia - 1178

Bosak - 497

Kosiniak - 233

Biedroń - 136

Żółtek - 18

Jakubiak - 13

Witkowski - 12

Tanajno - 8

Piotrowski - 6

Frekwencja 53,32 %


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Ludu mój Ludu cóżeś Ci   3 dni temu, 2020-06-29

Nikt nie jest tępy i wie że PO ma swoje za uszami ale na litość Boską Polską nie może rządzić manekin !!!Trzaskowski nie ma prezesa i będzie dobrym Prezydentem dla Wszystkich Polaków !!!


#Mati#Ludu mój Ludu cóżeś Ci   Przedwczoraj 11:33

Dlaczego manekinem nazywasz obecnego prezydenta? Realizuje przecież konsekwentnie swój program z którym szedł do wyborów.,A swoją drogą czy wiesz że zawetował 9 a Komorowski rzekomo samodzielny tylko 5 ustaw.


#łżesz jak bura suka#Mati  Wczoraj 06:28

dziewięć ustaw powiadasz zawetował. To dodaj, że 5 było z poprzedniego parlamentu.


#łapiesz się na plewy plus#Mati  Wczoraj 06:34

podniósł kwotę wolną od podatku, zwolnił z podatku emerytury i renty, pomógł frankowiczom, do Kronina, Rogowa, Zielna i gdzie tam jeszcze jeżdżą autobusy, powstało 100 tys. mieszkań dla młodych....resztę tych zrealizowanych obietnic sobie dośpiewaj....


#Lulek#łżesz jak bura suka  Wczoraj 17:10

A pozostałe cztery złożone przez opozycję.


#1#Ludu mój Ludu cóżeś Ci   2 dni temu, 2020-06-29

A Tusk to prezes z jakiego fotela???????


#Nick#1  Przedwczoraj 08:45

Tusk to z podnóżka Angeli wspiera Trzaskowskiego


#Bobek#1  Przedwczoraj 08:59

Zostawcie już Tuska w spokoju notariusz moze go pocalować przez papierek


#Taka prawda#Nick  Przedwczoraj 09:26

Idąc dalej twoim tropem to Maliniak jest wspierany z taborecika i z klęcznika.


#Też prawda#Taka prawda  Przedwczoraj 09:40

Te mebelki są polskie a wycieraczka, na której śpi Tusk u Merkel niemiecka. A to duża różnica.


#Dedektyf #Też prawda  Przedwczoraj 17:41

Polskie a Rydzyk, jak zrzucił sutanne, to w jakim kraju za chłoptasia robił


#Tak twój wódz traktuje zużyte sługi#Też prawda  Wczoraj 06:45

To poczytaj wspomnienia Hoffmana. Ucha Prezesa ci nie polecam bo i tak nic z tego nie zrozumiesz.Adam Hofman został szefem struktur PiS w Koninie. "Newsweek" sugeruje, że Hofman tego nie chciał i jest to w istocie degradacja tego polityka.Jak to nie spodziewał się pan tej rekomendacji? Przecież sam pan o nią zabiegał. Przez ostatnie dwa tygodnie, gdy tylko wychodziłem z domu, natykałem się pod drzwiami na swojego kota i pana" - powiedział Kaczyński.


#Wytrzyj pianę z dzioba#Tak twój wódz traktuje zużyte sługi  Wczoraj 15:15

Tak ciężko przed napisaniem posta zweryfikować fakty chociażby w Google? Tego pana wywalili z PIS-u za przekręty!


#Realia#Ludu mój Ludu cóżeś Ci   3 dni temu, 2020-06-29

Przegrywać w ostanich latach wszystkie wybory z manekinem to wyjątkowa sztuka.


#Fakty#Realia  2 dni temu, 2020-06-29

Zapomniałeś przez ile lat PIS przegrywał wszystko co się dało aż wysłali Lecha do Smoleńska, dziwne że nagle zapomnieli o wraku, komisja Macierewicza (tego co jechał ponad tysiąc kilometrów żeby zjeść obiad w Smoleńsku, (nie wybrał się ani na cmentarz ani nie oczekiwał przylotu samolotu z prezydentem na lotnisku) się nie zbiera od kilku lat, Sasin organizator lotu od strony Kancelarii bryluje i każda głupota mu jest darowana, gzie normalny przedsiębiorca dawno już by siedział


#Może wystarczy#Fakty  2 dni temu, 2020-06-29

Pogięło? Nadal antypis? Może napisz coś pozytywnego o swoim kandydacie na prezydenta a nie tylko jad. Chyba coś się znajdzie.


#Fakty#Może wystarczy  2 dni temu, 2020-06-29

Proszę bardzo, nie napisał wniosku o ułaskawienie kumpla zięcia Kaczyńskiego, który okradał niewidomych, przez co złodziej nie musiał spłacać okradzionych, nie napisał wniosku o minięcie nadzorem SKOKów, przez co znikło w nieznanym kierunku 6 miliardów, nie przyznał publicznie że , cytuję "też jestem gejem", nie umieścił w TK esbeckiego prokuratora, nie mianował esbeckiego kapusia ambasadorem RP, nie wysłał córki na staż do Londynu opłacany ze stypendium dla osób z ubogich rodzi, cudownie wylosowany dla niej prze premiera z tysięcy kandydatek, ...


#Janina#Fakty  2 dni temu, 2020-06-29

Tego nie zrobił, tego nie napisał, tego nie ułaskawił... A co w końcu zrobił ? Słyszałem o plaży w Warszawie i o "strefie wypoczynku" na paletach drewnianych...Coś jeszcze dorzucisz, bo nie mogę sobie przypomnieć ???


#He he he#Realia  2 dni temu, 2020-06-29

przegrywanie z "manekinem" to sztuka Trzaskania...:)


#Hehe#Janina  2 dni temu, 2020-06-29

Hej, Hallo a napisz może ty co zrobił Duda, tylko Duda nie tam jakaś organizacja pisowska , oprócz doprowadzenie okradzenie z odszkodowań tych inwalidów i upadku skoków za które my wszyscy musieliśmy zapłacić a pieniądze znikły, całe wagony pieniędzy, napisz gdzie ta wolna kwota od podatku, gdzie pomoc frankowiczom, gdzie obniżony VAT na ubranka, gdzie zakaz prywatyzacji Lasów Państwowych, gdzie likwidacja NFZ, gdzie emerytura bez podatku, likwidacja śmieciówek i półtorej biliona na inwestycje, i kto jest prezesem telewizji reżimowej, przecież to on Andrzej Duda Prezydent RP, został ośmieszony jak dziecko dostał po łapkach


#Siara#Hehe  2 dni temu, 2020-06-29

Hehe, jak ty żeś mnie zaimponował w tej chwili. Szukałem jednej kropki w tym całym wpisie i nic ...A przecinków nasiałeś...To kogo popierasz ?


#Technik Obserwator#Siara  2 dni temu, 2020-06-29

No widzisz, bo brak kropek oznacza że lista pustych obietnic jest nieskończona


#Jan#Technik Obserwator  2 dni temu, 2020-06-29

Jak dla mnie brak kropek i sianie przecinkami oznacza, że: Hehe, Fakty, Proste, Krystyna i jeszcze kilka innych nicków to ten sam "publicysta".


#Stop#Może wystarczy  Przedwczoraj 07:49

Od plucia jadem , to są hordy Rydzyka


#Duff#Fakty  Przedwczoraj 15:45

Qwa.. Trzaskowski ma Rabieja , który jeszcze do niedawna biegał na posyłki bossom mafii pruszkowskiej.. Ludzie obudzcie sie.


#999#Janina  Przedwczoraj 16:30

Przecież to sarkazm, ale chyba słabo Pani ogarnia. Właśnie to wszystko zrobił, przez co wielu jego kolegów uniknęło kar.


#Kumaty#Janina  Przedwczoraj 21:07

Co zrobił jeszcze ? Piękność ambasady USA przyjaciólka Trumpa przestraszyła się , że oprócz DUDY nikt nie chce kupować od nich złomu wysokiej technologii wojskowej , bo Rosjanie nie kwapią się nas atakować. Zadzwoniła do kumpla i w trybie pilnym pan DUDUŚ poleciał na rozmowy , których głównym celem zgodził się na miliardy dolarów dla robotników w USA aby nas uchronili od wojny. Sasin zamówił w PGZ worki na głosowanie które będą szyli w naszej zbrojeniówce. To jest patriota ?


#Bracia Słabsi #Janina  Przedwczoraj 21:27

Dobrych ludzi poznaje się jak żyją na codzień, jakich dokonują wyborów a nie po tym czym się chwalą, przypisując sobie zasługi innych i ukrywając te haniebne, zwłaszcza te w stosunku do ludzi szczególnie pokrzywdzonych, tak nawiasem mówiąc, przestępstwa przeciwko inwalidom i osobom w podeszłym wieku, powinny być traktowane jak zbrodnia i nie ulegać przedawnieniu


#Janina#Bracia Słabsi   Przedwczoraj 23:40

Teraz w końcu strzał w "10"... Przekazywanie kamienic za kilkaset złotych, ich właściciele żyjący ponad 140 lat, wyrzucanie z nich mieszkańców - często schorowanych emerytów...i sądy przyklepujące to wszystko. A gdzie się to działo ? A afera Amber Gold... gdzie się to wydarzyło ? Taaak, te miasta to matecznik pisiorów...:) A gdzie kasa z OFE ? Pisiory pewnie zabrały...:)


#Janina#999  Przedwczoraj 23:55

"Właśnie to wszystko zrobił, przez co wielu jego kolegów uniknęło kar" - to cytat. Pytanie brzmi: jacy koledzy Trzaskowskiego uniknęli kar ? Jeżeli coś się zamierza napisać, to trzeba mieć trochę "oleum" w głowie. Miała być pochwała Trzaskowskiego, a wyszło zaoranie...


#Rolnik praktyk#Janina  Wczoraj 00:15

Słusznie wyszło. Trzaskosia trza zaorać głęboką skibą, bo śmierdzi z daleka.


#999#Janina  Wczoraj 07:23

Żadna pochwała Trzaskowskiego. Dlaczego Pani uważa,że jak ktoś wytyka błędy komuś z PIS-U to jest pro PO? Wszyscy uwikłani w mniejsze i większe aferki bez różnicy czy to PO, czy PIS. Trzeba być jednak ślepym, żeby bronić i udawać, że nic się nie dzieje, bo jest się zwolennikiem danej wizji.


#COE#Jan  Wczoraj 07:44

Widać że przynajmniej, to pisał jakiś żywy człowiek, boty opłacane przez PIS nie potrafią tworzyć zdań złożonych.


#Janina#999  Wczoraj 08:19

Odniosłam się do logiki wywodu i "nieogarnięcia sarkazmu"...No i mam swoje zdanie na temat kosztów afer Platformy i PiS-u ( zawsze jakieś będą, a różnicą jest skala i stopień przyzwolenia na nie ).


#999#Janina  Wczoraj 10:53

Czyli wyznaje Pani zasadę, że jak kogoś popieram "to niech kradnie, bo tamci też kradli i to znacznie więcej". Jak dla mnie to jest właśnie problem pojmowania świata. Złodziej to złodziej i tyle. Bez znaczenia czy to syn, czy nielubiany sąsiad. Pozdrawiam i życzę miłego dnia. Można się nie zgadzać, ale należy szanować.


#NN#999  Wczoraj 13:52

Rację masz. Tym bardziej, że część wyborców PiS i Dudy mamiona była w 2015 sanacją moralną po bagnie pozostawionym przez PO. Mieli być kryształowi, tylko pro publico bono. W pazerności i bucie prześcignęli mistrzów.


#999#NN  Wczoraj 14:07

Dokładnie. "Wystarczy nie kraść" takie było hasło. Tymczasem widzimy co się dzieje. Ludzie, (w tym również moja osoba) mięli dość złodziejstwa poprzedniej ekipy. Widać gołym okiem, że każdy kto się dorwie do władzy, i "dopcha do koryta" robi dokładnie to samo,. "Kradnie" tyle co poprzednik, albo jeszcze więcej. To jest problem. Dlatego tłumaczenia popierających dane ugrupowanie "Ci kradną mniej, tamci więcej, są śmieszne. Kradli i już ich nie ma w rządzie. Naród ich rozliczył przy urnach w 2015r. Tak powinno być z każdym politykiem, rządem.


#Te pieniądze mu się należały bo jest z PiS #999  Wczoraj 14:18

W niespełna 3 lata, „Daniel Wszystko Mogę Obajtek” zarobił w Enerdze i Orlenie 3 mln 233 tys. zł. I może dostać dodatkowo łącznie 1 mln 679 tys. zł premii. A to jeszcze nie wszystkie jego dochody – nie wiemy, ile zarobił w latach 2016-18 w radach nadzorczych spółek Lotos Biopaliwa i Dalmor. Wiadomo, że w samym 2019 roku zarobił więcej (łącznie 1.572 tys. zł) niż przez 10 lat jako radny i wójt Pcimia ( 1.472 tys. zł).


#Myślenie nie boli#Te pieniądze mu się należały bo jest z PiS   Wczoraj 15:31

za wujkiem Google- p.Krawiec prezes Orlenu- 2.96 mln zł, p.Jagiełło prezes PKO BP- 2,92, p.Klesyk prezes PZU- 2,78 i to w jednym roku 2014. Był kryzys a zarobki od 2009 roku do 2014 wzrosły czterokrotnie. Kto to wywindował wełniana istoto?!


#999#Myślenie nie boli  Wczoraj 18:36

Brawo. Masz rację. To teraz podaj wyniki z drugiej strony. Ilu było prezesów spółek skarbu państwa od 2015, ilu z nich zarobiło ogromne pieniądze i wzięło olbrzymie odprawy. Ile kosztowała państwo prezydentura Dudy, Komorowskiego, ile pieniędzy wydały kancelarie premierów? Kto ile wykonał lotów za pieniądze podatników. Można się tak licytować bez końca. No i co to zmieni? Jedni lepsi od drugich.


#śmieszek#999  Wczoraj 23:07

Właśnie były dane z drugiej strony, tak dla schłodzenia gorących głów które bez przemyślenia walą w jedną stronę. Zgadzam się że wywlekanie oczywistych oczywistości nie ma sensu. Osoby na eksponowanych, państwowych stanowiskach będą otrzymywać wielkie pieniądze, które i tak są dużo mniejsze niż w w prywatnych biznesach. Kwestią są wyniki tych spółek a tu po 2015 jest zdecydowanie lepiej. I jeszcze taka uwaga- żaden , powtarzam żaden polityk nie zrealizuje tego co obiecał przed wyborami. Wywlekanie p.Dudzie czy też p.Trzakowskiemu że nie realizują w 100% swoich obietnic jest niepoważne.


#Janina#999  Wczoraj 23:18

Trochę brakuje logiki w tym pryncypialnym podejściu. Jeżeli kradną wszyscy, a kradzież, to kradzież, bez znaczenia w jakiej skali , to kogo poprzeć w II turze ? Tylko proszę nie mówić, że teraz trzeba odrzucić PiS , a poprzeć PO, bo oni kradli wcześniej i już się zapomniało o tym. A może "nowych" typu Hołownia ? Zupełnie "przypadkowo" kręcą się tam Giertych i Cichocki...Nie bronię PiS-u, ale pamiętam jak to wyglądało za PO i według mnie było o wiele gorzej...


#Antyrafałek   Wczoraj 22:58

Słyszę i nie wierzę co mówi ten Trzaskowski.Po to są wybory żeby nie mówić na te pytania bo te pytania nic nie mają wspólnego z rzeczywistością.To. jest odpowiedż na pytanie dziennikarza lokalnego z Puław o ścieki .


#Optymista   2 dni temu, 2020-06-29

No, nareszcie!!! Ten zakomuszony do tej pory Pasłęk zaczyna wracać do ogólnopolskiej normalności. Pierwszy raz PiS przegonił tu PO. Nie jest jeszcze całkiem dobrze ale jest lepiej. O ile Duda w całej Polsce ma ponad 45% a Trzaskowski niecałe 29%, to w Pasłęku Duda ma wprawdzie tylko 39,05% ale Trzaskowski ma TYLKO 20,84%. Niestety, pasłęckie platfusy przerzuciły swe głosy na Filipa z konopi, Hołownię - co w rzeczywistości Dudzie nie pomaga ale PO, ulubienica naszego redaktora już tu nie bryluje!!! Panie Redaktorze - nie załamuj się Pan, żyć trzeba dalej, ale po prawdzie - jakie to życie bez PO? No jakie? Składam nieszczere kondolencje.


#Optymista#Optymista  2 dni temu, 2020-06-29

Załoga okrętu PO, gdy zobaczyła swoją nową kapitanową, która nie odróżniała dziobu od rufy, zaczęła masowo wyskakiwać z okrętu ale gdy kapitan się zmienił, część wróciła ale pewna część, która na stałe zwątpiła w swój okręt, wsiadła na pokład kapitana znikąd, którego okręt nawet nie przeszedł prób wstępnych na morzu. Co innego inny okręt, którego kapitan już pięć lat stoi na mostku a jego sternik to stary wilk morski, który niejeden sztorm przeżył i blizny ma potężne a swój okręt, który niektórzy uważali za tonący, wyprowadził na czele, jako okręt flagowy Państwa Polskiego. Jest jeszcze inny okręcik, który ma potencjalną załogę, błyszczącą szczerym patriotyzmem, prezentującą się corocznie 11 listopada w Warszawie ale niestety ma trzech kapitanów, co źle jej wróży.


#Optymista#Optymista  2 dni temu, 2020-06-29

Jeden z tych kapitanów to stary wariat, tworzący i niszczący swoje partie. Drugi, dobry reżyser, wydawający się normalny, okazał się okropnym oszołomem, strzelającym bezustannie w starego sternika. Trzeci, młody będzie miał dużą przyszłość przed sobą, jeśli nie okaże się następnym zawodem. A potrzebny taki, bo okręt starego sternika kiedyś się zużyje - takie jest prawo natury - i potrzebny będzie następca, który utrzyma niepodległość Polski a nawet ją wzmocni, co jest konieczne do przetrwania.


#Nie belfer#Optymista  2 dni temu, 2020-06-29

Tylko wydający się. "Wydawający się" nie wchodzi w grę


#Optymista#Optymista  2 dni temu, 2020-06-29

Niestety, komunikat zespołu kapitanów małego okręcika nie napawa optymizmem i grozi zatonięciem tego okręcika. Otóż w drugiej turze "nie popierają żadnego z kandydatów". Oznacza to, że ewentualne zwycięstwo PO im nie przeszkadza. Albo nie rozumieją - w co trudno uwierzyć - że pod demokratycznymi rządami PiS mogą sobie legalnie działać choć plują na PiS nieustannie a pod ewentualnymi rządami PO zostaną niechybnie zdelegalizowani, jeśli będą na PO pluć. Inną opcją może byś tak, że ten okręcik w rzeczywistości jest na usługach wrogów Polski a tylko nie chce dopuścić, by ci szczerzy patrioci z corocznych Marszów Niepodległości nie zasilili szeregów PiS. Co nie jest zadaniem trudnym, gdyż PiS nie spełnia sporej części oczekiwań patriotów, choć to w tej chwili jedyna propolska opcja.


#NN#Optymista  2 dni temu, 2020-06-29

Najgorszym poglądem jest chcieć ustalać i decydować, jaki pogląd jest radykalny, a jaki nie.


#Karp#Optymista  Wczoraj 10:35

Nie puścisz PISowcu treści głoszonej przez DUDĘ ? Ludzi łatwiej jest przekonać do kłamstwa i głupoty niż wyjasnić im prawdę. Tego się boi wasz DUDUŚ unikając spotkania z Trzaskowskim ?


#Optymista#Karp  Wczoraj 11:16

Nie jestem PiS0wcem, nie należę do PiS. Jestem zwolennikiem PiS w tych jego działaniach, które - moim zdaniem - są dobre i przeciwnikiem PiS w tych jego decyzjach, które - moim zdaniem - są złe. Jestem za tym, by prezydentem RP pozostał Duda, niezależnie od tego, co i gdzie powiedział, bo oceniam go po jego dotychczasowym działaniu a nie po jego słowach. Tak samo oceniam Trzaskowskiego, po jego dotychczasowych czynach a nie co mówi. Duda dla mnie nie jest idealnym prezydentem, mam mu sporo do zarzucenia ale Trzaskowski jest zwykłym partyjnym szkodnikiem, uległym sługą PO, które w gruncie rzeczy jest niemiecką agenturą. Trzaskowski m.inn. posłusznie propaguje niezwykle szkodliwe , lewackie, niezgodne z naturą LGBT, które chce moralnie i obyczajowo wykoślawić nasze dzieci.


#Optymista#Optymista  Wczoraj 11:22

Dodatkowo - wybór Trzaskowskiego na prezydenta oznacza nieustanną wojnę prezydent kontra rząd, co odbije się ujemnie na naszym życiu i bardzo osłabi Polskę na arenie międzynarodowej. Polska ma dosyć wrogów, dlaczego więc mamy im jeszcze ułatwiać działanie?


#Gosia#Optymista  Wczoraj 13:27

Nie wiem ,czy nie masz wytatuowane pod pachą logo PIS.


#Takie sobie#Optymista  Wczoraj 13:37

Wrzuć na luz. Świata nie zbawisz, ludzi nie przekonasz.


#Optymista#Takie sobie  Wczoraj 15:37

Kropla drąży skałę. Tylko niestety, czasu mało.


#Takie sobie#Optymista  Wczoraj 16:13

Nie zrozumiałeś mojej intencji - absolutnie nie popieram Twojej żarliwości na tym forum.


#Ja#Takie sobie  Wczoraj 16:25

Normalny to on do końca nie jest


#Optymista#Takie sobie  Wczoraj 16:56

Twój pogląd, który szanuję, choć nie podzielam. He, he, i tak lepiej, niż poniżej "ja", który odmawia mi normalności. A ja mu odmawiam rozsądku.


#O ja cie#Optymista  2 dni temu, 2020-06-29

zaraz sie zlecą komuchy udające demokratów


#Pytam#Optymista  2 dni temu, 2020-06-29

A PiS niezakomuszony? Kaczyński kocha tradycję PRL-u, różne panie basie, kujdy, piotrowicze nie są w jego otoczeniu przez przypadek.


#Pasłęk#Optymista  2 dni temu, 2020-06-29

przełom!!! stare komuchy i ich wnuki przegrywają , normalność wygrywa w Pasłęku


#Nocoty#Pasłęk  2 dni temu, 2020-06-29

Komuch Piotrowicz ma się doskonale, Duda uczynił go sędzią TK z olbrzymią pensją


#Optymista#Pasłęk  Wczoraj 17:18

Tak na prawdę, to normalność dopiero się zaczyna, bo normalność to 3133+497+18+13+12+6=3679 a nienormalność to 2790+1178+233+136+8=4209. To tak z grubsza. Do prawdziwej normalności w Pasłęku jeszcze daleko ale pierwszy wyłom został zrobiony.


#Dziunia#Optymista  Wczoraj 17:45

Normalność się zaczyna, właśnie Duda jako pierwszy prezydent w historii ułaskawił pedofila, teraz pewnie pozwoli Jarkowi wyjątkowo wziąć ślub z długoletnim partnerem.


#Marpas   2 dni temu, 2020-06-29

tak się kupuje głosy za niby darmowe 500 bo przeciez Panstwo dało, tylko że 99% PiSiorow nie wie że sami się na to złożyli


#Wnerwiony#Marpas  2 dni temu, 2020-06-29

Czy jesteś aż taki głupi czy aż taki zakłamany? Każdy rząd wszystko robi za pieniądze podatników. A dlaczego PO nic nikomu nie dawało, choć tak samo jak PiS brało od nas podatki?


#Proste#Wnerwiony  2 dni temu, 2020-06-29

Bo widzisz PIS przez całe swoje rządy nie wybudował ani jednego kilometra autostrady, nie zakończył ani jednej swojej dużej inwestycji, rozbroił armię, kupił bez przetargu 2, słownie dwa nieuzbrojone śmigłowce i kilkanaście limuzyn dla Macierewicza i jego chłoptasia z tego połowę rozbili


#Dlatego #Wnerwiony  Wczoraj 17:18

Zgadnij, dlaczego PIS nie wybudował ani jednego kilometra autostrady.


#Wszystkim dzieciom#Marpas  2 dni temu, 2020-06-29

Nie żałuję dzieciom, one potem bedą płacic na moją emerturę. Niech dobrze i zdrowo rosną , kształcą a potem zadowoleni niech pomnażają majątek swój i Polski.


#Gwidon#Wszystkim dzieciom  2 dni temu, 2020-06-29

bedą płacić na twoją emeryturę jak razem z nimi wyjedziesz do Anglii, Francji czy innej Belgii


#Pasłęk#Gwidon  2 dni temu, 2020-06-29

nie, nie wyjadę, bo tam robią "kuku" starszym osobom w gabinetach do eutanazji.


#Oklep#Wszystkim dzieciom  2 dni temu, 2020-06-29

Czy ja tam wiem, czy one ci z Anglii czy innej poniewierki coś przyślą bo ich składki pójdą na Anglików, Norwegów, Niemców, itp


#Statystyk   Wczoraj 17:02

Według informacji powyższych to w Pasłęku wychodzi, że: Duda - 39%, Trzaskowski - 34,8%, Hołownia - 14,7%, Bosak - 6,2%, Kosiniak - 2,9%, Biedroń - 1,7%, pozostali poniżej 1%.


#Takie sobie   Wczoraj 16:18

Rację ma prof. Adam Wielomski: " Jeśli głosi się "NIE" wobec POPiS–u traktowanego jako jedna całość, jedna formacja polityczna, jedna tradycja polityczna – tyle, że skłócona personalnie – to trudno teraz byłoby rzec, że któryś z kandydatów tych partii jest mniej zły. To byłaby niekonsekwencja!".


#Ooo   3 dni temu, 2020-06-29

Toc to wiadomo ,ze za sznurki pociaga Kaczynski a inni to tylko marionetki


#Karp#Ooo  Wczoraj 10:16

Kaczyński to geniusz kłamstwa, obłudy , matactwa i krętactwa . Podłączył się do kolejnego geniusza zwanego Ojcem Rydzyka. Zdołali podporządkować sobie ,,zgraję " cwaniaków i za grube pieniądze stworzyli partię PIS . Ta zgraja w czołówce rządzących przekazuje miliony zł na tzw stowarzyszenia pozarządowe. 60 z nich ukończyło kurs IESE BUSSINES SCHOL m. in Jadzia Emilewicz, Patryk Jaki-ś .itd np Kola Wild już ciągnie kasę z lotniska w Baranowie którego nie ma i może nie być. Geniusze opanowali wszystko co możliwe i rozkradają Polskę za niewiedzą głosujących na Dudę


#Ja babka na dwoje wróżę   Przedwczoraj 22:08

Przed 1 turą jazgot tu był straszny, teraz nie mniejszy, po 2 turze - jeśłi wygra Duda - będzie coraz spokojniej a jak wygra Trzaskowski, cały kraj ponownie pogrąży się w jazgocie, bo będzie nieustanna wojna prezydencko-rządowa. Żadnych nowych ustaw, żadnego postępu, bo co uchwali Sejm, przez miesiąc przetrzyma Senat a następnie zawetuje Prezydent, taśmowo, totalnie. Będzie rozrywkowo, goło ale wesoło.


#Nick#Ja babka na dwoje wróżę  Wczoraj 05:56

Postępu ? Raczej cofania się do czasów Bieruta i Gomułki.


#Rymło mi się#Ja babka na dwoje wróżę  Przedwczoraj 23:54

Już ja się postaram, by nie było goło. Oddam głos na Dudę, by był spokój w koło. Mam już dość jazgotu, bo mi łeb rozsadza, ma być spokój w kraju i stabilna władza.


#Rozważny#Rymło mi się  Wczoraj 00:33

Tak, teraz spokoju nam trzeba a nie nowej wojny prezydent-rząd. Wojna osłabi nas i stracimy na popandemicznym nowym porządku, jaki zacznie się formować w Europie a także na świecie. Po prostu trzeba wybrać Dudę i uniknąć szkodliwej wojny domowej - przyłączam się do takiego wniosku.


#Optymista#Rozważny  Wczoraj 09:48

Gdzie dwóch się bije, tam trzeci korzysta. To przysłowie jak ulał pasuje do obecnej sytuacji w Polsce. Podczas gdy inne państwa bęą wyłazić ze skóry, by ulokować się jak najkorzystniej w nowym porządku popandemicznym, my uwikłamy się w wojnę prezydenta z rządem, jeśli wybierzemy Trzaska i Polska nie będzie mogła już tak skutecznie walczyć o swoje, osłabiona wewnętrzną walką. Wtedy wszyscy - dosłownie wszyscy obywatele na tym stracimy. To proste jak drut ale czy wszyscy to rozumieją? Nienawiść zaślepia i prowadzi na manowce.


#Klakier Michnika   3 dni temu, 2020-06-29

Tragiczna postać ten Duda.


#Karp#Klakier Michnika  Wczoraj 06:23

Takich postaci w Pasłęku pałęta się mnóstwo. Taki > optymista


# komentator Duff napisał ja powtórzę   Wczoraj 00:57

"Trzaskowski ma Rabieja , który jeszcze do niedawna biegał na posyłki bossom mafii pruszkowskiej.. Ludzie obudzcie sie."


#Dyskretny   Przedwczoraj 22:43

wielbiam te podziały na "gorszych" ze wsi i "lepszych" z miasta i to im większe miasto tym mieszkańcy lepsi. Kiedy wy ostatnio na wsi byliście? Skąd pomysł że wykształciuchy po gównianych kierunkach tyrające w korpo za 2,5 tyś + karta multisport albo "przedsiebiorcy" prowadzący jakieś januszexy w modelu "3 ukraińców + syn+ styrany bus" są lepsi od ludzi prowadzących gospodarstwa rolne. Rolnik dziś to nie gość co haka buraki na swoim jednym hektarze tylko ludzie ogarniający w biznes i pieniądze na troszkę wyższym levelu niż słoiki z warszafki :)


#Roman   Przedwczoraj 12:00

UE wyraźnie wymienia kraje, które uważa za autokratyczne, lub z zagrożoną demokracją. Wymienię niektóre z nich: Chiny, Rosję, Koreę Płn., Wenezuelę, Węgry, Polskę, Arabię Saudyjską, Białoruś... . Ciekawym jest, że krajami tymi, poza Polską, rządzą premierzy, prezydenci, a nawet król. A u nas? Kto u nas jest despotą? Trudno (?!) zgadnąć, gdyż, od pewnego czasu, ilu internautów, tyle odpowiedzi. I tyle kłótni. Cie Florek... .


#Miej swój rozum #Roman  Przedwczoraj 15:51

Cóż to takiego ta Unia, na którą się powołujesz z takim nabożeństwem? Czyż nie zlepkiem państw, uzurpującym sobie nawet takie uprawnienia, których nie ma w traktatach unijnych?


#Dxy#Miej swój rozum   Przedwczoraj 19:31

Dzisiaj wykształcony jest nikim jak nie ma szerokich pleców. A jeżeli masz łeb do interesów to i podstawówka ci wystarczy. Już Lady pank za komuny śpiewał że znaczysz mniej niż zero,pomimo że zaliczona matura na 5


#Duff#Dxy  Przedwczoraj 20:44

Ty z całego kawałka Lady Pank usłyszałeś tylko to o maturze? To znaczy , że Ty nie masz nawet tego...


#Rr   2 dni temu, 2020-06-29

Niech się Duda i PIS cieszą, że PO zamieniło Kidawe na Trzaska, dzieki temu w drugiej turze jest Trzaskowski a byłby Hołownia i wtedy mogło by być różnie. Teraz wiele osób którym POPIS(jedno zło) nie odpowiada więc nie pójdą na 2 ture i Duda to spokojnie wygra


#Xc#Rr  2 dni temu, 2020-06-29

Tak właśnie Kaczyński ograł peowców i dużą cześć społeczeństwa. Gdyby w II turze byli inni niż Trzaskowski, to można by liczyć na przegraną Dudy. i nie byłoby to wtedy glosowanie na mniejsze zło.


#Tak się składa że#Xc  2 dni temu, 2020-06-29

dobrze, że Hołownia nie wygrał, bo to płaczek i nie ma programu. Chyba, że program telewizji TVN jest jego programem.


#Rr#Tak się składa że  Przedwczoraj 20:38

A jaki program ma Duda? Chyba tylko program jaki mu nakreśli prezes


#Kumaty   Przedwczoraj 19:07

Cieszy mnie , że w Pasłęckim obwodzie propagandowo zainfekowanym przez Chrapana jest tylko 497 zwolenników neofaszystowskiego ruchu. Myślę , że tak pozostanie bo to są zaimpregnowani na informacje i do nich nic więcej dotrzeć nie może . Nie jest zrozumiałe również jakimi to funduszami w ciągu 5 lat wsparł was DUDA. Z rozliczenia finansowego za ub. rok nie wynika aby przekazał osobiście DAR mieszkańcom Pasłęka


#Xp   3 dni temu, 2020-06-29

Pisowskie dziadostwo może się wreszcie skończy.


#Dxy#Xp  Przedwczoraj 17:38

Tak skończy się to (dziadostwo) i będziesz utrzymywał inżynierów z Afryki a może Ci jednego przydziela na chatę. Dziecko przyjdzie ze szkoły i będzie miało kółko ( masturbacji) a w telewizji usłyszysz że Polska jest biedną i nic się obywatela nie należy. Będziesz zapieprzac w robocie do 70-tego roku życia (pod warunkiem że dozyjesz)ale jak będziesz siedział za biurkiem to może do setki dociagniesz,taki z Ciebie proplatformowiec. Tylko pamiętaj bogate kraje zachodu już zaczęły zdrowo gnic.


#Jj   2 dni temu, 2020-06-29

Duda -wynik mnie nie zaskoczył większość społeczeństwa jest słabiej wykształcona i przekupiona to można zrozumieć ale Bosak !! przeraża mnie jego popularność w kraju który został zniszczony przez ludzi o podobnych poglądach do niego ... każde poglądy radykalne powinny być zabronione czy z lewej czy to prawej strony


#Duff#Jj  Przedwczoraj 15:41

Ktos kto jest za Trzaskowskim albo innym Hołownią to nie tylko debil ale do tego anty Polak!


#Do debila #Jj  Przedwczoraj 15:33

Co ty za bzdury gadasz widać należysz do tych mało wykształconych


#Sekciarza trudno przekonać#Do debila   Przedwczoraj 16:00

To nie kwestia wykształcenia. To kwestia ciemnoty intelektualnej, sekciarstwa totalnego, nicości poznawczej.


#To są fakty#Sekciarza trudno przekonać  Przedwczoraj 16:04

Można być wykształciuchem i ciemniakiem jednocześnie. Przyroda dopuszcza takie obojniactwo.


#Jasio   Przedwczoraj 14:39

2 tys. euro za pięć lat, kolejna obiecanka kandydata Dudy, kabaret


#Mati   Przedwczoraj 11:20

Jakość rządzenia ekipy i partii Trzaskowskiego widzimy w Warszawie. Miliardy złorych wyprowadzone przez mafie reprywatyzacyjne no i tragedie ludzi zwykłych warszawiaków.Te zrzuty fekalii do Wisły, nie konserwowana kanaluzcja.,podtopienia w Warszawie z powodu 15 min deszczu, plaga szczurów na Pradze gdzie mieszkańcy narzekali na bierność ratusza w tej sprawie, pieniądze wydane na program ekologiczny który doprowadził do męk i śmierci kóz.....Dlaczego np takie rzeczy nie zdażają się np w Krakowie? Bo tam jest prawdziwy gospodarz a nie polityk .I chociaż wywodzi się z tej samej opcji co Trzaskowski to udzielił poparcia w 1 turze Kosiniakowi .Ja myślę że jak się nie radzi z takimi małymi rzeczami to tym bardziej nie będzie radził jako prezydent kraju.


#Wiem#Mati  Przedwczoraj 14:06

Prezydent Krakowa jest z SLD barania łąko!


#Zofi#Mati  Przedwczoraj 11:43

No tak ale pięknie mówi obicuje zmiena zdanie w krótkim czasie i lawiruje


#Xp   2 dni temu, 2020-06-29

Widać było na ulicach 500plusowcow jak pedzą głosować na maliniaka żeby żyło się lepiej. A my bedziemy teraz płacić za obiecanki maliniaka.


#Xm#Xp  Przedwczoraj 13:29

Pewnie jesteś z tych przeciwników 500+ co plują na maliniaka, ale nie odmawiasz brania tej kasy. "Jak dają to biorę, a co mam nie brać"...He, he... Pewnie też brałeś kredycik we frankach, bo to takie europejskie, a tylko ciemnota brała w złotówkach, a teraz płaczesz, że maliniak nie wywiązał się z pomocy frankowiczom.


#Polak#Xp  2 dni temu, 2020-06-29

O ile mi wiadomo, to wsparcie w postaci 500+ jest dostępne dla każdego, kto ma dzieci do 18 roku życia, bez względu na to, czy głosował na PiS, PO, PSL, SLD czy jeszcze inną formację. Przy okazji warto zaznaczyć, że kandydat z ramienia platformy kilka razy powtórzył w czasie kampanii, że 500+ na pewno nie zostanie nikomu zabrane, tak więc jest to obiecanka nie tylko Andrzeja Dudy, ale także innych kandydatów. Niestety cały czas zwykli ludzie zapominają o tym, że politycy chcą nas podzielić. Wytykamy sobie te same obietnice, rzucone przez opozycyjnych sobie kandydatów. Smutne to i przykre.


#Janosik#Polak  2 dni temu, 2020-06-29

PO, PSL, SLD biorą 500+ a marudzą, że Pis rozdaje. Nie bierzcie nie trzeba nie jest to obowiązkowe.


#Korekta#Janosik  2 dni temu, 2020-06-29

Powinieneś napisać nie bierzcie i nie dawajcie i płaćcie niższe ceny, te na etykietach tylko dla pisowców


#Dawca 500plus#Janosik  2 dni temu, 2020-06-29

Płacenie podatków na nierobów też nieobowiązkowe ?


#Rozśmieszony#Polak  2 dni temu, 2020-06-29

Jak kandydat platformy obieca że zabierze, to zabierze. A jak obieca ze nie zabierze, to obieca. Obiecanki, cacanki a głupiemu platformersowi radość.


#Mati   2 dni temu, 2020-06-29

Bo Trzaskowski sam jest wice przew.Po Nie mów że nie będzie. konsultował się z Budką czy Grodzkim i że nie będzie jeżdził do Tuska po instrukcje.A jego. obietnice?Ja się okazuje to ma krótką pamięć.Nawet nie pamięta że 4 lata temu był posłem .


#Bez złudzeń#Mati  Przedwczoraj 09:55

.. i że głosował PRZECIW wcześniejszym emeryturom od 60 i 65 roku życia. Dla Trzaskowskiego to możemy pracować do usranej śmierci.


#John   2 dni temu, 2020-06-29

Dobrze że Prezydent A. Duda nie chodzi w gumofilcach, jak psełdo -redaktor J.Przedpelski. Reprezentuje wysoką intelektualnie klase i za jego 5 letniej kadencji rodziną jest doceniana, dzieci przestały głodować, a rodziców stać na posłanie dzieci na dodatkowe zajęcia, wakacje.Czas wìelki ,żeby w tym Pasłęku mentalność ludzi się zmieniła i ukrucili redaktorkowi lewe biznesowi, pod płaszczykiem miasta. Drodzy Pasleszczanie nie dajcie sobą manipulować i głosujcie na człowieka z rozmachem A nie na zwijacza Polski. Pozdrawiam swoje rodzinne miasto J.S


#Pytanko#John  Przedwczoraj 09:51

dlatego tak pluje na PiS bo boi się ukrócenia tych swoich interesów na gminnym gruncie?


#Pola   2 dni temu, 2020-06-29

Nie ufam Trzaskowskiemu.To dla mnie taki narcyz .Manipuluje tak jak kilkakrornie mówił o milionie ludzi którzy strcili pracę w okresie pandemii.Okazuje się że jest to 8 tysięcy.Można naprawdę dużo pisać.Dzwne że jego zwolennicy nie zauważają jak często zmienia swoje zdanie na potrzeby kampanii.Jak lawieuje kiedy padają trudne pytania.Nie ufam mu też bo reprezentuje i jest nawt wice przew. formacji którą się bardzo zawiodłam Zacytjuję Kubiaka.Wybór Trzaskowskiego to katastrofa dla Polski i on mówi to jako warszawiak


#Nick#Pola  Przedwczoraj 09:43

tak, Trzaskowski to lawirant, leń i karierowicz, a przede wszystkim kłamca


#Mieszkaniec Pasłęka   2 dni temu, 2020-06-29

Nasz redaktorek naczelny - kolejny naiwny i śmieszny człowiek, co liczyć nie umie, ha, ha albo liczy tak jak mu partia karze ha, ha, ha.


#Krystyna   2 dni temu, 2020-06-29

to nazywa się CIEMNOGRÓD siara totalna i kpina


#Krystyno durna ty#Krystyna  2 dni temu, 2020-06-29

Lepszy jest JASNOGRÓD, z instrukcjami dla dzieci, jak się masturbować. Brrr


#Krystyna#Krystyno durna ty  2 dni temu, 2020-06-29

nawbijali Tobie do tego łba ciemnoty i głupot i wypisujesz takie pierdy,jak rozdają kasę na lewo i prawo dług publiczny jest potężny myślisz że kto będzie spłacał go,ty i twoje dzieci i wnuki ,a ty cieszysz się że dostałeś lub dostałaś 500+ czy 14stą em.lub 100 na krowę czy świnię .żeby zostać przy korycie obiecają tobie wszystko ale to zależy czy ty myślisz czy nie i to widać po tych wyborach.............


#Nick#Krystyna  2 dni temu, 2020-06-29

no Bogdan dziasło przebrał sę za "Krystynę" i mówi językiem miłości inaczej.


#Proszę nie ściemniać#Krystyna  2 dni temu, 2020-06-29

Wysokość długu publicznego jest ściśle określona. Jego przekroczenie to od razu interwencja PE, KE i jeszcze kilku unijnych instytucji.


#Łorety#Krystyno durna ty  2 dni temu, 2020-06-29

Jak to masturbować , tak niby jak Jarosław przez całe życie i co potem będą prezesami w pisie ?


#Laboga#Łorety  2 dni temu, 2020-06-29

Możesz nie masturbować, może zostaniesz prezesem Jesieni...


#Ja   2 dni temu, 2020-06-29

Idę do pracy ludzie na socjalu i na +czekają na kasę


#Nick#Ja  2 dni temu, 2020-06-29

Owocnej pracy, pamiętaj, że PiS zapewnił Ci płacę minimalną, i nie pracujesz już za 8 zł/godzinę.


#OLA#Nick  2 dni temu, 2020-06-29

Kiedy ludzie zrozumieją, że to nie PIS cokolwiek daje, tylko rozdaje pieniądze ludzi pracujących, nasze wspólne, żeby utrzymać się przy władzy i obsadzić swoich na stanowiskach? Kiedy emeryci zrozumieją, że zamiast mieć 200 czy 300zł więcej miesięcznie dostają 1000 raz w roku ze swoich podatków? Czy naprawdę musi Pasłęk udowadniać, że ma "ciemny lud", który głosuje na Dudę=PiS=Kaczyński?


#Taka różnica#OLA  2 dni temu, 2020-06-29

Olu pamiętaj, że PiS daje nam z naszych pieniędzy, a PO nie dawało nam nic z naszych pieniędzy.


#Dawca 500plus#Nick  2 dni temu, 2020-06-29

Trochę wyższa płaca i dużo wyższe ceny, to wyższe wpływy z podatków na nierobów


#Do Roboty#Nick  2 dni temu, 2020-06-29

Taką płacę minimalną żebyś nie umarł z głodu po tych 47 procentowych wzrostach cen i żebyś zaiwaniał na 500+ , jak to mówił ten co oddał majątek żonie, na miskę ryżu im starczy.


#Marcin#Nick  2 dni temu, 2020-06-29

Ale też nałożył 34 nowe podatki


#On   2 dni temu, 2020-06-29

Szkoda ze Biedron mial takie niskie poparcie,ja go lubie za jego niezaleznosc


#Pasłęk   3 dni temu, 2020-06-29

aleeee... jak tak chcesz liczyć panie Jureczku, to......70 procent jest przeciw Trzaskowskiemu.


#Waga#Pasłęk  2 dni temu, 2020-06-29

A 60% przeciw Dudzie


#Pasłęk#Waga  2 dni temu, 2020-06-29

popraw się, 57% , nie bądź jeszcze gorszy niż redaktor


#Poprawiam się#Pasłęk  2 dni temu, 2020-06-29

Fakt przeciw Trzaskowskiemu 69,66%


#Eeeooo   2 dni temu, 2020-06-29

DuDa da bo Państwo ma na to pieniadze w końcu płacimy podatki i stad jest ta kasa na 500+, 13 emeryture itp... a Trzaskowski rozpie...doli to wszystko zabierze Ci gamoniu jeden z drugą to wszystko a później bedzie pąpował pieniądze w elity aż kasa sie skończy i zostaniesz z gównem w nocniku. Pamietaj głosując na T.... przykładasz łapę do okradania twojej własnej kieszeni z podatków ktore placisz i kieszeni wszystkich Polaków. Idioci głosują na Trzesk...


#Majk   2 dni temu, 2020-06-29

Po wcy Wy tylko potraficie obrażać..wstyd i wszyscy znają się na finansach..


#Proste   3 dni temu, 2020-06-29

Koniec PSL-u w gminie Pasłęk?


#Swój chłop#Proste  2 dni temu, 2020-06-29

Ale czerwony wąsaty trzyma się mocno. Po co ten Maciek tak go eksponuje? Przecież to ani me ani be....


#Kwiatek   3 dni temu, 2020-06-29

Nie podoba mi się to, że artykuły tu (w szczególności polityczne) pisane są nie w sposób obiektywny. Zawsze coś w stylu ,,zwrócić uwagę na to, co chce redaktor” I nieprawda - nie przekonał mnie Hołownia na pójście na wybory- ludzie szli bo chcieli, a nie dlatego ze ich Hołownia przekonał. Beznadziejne jest to ,,wciskanie ludziom własnego zdania, i uważanie ze inne jest złe, wszyscy muszą robić to co ja chcę”


#Hehe#Kwiatek  2 dni temu, 2020-06-29

Załóż sobie stronę i pisz co chcesz, tylko kto cię będzie czytał


#Miron   3 dni temu, 2020-06-29

Około 70% procent glosujących ma głęboko w tyle Trzaskowskiego


#Błąd Pomiaru#Miron  2 dni temu, 2020-06-29

Prawie tyle samo Dudę


#Cztery   3 dni temu, 2020-06-29

Co nie którzy mają strach w oczach. Że nie wrócą do koryta.


#Korekta#Cztery  2 dni temu, 2020-06-29

Że nie zostaną przy korycie


#Pasłęk   2 dni temu, 2020-06-29

płacz Jerzy płacz!


#Koło#Pasłęk  2 dni temu, 2020-06-29

Ten płacze, kto płacze ostatni


#Nick#Pasłęk  2 dni temu, 2020-06-29

rycz maleńki rycz


#Xc#Nick  2 dni temu, 2020-06-29

Może, boomerze, postawiłbyś na trawestację nowszych "przebojów", bo wyciągasz z szafy tak dawne czasy, że niektórzy tego nie skojarzą.


# nick#Xc  2 dni temu, 2020-06-29

to je dobre, bo do redachtora! Ale może zapodasz coś nowszego?


#Xc#Xc  2 dni temu, 2020-06-29

Chyba nie Vox-u?


#Nick#Xc  2 dni temu, 2020-06-29

coś nie Vox-u


#Japol   2 dni temu, 2020-06-29

70 % Polaków przeciw Trzaskowskiemu, a 87% przeciw Hołowni. Tak też można manipulować liczbami


#Anon   2 dni temu, 2020-06-29

Z głosowania wynika, że ponad 70% Polskiego społeczeństwa to zmanipulowani idioci, mający własne zdanie wyrobione TYLKO z propagandowych informacji wyciągniętych z TV...


#Nick#Anon  2 dni temu, 2020-06-29

TVN


#Taka gmina   2 dni temu, 2020-06-29

Ciekawe będzie w II turze obserwować bunt w postaci niepójścia do wyborów części wyborców, którzy mają dość wyboru między dżumą a cholerą.


#Sucre   2 dni temu, 2020-06-29

Tylko Hołownia!


#Bezradny   3 dni temu, 2020-06-29

Wstyd Pasłęk za Dudą to jest porażka i kompromitacja ludzie opamiętajcie się bo idzie armagedon.


#Naga prawda#Bezradny  2 dni temu, 2020-06-29

armagedon i koniec świata dla układów i kliki? Jestem na tak.


#Taka gmina   2 dni temu, 2020-06-29

Mogę się mylić, ale najpewniej frekwencja w II turze będzie niższa, co byłoby ewenementem w stosunku do dotychczasowej tendencji z wcześniejszych wyborów prezydenckich. Wynik Hołowni i Bosaka razem - to wynik sprzed 5 lat Kukiza w I turze. Jest w Polsce dużo ludzi, którzy mają dość 15-letnich rządów po-pis. Dla tych wyborców te partie, ci politycy są niewiarygodni. Z tego powodu elektoraty Hołowni, Bosaka, Kamysza i Biedronia mogą w swojej sporej części zostać w domu, więc zarozumiała i ignorancka po może się przeliczyć z tym łowieniem wyborców innych.


#Jan   3 dni temu, 2020-06-29

Trzeba wygrać II turę. Duda znowu miał wczoraj strach w oczach.


#Ludwik#Jan  2 dni temu, 2020-06-29

Pierwszy raz ten strach w oczach miał, gdy się dowiedział, że kandydatką PO będzie Kidawa ...:)


#Nick#Ludwik  2 dni temu, 2020-06-29

he he he heee


#Xc   2 dni temu, 2020-06-29

Wszyscy zwolennicy Dudy albo Trzaskowskiego chodzą na sznurku duopolu po-pis. Gdyby nie było umowy pozwalającej na wymianę Kidawy na Trzaskowskiego, wynik wyborów mógłby wyglądać zupełnie inaczej w II turze. Jedni i drudzy "walczą" o koryta, oczywiście mając na ustach społeczeństwo i Polskę.


#Majk   3 dni temu, 2020-06-29

Jaka dyktatura czego Ci zabrania Kaczynski


#Pytanko#Majk  2 dni temu, 2020-06-29

żłobu? A nie ..... czekaj, dyrektor sportu i rekreacji JEST przy żłobie.....


#Brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr   3 dni temu, 2020-06-29

Pan Panie nie jest świetlistym przykładem cnoty. Sugerowanie wyborów jest jak z Pańską cnotą mocno wątpliwe.W naszym podwórku też powalcz Pan o zmiany.Władza psuje ,władza absolutna jaką macie zepsuła Was absolutnie.


#Ky   3 dni temu, 2020-06-29

w II turze ludzie bedą głosowac nie tyle za Trzaskowskim ile przeciwko Dudzie... jestem pewien ze Trzasku w Pasleku bedzie pierwszy


#Anka   3 dni temu, 2020-06-29

Głosujący na Dudę wcale na niego nie głosowali.Głosowali na Kaczyńskiego i za jego dyktaturą.On widzi zagrożenie dla swojej wizji i może odstawić numer z 2 turą!!!!!!! .


#Janina#Anka  3 dni temu, 2020-06-29

"Dyktatura Kaczyńskiego" ...Można mieć odmienne poglądy polityczne, ale taki odlot od rzeczywistości to już jest stan umysłu.


#Majk   3 dni temu, 2020-06-29

Brawo pan prezydent Duda


#Pati mama   3 dni temu, 2020-06-29

Może być i ten trzaskowski aby tylko dalej było 500+


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności