24 sierpnia 2019 Jerzego, Bartosza, Haliny

III Szkolny Turniej CS:GO

dodał 2019-04-05
III Szkolny Turniej CS:GO

W dniach 29-30 marca w Zespole Szkół w Pasłęku odbył się już po raz trzeci Szkolny Turniej CS:GO. Turniej zorganizowali nauczyciele przedmiotów matematyczno-informatycznych oraz grupa młodzieży działająca w szkole jako ZS Gaming Arena. W trakcie dwudniowych zmagań zmierzyło się ze sobą sześć pięcioosobowych drużyn. Ostatecznie najlepszym zespołem okazał się No.OFFENSE w składzie: Damian Dębkowski, Emil Pliszka, Artur Bartkowski, Paweł Jarzyński i Maciej Kłodowski.

Organizatorzy składają serdeczne podziękowania Panu Staroście Elbląskiemu, który objął imprezę swoim patronatem oraz wsparł ją finansowo. Dziękujemy klasie Ia LO za pomoc logistyczną. Szczególne podziękowania należą się Kasi Siemionowskiej i Honoracie Badowskiej za przygotowanie ciast. W utrzymaniu porządku pomagali: Kasia Siemionowska, Karolina Sekuła, Martyna Woźnowska i Oskar Skowroński. Za techniczną stronę turnieju odpowiedzialność wzięli na siebie Michał Mackiewicz oraz Radek Ellwart. Bardzo dziękujemy naszemu absolwentowi Hubertowi Marchwatowi za bezinteresowną pomoc i fachową obsługę turnieju.

Dziękujemy za wsparcie Panu Piotrowi Borysiewiczowi z firmy Paki Prints, który przygotował i podarował nam gadżety pamiątkowe. Dziękujemy również Pani Renacie Mackiewicz – właścicielce Pieguskowej Kuchni Bistro za ufundowanie nagrody dla zwycięskiej drużyny oraz za zapewnienie obsługi gastronomicznej przez cały czas trwania turnieju.

Zainteresowanie imprezą utwierdziło nas w przekonaniu, że nie był to czas stracony. Dlatego już planujemy organizację kolejnego turnieju ale już w wersji otwartej dla osób nie będących uczniami naszej szkoły.

info:ZS

0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0

Recital organowy w ramach VII Pasłęckiego Festiwalu Organowego

Pozostało6 godzin 55 minut

  W najbliższą sobotę, 24 sierpnia 2019, o godz. 20:00 w pasłęckim kościele...


Artystyczne Lato 2019 - Korzuh

Pozostało1 dzień

Burmistrz Pasłęka i Dyrektor Pasłęckiego Ośrodka Kultury zapraszają na koncert...


Gwiazdy Polskiej Opery Kameralnej w Pasłęku

Pozostało21 dni

14 września w Pasłęckim Ośrodku Kultury wystąpią gwiazdy Polskiej Opery Kameralnej....