27 listopada 2021 Waleriana, Wirgiliusza, Maksyma
Reklama Heops

Inspirujące prezenty od św. Mikołaja w sklepach Netto i Biedronka

dodał 4 dni temu, 2021-11-22
Inspirujące prezenty od św. Mikołaja w sklepach Netto i Biedronka

6 grudnia to z pewnością jeden z najdłużej wyczekiwanych dni przez dzieci. Nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ kojarzy się z prezentami, słodyczami oraz czasem radości i świetnej zabawy. Warto jednak zadbać o to, żeby podarunek z okazji dnia świętego Mikołaja był wyjątkowy. W sklepach Netto i Biedronka czeka wiele inspirujących pomysłów na mikołajkowe prezenty.

 

Skąd w ogóle pochodzi mikołajkowy zwyczaj obdarowywania się prezentami?

Tradycja mówi o postaci św. Mikołaja, który obecnie jest patronem dzieci. Od ok. X wieku w Polsce utrwalił się zwyczaj wystawiania przedstawień w kościołach dla dzieci - właśnie w dniu 6 grudnia. Wtedy też grzeczne dzieci dostawały prezenty od świętego, a niegrzeczne Mikołaj uderzał pastorałem, co z czasem zamieniło się na rózgę, jaką dostają niegrzeczne dzieci właśnie z okazji mikołajek.

Moc prezentów dla dzieci w sklepach Netto

Z okazji Mikołajek w sklepie Netto znajdziemy mnóstwo pomysłów na prezenty dla najmłodszych. Są to: zabawki, książki, słodycze, a także
świąteczne dodatki do pokoju dziecięcego, które pięknie podkreślą atmosferę zbliżających się świąt.
Szukając prezentu dla dziewczynki w sklepie Netto można znaleźć książeczki do czytania, a także duży wybór klocków Lego dla dzieci w różnych kategoriach wiekowych.
Aby spełnić dziecięce marzenia każdej małej, obdarowywanej księżniczki sieć Netto przygotowała szeroką oferta zabawek dla dziewczynek, w tym drewnianych kuchni, tablic edukacyjnych, a także
lalek z serii LOL Surprise i maskotek z bajek, np. Świnki Peppy.
Znalezienie prezentu dla chłopca w sklepie Netto również nie jest trudne. Sieć przygotowała szeroki wybór autek z figurkami i postaciami z bajek - np. Psi patrol, a także zdalnie sterowane samochody oraz narzędzie edukacyjne.

Biedronkowe prezenty z okazji dnia św. Mikołaja

Z okazji mikołajek również w Biedronce możemy znaleźć wiele niezwykłych prezentów dla najmłodszych. W tym roku sieć sklepów zamienia się w prawdziwą krainę zabawek. Na najmłodszych miłośników budowania czeka szeroki wybór klocków LEGO w atrakcyjnych cenach, a dla dziewczynek zestawy Lego Friends. Z kolei na maluchów, którzy w tym roku oczekują przyjścia świętego Mikołaja być może po raz pierwszy czekają drewniane edukacyjne klocki oraz duże zestawy innych, drewnianych zabawek edukacyjnych - takich jak np. kostka edukacyjna zgadywanka, wbijak przebijak drewniany z cymbałkami i inne. Sieć Biedronka przygotowała także szeroką ofertę do wystroju pokoju dziecięcego z akcesoriami z motywem bajek.
Szukając prezentu dla starszych dzieci w Biedronce można znaleźć piękne lalki - Kopciuszka oraz Elzę z efektami świetlnymi i dźwiękowymi.
Starszy chłopiec z pewnością ucieszy się z prezentu jakim jest Monster Truck samochodzik z ciężarówką, a także zestaw zabawek z serii Nerf Transformers z figurką oraz wyrzutnią ze strzałkami.

Coś dla dorosłych...

Mikołajki to święto zarezerwowana nie tylko dla dzieci. Również dorośli mogą w tym dniu obdarowywać się pięknymi prezentami. W sieciach sklepów Netto i Biedronka znajdziemy szeroki wybór książek dla kobiet a także ciepłe skarpety świąteczne w pięknych wzorach. Z kolei mężczyznom, którzy cenią sobie dbałość o samochód i lubią nowe gadżety z pewnością przypadnie do gustu zestaw akcesoriów samochodowych, takich jak: poduszki grzejące, maty na fotel samochodowy i zestawy dywaników samochodowych.

Z okazji zbliżających się Mikołajek sieci sklepów Netto i Biedronka przygotowały również szeroki wybór puzzli dla dzieci oraz dorosłych, a także gry planszowe, maskotki i książki. Obowiązkowo 6 grudnia dla najmłodszych pociech warto wybrać również coś z szerokiej oferty słodyczy, jaką na co dzień posiada sieć sklepów Biedronka oraz Netto.

Warto jednak pamiętać, że prezent mikołajkowy nie musi być drogi, ale ważne by był podarowany od serca - dzięki temu wywoła uśmiech na twarzy każdej osoby.


Dodaj Komentarz

Walidacja: słowo na dziś :brama

Komentarze

POMOC DROGOWA/ USŁUGI TRANSPORTOWE do 27 TON
kocham Jarka