10 sierpnia 2020 Borysa, Filomeny, Wawrzynca

Jechał S 7 mając 2 promile alkoholu

dodał Ponad miesiąc temu, 2020-07-04
Jechał S 7 mając 2 promile alkoholu

Wczoraj po godzinie 8:00 kierowca podróżujący trasą S 7 z Gdańska w kierunku Pasłęka zauważył dziwnie poruszający się samochód marki Toyota na podlaskich numerach rejestracyjnych. Jechał za Toyotą do Pasłęka, gdzie kierujący tym autem miał zamiar zatankować. Do tankowania nie doszło. Na stacji paliw mieszkańcowi woj. podlaskiego zabrano kluczyki od samochodu i wezwano policję. Po zachowaniu właściciela japońskiego auta widać było, że jest kompletnie pijany. Sprawca zagrożenia dla życia i zdrowia jadących trasą S 7 został zatrzymany. Późniejsze badanie wykazało 2 promile alkoholu w organizmie.

jp

0
0
0
0

Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Brzytwa   Ponad miesiąc temu, 2020-07-05

Tych gnoi na tych ścigaczach co robią w mieście tyle hałasu i z ulic sobie robią tory wyścigowe dawno powinni namierzyć, nie przejedzie taki gamoń spokojnie tylko gazuje ile fabryka dała przy tym ryk jest taki że człowiek nie może spokojnie przejść chodnikiem, te wyścigi na ulicach powinne się skończyć bo dojdzie kiedyś do tragedi.


#Mieszkaniec   Ponad miesiąc temu, 2020-07-04

Organizatora tego dzisiejszego nie wiem jak to zwać napędu motorów w Pasłęku pociągnąć do odpowiedzialności.... totalne złamanie obowiązujących obostrzen. Tu wlepiają mandaty na brak maseczki A tu zgromadzenie publiczne ponad 200 osób i ani jednej maseczki. Przecież to stwarzanie zagrożenia życia ludzkiego i zdrowia. Totalna bezmyślność. Kot na to zezwolenie wydał??? Policja oczywiście zero reakcji...


#Ann#Mieszkaniec  Ponad miesiąc temu, 2020-07-04

A ze sklepu wywalaja za brak maseczki,do lekarza nie idzie sie dostac a Tu spęd baranów masakra


#Kot#Mieszkaniec  Ponad miesiąc temu, 2020-07-04

Wszystko odbyło się za moją zgodą


#Aa   Ponad miesiąc temu, 2020-07-04

2 promile i kompletnie pijany? Jaką ty miarą mierzysz? Bo chyba nie swoją.


#Koleś#Aa  Ponad miesiąc temu, 2020-07-04

Masz rację. Twoją miarą dopiero od 3 promili liczy się że jest pijany. A nędzne 2 promile? Phy, toż to tylko lekko podchmielony, nie ma o co mordy drzeć.


#Wodnik   Ponad miesiąc temu, 2020-07-04

Motory na tory !!! banda idiotów


#Hanna   Ponad miesiąc temu, 2020-07-04

Kto zezwolił na organizację tego zlotu motorów?? Stercza teraz koło kościoła ponad 100 motorów ludzi adekwatnie ...ani jedna osoba nie ma maseczki. Tak to biedronki zamykają odpadają, Rychkiki na kwarantannie A w Pasłęku zarazę zapraszali. .... kpiny jakieś...wystarczy że jeden z nich na bezobjawowego wirusa ....dziekujemy burmistrzowi ...


#Janosik#Hanna  Ponad miesiąc temu, 2020-07-04

Motory w "Parku Ekologicznym" w Ekologicznym, chyba żart, smród na ulicy trzeba usta zasłaniać dodatkowo ryk silników. Policja zamiast tych matołów pilnować to nie wiem co robi. Zlot nie jest chyba po to żeby łamać przepisy.


#Mati #Hanna  Ponad miesiąc temu, 2020-07-04

Burmistrz od dawna ma nas gdzieś ,pokazał już nie pamiętacie jak pandemia wybuchła?Zamknął urząd i uciekł ...w innych miastach dezynfekcja profilaktyczna ,maseczki ,nawet słowo do mieszkańców głupie ?Zdjęli ograniczenia to co było?przecinanie wstegi do myjni,krzyże na drodze pod Orneta itd


#Psychoprosiak#Hanna  Ponad miesiąc temu, 2020-07-04

Motowaginy jak zawsze w formie, nie przejedzie ci taki przez miasto spokojnie. On musi gazować przed każdym skrzyżowanie, w końcu lew z małym penisem musi nadrabiać rykiem.


#Gregory #Hanna  Ponad miesiąc temu, 2020-07-04

Spokoju nawet w sobotę po pracy nie ma ryczą i jeżdżą ,ale radocha Napoleon weź naprawdę się za stworzenie nowych miejsc pracy w Pasłęku może ,bo przed wyborami to po markatach chodziłeś i uśmiechy "rozdawałeś" a teraz co robisz ?


#Lol   Ponad miesiąc temu, 2020-07-04

A jaka to różnica czy promil czy 2 twoim zdaniem chyba żadna!-przez takich debili i alkoholików ludzie cierpią-bardzo dobra postawa człowieka ,który zareagował-w głowie się nie mieści takie zachowanie i strach pomysleć do jakiej tragedi mogłoby dojść.


#Aa#Lol  Ponad miesiąc temu, 2020-07-04

Alkoholizm to choroba. Cukrzyków, którzy mdleją za kierownicą też byś eliminował? Co to 2 promile? 22,3 promila alkoholu we krwi zmierzono u kierowcy, który pod koniec maja 2012 w Dobrołęce. I ktoś ciągle pieprzy o dawkach śmiertelnych.


#Psychoprosiak#Aa  Ponad miesiąc temu, 2020-07-04

Teraz wszystko to choroba, alkoholik to biedny chory człowiek, narkoman to samo, wszyscy mają depresje, w szkołach nie ma debilnych dzieci tylko wszystkie mają dysortografie i dysleksje, nawet pedofilia to już choroba. I puknij się w łeb z tymi 22 promilami, wpierw się dokształć a potem się wypowiadaj, bo tylko się kompromitujesz.


#Natalia #Psychoprosiak  Ponad miesiąc temu, 2020-07-04

Zapomniałeś dodać że jeszcze wszyscy i tak umrą na korona!


#Natalia #Natalia   Ponad miesiąc temu, 2020-07-04

Ale tak poważnie to dobrze mówisz.


#świnia nie pije to skąd może wiedzieć#Psychoprosiak  Ponad miesiąc temu, 2020-07-04

22,3 promila alkoholu we krwi zmierzono u kierowcy, który pod koniec maja 2012 w Dobrołęce (gmina Olszewo-Borki) doprowadził do śmiertelnego wypadku drogowego prowadząc samochód osobowy. Wynik badania potwierdził rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce. W lipcu 2013 30-letni mężczyzna z Alfredówki (woj. podkarpackie) przeżył mając 13,74 promila we krwi.


#Psychoprosiak#świnia nie pije to skąd może wiedzieć  Ponad miesiąc temu, 2020-07-04

Chłopcze przestań się kompromitować bo wychodzisz na debila. Krew u ludzi po wypadku pobiera się zawsze w szpitalu w obecności lekarza/ratownika i co najmniej dwóch policjantów. Jednak nie da się tak pobrać krwi od zmarłego, z prostej przyczyny, u zmarłego owa krew nie krąży. Dlatego też test na obecność alkoholu we krwi denata wykonuje się pobierając wycinki wątroby i nerek. W przypadku o którym piszesz krew została pobrana bezpośrednio z rany umarlaka :D Byle debil z 30 minutowym przeszkoleniem ratowniczym wie żeby tego nie robić, bo rana na 100% (dosłownie sto) jest zanieczyszczona. A ty jeszcze podniecasz się tym że ktoś tam mógł mieć 22 promile :)


#Mamama   Ponad miesiąc temu, 2020-07-04

Jak z Podlasia to Duda ułaskawi. Cenny suweren.


#Kierowca   Ponad miesiąc temu, 2020-07-04

Wielki szacun dla Pana, który pięknie zareagował, wykazał się mądrym podejściem do sprawy.


#Wodnik   Ponad miesiąc temu, 2020-07-04

Zamiast odwieść chłopa do domu to zadzwonił...


#Sik   Ponad miesiąc temu, 2020-07-04

Podlasie i tyle w temacie. Pewnie do. Sniadania walnal 2 szklaneczki :)


#Eeeooo   Ponad miesiąc temu, 2020-07-04

Kto kurw... powiedział że to alkoholik moze raz sie nachlal tak jak nie jeden z tu piszacych i wsiadl za kółko to że ktoś jedzie po wódzie to nie znaczy że jest alkocholikiem. Ale kierowców po alkoholu tu jestem za trzeba tępić....


#Spokojny   Ponad miesiąc temu, 2020-07-04

Do Rychlik z nim!


#Ktoś   Ponad miesiąc temu, 2020-07-04

Super zachowanie j...ć karać potencjalnych morderców za kierownicą!!!!!


#Jan   Ponad miesiąc temu, 2020-07-04

Na pal dziada.


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności