19 lutego 2020 Arnolda, Konrada, Marcelego

Jednak można

dodał 2019-10-08
Jednak można

Praktycznie w ciągu wczorajszego dnia usunięto awarię sieci burzowej na skrzyżowaniu ulic Piłsudskiego i Bankowej. Wykonanie zadania powierzono na zlecenie Zarządu Dróg Wojewódzkich firmie Roboty Ziemne Mirosław Majka z Jonkowa. Całość prac koordynują pracownicy Urzędu Miejskiego w Pasłęku.

jp


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Prawda   2019-10-13

K.... jeden dzień chyba miesiac? Ty t... CH.. redaktorze


#Żaba   2019-10-08

Skoro urząd się wypierał że to nie ich to czemu raptem biorą się za koordynowanie prac?


#Inspektor#Żaba  2019-10-08

Urząd ma obowiązek o dbanie o dobro swoich mieszkańców , czyli wysyła regulaminową liczbę zgłoszeń i w przypadku braku reakcji robi sam i wystawia rachunek zarządcy drogi, czy w innych przypadkach właścicielom posesji, wspólnotom, czy innym podmiotom. Ewentualnie tak jak przy takich przypadkach, składa zawiadomienie na Policję o stworzonym zagrożeniu życia do skutku


#Plastik#Żaba  2019-10-08

Gdzie urząd się wypierał? Jest jakaś oficjalna wypowiedź? Czy chodzi o komentarze na czyjejś prywatnej stronie www?


#U siebie rób jak u siebie   2019-10-08

Po zimie będzie jeszcze większa wyrwa to że zasypali dziurę piachem i nawet porządnie nie zagęścili to g... zrobili. Lipa jak zawsze na odpier... jak "Pan Wiesiek". Ciekawe za ile lat serpentynę zrobią tam też "poprawiali i co dalej rozpierducha.


#Pasłęczanin   2019-10-08

Leniwy ten nasz redaktor Głosu POsłęka. Nawet się nie chce wyjąć z auta i zrobić zdjęcia. Tak nawiasem mówiąc, czy to zdjęcie nie jest przypadkiem naruszeniem paragrafu o ruchu drogowym?


#Nivea#Pasłęczanin   2019-10-08

Właściciel portalu/dyrektor mosir jest święta krowa. Nagminne gadanie przez telefon podczas prowadzenia samochodu, nieprzestrzeganie ograniczenia prędkości. Ale który policmajster chciałby zostać obsmarowany.


#Ja   2019-10-08

Tylko patrzeć jak zapadnie się skrzyżowanie. Podobno woda wymyła sporo ziemi spod skrzyżowania.


#Roman   2019-10-08

Miał rację p.Jerzyk, pisząc onegdaj, że jest naprawa w zakresie władz wojewódzkich. Dlaczego Burmistrz miał wydawać pieniądze Samorządu Miasta, nie mając gwarancji, że zostaną one zwrócone przez Państwo, zarządzane przez p. posła Kaczyńskiego? Oni na wszystkim oszczędzają, wydłużając subwencji spłatę metodą "a może się uda i Samorząd wszystko zapłaci?". Dotyczy to także subwencji oświatowych. Myślę. że wicewojewoda osobiście interweniował, tuż przed wyborami, a PiS będzie doceniał swą rolę w usunięciu awarii. Może jakiś plakat, o tablicy nie wspominając?


#Ja   2019-10-08

A ja przyjeżdżam wczoraj parę razy obok 3 gości co to robią i takie moje spostrzeżenie..najpierw cała 3 siedziała na telefonach i nie wiem czy z Youtube się uczyli jak zrobić czy maja aplikacje do naprawy dziur w jezdni..No A pysznie do fakt pracowali ..


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności