7 kwietnia 2020 Rufina, Celestyna, Jana

Jeszcze o kanale przez mierzeję

dodał 2014-07-25
Jeszcze o kanale przez mierzeję

Wszystko wskazuje na to, że przekop przez Mierzeję Wiślaną będzie m.in. tematem kampanii wyborczej Platformy Obywatelskiej przed wyborami samorządowymi, które zaplanowane zostały na dzień 16 listopada br. W dniu dzisiejszym o godzinie 10:00 rozpoczyna się w hotelu Młyn w Elblągu konferencja „Kanał przez Mierzeję – potrzebny i realny”. Swój udział w konferencji zapowiedział marszałek województwa Jacek Protas. jp


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Ireneusz Przytulski   2014-07-26

Mała poprawka. Wyleciało mi jedno słowo. Powinno być: Personalne zaczepki wobec mnie takich osobników, jak "hrabia" czy "podpis" z 06:12:19, są przejawem rozpaczliwej CHĘCI odwrócenia uwagi od w/w tematu. Przepraszam za roztargnienie.


#Ireneusz Przytulski   2014-07-26

Tematem jest tu w rzeczywistości sprawa kradzieży pisowskich pomysłów przez Platformę, która w panicznym strachu przed wyborczym zwycięstwem PiS-u, czepia się każdego pomysłu, aby odzyskać poparcie wyborców. Personalne zaczepki wobec mnie takich osobników, jak "hrabia" czy "podpis z 06:12:19, są przejawem rozpaczliwego odwrócenia uwagi od w/w tematu. Jaki mają w tym interes? Nie wiem, ale dla mnie to mało ważne.


#Mła   2014-07-26

Namnożyło się tu podpisów, ja wyodrębniam conajmniej trzech. Ostatni podpisie, ty w UB nie byłes, co najwyzej mogles tylko donosic, jeszcze teraz próbujesz włazic bez wazeliny. I brak znajomosci faktów. Malutki ratlerku.


#Podpis   2014-07-26

To co oszolomstwo? Proponujecie tego kanalu nie budowac? Bo jakos w tej sprawie nikt z was sie nie zajaknal tylko czepiacie sie decydentow. A ty Przytulski i tobie podobni stulcie swoje kundlowate pyski! Przypomnijcie sobie skad sie w Pasleku wzieliscie i kim byliscie za dawnych czasow?


#Podpis   2014-07-25

Nie warto chyba wdawać się w personalne utarczki (nawet jeżeli dotyczą one imponderabiliów ważnych dla wielu z nas), bo to odwraca uwagę od istoty rzeczy, czyli mentalności Kalego reprezentowanej przez jp oraz traktowania przez niego odwiedzających GP jak ludzi z kompletną demencją. Jak pokazują komentarze, ludzie mają niezłą pamięć, chociaż pewnie na autorze nie robi to wrażenia. Cały czas może się na swoich politycznych idolach wzorować w odwracaniu kota ogonem.


#Podpis   2014-07-25

"Hrabio" ( he he hee ) .... Obrażasz, insynuujesz, nudzisz. To ty raczej po pierwszym zdaniu plujesz nienawiścią, taki już jestes..... brak argumentów powoduje u Ciebie agresję. Dobrze,ze nie jesteś moim sąsiadem.


#Podpis   2014-07-25

do @ona, cos Ci sie pomyliło, mowi sie o złodziejach w rzadzie a nie o aborcji. Dla ciebie gorący temat?


#Gość   2014-07-25

hrabio - wyrazy nienawiści do Polski to widać u pejsatych okupantów którzy przybyli wraz z osiedleńcami po 1945r w bydlęcych wagonach. Nie odwracaj waść kota ogonem bo ci klocek zabrudzi czerwony a może już błękitny z żółtymi gwiazdkami krawat.


#HRABIA   2014-07-25

panie Ireneuszu do pana Przytulskiego skąd u pana tyle nienawiści do ludzi -daje pan przykład młodym ludziom i to zły przykład.Siwa głowa powinna być rozumna a tu .............Wstyd i to wielki wstyd u HITLERA albo STALINA byłby pan generałem Wyrazy szacunku i współczucia zarazem ,


#ONA   2014-07-25

Brawo Irku....masz słuszną rację....dla mnie Polska ( którą kocham jako moją ojczyznę) to nadal dziki kraj....ciągle skorumpowany,okradany i manipulowany- kraj przez rząd,rządzących i czarnych.Wolność słowa i całej reszty z tym związanych ,to tylko pozory.Pogonić tą całą hołotę i dać szansę młodym a nie na Wiejskiej przewaga starców ,gdzie decydują kto ma mieć aborcje a kto nie...


#Ireneusz Przytulski   2014-07-25

@bezpartyjny, Polska to nie "bardzo dziwny kraj", ale kraj rządzony pierwej przez rosyjskich pachołków, a obecnie przez bezideowych krętaczy, złodziei, malwersantów a nawet, jak powiedziała pewna Marysia, zdrajców. Nic więc dziwnego, że do tej pory nie przekopano rzeczonego kanału a nawet wyśmiewano ten pomysł, jako "pisowski oszołomski, szkodzący dobrym stosunkom z naszym rosyjskim sąsiadem". Dziwne to jest to, że do tej pory nie pogoniliśmy tej szkodliwej bandy z PO i PSL z rządowych ław.


#Bezpartyjny   2014-07-25

Polska to bardzo dziwny kraj, żeby od czasu 2 WŚ nie zrobić sobie kanału przez mierzeję???tylko na Rosji być łasce???-widocznie ktoś tego chce i tak ma być, skoro tak to prognozuję, że nic z tego kanału nie będzie.


#ALE JAJA   2014-07-25

notowania spadają to tematy wyborce wracają gdzie tu logika i sens tonący brzytwy sie trzyma


#WRC   2014-07-25

Obśmiewał i drwił np 04,10,2013 "Zrzedły nieco miny elbląskim działaczom partyjnym z PiS. Ich ulubiony temat wyborczy dotyczący przekopu przez Mierzeję Wiślaną odłożony został do roku 2020. Taką informację złożył na spotkaniu marszałków województwa warmińsko – mazurskiego i pomorskiego Jacek Protas" Co to się stało, że platformersi zaczynają odgrzewać temat przekopu jako swój, czyżby teraz zaczynał być "ulubionym tematem" jego kochanego a przez wielu znienawidzonego już PO ??


#Mocherowy Berecik   2014-07-25

a co ma wspólnego Pasłęk z ta mierzeja chyba dla JP regiony się pomyliły ,albo brak tematów do pisania popieram komentarz pisiorka


#Gość   2014-07-25

No właśnie, co na to j.p?


#Pisiorek   2014-07-25

Tradycyjnie PO przejmuje kolejny pomysł polityków PIS . Moze pan panie Przedpełski przypomni czytelnikom jak obśmiewał pan ten projekt .


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności