Jeszcze o targowisku

dodał Ponad 2 tygodnie temu, 2020-03-07
Jeszcze o targowisku

Smutny widok towarzyszy spacerowi po targowisku położonym przy ul. Jagiełły. Jeżeli tak ma wyglądać miejsce do handlu. to lepiej rzeczywiście zlikwidować ten rynek. Wstyd szczególnie przed przyjezdnymi. Większość zakupów, również tych sezonowych (warzywa, owoce) robimy w marketach, które prześcigają się oferując różnoraki towar. Żeby było ciekawiej, tych marketów będzie jeszcze więcej. W planach jest kolejna Biedronka.

Też robię zakupy

0
0

Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Kierowca1   Ponad 2 tygodnie temu, 2020-03-07

Zastanawiam się jak ślepym trzeba być aby nie spostrzec że ten pseudo rynek przy starej Biedronce to jest jakieś kuriozum. Czy nasze władze mają dalej tolerować ten bałagan jaki tam istnieje? tam wygląda tak jak za PRL - u brud smród i ubustwo, już sam brak bieżącej wody ma wiele do życzenia, więc chociażby z racji tego nie powinno się tam handlować. Czy miasto nie stać na utworzenie prawdziwego rynku aby stworzyć godziwe warunki dla sprzedających a nie jaj do tej pory warunki połowę i bojowe.


#Mieszkaniec Pasłęka#Kierowca1  Ponad 2 tygodnie temu, 2020-03-07

W pełni się zgadzam, z resztą sam podkreślam na każdym kroku, że dość w Pasłęku robienia byle czego, na prędce. Ostanie ronda to dobitny przykład, tego jak obecna władza podchodzi do mieszkańców i do realizacji kolejnych inwestycji. Jest podstawowa zasada - albo się robi dobrze, albo nie robi się wcale! W takich tematach jak miejskie targowisko powinno być przeprowadzone lokalne referendum, z pytaniami czy likwidować, czy budować nowe, gdzie jak...To mieszkańcy muszą decydować w takich sprawach!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


#Jak Cię widzą tak Cię piszą#Kierowca1  Ponad 2 tygodnie temu, 2020-03-07

"ubustwo" ortograficzne to dopiero problem przy którym handelek przed Biedronką to mały "problemek".


#Technik Obserwator#Jak Cię widzą tak Cię piszą  Ponad 2 tygodnie temu, 2020-03-09

Rozwadnianie i zmienianie tematu, to jest twój problem czy robota na zlecenie


#Wrrrrr#Kierowca1  Ponad 2 tygodnie temu, 2020-03-07

Latem będąc w Żarach zaskoczyło mnie pozytywnie owe miasto. Ile zieleni, ławeczek by odpocząć i rynek. Zmodernizowany, nowoczesny i z rana są tam tłumy! Każdy ma swoje miejsce, jest porządek. Przyciąga wzrok nawet wtedy kiedy targowisko zamknięte. U nas rynek umiera... pomazany, zdewastowany ... a ten pod Biedronka, jest już spora przesada. Jest niebezpiecznie na tym parkingu, ludzie chodzą nie patrzą, towary powystawiali za daleko a to dopiero początek, zrobi się ciepło i będzie gorzej. Będą kwiaty, krzewy, odzież i standardowo warzywa itp Jak już chcą tam zrobić rynek to powinni przeznaczyć jedna cześć parkingu na to a nie tak nas...ne, trochę tu,trochę tam... a i jeszcze jak te pseudo wesołe miasteczko przyjedzie...


#Empol#Kierowca1  Ponad 2 tygodnie temu, 2020-03-07

Popieram w całej rozciągłości. Wstyd tym, co zarządzają miastem i są odpowiedzialni za porządek na jego terenie! Rodzi się pytanie, a raczej dwa: czy to jest w końcu parking, czy targowisko?!


#Przejezdna#Empol  Ponad 2 tygodnie temu, 2020-03-07

Rowniez popieram. W Pasleku jestem teraz rzadko, ale ten "bazar" pod Biedronka to jakas masakra. Jadac na zakupy do supermarketu musze zaparkowac na koncu parkingu. Na poczatku stoiska - a pomiedzy auta na sprzedaz. Wolna swawolka.....Niestety.


#Pasłęk   Ponad 2 tygodnie temu, 2020-03-07

Czy u nas myślenie to towar deficytowy? Należy zrobić projekt wspaniałego miasteczka handlowego na rynku obok poczty. Wszystkie sklepiki takie same stoiska itp itd chodniczki sanitariaty i będzie ok.


#Pasłęczanin#Pasłęk   Ponad 2 tygodnie temu, 2020-03-08

Bardzo dobry pomysł. Pośrodku może być parking a dookoła budynki handlowe lub usługowe, mniejsze, większe, żeby była różnorodność. Po co sprzedawać ziemię, kiedy można wydzierżawiać lokale i więcej się na tym zarobi. I nie uzależni się od czyichś pomysłów!!! Toaleta z prawdziwego zdarzenia - płatna!!!!. Pomiędzy można postawić ławeczki, zasadzić krzewy. Domyślam się, że dofinansowanie jest na integrację starszego pokolenia (stąd te strefy seniora ???). Seniorzy mogą się integrować w kawiarni, u fryzjera czy w warzywniaku. Po co kolejny sprzęt do ćwiczenia mięśni? Nie widziałem żadnej osoby niepełnosprawnej na wózku, żeby ćwiczyła na takim sprzęcie. To jest centrum miasta i musi być wizytówką a nie miejscem, gdzie wieczorem strach przejść, bo niestety nikogo nie obchodzi, co się tam dzieje


#Prawicowy Narodowiec   Ponad 2 tygodnie temu, 2020-03-08

Może tak odmówmy zagranicznym korporacjom a wybudujcie coś narodowego. Wzymam burmistrza do rozpatrzenia tego. Markety typu biedronka to jest jeden z wielu trucicieli Polaków a jego produkty są bardzo narażające na zdrowie glifosad. Owoce i warzywa są z Holandii badz Niemiec. Czy już naprawdę Polskę tak rozebrano żeby biedronka ściągała cebulę z FRANCJIi


#Krystyna   Ponad 2 tygodnie temu, 2020-03-07

Ktoś bardzo chce wydębić za grosze działkę budowlaną po rynku.Podobno jedna z trzech ma być oddana na wieczyste użytkowanie,przecież wieczystego już nie ma.


#Ja też#Krystyna  Ponad 2 tygodnie temu, 2020-03-08

Działkę tanio kupię lub wydzierżawię.


#STONKA   Ponad 2 tygodnie temu, 2020-03-08

gdzie ta biedra ?


#Roman   Ponad 2 tygodnie temu, 2020-03-07

Przeczytałem wszystkie posty. Nasuwa się pytanie: po cholerę kupować na placach targowych? Towar często jest wykupowany w supermarketach, nie ma dowodu, że jest tańszy, na targu nie można utargować ceny, brudne klientki przymierzają bieliznę, przymierzaną wcześniej przez inne itd itp. etc. A Rosjanek z Obwodu, ze świeżym towarem, brak, lub prawie brak.


#Wokulski   Ponad 2 tygodnie temu, 2020-03-07

Zlikwidować najprościej , pojedzie do Zalewa i zobaczcie jak rynek wygląda albo do Płońska ! Zamykajcie wszystko , destrukcja totalna !


#Jaja   Ponad 2 tygodnie temu, 2020-03-07

służby wezmą się za pseudo targ a handlarze wezwą polsat i będzie cyrk na całą Polskę


#Obserwator   Ponad 2 tygodnie temu, 2020-03-07

trochę nie na temat ale......nowy maszt stoi przy pomniku tylko że pomnik zaraz morze się przewrócić


#Miejscowy   Ponad 2 tygodnie temu, 2020-03-07

Ok z ja się pytam dlaczego nikt wcześniej się nie zajął targowiskiem miejskim kiedy były na to dotacje z Ue?


#Grześ   Ponad 2 tygodnie temu, 2020-03-07

Czy to nie jest dziwne ilu sprzedających na rynku tyle komentarzy nagatywnych. Nie mogą się z tym pogodzić że te klepisko umarło śmiercią naturalną. Bo na tamtym rynku wszyscy mieli wszystko i było tak perfekcyjnie.


#Piotr W   Ponad 2 tygodnie temu, 2020-03-07

Jaki Gospodarz Miasta to i taki wygląd. Brak pomysłu jest podstawą takiego obrazu. Radni nieporadni też coś widać słabo od lat działają. Ktoś w końcu jest Zarządcą tego terenu to trzeba aby zrobił porządek a nie przez lata wymyślał argumenty aby tego nie zrobić. Jeden z obiektów na tym placu wykorzystuje MOSIR. Jakoś obiektyw tego nie uchwycił.


#OraJ   Ponad 2 tygodnie temu, 2020-03-07

Kolejny market tak jak i McDonald.


#Kt   Ponad 2 tygodnie temu, 2020-03-07

oby tylko kościoła nowego nie postawili jak na starym targowisku


#Sowa   Ponad 2 tygodnie temu, 2020-03-07

Gmina i rządzący chcą sprzedać działkę targowiska miejskiego. Czy tak postępuje dobry gospodarz? Zakazać handlu przy Biedronce-będą miejsca parkingowe a rynek zostawić w spokoju.


#Obserwatorka   Ponad 2 tygodnie temu, 2020-03-07

Smutny widok oglądać kupujących na parkingu przed Biedronką w urągających wręcz na obecne czasy warunkach sanitarnych, brak biężącej wody ,produkty spożywcze ,ryby ,kapusta nakładane nieumytymi rękami po wyjściu z toalety.Jak można przyzwalać na to w obecnym czasie gdzie czai się tyle róznych chorób ,dziwne , że to nie przeszkadza kupującym i służbom sanitarnym.


#Ja#Obserwatorka  Ponad 2 tygodnie temu, 2020-03-07

Najsmutniejsze że władze nie widzą żadnego problemu


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności