Jeziorak świętował w Pasłęku

dodał 2018-05-14
Jeziorak świętował w Pasłęku

Polonia Pasłęk – Jeziorak Iława 0:1 (0:1)

Skład: Łastówka, Wiczyński, Firlej, Olejniczak, Rosenau, Augustyńczyk, Konieczny (65’ Żukowski), Sambor, Kopycki, Konczewski (75’ Zajączkowski), Błażewicz


Trener Zając: Myślę, że kibice zobaczyli dzisiaj dobry, zacięty mecz. W mojej ocenie na poziomie wyższym, niż rozgrywki naszej ligi. Jeziorak już przed spotkaniem zapewnił sobie awans do czwartej ligi, a i my nie zawiedliśmy swoją postawą. Żałujemy niewykorzystanych szans, które nie pozwoliły nam zdobyć dzisiaj punktów. Dziękuję moim zawodnikom za ambitną grę. Trenerowi i drużynie Jezioraka gratuluję awansu.

 

 

Jeziorak Iława pokonał Polonię Pasłęk 1:0, ale wielkiej klasy nie pokazał. Jest to drużyna w zasięgu miejscowych piłkarzy. Zabrakło okazji do strzelenia bramek, a te które były zostały zmarnowane przez Kopyckiego i Błażewicza. Nie było też sensacji w związku z najazdem kibiców z Iławy. Kibice, którzy pojawili się w naszym mieście w asyście policji, zachowywali się przyzwoicie, chociaż nie zabrakło przyśpiewki „j...ć policję”.

jp

 

0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0

Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Łysy   2018-05-16

Nie kibicuje


#Nie kibicuje   2018-05-16

no czuby porostu bez wyobraźni !! Policja zero reakcji , ż-e-n-a-d-a !Psełdo kibice


#Kibicuje   2018-05-14

Te żółto-czerwone stroje naszej drużyny to porażka. Ni to do barw klubowych ni to wygląda... zmieńcie to!


#Xyz   2018-05-14

Brakuje tylko kibiców do podniesienia ducha walki...


#Jerzy R   2018-05-14

Przegrany mecz po bardzo fajnym zaciętym spotkaniu, nareszcie gra obrony na bardzo dobrym poziomie, chłopak z 6 bardzo mądrze układał całą grę w obronie od początku do samego końca i wprowadzał fajne piłki do przodu, czy nie można go zatrzymać na każdy mecz ? Zawodnik z 7 wygrał chyba wszystkie głowy jakie tylko miał, szkoda niewykorzystanych okazji, patrząc na całokształt Polonia z przebiegu meczu skrzywdzona wynikiem 0:1.


#Ble Ble   2018-05-14

Naprawdę fajny mecz tylko szkoda że do sędziowania piłki nożnej biorą się ludzie którzy nie mają pojęcia o tym. Brawo Polonia za postawę mimo przegranej.


#Roman   2018-05-14

Wygrali lepsi, niestety. Jutro będzie lepiej, wedle słów ze znanej piosenki. W związku z przeciwnikami przypomina mi się dawny żart o treści: "Gdy nie ma Łóżka, to I ława dobra"


#Mieszkaniec pasłęka   2018-05-14

Zwykle po przegranym meczu trudno chwalić ale tym razem faktycznie Polonia zagrała chyba najlepszy mecz w sezonie. Nie było gry zachowawczej, kilka dobrych sytuacji w całym meczu na strzelenie bramki. No i nie było takich tragicznych błędów i prostych strat...czyli można. Poprzedni mecz w Pasłęku wygrany 7:3 a kiksów, błędów, straconych piłek, podań obrońców wprost pod napastników...szkoda gadać.


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Biblioteka Publiczna w Pasłęku serdecznie zaprasza na przedświąteczne spotkanie z...


Zaproszenie na jasełka

Pozostało1 dzień

Świetlica Pomost zaprasza na tradycyjne Jasełka. Przedstawienie w wykonaniu dzieci...


Pasłęcki Ośrodek Kultury serdecznie zaprasza w niedzielę 16 grudnia 2018 r. na...