Kabaret Koń Polski

Wydarzenie odbyło się 2019-11-29

dodał 2019-10-25
Kabaret Koń Polski

Pasłęcki Ośrodek Kultury zaprasza na występ kabaretu Koń Polski, który odbędzie się 29 listopada 2019 r. o godz. 19:00 w sali widowiskowo-kinowej Pasłęckiego Ośrodka Kultury.

Kabaret występuje już ponad ćwierć wieku, a karierę rozpoczął od zdobycia Grand Prix na I Przeglądzie Kabaretów Paka w Krakowie. Potem były „Złota Szpilka” Lidzbarskich Biesiad Satyry i Humoru i wiele, wiele innych. Kabaret ma na koncie dwa seriale telewizyjne – Badziewiakowie i Skarb Sekretarza. Jest gospodarzem największej imprezy kabaretowej w kraju – Festiwalu Kabaretu w Koszalinie odbywającego się co roku w ostatnią sobotę lipca, transmitowanego na żywo przez telewizję. Ma na koncie kilkanaście wyjazdów zagranicznych gdzie występował dla Polonii. Między innymi bawił publiczność w Nowym Yorku, Chicago, Los Angeles, Paryżu, Berlinie, Moskwie, i Brukseli. Wszystkim kojarzy się z najbardziej znaną kabaretową parą w kraju – Marianem i Helą. Kabaret tworzą Leszek Malinowski, Waldemar Sierański oraz wychowanka Teatru Muzycznego w Gdyni Maria Borzyszkowska.

 


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Ciekawy   2019-10-26

Gdzie nabyć bilety bo nie jest wyszczególnione czy wstęp wolny czy za bilety.


#Wrrrrr#Ciekawy  2019-10-26

Fakt, nie ma podane gdzie i od kiedy można kupić bilety... podejrzewam ze będzie można je zakupić tam gdzie bilety do kina się kupuje - choć nigdy nie wiadomo.


#Wrrrrr#Ciekawy  2019-10-26

Cena jest podana : 35 zł


#Janek   2019-10-25

Odwzoruje nasz Pasłęk kamienie tablice


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności