28 maja 2020 Jaromira, Justa, Justyny

Kampania wyborcza KO

dodał 2019-09-17
Kampania wyborcza KO

Wczoraj do Pasłęka zawitali kandydaci Koalicji Obywatelskiej walczący o reelekcję do Senatu i Sejmu RP. Swoje ulotki z programem rozdawali przechodniom Elżbieta Gelert, Jacek Protas i Jerzy Wcisła oraz pasłęczanka Krystyna Janczewska. Naszym mieszkańcom warto przypomnieć, że są to osoby ściśle związane z regionem. Dzięki dobrej współpracy pasłęckiego samorządu z byłym Marszałkiem Województwa Warmińsko-Mazurskiego Jackiem Protasem do Pasłęka spłynął pokaźny strumień środków finansowych na inwestycje w naszej gminie.

Na pytanie zadane Pani Elżbiecie Gelert czy po wyborach zmieni się przewodniczący Platformy Obywatelskiej, Pani Elżbieta dopowiedziała: „ Pan Schetyna wprawdzie nie ma takiej aparycji i pięknej mowy jak Rafał Trzaskowski, ale jest za to bardzo dobry w sprawach organizacyjnych i jest dobrym strategiem”.

m

0
0
0
0
0
0
0
0

Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Polak   2019-09-18

Popatrzcie ludziska na tę czwórkę stojącą samotnie przed placem rozrywki. Nic dla nas dotychczas nie zrobili ale mówią, że teraz to już na mur beton coś dla nas zrobią. Jeszcze nie wiedzą co, ale zrobią. Chodzi tylko o mały drobiażdżek - żebyśmy na nich zagłosowali. Tylko tyluśko - o nic więcej.


#Wilk#Polak  2019-09-19

Wilki w owczej skórze.


#Swój#Wilk  2019-09-19

To nie wilki. To banda czworga.


#Roman   2019-09-18

Jakże się cieszę z tego że zwolennicy PiS, a obowiązkowo już posłowie i członkowie Rządu cieszą się z tego, że Pani Premier została wymieniona na Pana Premiera, Pan Marszałek Sejmu na Panią Marszałek wiceministrowie na innych wiceministrów (np. p. Jaki na p. Kaletę), z tego, że Prokuratura nie jest zdolna do przesłuchania p. posła Kaczyńskiego, z tego też, że wczoraj p. Ziobro wykrył aferę lekową, a także z tego, że mgr prawa Ziobro, do tej pory, nie utracił stanowisk. Wszyscy także cieszą się z tego, że jednoosobowa podkomisja (pod przewodnictwem wiceprzewodniczącego posła Macierewicza) nadal prowadzi śledztwo w sprawie zamachu smoleńskiego. Itd, itp etc, usw.


#Ab#Roman  2019-09-18

A niby czemu się dziwisz? Wymiana na stanowiskach rzecz normalna. O reszcie nie będę dyskotował bo to ewidentnie była by strata czasu.


#Roman#Ab  2019-09-19

Nie dziwię się tylko cieszę się z tego, co napisałem. Także cieszę się z tego, że Ty cieszysz się z postępowania p. posła Kaczyńskiego. Cieszmy się wszyscy, gdyż na smutki przyjdzie czas, a właściwie już nadchodzi.


#Jan   2019-09-17

Wybór jest trudny. Obiecanki Kaczyńskiego lub nijakość PO.


#Wilk#Jan  2019-09-18

Obiecanki cacanki a głupiemu radość.


#Kaja#Jan  2019-09-18

Wolność za PO lub niewola za PIS-u.


#Nick#Jan  2019-09-18

Patrz co zrobiło Prawo i Sprawiedliwośc i co zrobiła PO. Platforma nie zrobiła NIC dla nas.


#Wyborca#Jan  2019-09-17

Wolę obiecanki Kaczyńskiego, bo są wiarygodne.


#Obiecanki Cacanki#Wyborca  2019-09-17

Np że Maciarewicz nie będzie ministrem MON, że podniesie kwotę wolną od podatku, że sprowadzi wrak ze Smoleńska, że nie podrożeje prąd, że nie będzie kolejek do specjalistów, że potanieją leki, że Polacy wrócą z emigracji, że nie sprowadzi obcokrajowców do Polski, że nie będzie płacił haraczu dla Rydzyka z państwowej kasy, że ....


#Konfederacja   2019-09-18

Zwolenników pis po sld itd cytat .Socjalizm każdemu równo nosa utrze – bogatych zdusi jutro, a biednych pojutrze.”Aleksander hr. Fredro


#Roman#Konfederacja  2019-09-18

Aleksander hrabia Fredro znał się na socjalizmie? Może nawet na komunizmie? W piętkę gonisz, mocium panie, zapewniam. "Kapitał" Marksa czytywał do poduszki u boku jakowejś podwiki służebnej? Cie Florek... .


#Konfederacja#Roman  2019-09-18

Socjalizm(łac. societas–wspólnota)–wieloznaczne pojęcie, odnoszące się do ideologii politycznej wywodzącej się z utopijnej filozofii politycznej rozwijanej w latach 30. i 40. XIX wieku . Aleksander Fredro hrabia herbu Bończa (ur. 20 czerwca 1793 w Surochowie, zm. 15 lipca 1876 we Lwowie) Coś jeszcze masz ciekawego do powiedzenia mości Romanie. Ww jak nie będziesz mógł przeliczyć to napisz, pomogę


#Roman#Konfederacja  2019-09-18

Gdybyś tak jeszcze napisał, skąd cytat, który przytoczyłeś. Jako żywo: nie pomnę by taki plątał się w jakimkolwiek dziele, popełnionym przez hrabiego. Jeżeli wskażesz, podziękuję. Jako znawcę tematu, zapytam się, czemu w pobliskim mieście niedalekim od mej wioski, zmieniono nazwę "Komuny Paryskiej", na ul. "Ks. .... ? Czy komunardzi paryscy, w tym gen. Jarosław Dąbrowski, gen. Wróblewski czytywali "Manifest Komunistyczny" Marksa i Engelsa autorstwa? IPN, oraz nasz miejscowy narodowiec na to pytanie nie odpowiadają. Jak zwykle, szanując dyskusję, kciukiem nie wymachuję.


#Konfederacja#Roman  2019-09-18

Roman, czy cytat musi pochodzić z dzieła ?? Czy socjalizm jest wspaniały ??


#Roman#Konfederacja  2019-09-18

I ok. Nie będę wypowiadał się na temat wartości socjalizmu, gdyż optuję za inną formacją. Niemniej jednak przyznam, że za czasów tzw socjalizmu realnego w naszym kraju, przeżyłem sporo, gdyż i obozy harcerskie i "pierwszy raz" i darmową naukę i okazje do podróży zagranicznych (tych tanich, na wkładkę paszportową) i spotkania z zachodnimi studentami i inne radości. Dawnych wspomnień czar...., niestety. Do spotkania przy innej dyskusji!


#Pasłęcki obserwator   2019-09-17

Z załączonych zdjęć widać, że zainteresowanie ze strony pasłęczan było prawie żadne. Zwabienie do rozmowy zaledwie siedmiu dorosłych osób i dwoje dzieci przez "prominentnych" na naszym terenie członków PO to rzecz wstydliwa do pokazania. To kompromitacja PO.


#Pablo#Pasłęcki obserwator  2019-09-17

A co ma z każdym napotkanym wyborcom robić sobie zdjęcie i wyświetlać na GP;)


#Pytanko#Pasłęcki obserwator  2019-09-17

Mnie dziwi, że na przykład jajcara nie przyszła, ta co jeździła rowerkiem z Protasem. Burmistrz też. Kładą lachę?


#Rozśmieszony#Pytanko  2019-09-17

Czują porażkę, więc nie chcą się z nią identyfikować. Jak Schetyna, który wystawił kobietę, żeby na nią spadło odium przegranej.


#Hehe #Pytanko  2019-09-17

Nasz burmistrz poprostu nie jest....głup...tasem żeby przyznawać się do PO bo poparcia mu to nie przyniesie....ot cała prawda


#Pasłęcki obserwator#Pasłęcki obserwator  2019-09-17

Ta kompromitacja to cała prawda o PO. Dziwię się, że ci ludzie mają jeszcze śmiałość wychodzić do ludzi. Gdyby mieli poczucie wstydu i uczciwości, skryliby się do mysich nor.


#Polak#Pasłęcki obserwator  2019-09-17

Redaktor Głosu Pasłęka tak lubi tu wstawiać okolicznościowe artykuły na tematy polityczne, to dlaczego nie ma wzmianki o dzisiejszej rocznicy 17 września napaści Rosji na Polskę, uzgodnionej z Niemcami? Byłoby to ważniejsze od żenującej wizyty skompromitowanej PO w Pasłęku, choć czasowo odleglejszej.


#Nick#Pasłęcki obserwator  2019-09-17

Zwyczajnie to się kryją jak w mysich norach, ale kiedy myszy wychodzą z nor? Jak im pokarmu zabraknie. Tak jest i w tym przypadku. Odsunięcie od koryta wymusiło wyjscie na ulicę.


#Wyborca#Nick  2019-09-17

O, to to, racja!


#Wyrozumiały#Polak  2019-09-18

Polaku - wymagasz od redaktora rzeczy ponad jego siły. Toć on z PO a PO to mutacja komuchów a komuchy to z nadania Armii Czerwonej. Jak można od człowieka wymagać pisaniny przeciw swoim korzeniom. No jak?


#Wyborca   2019-09-17

Czytając te komentarze, można by pomyśleć, że w Pasłęku nie ma zwolenników PO. Niestety są, tyle tylko że widząc jak działa ta PO, wstydzą się tu do tego przyznawać. Dobrze zrobiliby, gdyby doszli do słusznego wniosku, że nie warto tej skompromitowanej partii dalej popierać, bo na to po prostu nie zasługuje.


#Rozśmieszony#Wyborca  2019-09-18

A jednak! Odezwały się wreszcie głosy za PO. Kasia, Jadzia, Zofia - wprawdzie skromnie, nieśmiało ale odrabiają swoją pańszczyznę a za nimi Marpasy i inne takie. Wprawdzie brak tam sensu ale głosy się liczą.


#JAN   2019-09-17

Dla zwolenników PIS, cytat z biblii "Dlatego też brzydźcie się wszelkim kłamstwem. Niech każdy z was mówi prawdę swemu bliźniemu, bo przecież wszyscy razem jesteśmy członkami tego samego Ciała.” EFEZ. 4,25 (BWP) Czy dalej będziecie glosować na oszustów ??


#Ręce opadaja#JAN  2019-09-18

Wiara katolicka to jedno wielkie śmierdzące kłamstwo a ty się tutaj powołujesz na ta bajkę zwana biblia.


#JAN#Ręce opadaja  2019-09-18

czyli wg ciebie kłamstwo to dobra rzecz, przyzwoity człowieku ??


#Grześ#JAN  2019-09-18

Jak Kaczyński kłamie to chyba dobra


#Pensjonariusz z Fromborka#JAN  2019-09-17

Nie no bede glosowal na super oszustow,pissiorkow


#Polityk   2019-09-17

Jedyna szansa dla Polski to PIS. Jeśli tego nie zrozumiecie po otworzy granice dla ciapatych i nic już tego nie zatrzyma. Bądźcie czujni i mądrzy. Tylko PiS i nie wierzcie w obiecali po. Znów będziecie siłą roboczą dla elit.


#Kasia#Polityk   2019-09-18

Wolę ciapatych niż pisowców.


#Rozśmieszony#Kasia  2019-09-18

Wolisz ciapatych od Polaków? No cóż, jako kobieta masz wybór. tylko trzymaj ich w swoim domu., żeby nie czepiali się innych kobiet.


#Kasia#Polityk   2019-09-18

Głosowanie na PIS , to obciach.


#Wyrozumiała#Kasia  2019-09-18

Czy musisz koniecznie publicznie demonstrować swoje fobie i frustracje? Przejdź się po dworze, pooddychaj świeżym powietrzem, wyluzuj, popatrz życzliwie na sąsiadów - może Ci przejdzie.


#Nick#Polityk   2019-09-18

PO już nie wie , co obiecać. Raz obiecują, że nie wezmą ciapatych innym razem, że wezmą. Nie ufam Platformie, bo kłamali i kłamią. Rozprzedawali Polskę na lewo i prawo. Złodzieje z PO.


#Won z POpaprańcami#Nick  2019-09-18

Wcześniej obiecywali, że zabiorą 500+, potem, że dada na każde dziecko. Ale to już dało Prawo i Sprawiedliwość. Więc co mog jeszcze obiecać.... Gó..no leje sie POwcom w Warszawie a oni mówia, że wodę można pic i że nic się nie stało.... sami niech piją i sami się w swoim smrodku bawią. Nigdy więcej Platformy!


#JAN#Won z POpaprańcami  2019-09-18

Tak jest, Pis PO jedno zło, świadczą o tyn transfery między partiami. Raz tu raz tu, byle przy koryce


#JAN#Polityk   2019-09-18

Tylko partia robotnicza PiS i ich towarzysze ze związku zawodowego Solidarność zapewnią ludowi polskiemu powszechne, darmowe i państwowe szkoły ludowe, ubezpieczenia ludowe, emerytury ludowe i szpitale ludowe, chodniki i drogi ludowe, a wszystko to utrzymywane z pieniędzy, które władza ludowa zabrała wrednym wyzyskiwaczom ludu kapitalistom. 500+ dla ludu wyzyskanego przez kułaków, mieszczuchów i szlachciurów. Ponieważ władza pochodzi od ludu i jest sprawowana przez lud i dla ludu, a wielki towarzysz i wódz Morawiecki jako ten jeden z ludu wyraża jego powszechną wolę.


#Pamiętający#Polityk   2019-09-17

Jak rządziła PO, widzieliśmy przez 8 lat. Teraz szukają głupich lub zapominalskich.


#Wyborca   2019-09-18

Jest okazja wywalić ostatnie złogi komuny, złodziejstwa i antypolskości na śmietnik. Grzechem byłoby nie skorzystać z okazji, bo następna będzie dopiero za cztery lata.


#JAN#Wyborca  2019-09-18

Dokładnie ,trzeba wywalić ostatnie złogi socjalizmu w postaci bandy czworga. Tylko Konfederacja ma niesocjalistyczny program, tak że wybór jest prosty


#Jadzia   2019-09-18

Żadne przekręty panujących pisowców nie zmienią poglądów tych, którzy żyją za "państwowe" pieniądze. Tragedia.


#Zofia   2019-09-18

Jeszcze zapłaczesz za normalnością Polityku i Rolniku.


#Rolnik   2019-09-17

"Banda czworga" żebrze o wsparcie w wyborach. A sio!


#Mmm   2019-09-17

Chyba głupi na nich zagłosuje


#Escobaros   2019-09-17

Schetyna jest tak dobrym strategiem jak adolf w ostatnich tygodniach II WŚ. Drodzy wyborcy KO, pamiętajcie jedno: od tych ludzi dostaniecie tylko ulotki i fałszywy uśmiech!!


#Rozśmieszony   2019-09-17

No i co panie Redaktorze? Chciałeś pan zaprezentować swoją ulubioną PO a tu ludzie wdeptali ją w ziemię i słusznie, bo to złodziejska i parszywa partia. Czy swoim zwyczajem zlikwidujesz pan te niemiłe dla PO komentarze?


#Marpas#Rozśmieszony  2019-09-17

złodziejska jest pis bo wmawia wam ze da 500 plus, a nie kumacie ze sami sie na nia skladacie a panstwo swoich pieniedzy nie ma, najwyzej dodrukuje a wtedy inflacja sypnie jak szalona...a no i pensja minimalna 2500 wam nie pomoze bo chleb zamiast 3zł bedzie kosztował 9zł


#śmieszne#Marpas  2019-09-17

Marpas, coś taki skromny. Napisz ze chleb będzie kosztował 20 zł i będzie na kartki. A mróz będzie 30 st C i brak będzie butów. Nie krępuj się.


#Czytacz#Rozśmieszony  2019-09-17

Zakładam, że zlikwiduje - jak zwykle.


#Alejaja#Czytacz  2019-09-17

spodziewam sie ze jak tylko zobaczy to wylaczy komentarze.


#Xyz   2019-09-17

Osiem lat rządzili i czasu im zbrakło żeby cokolwiek zmienić to i następne cztery się nic nie zmieni .Po prostu "żeby było tak jak było".


#Fankanapek   2019-09-17

Pozdrawiam moich ziomali, wracajcie już do subwaya bo nie ma kto mi zrobić kanapki na śniadanie :*


#ADr   2019-09-17

Pomijając upodobania polityczne, mam pytanie czy nie ma ludzi młodych na których można by było oddać swój głos??


#1000plus#ADr  2019-09-17

W PISie, nie ma, tam są typy Piotrowicza, Macierewicze, jak się trafi jakiś Misio, to tylko żeby Antek po główce mógł pogłaskać


#Bezradny   2019-09-17

Konkrety gdzie te pieniądze więcej faktów a program KO może jakieś szczegóły ???


#Bez złudzeń#Bezradny  2019-09-17

Szczegóły sa takie : "Jak wy nas wybierzecie to my będziemy mieć więcej pieniędzy".


#Gargaamel#Bez złudzeń  2019-09-17

Precz z 500+, piniendzy ( dla matek i dzieci) nie ma i nie bendzie.!


#Znawca programu wyborczego PO#Bez złudzeń  2019-09-17

Dokładnie. Właśnie tak w szczegółach wygląda program wyborczy PO.


#AlicjaSzkolnaAla#Gargaamel  2019-09-17

Na dzieci jak to napisałeś pincet plus musi się znaleźć i zwalić tego programu nie można, bo dzieci są, a pieniążki potrzebne.


#Hehe#Znawca programu wyborczego PO  2019-09-17

I niestety PIS, gdzie nawet Misio trzepie kasę czekając na rozprawę sądową


#Pasłęk   2019-09-17

Rafał "Szambo" Trzaskowski podoba się pani Gelert? he he he...


#2 X wyższy od karła#Pasłęk  2019-09-17

Kulas Jaro napewno się nie podoba tej Pani.


#Musiał sie komuszy sędzia za wczasu pochwalić   2019-09-17

anusz Wojciechowski został oficjalnie w zeszłym tygodniu polskim kandydatem na stanowisko komisarza UE ds. rolnictwa w nowej Komisji Europejskiej. Premier Mateusz Morawiecki już zdążył zapowiedzieć, że Polska zdobyła jedną z najważniejszych tek w Unii i będzie mogła "skuteczniej walczyć o równość dopłat dla rolników polskich, żeby nie byli poszkodowani w porównaniu do francuskich, włoskich czy hiszpańskich" Niestety, teraz okazuje się, że możliwości Wojciechowskiego w nowej Komisji będą nieco mniejsze niż można było oczekiwać. Kompetencje w sprawach pomocy publicznej w sektorze rolnym otrzymała bowiem komisarz do spraw konkurencji Dunka Margrethe Vestager.


#Jarosław Schetyna   2019-09-17

Tusk obiecywał, że będzie obniżał podatki. W rzeczywistości podwyższył je aż 21 razy. W ciągu jednego roku Morawiecki 12 razy podwyższył lub wprowadził nowe obciążenia.Kwota wolna nadal pozostaje mniejsza niż w Zambii.Robotny każdego miesiąca oddaje państwu 40 proc. swoich dochodów. Kolejne 20 proc. płacąc w podatku VAT i akcyzie. Za te pieniądze utrzymuje ogromne kolejki do lekarzy i armię tysięcy urzędników.


#Gelertowa bez honoru   2019-09-17

Samochody reklamujace Gelertowa w Elblagu stoja kilka dni na parkingach i zajmuja miejsca dla nas mieszkancow i nie mozemy stawiac tak samochodow. Przyklad z ul Dabka kolo Shella i plac Slowianski kolo Swiatiwida. Darmowa reklama naszym kosztem. Chamstwo z jej strony... Gdzie KOPO ma godnosc?!?!?!


#Onufry#Gelertowa bez honoru  2019-09-17

W słowniku imbecyli z POKO czy tam z KOPO czy tam z PO czy z N bądź z SLD, taki wyraz jak GODNOŚĆ nie istnieje. Istnieją za to wyrazy jak KON STY TU CJA, WO LNE SĄ DY wypowiadane wtedy gdy odrywani są od koryta. U ludzi z PO godność jest mierzona w ilorazie kasy jaki zdołali wyszarpać Polsce podczas ich rządów. My potrzebujemy w Sejmie ludzi, którzy chcą obniżać podatki a nie rozdawać na prawo i lewo nasze ciężko wypracowane pieniądze. Tak więc jak to ktoś kiedyś powiedział: PiS-PO jedno zło!!


#PISklę   2019-09-17

JAROSŁAW Polskę zbaw. JAROSŁAW Polskę zbaw!!!!


#Jan   2019-09-17

Dobre. Szach mat;)


#Jacek K jak Protas   2019-09-17

Pytanie do zwolenników PiS PO SLD . Czy jak ktoś obiecuje przed wyborami,że po wyborach obniży podatki, a po wyborach podatki podnosi, to jest ot oszust czy nie ??


#Mati   2019-09-17

Pani Gelert to niech się lepiej zajmie dyrektorowaniem szpitala w Elblągu,bo różnie tam bywa a nie kampanią .


#Marek Chrapan   2019-09-17

Skończyły się w Pasłęku czasy POlszewickich "spotkań z mieszkańcami" zapowiadanymi wcześniej - ostatnie chyba podczas wyborów do jewrejsojuza kadencji która minęła - kiedy wykazałem im na sali kinowej ich pokrętność wypowiedzi. Od tamtego czasu skończyły się ich zapowiadane występy, a teraz ukradkiem wpadają i "nie mają" czasu na dyskusje. Wszystkich do wora, a wór..........................,!


#Ortofob#Marek Chrapan  2019-09-17

Naucz się poprawnie pisać po polsku, wioskowy gupku


#Poważnie   2019-09-17

H..j, d..pa i kamieni kupa.


#Zico   2019-09-17

Rzeczywiście Grzegorz Schetyna jest takim wspaniałym strategiem, że zorganizował nam taką opozycję, że nie wiadomo czy się śmiać czy płakać. Jeszcze długo będziemy czekać, kiedy przy okazji wyborów nie będziemy zmuszeni głosować na ''mniejsze zło".


#Ewa#Zico  2019-09-17

Jakby miał taką aparycje jak Trzaskowski, sondaże na pewno poszły by w górę.


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności