28 września 2020 Waclawa, Tymona, Marka

Kandydat na senatora RP

dodał 2019-08-19
Kandydat na senatora RP

Znamy już termin wyborów parlamentarnych, które odbędą się 13 października tego roku. Swoich kandydatów do sejmu i senatu przedstawili już mocodawcy z rządzącej partii Prawa i Sprawiedliwości. Jednym z kandydatów do senatu jest obecny wicewojewoda, pasłęczanin Sławomir Sadowski. Pan Sadowski startuje w okręgu nr 84 (Elbląg oraz powiaty: bartoszycki, braniewski, elbląski i lidzbarski).   

jp


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Sk   2019-08-19

Z dwojga złego wolę PiS, jest bardziej pro polski, bardziej dba o przeciętnego zjadacza chleba, a jak przeciętny kowalski zacznie więcej zarabiać (a mamy najniższe bezrobocie) to w całym kraju będzie się lepiej żyło. Platforma trafiła na kiepski moment rządzenia, tj. na wielki kryzys finansowy, PiS ma nieco łatwiej jednak, mimo spowolnienia gospodarczego w Europie Polska radzi sobie całkiem nieźle - dostrzegają to nawet Niemcy, którym szykuje się recesja. I proszę nie wypominać ludziom, że biorą 500+, ponieważ cały ten program może być finansowany z dziury VATowskiej, która trapiła Polskę od lat 90'tych


#Jarosław Schetyna#Sk  2019-08-20

Jak jest tak kolorowo, to z jakiego powodu horrendalnie rośnie dług publiczny i z jakiego powodu jest deficyt budżetowy ?? Czy Ty możesz sobie pozwolić na comiesięczne życie pod kreską jednocześnie pozwalając sobie na wszystkie zachcianki ??


#Nick#Jarosław Schetyna  2019-08-20

burmistrz Pasłeka się bawi, ma na zabawki, imprezy, wstęgi a dług mu tez rośnie. horrendalnie. Ile komu jest winny i jak rośnie dług w Pasłeku?


#Sk#Jarosław Schetyna  2019-08-20

Kolego akurat kończyłem ekonomie, wiec z pełną świadomością mogę stwierdzić, że finanse są dobrze prowadzone a dług publiczny maleje... masz brak elementarnej wiedzy


#Ech#Sk  2019-08-20

On nie ma żadnej wiedzy, nawet elementarnej. On powtarza to, co usłyszał w TVN i myśli, że to z Ewangelii.


#Jarosław Schetyna#Sk  2019-08-21

z tego co piszesz to pewnie skończyłeś po pierwszym semestrze


#Jarosław Schetyna#Ech  2019-08-21

Jeżeli Ty czerpiesz elementarną wiedzę z jakiejkolwiek TV to szanuję Twoje proste podejście do życia, w którym zapewne nie pojawia się myśl o tym co z takiego zadłużania będą miały Twoje dzieci


#Realizm podstawą#Jarosław Schetyna  2019-08-21

Czasami wiedzę czerpiemy od mądrzejszych i niezaangażowanych w nasze układy , np. agencje ratingowe, Bank Światowy ,itp. Nie wszyscy oglądają TV czy też TVN.


#Jarosław Schetyna#Realizm podstawą  2019-08-21

Bank Światowy nie jest ??


#Też ciekawy#Jarosław Schetyna  2019-08-21

To jak z tym zadłuzeniem? W TVN-ie podał główny ekonomista lemingów?


#Jarosław Schetyna#Też ciekawy  2019-08-21

Czytasz tylko to co Ci pasuje??TVN i TVP są siebie i Ciebie warci, nie oglądam tych wieczorynek bo wyrosłem. PiS PO jedno zło , jak głosujesz na którąś z tych partii to i tak Cię szanuje, ale Ty nie szanujesz swoich dzieci popierając ludzi którzy ich zadłużają. Dług publiczny rośnie, bo PIS i PO żyją w luksusach . W Polsce jest 1500 karetek a rząd i najważniejsze państwowe urzędy mają do dyspozycji niemal 1700 samochodów. Rozumiesz już o czym mowa??


#Też ciekawy#Jarosław Schetyna  2019-08-21

Unikasz odpowiedzi na moje pytanie - skąd czerpiesz wiadomości o rzekomym zadłużeniu? Co do funkcjonowania państwa mam takie samo zdanie jak Twoje ,dużo pracy przed politykami by to wszystko wyprostować i poukładać. Pewnym usprawiedliwieniem jest nasza młoda demokracja i wpływ oraz układy z poprzedniego systemu. Jeszcze ze dwa pokolenia i będzie oki.


#Jarosław Schetyna#Też ciekawy  2019-08-21

np. http://www.dlugpubliczny.org.pl/ jak to jest fikcja to podeślij proszę coś co wyprowadzi mnie z błędu.


#Też ciekawy#Jarosław Schetyna  2019-08-21

2007 rok- 500mld, 2015-805, III kwartał 2018- 908. Tendencja zadłużenia powoli wyhamowuje.


#Jarosław Schetyna#Też ciekawy  2019-08-21

Powoli wyhamowuje, czyli nie spada lecz nadal bardzo szybko rośnie. Musi zmniejszyć się liczba darmozjadów administracyjnych(oni nie tworzą żadnego dobra, niczego nie produkują) która, mimo informatyzacji rośnie . Popis specjalnie, lub co gorsza nieświadomie, tak komplikują prawo, że tylko w Polsce na pączki są 3 stawki podatku VAT, dzięki temu hochsztapler może robić wałki, a szary uczciwy człowiek może być pociągnięty do odpowiedzialności. Tylko w Polsce musisz zapłacić ZUS( ok.1300 PLN) nawet jak nic nie zarobiłeś i wtedy nikogo nie obchodzi skąd masz na to pieniądze(tylko wtedy). Jedna stawka vat na wszystko załatwiła by wiele, ale nie jest rządzonym na rękę. Czemu ??


#Sk#Jarosław Schetyna  2019-08-22

Czytam i nie wierze. Dług publiczny analizujemy zawsze w relacji do pkb nominalnego bo inaczej to jest czysty relatywizm. Tak, mamy 1500 karetek, jednak biorąc pod uwagę liczbę mieszkańców, jedna karetka przypada na około 24 tys. mieszkańców (średnia w UE to jedna na 100 tys. mieszkańców). Nawet jakbyśmy mieli więcej karetek to nie mamy lekarzy, którzy mogliby w nich jeździć. Właśnie ten brak lekarzy to jest największa zmora nfz’tu. Samochodów rzeczywiście mamy za dużo, jednak większość tych aut to skody, suzuki i dacie... w Polsce w ogóle mamy za dużo ministrów i vice ministrów a każdy ma samochód i szofera. Nie ma to jak dysputy na zmanipulowanym portalu, dzwony biją, niewiadoma w którym kościele.


#Jarosław Schetyna#Sk  2019-08-22

W co nie wierzysz?? Że są 3 stawki vat na pączki, niestety są. A dług możecie liczyć z całki albo nawet z macierzy. Podpowiem Ci że dopiero jak jedynkę podzielisz przez wartość długu to wynik zacznie spadać. Brak lekarzy jest zmorą NFZ,ale to NFZ jest naszą zmorą. A jak znasz tak dobrze średnie europejskie to porównaj proszę średnia siłę nabywczą Polaka do średniej Europejskiej,


#Też ciekawy#Jarosław Schetyna  2019-08-22

W każdym kraju są większe lub mniejsze problemy. Nie dołuj się tak mocno bo zryjesz sobie psychę. Trochę dystansu chłopie. Powolutku, powolutku nasza demokracja dojrzeje i wymusi na klasie rządzącej coraz lepsze rozwiązania.


#Polak#Też ciekawy  2019-08-22

O, i to jest doskonała recepta dla domorosłych analityków.


#Polak   2019-08-21

Myślałem, że dyskusja o Sadowskim już się skończyła ale jego przeciwnicy dalej wyliczają jego wady. Oczywiście, że to niedojda ale on będzie tylko od głosowania w myśl rozkazu Kaczyńskiego, od decyzji są inni. Tyle tylko, że tak samo jest w każdej partii. Myślicie, że jego konkurent z PO czy z PSL będzie lepszy? Tak samo będzie głosował pod dyktando Schetyny czy Kosiniaka. Tu liczy się dowódca a nie żołnierze. Ja mam złe zdanie o Sadowskim ale będę na niego głosował, bo to tak jakbym głosował na Kaczyńskiego, któremu wierzę, że pracuje dla Polski i dla nas a nie dla swojej kieszeni. A Schetynie i Kosiniakowi nie wierzę, bo już przez osiem lat pokazali kim są i dla kogo pracują a ich gadki to zasłona dymna, by ich dopuścić do koryta.


#Eva#Polak  2019-08-21

Podpis powinien być Rusek nie Polak


#Ciekawy#Eva  2019-08-21

Dlaczego akurat Rusek?


#Obserwator   2019-08-21

Plastus nie wykazał się niczym jako wicewojewoda chyba tylko tym że zalicza ćwiczenia na siłowni OHP pasłęk. Teraz startuje na senatora śmiech na sali rzymianie mieli lepszych senatorów z długimi uszami haha na tego czlowieczka to wstyd głosować


#Wkurzony   2019-08-19

Najpierw Burmistrz wskazał swojego zastępce z Pis na zlocie motocyklowym.Teraz Przedpeł reklamuje następnego z Pis .Ludzie czy wy na głowę upadli???


#Niezorientowany#Wkurzony  2019-08-20

A jak z PiS-u to co, niedobrze?


#Zorientowany#Niezorientowany  2019-08-20

Dobrze.


#Kick#Wkurzony  2019-08-20

Kogo wskazał?


#Kri#Kick  2019-08-20

No właśnie kogo wskazał ?Marka Łachmańskiego co za niego na motorze z flagą jechał? Hahaha toż to by były jaja :)))


#Jak   2019-08-20

Leśny skrzat na senatora śmiechu warte. Panie Sadowski ciepłe kapcie i na zapiecek niech się pan dalej nie ośmiesza.


#Nivea   2019-08-20

No, ok. Zostanie wybrany do senatu. I wtedy co? Odprawa za bycie wice? Przecież mu się należy. Odda na caritas, czy innego Rydzyka? A może weźmie przykład z szyszki i powie, że nic nie będzie oddawać bo nikomu nie jest nic winien. A tak personalnie, to Panie Sadowski. Ciepły fotel, koniaczek, cygaro, tvpis, ksiazka gazeta, a nie do senatu


#Obserwator   2019-08-20

SAME NIEUDACZNIKI CELEBRYCI pAN BURMISTRZ NIC NIE ROBI DLA LUDZI TYLKO FOTKI SOBIE STRZELA A NASTĘPNY TO WICEWOJEWODA NIEUDACZNIK WYPISZ WYMALUJ PODOBNY DO JARKA K..WSTYD MIEĆ TAKICH PRZEDSTAWICIELI JA GŁOSUJĘ NA KIEPSKIEGO HAHAH


#Eva   2019-08-20

Kończ Waść, wstydu oszczędź.


#Pytający#Eva  2019-08-20

Do kogo to?


#Tk   2019-08-19

jejku , jejku ,ten prehistoryczny mamut na emeryturę wnuki bawić a nie chapać nasza kasę z podatkow, młodym miejsca ustąpić z inicjatywa i zapalem , toc ten pan co ledwo sie porusza a programu i inicjatywy nigdy i zadnej, ufffffffff........


#Amacie#Tk  2019-08-19

Nooo wnuka ma...


#Nick#Amacie  2019-08-20

chyba dorosłego...?


#Polak   2019-08-19

Dziwię się, dlaczego PiS wystawił kandydaturę pana Sadowskiego, toż to miernota umysłowa a jego funkcja wicewojewody to rozdawanie kwiatków i okolicznościowe gadki na lokalnych uroczystościach, nic konkretnego sobą nie reprezentuje ani nic konkretnego nie robi. Ale kandydatury z innych partii też nie są lepsze a nawet gorsze. Jedynym plusem pana Sadowskiego to to, że w Senacie będzie głosował tak jak mu będzie kazał pan Kaczyński. W innych partiach jest to samo, głosują tak jak im każą ich partyjni przywódcy. Tak już niestety w Polsce jest.To już wolę PiS, który stara się przywrócić Polsce siłę a biedniejszym obywatelom ochronę przed skrajną nędzą - niż inne partie, których jedynym celem jest miejsce przy korycie i nic więcej. Toż to widać gołym okiem.


#Polak#Polak  2019-08-19

Poseł czy senator nie jest od załatwiania spraw lokalnych ale od stanowienia praw ogólnopolskich, by załatwiać sprawy państwowe i ułatwiać życie ludziom na poziomie ogólnokrajowym i na poziomie lokalnym. Dlatego powinien spotykać się ze swoimi wyborcami w terenie aby wiedzieć jakie prawo ułatwia im życie a jakie to życie im utrudnia. Niestety, w Pasłęku w trakcie kadencji nie spotyka się z ludźmi aby ich wysłuchać żaden parlamentarzysta i to tyczy każdej partii. Dlatego ja oceniam partie w/g jej przywódców a nie parlamentarzystów. Parlamentarzyści to w większości - nie wszyscy - ślepi wykonawcy woli swych wodzów. Od wodza zależy która partia jest dobra a która zła a nie od Sadowskiego czy Protasa. Dlatego będę głosował na nieudacznika Sadowskiego, którym będzie dyrygował mądry Kaczyński.


#Nick#Polak  2019-08-19

Lokalsi patrzą co im poseł albo senator "załatwi" w mieście.... eh.... Sadowski będzie głosował jak Kaczor chce i to jest pewne. A szykują sie duże inwestycje w okolicy. No to ja jestem na "tak".


#Roman   2019-08-19

Naszym społeczeństwem i Państwem także powinni rządzić ludzie młodzi, wykształceni, mniej zaangażowani w walkę międzypartyjną, niż obecni, (łącznie z p. Kaczyńskim i p. Sadowskim - są rówieśnikami), a bardziej otwarci na współpracę międzynarodową, w tym gospodarczą.


#Zniesmaczony#Roman  2019-08-19

Bla, bla, bla. Puste gadanie.


#Ab#Roman  2019-08-19

Są, są młodzi w Sejmie, strach się bać. Mucha, Pomaska, Szczerba, Zembaczyński, Nitras i jeszcze parę innych. To po pierwsze. A po drugie to rozwiń swoją myśl o zagranicznej współpracy zwłaszcza gospodarczej. Jakie kraje masz na myśli?


#Nick#Ab  2019-08-19

Szojring-wielgus, Petru i jego kochanka, i inne Gasiuk-Pichowicze.... strach sie bać..... "młode" nieuki i paniusie bez krzty honoru.


#O matko i córko   2019-08-19

głosowanie na mumię egipską to głos poparcia wykopalisk archeologicznych lokalnie


#Wyborca   2019-08-19

Doświadczenie i zaangażowanie w sprawy publiczne to zalety Pana Sadowskiego. W pełni popieram tę kandydaturę.


#Pytam#Wyborca  2019-08-19

A w co on się tak konkretnie zaangażował z własnej kasy


#Amacie#Wyborca  2019-08-19

Konkretnie w jakie sprawy się angażował ? KONKRETNIE proszę. To, ze to miły i poczciwy człowiek - nie znaczy, ze nadaje się do piastowania tego urzędu. No, ale dawaj te konkrety.


#Jarosław Schetyna   2019-08-19

Kwota wolna od podatku wzrosła od 2006 o 78 PLN i obecnie wynosi 3091 PLN co dale 257,6 PLN/mies.Polską w tych latach rządzono następująco 2006-2007-PIS, 2008-2015-PO, 2015-2019-PIS. Nasuwają się 3 pytania. 1-Jak żyć za 257,6 PLN/mies.?? 2-Kto jest lepszym dobrodziejem PiS czy PO?? 3- Co, oprócz pasożytowania, kieruje osobami głosującymi na POPIS ??


#XP   2019-08-19

I dlatego w Polsce jest jak jest. Taki stary drewniak zamiast odejść na emeryturę i ustąpić miejsca młodym ludziom z zapałem, dalej startuję , dalej nie będzie nic robił, dalej będzie mordą przy korycie. Przecież na taki ryj to się ciężko patrzy nawet.


#Xc   2019-08-19

Taka senatorska synekura wręcz wymarzona dla 70-latka. Praca żadna, odpowiedzialności zero, a niezła kasa p rzez cztery lata płynie.


#Ja   2019-08-19

Przynajmniej się nie farbował jak inni po zmianie koniunktury. Sławek, trzymamy kciuki. Krytyków dużo ale jakoś żaden nic nie osiągnął poza szczekaniem.


#Xyz   2019-08-19

Słuchać disco polo też obciach a dużo ludzi to słucha .


#Alicja Ala#Xyz  2019-08-19

U nas wszyscy słuchają disco polo i tupiemy w rytm tej muzyczki, bo 500+ przytupujemy.


#Eva#Xyz  2019-08-19

Dużo nie dużo . Myślę ,że ok 44% . Wiec wychodzi ,że 56% nie słucha muzyki disco polo i nie głosuje na PIS.


#Eva   2019-08-19

Głosowanie na PIS , to obciach nad obciachami.


#Skromny#Eva  2019-08-19

A kto ci każe głosować na PIS?? Masz wybór, wybierz bez obciachu.


#Jaro   2019-08-19

Jedyny słuszny wybór to Prawo i Sprawiedliwość! Niech żyje Jarosław!!! VIVAT Jaro!!!


#Nick   2019-08-19

Lepszy swoj z gminy niz farbowane lisy z KO .


#Swoje wiem   2019-08-19

A te bezideowiec po o i na co? Ten z tyłu zdjęcia jeszcze większy spad po komunie.


#Redodengron#Swoje wiem  2019-08-19

A kim jest ten Pan z tyłu zdjęcia i jakie ma zasługi?


#Obserwator   2019-08-19

LUDZIE TO ŚMIECHU WARTE TEGO KANDYDATA NA SENATORA.. CO ON POTRAFI ..NIC.. TYLKO FOTKI ROBI I GŁUPIĄ MINĘ JA BĘDĘ GŁOSOWAŁ NA OSŁA


#Jan   2019-08-19

Wystawmy mu konkurencję, to może będziemy mieli wpływ chociaż na jednego człowieka w senacie.


#Renata   2019-08-19

Żenada


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności