10 sierpnia 2020 Borysa, Filomeny, Wawrzynca

Kandydat niezależny

dodał 2019-12-09
Kandydat niezależny

Chcę państwa, gdzie człowiek jest ważniejszy, niż ideologia. Chodźcie ze mną! To słowa kandydata na Prezydenta RP Szymona Hołowni wypowiedziane wczoraj ze sceny w Gdańsku. Hołownia chce wygrać wybory finansując kampanię ze składek zwolenników. Mówi wyraźnie o potrzebie rozdzielenia kościoła od państwa dla dobra Polski i Kościoła. Mówi to niedoszły dominikanin i wie co mówi. „Jedynym szefem prezydenta powinien być naród, my, wy. Chcę Polski silnej samorządami” To też cytaty z byłego już celebryty z TVN. Opozycja, która stawia na mało wyrazistą i nijaką Kidawę - Błońską ma problem. Ten kandydat będzie odbierał jej głosy.

jp

foto: onetwiadomości


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#NIKIM   2019-12-09

Popieram gościa!!! Wie co mówi, może wreszcie coś się zmieni w naszej Polsce! Bo chwilowo jest do d...


#Pytanko#NIKIM   2019-12-11

ale co mówi? On przeważnie stoi za kurtyną i wpuszcza artystów na scenę... ... potem sie wygłupia za tą sceną....ha ha haaa ....taki Hołownia prezenter dla amatorów


#Marco#NIKIM   2019-12-09

Popieram ja i moja rodzina.


#Pasłęcki obserwator#Marco  2019-12-10

Ty i Twoja rodzina? To już było. Pamiętam, jak jakiś człowiek wznosił do góry na rękach swoje dziecko, aby ujrzało zbawcę Polski, niejakiego Tymińskiego. Są ludzie. którzy lecą za nowością - jakąkolwiek - na oślep, bo to nowość, bo to objawienie. Takim złudnym objawieniem okaże się i Hołownia, jak wszystkie "nowości" komuszo-peowsko-kastowych szubrawców. "Lepszy wróbel w garści, niż gołąb na dachu" - nie szukajmy oszukańczych miraży, podsuwanych nam przez pozbawionych koryt oszustów, którzy chcieliby znów dorwać się do nich.


#Marco#Pasłęcki obserwator  2019-12-11

Wypisz - wymaluj " syndrom sztokholmski".


#Janusz   2019-12-09

Kurla a to chyba jaki mam talent jest? Tego gogusia to jo z telewizorni kojarzę jak żarty stroił se z mudżynuf


#Nick#Janusz  2019-12-11

fircyk chce być predziem..... i znajdzie idiotów, którzy będą na niego głosować.....


#Syzyfowe prace   2019-12-10

Był Palikot, zużył się. Był Petru, to samo. Był Kukiz, przepadł w czeluściach PSL. Jest Hołownia, czeka go los poprzedników. Kolejne "kamienie rzucane na szaniec" przez tych, którzy chcą "aby było tak jak było".


#Bogdan dziaslo #Syzyfowe prace  2019-12-10

tylko jaroslaw wiecznie zywy jak lenin . padaj na kolana przednim radiomaryjny idioto


#Teczki Banasia#Syzyfowe prace  2019-12-10

Był agent Tomek, siedzi, był Misiewicz wypuszczony na przepustce z więzienia, był Żelazny Banaś, cela przyszykowana, ...


#Nick#Teczki Banasia  2019-12-10

Chciałbyś. Banas nie złamał prawa.


#Bogdan   2019-12-10

Marionetka TVN i tyle w tym temacie celebryta od siedmiu boleści


#Jak ja nienawidzę idiotów#Bogdan   2019-12-10

MOGŁEŚ MILCZEĆ, NIE SKORZYSTAŁEŚ.


#Rozśmieszony   2019-12-09

Redaktor często wrzuca jakiś kontrowersyjny temat i czeka, jaka będzie pyskówka. Tym razem pyskówka szybko zmarła śmiercią naturalną, bo osobnik mierny, bez wyrazu i bez szans, jak cała PO.


#Bogdan dziaslo #Rozśmieszony  2019-12-09

a gdzie tu masz kontrowersyjny temat ? napisal cos np o banasiu czy fundacji narodowej przez ktora pisiory wyprowadzja nasze miliony ? nawet nic nie napisal o urodzinach radia z ryjem gdzie rzad oddaje hold sekciarzowi


#Wikary   2019-12-09

Mój też.


#Marco   2019-12-09

Ma mój głos!


#Precz z układami   2019-12-09

to jakaś kpina he he he KOwcy srają w gacie że już nie mają kogo na Prezydenta pchać. Jaka ściema niezależny ha haha taki bajer to dzieciom w przedszkolach mogą mówić. Pecz z kastą sędzoiwską z układami postkomunistów dosyć układów . Teraz nie wiedzą kogo mają wystawiać bo to ze strachu.


#Znaj historię mocium panie#Precz z układami  2019-12-09

Co to są ci KOwcy? za Prl-u byli to funkcjonariusze kulturalno-oświatowi dbający o prawidłowy kręgosłup ludzi na wczasach, większych wycieczkach, w zakładach pracy. Teraz takich nie trzeba bo pelikany z ust wyjmują przekazy Jarka, łykają i mlaszczą..


#Logo   2019-12-09

Taki niezalezny jak Petru. Kokejny odgrzewany kotlet. Po to zeby zabrac czesc elektoratu wierzacej czesci Dudy. Polecam obejzec jak Cejrowski go zgasil w rozmowie i Biblii. Jest na youtube


#W Teksasie zaledwie 40 procent to biali#Logo  2019-12-09

Studiował w Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej w Warszawie (wydział aktorski), na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim (historia sztuki), Uniwersytecie Warszawskim (socjologia i archeologia); studiów tych nie ukończył. Cejrowski akcentuje sprzeciw wobec innych grup etnicznych (ciemnoskórych, Romów oraz Żydów). Cejrowski w sprawach gospodarczych określa się jako libertarianin, zwolennik całkowitego prymatu wolnego rynku nad państwem oraz przeciwnik jakiejkolwiek formy publicznego wsparcia dla najuboższych i niepełnosprawnych. Deklaruje się ponadto jako wróg wszelkich osób należących do innych opcji politycznych niż prawicowa. Dwa śluby - przecież katopolak, zrezygnował z obywatelstwa polskiego, dom w Teksasie, ranczo w Arizonie. 7 podróży za PRL-u, dla kogo pracował skoro dostawał wizy.


#Fajans   2019-12-09

cała ta gazetka to wielkie nic z redaktorkiem na czele układ wielka ściema. I Jej obrońcy z układów .


#Tak tylko pytam odpowiedzi nie będzie   2019-12-09

Gość był dwa razy w nowicjacie i zrezygnował. To dla ciebie niedoszły dominikanin. Byłeś ze dwa razy na dołku? To kto niedoszły? A wyrok od razu czyni przestępcę, czy może jednak nie?


#Pytanko#Tak tylko pytam odpowiedzi nie będzie  2019-12-09

...Jureczek niedoszły kryminalista? Czy doszły, skoro był wyrok? Pytam, bo nie wiem.


#Logo   2019-12-09

Juz widze niwego kandydata towarzystwa TVN/gazety wyborczej/glospasleka


#Zosia   2019-12-09

W porównaniu z obecnym każdy może być tylko lepszym prezydentem.


#Eva#Zosia  2019-12-09

Każdy aby nie darł ryja.


#Eva   2019-12-09

Nawet Bosak.


#Taka gmina   2019-12-09

Mówić można dużo i pięknie, ale to nie daje gwarancji, że sprawowanie urzędu prezydenta będzie sensowne, rzetelne i praworządne.


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności