1 czerwca 2020 Justyna, Anieli, Konrada

Kara za brak skrzynki na listy

dodał Miesiąc temu
Kara za brak skrzynki na listy

Od pewnego czasu w Pasłęku są problemy z kupnem skrzynki na listy. W związku z farsą wyborczą szykowaną przez ludzi prezesa, media poinformowały o konieczności posiadania przepisowej „skrzynki oddawczej”, do której można będzie wrzucić tzw. pakiet wyborczy. Kilka dni temu byłem świadkiem rozmowy klienta z właścicielem sklepu metalowego, który informował, że skrzynki właśnie się skończyły i trzeba czekać na nową dostawę. Okazuje się, że ustawa Prawo pocztowe z grudnia 2012 roku nakłada na właścicieli lub administratorów domów obowiązek zainstalowania skrzynki na listy.

jp


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Marek Chrapan   Ponad 2 tygodnie temu, 2020-05-02

Dodaję tu bo zablokowano mi na "forum" dodawanie komentarzy pod moim poniższym postem :- "Pasłęcki Urzędnik Wyborczy nie dostarczył dotychczas do Komisarza Wyborczego wykazów Kandydatów na członków Obwodowych KW w Pasłęku i Komisarz nie może powołać żadnej komisji. Jeżeli jest to sabotaż na szkodę Państwa Polskiego prokuratura z urzędu powinna zacząć ścigać winnych tego stanu. Natomiast UMiG powinien przejąć Komisarz - czy "władzy" Pasłęka o to chodzi? - Więc podpiszmy "Apel o przejęcie komisaryczne UMiG Pasłęk"


#Obywatel   Miesiąc temu

A najlepsze w tym.Wystarczy tylko jedno słowo prezesa i wybory zostaną odwołane. Nikt nie jest w stanie się mu sprzeciwić. Premier, Prezydent nie mają nic do powiedzenia. Co to za wybory? Ludzie. 5letni wnuczek może oddać głos za dziadków. Nie mówiąc o innych zasadach. Niech Jarosław od razu ogłosi zwycięstwo swojego prywatnego Prezydenta i nie naraża naszego zdrowia i nie robi z narodu pośmiewiska


#Rozśmieszony choć nie tym razem#Obywatel  Miesiąc temu

Dobrze Wam tak, mieszkańcy pasłęckiego baraku obozu zdrady i zaprzaństwa. Wcześniej PO robiła co chciała, Wam to nie przeszkadzało ale w końcu wahadło wychyliło się w drugą stronę i zaczęliście kwiczeć, bo teraz PiS robi co chce. Dopóki obóz zdrady i zaprzaństwa nie zostanie starty na proch, mnie nie przeszkadzają działania PiS, nawet jeśli gdzieś są naciągane. Dopiero po likwidacji tego raka, zacznę patrzeć PiSowi na ręce, nie wcześniej. Oczywiście mam na myśli "górę" tego raka, nie Was pasłęckich drobnych geszefciarzy, którzy tylko popiskują, jak im "góra" dyktuje, zamiast samodzielnie pomyśleć.


#Rozśmieszony#Rozśmieszony choć nie tym razem  Miesiąc temu

Waszym popiskiwaniom przewodzi redaktor tego forum ale o dziwo! wtedy rzucają się na niego niemal wszyscy tu komentujący. Nie jest biedaczek lubiany przez swoich czytelników, no niestety, nie jest.


#Skąd ten cymbał się urwał#Rozśmieszony  Miesiąc temu

Twoja głupota jest niepomierzalna!


#He he he#Rozśmieszony  Miesiąc temu

A najśmieszniejsze jest to, że tyle waszego, co sobie tu popiszecie. Nic więcej. Walec pisowski rozgniecie Was na placek. Do jutra. Flagę wywiesiliście?


#Szok#He he he  Miesiąc temu

Walec pisowski, to tylko 500+ nic więcej a kasa się skończyła, żeby dociągnąć do wyborów socjalami, sprzedają zboże z zasobów strategicznych, gdy nadchodzi susza, nawet w Afryce wszyscy gromadzą a te debile sprzedają


#Bogdan dziaslo #Rozśmieszony choć nie tym razem  Miesiąc temu

jestes pan idiota , , To ttyle co mozna napisac, bo tłumaczyć nie ma sensu , twój umysl tego nie zrozumie


#Rozśmieszony#Bogdan dziaslo   Miesiąc temu

Boguś, skrzywdzony przez naturę, "debil", "idiota" to twoje sztandarowe słowa. Wiem, że na więcej Cię nie stać, więc i pretensji nie wnoszę. Trzym się chłopino, by Cię wirus nie dopadł, bo gdybyś padł, brakowałoby mi czegoś.


#Rozśmieszony#Skąd ten cymbał się urwał  Miesiąc temu

Bo mierzyć nie potrafisz. Zapewnie w szkołę kamieniami rzucałeś, zamiast do niej chodzić. Dlategoś niemota.


#Bogdan dziaslo #Rozśmieszony  Miesiąc temu

nie chce mi sie z toba polemizowac bo jak juz pisalem jestes idiaota , chętnie bym ci powiedzial to w oczy ale ty jestes z tych oszolomow pisowskich którzy tylko mocni przed kompem , a w realu to pewnie boisz sie swojej baby ,prawda?


#Zero refleksji#Bogdan dziaslo   Miesiąc temu

Nie ma jak stałe debilne wklejki .


#Bogdan dziaslo #Zero refleksji  Miesiąc temu

jednak boisz sie swojej baby


#Idą zmiany#Szok  Ponad 2 tygodnie temu, 2020-05-02

Dokładnie, jeszcze zobaczymy na wiosnę w przyszłym roku, jak po kolejnych obcięciach socjalu i kolejnych wzrostach cen i podatków, ci najbardziej zacięci zwolennicy, sami na taczkach wywiozą pisowskich kacyków.


#Nastepny oszołom#Idą zmiany  Ponad 2 tygodnie temu, 2020-05-02

Kto to powiedział -im gorzej w kraju tym lepiej. Martwisz się o polityków?


#Elewator zbożowy#Szok  Ponad 2 tygodnie temu, 2020-05-02

Spokojna twoja rozczochrana, albo może łysa. Zboża Ci u nas dostatek a nawet naddatek, nie rozpowszechniaj głupich plotek, jak się nie orientujesz.


#Dozownik#Rozśmieszony choć nie tym razem  Ponad 2 tygodnie temu, 2020-05-02

Po Twoich wpisach widać jaki z ciebie prawdziwy obywatel,trzeba było wyjść na ulicę i głośno krzyczeć, może byś coś wykrzyczał a nie teraz gardłujesz na innych, sam chowasz głowę w piach i krytykujesz innych - ot mi obywatel z nad klawiatury.


#Co to się porobiło   Miesiąc temu

Obowiązek posiadania skrzynki wprowadziła PO a nieświadomi ludziska mają pretensję do PiS.


#Handelek#Co to się porobiło  Miesiąc temu

Istnieje taka teoria ponieważ Jarosław Kaczyński do dzisiaj nie ma takowej, ciekawe po ile będzie chodził jego pakiet wyborczy ?


#Marco#Handelek  Miesiąc temu

Już ma, kupili mu - jesteś niedoinformowany.


#Ciekawa#Marco  Miesiąc temu

Jak mu skrzynkę szykowali, to kto z niego wymiar pobierał?


#Haha #Marco  Ponad 2 tygodnie temu, 2020-05-02

No fakt, musieli mu kupić bo sam to nawet gazety nie potrafi kupić, choć 50 tys łapówki umiał przygarnąć od kuzyna


#Bezstronny#Haha   Ponad 2 tygodnie temu, 2020-05-02

Można Kaczyńskiemu wiele zarzucić ale mówić, że to łapówkarz to trzeba być ostatnim podlecem.


#Ciekawe#Bezstronny  Ponad 2 tygodnie temu, 2020-05-02

No fakt, nie brał dla siebie, brał dla księdza, co to miał chyba te jego wieżowce święcić, czy robił za słupa w tej spółce co to sekretarka Jarosława jest prezesem a jej synek wiceprezesem, poszkodowanego przesłuchiwali przez 167 godz, biorącego i świadków zdarzenia wcale.


#Premier #Co to się porobiło  Miesiąc temu

Jeszcze się nie nauczyłeś że w Pasłęku same ścierwa mieszkają i debile?


#Tropiciel #Premier   Miesiąc temu

A po ryju dawno dostałeś ?


#Premier#Tropiciel   Miesiąc temu

Dawaj cwaniaku


#Tropiciel #Premier  Ponad 2 tygodnie temu, 2020-05-02

Już cię ustaliłem, masz jak w banku, przyjdzie czas i twoja godzina


#Takie sobie#Co to się porobiło  Miesiąc temu

Kto, tego doświadczył, będzie wiedział, o czym piszę. To PiS, a nie PO (nie było) jest bezwzględny wobec garstki ludzi (bo przecież reszta społeczeństwa tego abonamentu nie płaci, nie są po prostu zarejestrowani) w egzekwowaniu zaległości abonamentowych. Potrafią w krótkim czasie ściągnąć za pomocą skarbówki z ludzi ponad 1500 zł. Podobnie może być ze skrzynkami.


#Przestrzegaj prawo#Takie sobie  Miesiąc temu

Jaki lament! Obowiązek posiadania skrzynki od 2012 więc krzyk, nikt nie odwołał abonamentu więc trzeba zapłacić też krzyk. Są wybory też żle.


#Takie sobie#Przestrzegaj prawo  Miesiąc temu

Takie prawo, jak to o abonamencie, to możesz sobie wsadzić. Dlaczego ono ma obowiązywać 1/3 społeczeństwa?! Bo tak to działa. Prawo dla wybranych? W sensie jego twardego egzekwowania. I tak wszystko działa w tym kartonowym pisowskim bantustanie.


#Dno#Przestrzegaj prawo  Miesiąc temu

Żaden poseł nie płaci abonamentu włącznie z tym strzeżonym przez kilkudziesięciu policjantów dzień i noc oczywiście przed tym wielbiącym go narodem ale od dziadków co byli zwolnieni, tylko tego nie zgłosili np z powodu Alzheimera , ściągali łamiąc nawet prawo o wysokości pobierania w stosunku do wysokości emerytury


#Roman   Miesiąc temu

Dla mnie, w tym momencie nieważnym jest, kto Prezydentem zostanie. Ważnym jest to, że dzięki działaniu ludzi p. posła Kaczyńskiego, łamaniu Konstytucji i przepisów z niej wynikających, przyszły Prezydent nasz będzie lekceważony na całym świecie i jeszcze w połowie Ameryki. Obojętnie kto nim pozostanie. Nie będzie miał okazji stać nawet przy Prezydencie Trumpie podczas podpisywania Umowy, jakiejkolwiek. Cie Florek... .


#Pęd do koryta#Roman  Miesiąc temu

Nie mogę zrozumieć kandydatów na Prezydenta. Krzyczą o łamaniu Konstytucji, łamaniu prawa,farsy z wyborów niejawności, braku kampanii i wielu innych rzeczy a jednocześnie startują.


#Roman#Pęd do koryta  Miesiąc temu

Praktycznie, masz rację i to nader głęboką. Mam na myśli każdego kandydata, który chce startować w obecnych warunkach, przedstawionych przez p. posła Kaczyńskiego. Wybrany w takim głosowaniu Prezydent, będzie raczej wagi lekko pół śmiesznej, nie wartym uwagi za granicą. Ok. 17.00 był komentarz na ten temat w CNN. Ok. 17.30 także w "Deutsche Welle" w wersji angielskiej. No, cóż Ci więcej napisać?


#Polityka#Pęd do koryta  Miesiąc temu

Jeszcze nie wystartowali, nie wycofali się na wypadek zmiany warunków i terminów wyborów, gdyby się wycofali teraz nie mogli by startować po przesunięciu wyborów i już w legalnych wyborach wystartował by długopis Kaczyńskiego i ten drugi szmelcownik co mu PiS podarował podpisy zbierane w dwa tygodnie


#Realia wyborów#Roman  Miesiąc temu

Jestem przekonany że nasze wybory są na świecie tak samo " interesujące" tak jak dla nas wybory w np. w Niemczech czy też Francji. Również opinie wyrażane w mediach zależą od ich politycznej przynależności. Przytoczone przez Ciebie media od 2015 wyrażają nieprzechylne opinie o naszym Prezydencie i rządzie więc obecne ich nastawienie to żadna nowość.


#Do matołectwa#Pęd do koryta  Ponad 2 tygodnie temu, 2020-05-02

Czy tak trudno zrozumieć, że nie mogą zrezygnować ze startowania. Jak prezio przesunie wybory na następny rok to już by nie wystartowali. Bo to są ciągle te same wybory, tylko będą grać terminami.


#Ciekawski Andrzej#Roman  Miesiąc temu

Dobrze prawisz Romanie.Czy takie same stanowisko ma Komendant Straży Ogniowej?O sołtysie nie wspomnę.No i co jeszcze ciekawego ustaliliście przy szynkwasie w Waszej karczmie.


#Roman#Ciekawski Andrzej  Miesiąc temu

Rozprawialiśmy dziś przy zakąskach na wynos i napoju zakąskom tym towarzyszących. 2 mb jeden od drugiego. Stworzyliśmy krąg o śr. ok 11 m. Dyskusji przewodniczył sołtys, gromkim głosem ogłaszając kolejność. Głosu nie zabrał, wyjątkowo, nasz b. Komendant Pożarnej Straży. A to z powodu zbyt gęstej maseczki, którą założyła i przykleiła "kropelką" jego własna żona. Nie zapominaj, że Komendant Ogniowej Straży jest już byłym Komendantem od czasu, gdy p. Błaszczak, min Spr. Wewn. w 2019 r. wydał rozporządzenie o pożarnych strażach. Nasz sołtys, mimo cyfryzacji, jeszcze ocalał.


#Ciekawski Andrzej#Roman  Miesiąc temu

To masz dobrze Romanie bo u mnie na wsi karczma upadła i teraz imprezujemy zdalnie.Na środku suto zastawionego stołu stoi laptop,do kamerki wznosimy toasty i siup kielonek w dziób.No i tez czekamy na cyfrowego sołtysa.


#Wyborca   Miesiąc temu

Maliniak już coś bredził w TVPiss


#Używać pilota#Wyborca  Miesiąc temu

Wrzuć czasami inny kanał. Stary i niekumaty.


#Wstyd mi za WAS   Miesiąc temu

LUDZIE MAJĄ BARDZO KRÓTKĄ PAMIĘĆ - ALE JAK SIĘ TO MÓWI Jak sie chce kogoś uderzyć to kij sie zawsze znajdzie !!!! Obowiązek posiadania skrzynki wprowadziła PO a nieświadomi ludziska mają pretensję do PiS.


#Wsadż swoj wstyd w buty#Wstyd mi za WAS   Miesiąc temu

Niech każdy wstydzi się za siebie. Wyrośnij w końcu z tej dysfunkcyjnej rodziny..... > "Ma poczucie winy oraz wstyd za sytuację rodzinną"...to rola bohatera w takiej rodzinie.


#Wyborca   Miesiąc temu

Sasin już głosy policzył i ustalił procenty.Maliniak wygrał w 1-szej turze.


#666   Miesiąc temu

Za dwa tygodnie, ( Sasin przeliczy głosy) wprowadzą w Polsce stan wyjątkowy z godziną milicyjną. Za dwa tygodnie, poznamy prawdę o zapaści gospodarki. Tylko co im wtedy zrobicie. Za dwa tygodnie, jak Kaczyński wymyśli, że trzeba będzie chodzić po ulicy na czworaka. To będziecie chodzić. Sprawdzono to już koronawirusem. Społeczeństwo jest bierne, uległe i bezmyślne. Tylko jak tu żyć, jak w lipcu zabraknie na emerytury i socjal dla nierobów. A zabraknie.


#Wyborca   Miesiąc temu

Ponoć mają być jakieś skrzynki i pilnująca policja.


#Wiem   Miesiąc temu

Wrzuca te popiep.zone karty do skrzynek a jak je odbiora?


#Nick#Wiem  Miesiąc temu

Ty je zaniesiesz do skrzynki pocztowej, jesli chcesz zagłosować.


#Zatroskany   Miesiąc temu

Rozśmiszony dbaj o zdrowie bo pękniesz


#Rozśmieszony   Miesiąc temu

Obóz zdrady i zaprzaństwa, jak nazywa ich prześmiewczo Michalkiewicz, również ten pasłęcki, dostał sraczki widząc daremność swoich wysiłków w walce z PiS, bo i wybory za pasem z Kidawą jako "liderką" sondaży i prezydent mianował prof. Zaradkiewicza na p.o. I prezesa SN. Dlatego taki wysyp ich wściekłych komentów na tym forum. Śmiechu warte patrzeć na to widowisko.


#Rozśmieszony#Rozśmieszony  Miesiąc temu

W prawdzie śmiech to zdrowie jak mówią lekarze, ale jednak to smutnie, że w obozie zdrady i zaprzaństwa pasłęcki barak jest dosyć liczny, jak wskazuje duża liczba paluszków skierowanych w dół pod komentami piętnującymi ich obóz. A przecież kiedyś w obozie państw komunistycznych polski barak uchodził za najśmieszniejszy.


#Wiedz o czym piszesz synu szewca i praczki#Rozśmieszony  Miesiąc temu

cyt: A przecież kiedyś w obozie państw komunistycznych polski barak uchodził za najśmieszniejszy. ----- nie najśmieszniejszy ale najweselszy. To, że ty się podpisujesz "rozśmieszony" nie świadczy o tym, że jesteś wesoły, a z twoich wpisów sądząc jest na odwrót.


#Rozśmieszony#Wiedz o czym piszesz synu szewca i praczki  Miesiąc temu

Dziękuję Ci za zwrócenie uwagi na drobny błąd, który popełniłem. Zawsze jestem wdzięczny tym, którzy mnie poprawiają, gdy coś sknocę. Natomiast inne wątki, które poruszyłeś w swoim komentarzu, nadają się tylko do wyrzucenia na śmietnik, ponieważ zawierają zero prawdy. Zero czyli nic, czyli po prostu są kłamstwem. Mimo to, koryguj dalej moje wpisy, jeśli masz na to ochotę, tylko pisz prawdę, nie kłam i nie zmyślaj, bo to niegrzecznie. Czyż rodzice nie uczyli cię, byś był grzeczny, nie kłamał i nie oszukiwał, oraz nie obgadywał innych ludzi? Przypomnij sobie.


#Jak ja nienawidzę durnoty#Rozśmieszony  Miesiąc temu

doopek!


#Rozśmieszony#Jak ja nienawidzę durnoty  Miesiąc temu

Cóż to? Wściekł się nienawistny mieszkaniec pasłęckiego baraku w obozie zdrady i zaprzaństwa? Serdecznie wpółczuję ale strzeż się nadmiernych emocji, bo to niebezpieczne dla życia. Szkoda każdego, nawet nienawistnika, bo zawsze jest nadzieja, że nawróci się na drogę miłości do drugiego człowieka. A póki co, zalecam melisę na nerwy.


#Też nie nawidzę durnoty   Miesiąc temu

Ciężka choroba to.


#Xc   Miesiąc temu

Do oszukanych wyborów się nie chodzi. Skrzynki to rzecz wtórna.


#Lągo   Miesiąc temu

Przedpel wiesz ze nie wolno jezdzic po pijaku czy to tez nowowosc dla ciebie?


#Też ćpun#Lągo  Miesiąc temu

Ty Lągo jeszcze na haju?Ale cie trzepią biedaku te dopalacze.


#Rozśmieszony   Miesiąc temu

Jak tu stwierdził "złoty środek", dobrze że te wybory wreszcie się odbędą. Raz, że tak musi być w/g Konstytucji, dwa że skończy się wreszcie ten nieustanny jazgot, który nikomu nie jest potrzebny. Potrzebny tylko PO, której kandydatka jest beznadziejna i dlatego chcą uwalić te wybory, by uniknąć ostatecznej kompromitacji. Gdyby Kidawa przodowała w sondażach, byliby pierwsi w obronie wyborów 10 maja i żaden wirus by im nie przeszkadzał. Odsunięty od stołka mściwy Schetyna zrobił towarzyszom psikusa, wysuwając głupią Kidawę i teraz zapewnie chichocze po cichu - a macie dupki za moją krzywdę. Obaj z Budką przerzucają się Kidawą jak gorącym kartoflem - to ty ją wysunąłeś, - nie, nie ja tylko ty.


#NN#Rozśmieszony  Miesiąc temu

Najgorsze to, jak człowiek sam się swoją gadką zachwyca. To się nazywa kabotynizm.


#Rozśmieszony#NN  Miesiąc temu

Piszesz jako przedstawiciel obozu zdrady i zaprzaństwa czy jako osoba prywatna?


#Bogdan dziaslo   Miesiąc temu

duda bedzie mial poparcie jak kacyki w PRLu. no i udalo sie malemu Polske cofnąć do do prl


#Kris   Miesiąc temu

Skrzynka zawsze była obowiązkowa tylko teraz to kolejna przepychanka polityczna między PiS A PO Ale widać skuteczną skoro takie artykuły jak ten powstają. Polityka dzieli ludzi ...niestety


#Szkoda słów#Kris  Miesiąc temu

Co tu ma dzielić? PiS, oczadziały żądzą władzy, ludziom dalsze piekło robi. Tak samo, jak przedszkola i żłobki "otwiera", czyli nic na logikę, pełna improwizacja i propaganda o rzekomej trosce o społeczeństwa. Akurat!


#Proste#Szkoda słów  Miesiąc temu

Jakie piekło? Że na wybory? Czy że możesz już wszędzie łazić, czy że może skończą się problemy młodych ludzi z opieką nad dziećmi? Czy że może w końcu powoli wraca wszystko do normy? Właśnie wróciłem z zakupów. Wykupione wszystko co jest związane z grilowaniem. Część społeczeństwa jest już zmęczona siedzeniem w domu a przede wszystkim polityczną wojenką. Jak się odbędą teraz wybory to przez następne TRZY lata będziemy mieli spokój z wyborami. Może końcu nasi wybrańcy się uspokoją czego sobie i Wam życzę.


#Szkoda słów#Proste  Miesiąc temu

Gadaj za siebie, huraoptymisto. Nigdzie wszędzie nie łażę. Raz na kilka dni wychodzę z domu, m.in. przez nakaz noszenia masek, bo szału można dostać z tym kneblem na buzi. Grillować też nie będę. W dalsze polemiki wdawać się już nie będę.


#Złoty środek#Proste  Miesiąc temu

Pełna zgoda z częścią wypowiedzi o wyborach - tego się już słuchać, czytać i oglądać nie da!!! Wybory muszą się odbyć i to w możliwie najszybszym terminie choćby dla świętego spokoju. Szewskiej pasji człowiek dostaje jak widzi codzienne przepychanki związane z wyborami. A wyobrażacie sobie co by się działo, gdyby zostały przesunięte o 3 m-ce, o pół roku, o rok? Ja bym się wykończył nerwowo. Myślicie, że było by cicho przez ten czas? Nigdy w życiu, ten jazgot by trwał przez cały ten czas do czasu wyborów. Kwarantannę narodową zniosę jeszcze i miesiąc, ale ani dnia dłużej pieprzenia o terminie wyborów, i w jakiej formie mają się odbyć.


#Miarka w oku   Miesiąc temu

Ta skrzynka na zdjęciu jest niewymiarowa. - skrzynka powinna umożliwiać umieszczenie w niej koperty formatu C4 (229 mm x 324 mm) i przesyłek o łącznej grubości 60 mm.


#Adresat#Miarka w oku  Miesiąc temu

To prawda. Przepisowo takie powinna mieć wymiary. Jeśli są mniejsze lub większe, są nieprzepisowe. To są przepisy ponadpartyjne, jeśli ktoś nie wiedział, to teraz już wie.


#Konstytucjonalista#Miarka w oku  Miesiąc temu

Czyli nie zgodna z Konstytucją.


#Na szczęście#Konstytucjonalista  Miesiąc temu

Konstytucja o takich duperelach nie stanowi.


#Złoty środek   Miesiąc temu

Cytat: "Okazuje się, że ustawa Prawo pocztowe z grudnia 2012 roku nakłada na właścicieli lub administratorów domów obowiązek zainstalowania skrzynki na listy." - czyli jak widać, że prawo istnieje, a właściciele do tej pory mieli je gdzieś!


#Hurtownik   Miesiąc temu

Ciekawe po ile te pakiety będą chodzić na wolnym rynku ?


#Ojciec wajche przeloz   Miesiąc temu

U mnie we wsi ludzie mówią że tzw pakiet wyborczy powiesza sobie w kiblu gwozdziu.


#Wioskowy#Ojciec wajche przeloz   Miesiąc temu

Coś śmierdzi od ciebie. W jakiej wsi mieszkasz, bo w mojej nie śmierdzi.


#Ojciec wajche przeloz #Wioskowy  Miesiąc temu

Ale od Ciebie wali glupotą


#Nick   Miesiąc temu

JP wyjeżdżasz bo zagranicą skrzynek nie trzeba posiadać Sindbad już uruchamia autokary.


#Tęsknię za 1 maja   Miesiąc temu

Lepiej ludziska powieście flagi. Święta idą.


#Kt   Miesiąc temu

O PIS-dzieli i oczadzieli , dlugoPIS i reszta PISu


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności