28 września 2021 Waclawa, Tymona, Marka
Reklama Heops

Kasia IV juniorką WiM

dodał Ponad miesiąc temu, 2021-08-23
Kasia IV juniorką WiM

Wczoraj zakończyły się Mistrzostwa Warmii i Mazur w Skokach przez Przeszkody. W zawodach rozgrywanych w ośrodku Ekwador w Dąbrówce Małej uczestniczyły zawodniczki MKJ Nenia z Pasłęka. Nasza amazonka Kasia Maksymiuk na klaczy Blaszka po trzech dniach zmagań zajęła czwarte miejsce w kategorii juniorów. Medal był w zasięgu ręki a raczej kopyta, ale zabrakło trochę szczęścia. Przegrana z reprezentantkami Polski ujmy nam nie przynosi. Na szóstej pozycji zawody ukończyła Kaja Pietrzak. Wczorajszy konkurs klasy P 1 (115 cm) był wyjątkowo trudną próbą dla koni i jeźdźców. W zawodach uczestniczyły również: Laura Brulińska, Hania Załęska i Agata Przewoźniczuk. W roli luzaków wystąpiły: Ola, Karina, Majka, Gabrysia i Natalia.

Swój wyjątkowy talent potwierdziła wczoraj Pola Pietrzak z Czosnowa reprezentująca barwy naszego klubu. Pola na Pannie Migotce była bezkonkurencyjna w kategorii młodzików na kucach do 131 cm.

jp

0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0

Dodaj Komentarz

Walidacja: słowo na dziś :ogrodowa

Komentarze

 • nadinspektor
   Ponad miesiąc temu, 2021-08-23

  Brawo Kasia i reszta ekipy. Nie lubimy jak się komuś coś udaje.

  • inspektor nadinspektor
    Ponad miesiąc temu, 2021-08-23

   Lubimy lubimy tylko bawcie się za swoje a nie za publiczne pieniądze są rzeczy ważne i ważniejsze niż prywatna stadnina koni

  inspektor
   Ponad miesiąc temu, 2021-08-23

  I dlatego ten namiot im się po prostu należy dla tych 6 (sześciu) amazonek tylko trzeba będzie dołożyć 26 tys może jp sypnie z własnej kieszeni dla swoich prywatnych koni.

  • podpis inspektor
    Ponad miesiąc temu, 2021-08-23

   Prywatne stowarzyszenie niech buduje za swoje a nie społeczne pieniądze. Trzeba przyjrzeć się temu wnioskowi o dotację.

POMOC DROGOWA/ USŁUGI TRANSPORTOWE do 27 TON
nasza2