19 stycznia 2021 Henryka, Mariusza, Marty
Reklama Heops

Kierował samochodem pod wpływem narkotyków

dodał Ponad miesiąc temu, 2020-12-01
Kierował samochodem pod wpływem narkotyków

Policjanci z Pasłęka zatrzymali 25-latka, który kierował samochodem pod wpływem narkotyków. Funkcjonariusze zabezpieczyli przy nim marihuanę. Mężczyzna odpowie za jazdę w stanie nietrzeźwym oraz posiadanie narkotyków. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

W Pasłęku przy ul. Jagiełły policjanci zatrzymali do kontroli osobowego seata. Okazało, że 25-letni kierujący miał przy sobie marihuanę. W trakcie rozmowy z funkcjonariuszami przyznał się, że wcześniej palił narkotyk. Została mu pobrana krew do badań laboratoryjnych. Kierowca trafił do policyjnego aresztu. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Jakub Sawicki, Zespół Prasowy KMP w Elblągu


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Ooohohoho   Ponad miesiąc temu, 2020-12-01

Do wiezienia to za mocno powiedziane bo i tak byś za jegoniego karme i prąd płacił no i ja też ale uprawnienia jak najbardziej zabrać dożywotnio. No i bezwzględna kara pieniężna z 50 tyś.zł. jeden by dostał to dla innych by była przestroga żeby nie myśleć lekkomyślnie. A i dobrze kolega zauważył marihuana to nie narkotyk!


#Tusek#Ooohohoho  Ponad miesiąc temu, 2020-12-02

Skoro marycha to nie narkotyk to po djabła ją bierze żeby się wełbie merdalo?


#NIKIM #Tusek  Ponad miesiąc temu, 2020-12-12

Marihuana należy do używek lekkich jak alkohol czy papierosy!! Wy mieszkańcy starszej daty jesteście zacofani i źle nastawieni. Oczywiście narkotyki sa złe ake z grupy twardych i je tez powinni tępić.!!tak więc jeżeli ktoś wal iem buszka bądź 2 to jak małe piwko. Wszystko dla ludzi oczywiście z umiarem....


#Skąd się biorą bezmózgie istoty#NIKIM   Ponad miesiąc temu, 2020-12-12

Nikim jesteś i nikim pozostaniesz. Twój mózg też należy do kategorii "lekkie"".


#Wujek Stefan #Ooohohoho  Ponad miesiąc temu, 2020-12-01

Gdyby była tylko.kara pieniężna nawet 50 tys lub więcej to bogacze i ich dzieci nadużywali by tego bardzo...a do więzienia kazdy normalny obywatel sie boi nawet ci co mają pieniądze. Zeby wyplewić to naganne zachowanie trzeba karać z górnej półki tak żeby kazda sfera spoleczna czuła respekt przed tym co może czekac za taki wybryk.


#Optymista ale nie tym razem   Ponad miesiąc temu, 2020-12-12

Pierwszą z kar, jakie nieuchronnie powinne spaść na jadącego po alkoholu lub narkotyku, to konfiskata pojazdu, jakim jechał. To byłaby najbardziej odstraszająca kara. Tyle tylko, że my tu sobie możemy pisać bez końca a nikt na to nie zwraca uwagi. Co innego, gdyby każdy z nas pisał o tym do swojego posła, to może by coś drgnęło. gdyby każdy z tych ustawodawców zaczął otrzymywać listy od swoich wyborców.


#Neutralny obserwator   Ponad miesiąc temu, 2020-12-11

Na krzyż z tym zbirem, kryminały jedne. Wstrzykujo te marihuany dozylnie i jadoooo. . . a z drugiej strony grupa "prawych i sprawiedliwych" obywateli walczą z czymś o czym slyszeli duzo złego. Niech kazdy w pierwszej kolejnością zadba o porządek na wlasnym podwórku. Bla.bla.bla i od nowa.


#Lągo   Ponad miesiąc temu, 2020-12-01

Sam sie rozp..akowal na siebie? Pewnie Czlonek Kodu albo SS


#Twujstary#Lągo  Ponad miesiąc temu, 2020-12-02

Twojego starego


#Nowe Podatki#Lągo  Ponad miesiąc temu, 2020-12-02

100% zwolennik PIS a kasa z 500+ wyciągnięta z kieszeni uczciwie pracujących.


#Mało miasteczkowy #Lągo  Ponad miesiąc temu, 2020-12-01

Duren jestes!!


#Wujek Stefan   Ponad miesiąc temu, 2020-12-01

Do więzienia!!taki czyn powinien być karany za próbę morderstwa!!! Dożywotnio zabrane prawo jazdy!!! Nastepny juz by nie wsiadl jakby poprzedni mial kare odpowiednią i konsekwencje na całe życie. Takich degeneratow trzeba karać i jeszce raz karać.


#222#Wujek Stefan   Ponad miesiąc temu, 2020-12-01

Sam degenerat jesteś a trawka to nie narkotyk... dla porownania wódka jest tworzona przez człowieka i narkotykiem nie jest a marihuana rośnie na polach łąkach itp. Jest naturalnym ziołem leczmiczym poprostu kolege głowa boli i musi zajarać. No ale że jechał no to błąd mógł poczekać aż bomba zejdzie...


#Wujek Stefan #222  Ponad miesiąc temu, 2020-12-01

Obys po takim degeneracie który spożywał nie narkotyk jak ty to mowisz nie musiał zbierać swoich bliskich z chodnika !!! Alkohol i narkotyki - ś*****o za które po kierowaniu pojazdem powinno karać się jak za usiłowanie morderstwa!!!ale co ty wiesz jak mlody glupi jestes i masz mozg jak rybka dori


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności
nasza2