23 lutego 2020 Romany, Damiana, Polikarpa

Koalicja Obywatelska do sejmu i senatu

dodał 2019-08-22
Koalicja Obywatelska do sejmu i senatu

Znana jest lista kandydatów KO do sejmu w okręgu wyborczym nr 34. Liderem listy jest Jacek Protas. O mandat senatora ubiegać się będzie ponownie Jerzy Wcisła.

Lista kandydatów KO z okręgu 34: 1) Jacek Protas, 2) Bernadeta Hordejuk, 3) Elżbieta Gelert, 4) Piotr Cieśliński, 5) Ewa Dembek, 6) Katarzyna Królak, 7) Marian Janicki, 8) Leszek Dziąg, 9) Elżbieta Zabłocka, 10) Antoni Czyżyk, 11) Ryszard Kowalski, 12) Krystyna Janczewska, 13) Marek Borkowski, 14) Angelika Domańska, 15) Łukasz Piśkiewicz, 16) Miron Sycz.

jp

 


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Aaa   2019-08-24

pozakladali ciemne okulary jakby sie wstydzili spojrzec w oczy wyborcom, a to tez chyba nietakt miec okulary przeciwsloneczne i dyskutowac z kims nie patrzec mu w oczy/


#Rozśmieszony#Aaa  2019-08-24

Podejrzanym o przestępstwo zawsze zasłaniają oczy w mediach. Ci zawczasu sami sobie oczy pozasłaniali, czekając na procesy w sądach.


#Rozśmieszony#Rozśmieszony  2019-08-24

Ziobro działaj !!! Klienci czekają, siedząc na ławie oskarżonych, oddzieleni drągiem od publiczności.


#Blogerka#Rozśmieszony  2019-08-24

Ziobro nie może działać, bo mu koleżków z gangu uziemili i zbiera kwity na Jarosława żeby go nie wykopał


#Asd#Rozśmieszony  2019-08-24

Ale trollska farma MS na razie nieczynna. Nie poniszczy ludzi na zamówienie. Kłamuelek coś tam jeszcze próbuje, jednak nie wiadomo co jeszcze zostanie ujawnione. Także tak się nie ciesz.


#Rozśmieszony#Asd  2019-08-24

Ja się nie cieszę. Mnie śmieszą darmozjady i wydrwigrosze z PO, którzy maja jeszcze czelność ubiegać się o mandaty parlamentarne. Im wyroki sądowe przystoją a nie stołki poselskie. Tylko kto ich skaże na karę jeśli w sądowej kaście zasiadają ich kolesie, takie same odpady, dbające wyłącznie o swoje przywileje i sowite pensje, mające w czterech literach siłę Najjaśniejszej Rzeczypospolitej i dobro jej mieszkańców. To pazerna szarańcza, która powinna skończyć w lochach więziennych a nie brylować w salach sądowych i salach parlamentarnych. To jest śmieszne ale i tragiczne.


# zero okulary do futerału a nie nosić na glacy#Rozśmieszony  2019-08-24

Nie wycieraj swojej parszywej gęby Najjaśniejszą Rzeczpospolitą.


#Rozśmieszony # zero okulary do futerału a nie nosić na glacy  2019-08-24

Najjaśniejsza Rzeczypospolita to moja Matka, przypuszczam że i Twoja, jeśli mówisz po polsku. A co do gąb, to tylko dermatolog mógłby stwierdzić, czyja parszywa. Ale widzę, że nie to Cię rozsierdziło ale moja prawidłowa opinia o przestępcach z PO i palestry, których widocznie poważasz a ja ich piętnuję. Zalecam spokój i rozwagę a nie parszywą wściekliznę.


#Zygmuś#Rozśmieszony   2019-08-24

Wypisz, wymaluj piszesz o kaście Ziobry. Ciekawe,że wrzeszczeli o audycie rządu PO/PSL, 4 lata już rządzą i nie znaleźli haków, by kogoś skazać, za to stworzyli farmy trolli-husarzy-golasów niszczące i obrzucające błotem ludzi, Kuchciński za nasze lata z rodziną gdzie popadnie, Beata rozbija kolejne auta ( w Polsce jest 1500 karetek, a rządowych limuzyn jest 1700), Jaro marzy o wieżach. W podsłuchach prywatnych rozmów PO-wiaków nie padło żadne zdanie uważane za korupcyjne, za to Mateusz chciałby, żebyśmy zap... za miskę ryżu, i narzeka, że ludowi zachciewa się darmowego leczenia. W podsłuchanej rozmowie Jarosława (Srebrna)pada oczekiwanie 50tys.zł dla byłego księdza- czł.zarządu srebrnej. itp, itd. Miłego oglądania TVPIS :))


#Paslecki obserwator#Zygmuś  2019-08-24

Oj, Zygmuś, nie ogarniasz calosci a skupiasz sie na drobiazgach. PiS wywala swoich za takie drobiazgi a PO nawet za grube przewaly nie wywalala. Mierz wszystkich jedna miara a dojrzysz prawde. W kazdej partii znajda sie lasi na nienalezne wygody, taka natura ludzka. Nie ulegaj klamliwej propagandzie.


#Paslecki obserwator#Paslecki obserwator  2019-08-24

A ze PiS nikogo nie postawil przed sadem? Przed jakim? czy kolesie ukaza swoich kolesi? Wolne zarty. Trza najpierw oskrobac sady ze stronniczych kolesi a to trudne, bo chmara obroncow zleciala sie z kraju i zagranicy.


#Zygmuś#Paslecki obserwator  2019-08-25

Ciekawe psychologiczne przeniesienie. Jest dokładnie odwrotnie! Np.min.od dróg Nowak stracił stanowisko za nie wpisanie do oświadczenia majątkowego zegarka za +-10tys zł, wcześniej min. Drzewiecki, najlepszy w trzydziestoleciu min.sprawiedliwości Ćwiąkalski podał się do dymisji w związku z samobójstwem w więzieniu kryminalisty, nie związanego z polityką itd. Piszesz ogólniki..


#Misio#Rozśmieszony   2019-08-25

A ty z której farmy hejterów się urwałeś, w ministerstwie sprawiedliwości widać was tam więcej wyhodowali niż tych sześciu


#Ani PiS ani Ko   2019-08-22

Już wszystko sprzedaliscie peowcy kaowcy i te inne gady. Brukselczyki sprzedawczyki. Szkoda waszej kasy na kampanię. Co możliwe oddaliscie w prywatne ręce. Wstyd. Wszyscy krzyczą PiS to PiS tamto ale żaden z was nie odmówił przyjęcia 500+ czy 13stej emerytury!!!!


#Zygmuś#Ani PiS ani Ko  2019-08-24

Oj, kolego/koleżanko, świat się zmienia. A ty zrezygnowałeś z jazdy po wybudowanych za pieniądze UE drogach, dopłatach dla rolników itp,itd. ? Możemy z tego zrezygnować. Przecież w Rosji żyje się tak fajnie (szczególnie na wsiach).


#Misio Pan#Ani PiS ani Ko  2019-08-24

A co mają nie brać, jak im drenują kieszenie, drożyzną , dziesiątkami nowych podatków, dodatkowymi opłatami prawie za wszystko, wielokrotnie dłuższymi kolejkami w przychodniach, muszą wysyłać dzieci do szkoły w innych miastach, nie żandarmi przecież, tylko co mają zrobić ci co nie dostają ani 500+, ani trzynastek, oni są najzwyczajniej okradani


#Wyborca   2019-08-23

Jak to przed wyborami, pięknie w dupcie wchodzą, a po wyborach lachę kładą i olewają ciepłym moczem


#Roman   2019-08-22

Odnośnie Prawicy: ongiś pisałem, że mgr prawa Ziobro jest pamiętliwy i mściwy. Dlatego też, w ciągu obecnej kadencji Zjednoczonej Prawicy ciągle psikusy robi p. posłowi Kaczyńskiemu odwdzięczając się za wyrzucenie go z Partii (Prawa oraz Sprawiedliwości), czego dowodzą Ustawy (później wycofywane chyłkiem) czy ostatnia afera, o której niby nie wiedział. Pozbył się mgr Jakiego, obecnie mgr Piebiaka. Oj, profesorze prawa J. Kaczyński!!!


#Jacek K jak Protas#Roman  2019-08-22

Dobrze Pan prawi Panie Romanie, ale jedna uwaga. Błędnie napisał Pan "odnoście prawicy", powinno być "odnośnie socjalistów" , gdyż wszystkie partie obecne w sejmie mają poglądy socjalistyczne.


#Roman#Jacek K jak Protas  2019-08-22

Internauci piszą do siebie per TY. Nie napisałem "odnoście", a "odnośnie"... . A propos " odnoście ". Warto wspomnieć nieco o odnoszeniu wszystkiego, co można dla o. Tadeusza R., który buduje dzieła Boże ( o Boże! I to jakie! ). Odnoszono dla niego nawet z budżetu Państwa, na utrzymanie którego łożymy podatki.


#Jacek K jak Protas#Roman  2019-08-23

Ty Roman, popełniłem błąd, pisząc zamiast odnośnie , odniesiecie. A Ty Roman popełniłeś błąd pisząc zamiast socjalistów , prawicy. Ty Roman teraz przekaz jest jaśniejszy??. Miłego dnia Ty Romanie


#Polak   2019-08-22

Co byśmy nie myśleli o posłach i senatorach - w domyśle: darmozjady i miernoty - to jednak w ustroju demokratycznym są oni potrzebni, choć nie w tak dużej liczbie. Sęk w tym komu oni służą. W ślubowaniu mówią o służbie Polsce ale w praktyce różnie to bywa. Wszystko zależy od celu, jaki ma kierownictwo danej partii a posłowie to tylko niestety, wykonawcy woli kierownictwa. Na kogo warto głosować? To wynika z obserwacji czynów a nie słów danej partii. Patrząc na czyny PO to nikt normalny nie powinien na nich głosować. To rozwalacze Polski, mający w d...e prostego człowieka i słudzy Niemiec. PiS przy PO to niemal święci, choć robią dużo błędów. A Protas czy Wcisło w czym są lepsi od Sadowskiego? Czego dokonali? Tym się różnią, że służą złej sprawie a Sadowski lepszej, choć wszyscy to miernoty


#Rozśmieszony#Polak  2019-08-22

"Lista kandydatów PO". Czyż nie prościej byłoby napisać - Lista zdrady, zaprzaństwa i złodziejstwa? Trzy razy K, oto synonim partii, która chce "aby było tak jak było". Zabierać biednym i dawać bogatym, taki Janosik na odwrót.


#Rozśmieszony#Rozśmieszony  2019-08-22

Oho, dwóm nie podobał się mój wpis. Ani chybi, pasłęckim POkrętom. Im nigdy nie podobają się słowa prawdy.


#Jak ja nienawidzę durnoty#Rozśmieszony  2019-08-22

Czytaj jołopo to co wklejasz bo wychodzą z tego bzdury.


#Nick   2019-08-22

A program KO oczywiscie po wyborach zgodnie z wola Grzegorza S.


#Zygmuś#Nick  2019-08-22

Pasłęcka farma. Byle pomówić, poszczuć! Poczytaj, posłuchaj chłopie np.o tzw. szóstce Schetyny. Tylko nie w TVP info D.


#Jacek K jak Protas#Zygmuś  2019-08-22

Panie Zygmuś, nikt Panu nie da tyle co oni mogą Panu obiecać. Jeszcze się Pan nie nauczył że obietnice nie są spełniane, że jak pis rządzi to dla po obniżenie podatków jest proste a jak po rządziło to ta obniżka była proste dla pis. Jak w 2011 po podniosło wat na rok to ten rok jeszcze nie miną mimo że rządzi pis. I jeszcze jedno Panie Zygmuncie, ludzie z otoczenia pani Schetyny twierdzą że nasz ukochany kraj to "Chu.. du... i kamieni ku.." tak że jak Pan na nich głosujesz, albo na pis to podzielasz to zdanie i nie jesteś Pan patryjota


#Ab#Zygmuś  2019-08-22

Zygmunt, jest też słowo klucz - WIARYGODNOŚĆ !!!!! obiecać można wszystko ale dotrzymać i zrealizować????


#Proste#Nick  2019-08-22

Złote myśli opozycji - brak programu to też program. Największe ugrupowania mają stały elektorat i już nic się nie zmieni. PIS bierze wszystko.


#Rsds   2019-08-22

Czas na zmiany. Panowie czas zejść ze sceny wszyscy. Nikt się nie sprawdził.


#Fuj   2019-08-22

PO zmienia nazwy jak poglądy. Za wszelką cenę jeszcze próbują coś ugrać z kimkolwiek się połączyć żeby jeszcze troszkę się nachapać. Ich obecne zachowanie przypomina mi formację z giełdy "dead cat bounce" nie kupuję tego.


#Jacek K jak Protas#Fuj  2019-08-22

Takie same miernoty jak PiS, różnią się tylko nazwą, szkodzą identycznie


#Jcb   2019-08-22

powoli pisiornia będzie się zwijała, to tylko kwestia czasu.


#Jacek K jak Protas#Jcb  2019-08-22

szkoda że darmozjady zamienia ich na takich samych nieudaczników spod szyldu PO lub LSD


#Jadzia   2019-08-22

Jacek tak, ma głosy mojej rodziny.


#Jacek K jak Protas#Jadzia  2019-08-22

Pani Jadwigo, co takiego ten maż stanu uczynił że go cała Pani rodzina wspiera?? Chętnie zagłosuje na tego kandydata jak ma jakieś możliwości


#Ja#Jadzia  2019-08-22

A mojej nie.


#Obserwator   2019-08-22

DARMOZJADY.. ŚWINIE DO KORYTA


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności