13 sierpnia 2020 Diany, Hipolita, Poncjana

Kolejne zakażenie w Rychlikach

dodał Ponad miesiąc temu, 2020-07-01
Kolejne zakażenie w Rychlikach

Do szpitala w Elblągu trafiła kolejna osoba z Rychlik, u której stwierdzono koronawirusa. Na oddziale zakaźnym jest w sumie czworo zakażonych pacjentów. Piąty pacjent czeka na wynik testu.

W związku z obecną sytuacją wójt gminy Rychliki przywrócił ograniczenia w pracy urzędu. Służby sanitarne czekają również na wynik testu osoby spokrewnionej z zakażoną kobietą.

W dniu dzisiejszym w woj. warmińsko - mazurskim stwierdzono sześć nowych przypadków koronawirusa.

jp


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#SSPRAWIEDLIWY   Ponad miesiąc temu, 2020-07-03

Ludzie, którzy się zarazili koronawirusem mogą mieć pretensję tylko do siebie i jest to ich wyłączna wina. Jeżeli nosisz prawidłowo czystą maskę na twarzy i nosie, prawidłowo myjesz lub dezynfekujesz systematycznie ręce, zachowujesz dystans do innych osób i nie chodzisz tam gdzie nie musisz i nie spotykasz się z nikim kto nie przestrzega zasad ochrony, nie możesz się zarazić nawet przebywając w towarzystwie osób chorych. A jeżeli tych zasad nie przestrzegasz to wina leży po twojej stronie. Nie należy obarczać nikogo za własne błędy. Nie można oczekiwać, że to inni mają nas chronić i myśleć za nas.Tak jak sam masz się nakarmić tak też sam masz się ochronić przed koronawirusem. A szukanie winnych swojego zakażenia jest bezprawne. Winnym jesteś ty sam.


#Skomputeryzowany#SSPRAWIEDLIWY  Ponad miesiąc temu, 2020-07-04

Należy obarczać za błędy wielu Pasłęczan którzy pchają sie do sklepu bez maski.


#Anonim   Ponad miesiąc temu, 2020-07-02

Ja nie kumam. Temat i corona a tu polityka. Prezydent miwi o lgbt a z tego co kojarze jezus nauczal ze wszyscy sa rowni ze wzgledu na wiare kolor skory czy orientację. Lapie na mszy oplatek. Wiekszosc chodzi do kosciila a tyle jadu wylewaja. Hipokryzja, obluda itp. Na dude glosuja starzy, nie wyksztalcenie i wsie bo dal nasza kase z podatkow. Żenada


#Nie przeszkadzaj#Anonim  Ponad miesiąc temu, 2020-07-03

Jak nie kumasz, to posłuchaj co starsi mówią a sam siedź cicho.


#Ola#Anonim  Ponad miesiąc temu, 2020-07-02

To widać, że nie kumasz. Widać też, że jesteś baaaaardzo wykształcony...


#Kaktus   Ponad miesiąc temu, 2020-07-02

Nienawiść zwolenników Czaskowskiego do oponentów sięga zenitu, obawiam się z ich strony najgorszego, w swoim zaślepieniu nie cofną się przed niczym, to po pierwsze. A po drugie, to zasłyszane: jak wygra Czaskowski, to wam zabiorą wszystko. Nie bądźcie obojętni, idźcie na wybory, bo was przegłosują.


#Bogdan dziaslo #Kaktus  Ponad miesiąc temu, 2020-07-02

trzaskowski ,gamoniu pisowski


#Zxcv#Bogdan dziaslo   Ponad miesiąc temu, 2020-07-02

Nawet sobie nie zdajesz sprawy ze swojej głupoty. "Czaskowski" to nawiązanie do sytuacji sprzed kilku lat, gdy obecny kandydat przekonywał , że ma korzenie krakowskie, a tam nazwisko wymawia się "Czaskowski". Poprawiasz kogoś pisząc nazwisko z małej litery i obrażasz mianem "gamonia pisowskiego". Twoja głupota jest tak wielka, że nawet nie potrafisz zrozumieć, jak głupi jesteś.


#Bogdan dziaslo #Zxcv  Ponad miesiąc temu, 2020-07-02

nastepny gamon pisowski sie odezwal . ostry cien mgły wam sie na mozgi rzucil ?


#Takiego tu mamy#Zxcv  Ponad miesiąc temu, 2020-07-03

Bogdan to taki nasz wioskowy głupek albo inaczej - to taki nasz pasłęcki Petru a najwłaściwiej to hybryda głupka z Petru. Nie ma co zwracać uwagi na jego wpisy. To pasłęcki folklor w trzeciorzędnej mutacji.


#Bogdan #Takiego tu mamy  Ponad miesiąc temu, 2020-07-03

A ty jesteś mądry jak Sasin inteligentny jak Pawłowicz miły jak Tarczyński ładny jak szydło uczciwy jak Piotrowicz i i się po lojalny jak ta cała zgraja pisowska


#Pan#Bogdan   Ponad miesiąc temu, 2020-07-03

Bierz go Boguś, bierz go!!! Dorzucę ci karmy do michy ale staraj się.


#Takietam#Zxcv  Ponad miesiąc temu, 2020-07-03

Rodzina prezydenta Andrzeja Dudy na siłę, jeszcze przed wyborami na urząd prezydenta budowała obraz elekta jako Polaka - Katolika, genetycznego, polskiego patrioty. Tymczasem po raz kolejny okazuje się, że z tą Polskością PAD to ściema.. zaś po babci ze strony matki ojca nasz prezyent jest pochodzenia niemieckiego. Rodzina Rams przybyła w okolice starosądeckiego Podegrodzia w 1820 roku i osiedliła się w Nasowicach, na dobrach skasowanego katolickiego klasztoru Klarysek - jako koloności józefińscy wyznania kalwinskiego. Przynależeli do zboru w Stadle.


#O ja cie#Bogdan dziaslo   Ponad miesiąc temu, 2020-07-03

pierwszy zaślepiony- bogdan dziasło już sączy jad przeciw PiSiakom..


#E tam#O ja cie  Ponad miesiąc temu, 2020-07-03

Nie przejmuj się. Bogdan to wioskowy mądry inaczej, choć z Pasłęka.


#Ktoś   Ponad miesiąc temu, 2020-07-03

A Co niektórym artykuł się pomylił.


#Tvpis za to jest wirygodna i z dotacją 2 mld   Ponad miesiąc temu, 2020-07-02

TVN próbuje narzucić innym sztabom termin debaty. Co to jest dyktat? Ja już nie wspomnę o tym, że chodzi o zyski z reklam. Nie tylko o wspieranie pana Trzaskowskiego. Przecież za tym stoją ogromne pieniądze. Dlaczego jedna zagraniczna telewizja ma te zyski mieć. Ja się z tym nie zgadzam. Trzaskowski chce sobie organizować debatę pod ochroną zagranicznych mediów. W czyim interesie? - pytał dziś na wiecu wyborczym Andrzej Duda.


#Patrz i oceniaj#Tvpis za to jest wirygodna i z dotacją 2 mld  Ponad miesiąc temu, 2020-07-02

Trzaskowski działa w interesie Niemców, jak mu jego partia przykazuje. przecież to jasne. A przy okazji to i swój ochłap otrzyma. Pamiętacie rozmowę Kmicica z księciem o wyszarpywanie swojego kawałka czerwonego sukna Rzeczypospolitej? Historia się powtarza.


#Patrzę i oceniam#Patrz i oceniaj  Ponad miesiąc temu, 2020-07-02

Czterech jest za wyszarpywaniem i to z Pasłęka? Zgroza, no po prostu zgroza!!!!!


#PO uns mitt#Patrzę i oceniam  Ponad miesiąc temu, 2020-07-02

Dojczland dojczland uber alles! Und Danzig! Und preussis Holland! Alles! alles! Hoh frau Dulkewitz! Hoh herr Trsatzkowski!


#Jak ja nienawidzę idiotów#PO uns mitt  Ponad miesiąc temu, 2020-07-02

Debil nie wytrzymał?


#Warto zapamiętać#PO uns mitt  Ponad miesiąc temu, 2020-07-02

Dulkiewicz jak jej poprzednik - który za łapówkę sprzedał gdańskie wodociągi niemieckiemu Lipskowi - stara się jak może, by Gdańsk odróżniał się od reszty Polski. Trzaskowski wyłącznie w Niemczech zamawia, co Warszawa potrzebuje, jak Tusk sprowadzający Pendolino, mimo że w Polsce dwie firmy produkują podobne składy. To proniemiecka opcja, bez dwóch zdań.


#He he#Patrzę i oceniam  Ponad miesiąc temu, 2020-07-02

Już dziesięciu. Są jeszcze gdzieś stare tablice "Preussisesch Holland", czy jakoś tak? Może trzeba je odkurzyć jak wygra Trzask? Gdańsk, o przepraszam ... Danzig na pewno nas poprze.


#Dobhe dobhe#Patrzę i oceniam  Ponad miesiąc temu, 2020-07-02

Już dwunastu. Jest nadzieja, że stare tablice się przydadzą. Heil!!


#Taka prawda#Warto zapamiętać  Ponad miesiąc temu, 2020-07-02

Jednak to prawda, że na Dudę głosują ludzie słabo wykształceni.


#Zorro#Taka prawda  Ponad miesiąc temu, 2020-07-02

Skąd w pisiorach bierze się tyle jadu i nienawiści? Kaczyński, Rydzyk, Macierewicz, Terlecki i inne leśne dziadki - czy oni mają decydować o przyszłości naszych dzieci i wnuków?


#123#Taka prawda  Ponad miesiąc temu, 2020-07-02

Poseł PO A. Myrcha pytany o imiona Trzech Króli odpowiedział: Kacper, Belzebub, Melchior... Jeszcze dodam, że to jeden z najbardziej inteligentnych i wykształconych posłów Platformy - prawdziwy Europejczyk. Kidawa z kolei potrzebowała "inspiratorów" do walki z koronawirusem...Takie przypomnienie to już jad i nienawiść ? Jeżeli ktoś nie popiera takich "intelektualistów" to od razu jest słabo wykształcony ?


#Zorro#123  Ponad miesiąc temu, 2020-07-02

A pisiory i tak swoje...jak mantrę powtarzają jeden za drugim.


#Szkoda czasu#123  Ponad miesiąc temu, 2020-07-03

Nie tłumacz im, bo to syzyfowa praca. Przecież każdy głupek nie wie, że jest głupkiem i nie przyjmuje żadnych wyjaśnień.


#Teścik#123  Ponad miesiąc temu, 2020-07-03

Nie byli to królowie. A może ty napiszesz jakie litery bazgrzesz na drzwiach 6-go stycznia i co one znaczą?


#Hehe#He he  Ponad miesiąc temu, 2020-07-03

Jak by ci Merkel zaproponowała 1500 euro zasiłku zamiast tych 500+, co to już dawno inflacja zjadła i ceny niższe jak w Niemczech , to byś przestał kochać Kaczyńskiego , choć ten to tęskni za Bierutem jak za ojcem, może to jest zresztą powód podarowania Kaczyńskim wille po wysiedlonym bohaterze.


#Rysiek Petru#Teścik  Ponad miesiąc temu, 2020-07-03

Kolejny gamoń pisowski się odezwał. Sześciu ich było .... Dlatego mamy święto Sześciu Króli.


#Wenus   Ponad miesiąc temu, 2020-07-02

Ludziska ogarnięcie się ! Czy to w Rychlikach czy w innej miejscowości każdy może być zarażony . Dlaczego wyzywacie ludzi czemu oni są winni ,tak samo możesz i ty być chory skoro istnieje taki wirus! .Jak tak wspieraliscie sklepowe ,a teraz jak kobieta w kwarantanne to najlepiej na szubienicę wysłać ! A może każdego z nas to czeka ,a może to tylko brednie z wirusem ,nikt nie jest niczego pewien . Ogarnij cię się !!


#55555#Wenus  Ponad miesiąc temu, 2020-07-02

Ludzie, można się przebadać. Moj facet zjeżdżając z zagranicy najpierw zrobił test, wynik negatywny i dopiero do domu przyjechał. Umówił się jeszcze będąc za granica by nie mieć niepotrzebnego kontaktu z nikim i by personel szpitala był przygotowany. Ale nie można na reszcie wieszać psów. Czasem bywa tak, ze nawet się nie się, ze ma się kontakt z kimś kto przyjechał z zagranicy. Taka prawda. Nikt takiej nalewki na czole nie nosi - a i zarazić się można nie tylko od tych którzy przyjeżdzają z poza naszej ojczyzny.


#55555#55555  Ponad miesiąc temu, 2020-07-02

*naklejki - a nie nalewki


#Obiektywnie#Wenus  Ponad miesiąc temu, 2020-07-02

Chyba czegoś nie rozumiesz... można było temu zapobiec gdyby osoba która wróciła z zagranicy trzymała się pewnych zasad, a osoba która pracuje w Biedrze pomyślała, gdy tylko u Starszej Pani pojawiły się objawy, wystarczyła szybką reakcja i skojarzenie faktów,że być może to nie zwykle przeziębienie, a nie czekanie na ostateczne wyniki i CHODZENIE DO PRACY. . Jasne że każdy może się zarazić, ale jeżeli ktoś przestrzega obostrzen ,stosuje się do zaleceń i MYŚLI, to ryzyko jest małe.


#Sb#Obiektywnie  Ponad miesiąc temu, 2020-07-02

Pierdyknij się w głowę i to mocno


#Co za bezmysł#Sb  Ponad miesiąc temu, 2020-07-02

W dzieciństwie Tobie to się zdarzyło i stąd Twój wpis.


#Obiektywnie#Co za bezmysł  Ponad miesiąc temu, 2020-07-02

Dobre


#Co za bezmysł#Obiektywnie  Ponad miesiąc temu, 2020-07-03

Pewnie że dobre, bom ja to - nie chwalęcy się - napisał.


#Bogdan dziaslo   Ponad miesiąc temu, 2020-07-02

pewien idiota powiedział do wyborców dudy , ze nie ma sie czego bac wirus latem jest duzo slabszy . czy nasze pisory uwierzyły w to?


#śmieszek#Bogdan dziaslo   Ponad miesiąc temu, 2020-07-02

Zażyj leki, umyj ząbki,zrób siusiu, przytul misia i lulu bodziu. Śpij dobrze, nie przemęczaj uzwojenia bo uszy klapną.


#Wypad 2020#śmieszek  Ponad miesiąc temu, 2020-07-02

a ty zwal sobie konia


#Wyborca normalny#Bogdan dziaslo   Ponad miesiąc temu, 2020-07-02

To co powie krzywousty kłamczuch to pissiory łykają niczym pelikan rybę.


#Tik Tok   Ponad miesiąc temu, 2020-07-02

#Janosik   Ponad miesiąc temu, 2020-07-02

Ciekawe kto w Pasłęku z Urzędu ma korono wirusa?


#Mieszkanka   Ponad miesiąc temu, 2020-07-02

Ludziska uspokujcie sie nie siejcie paniki spokój i rozwaga więcej pomoże niż wasze głupie hejty każdego może to czekać ale po co od razu szykanowac nie dorosliscie do powagi stanu dajcie sobie na luz i zachowujcie to co Ministerstwo Zdrowia nakazuje


#Zbyszek   Ponad miesiąc temu, 2020-07-02

Dzisiaj wyniki od następnym osób a i tych co poddają się badaniom przybywa, trzymajcie się


#Anna   Ponad miesiąc temu, 2020-07-02

W Rychlikach mieszkają tacy sami ludzie jak w Pasłęku i nikt nie chce zachorować. Chodzenie bez masek w dużych sklepach może przyspieszy ć chorobę lub dotykanie chleba bez rękawiczek, pózniej się jego nie bierze, to również ma jakiś wpływ na rozwój choroby.Niektóre komentarze są bardzo dołujące ludzi którzy je czytają.


#Trza myśleć i o innych nie tylko o sobie#Anna  Ponad miesiąc temu, 2020-07-02

"Towar dotknięty uważa się za sprzedany". Ta zasada przy artykułach spożywczych powinna być z żelazną konsekwencją stosowana, zwłaszcza przy pieczywie. Tylko kto ją wyegzekwuje w "biedronkach", jeśli nie własne sumienie?


#Ojczyznę dojną zwróciłeś im Panie   Ponad miesiąc temu, 2020-07-02

Komisja etyki: Senator PiS, która dorobiła ponad 1 mln zł, "nie dopełniła obowiązków" Według szefa komisji Sławomira Rybickiego ta okoliczność rzuca cień na zachowanie senator. "Ta sprawa wymaga kary regulaminowej. Senator ma obowiązek ujawniać, że dorabia, bo to może rodzić konflikt interesów” - skomentował polityk KO. Zgodnie z ekspertyzą zleconą przez marszałka Senatu ustawa o wykonywaniu mandatu posła i senatora z 1996 roku nakłada na parlamentarzystę obowiązek powiadamiania o dodatkowych zajęciach. Nie ma też śladu, by w poprzedniej kadencji Margareta Budner informowała o pracy poza Izbą Wyższą. Taką informację uzyskaliśmy z Kancelarii Senatu. Wcześniej był karczewski


#Jarosław Schetyna   Ponad miesiąc temu, 2020-07-02

A na raka ilu jest chorych ??


#Ciekawski   Ponad miesiąc temu, 2020-07-01

Jak jesteś taki kumaty to powiedz czy dwie zapałki związane nitką są krzyżem?


#Zastanów się#Ciekawski  Ponad miesiąc temu, 2020-07-02

Myślisz że jesteś dowcipny ale jesteś tylko głupi. Z Ciebie też inni głupcy mogą drwić.


#Frryt#Ciekawski  Ponad miesiąc temu, 2020-07-01

Tak. Jeśli w to wierzysz.


#Bezradny   Ponad miesiąc temu, 2020-07-01

No i krzyż nie pomógł miała nas ominąć pandemia a tutaj taki klops


#Bylejakość#Bezradny  Ponad miesiąc temu, 2020-07-02

Jaki krzyż taka ochrona, nie postarali się jak ci co tak się modlili o deszcz aż sprowadzili powódź.


#Mada   Ponad miesiąc temu, 2020-07-01

Nie mogę się wysłowić bo jestem pijany ale... -Zrzucić bombę na Rychliki -bombe na biedronkę, A najlepiej to na Nagasaki. Kilku przeżyje, tylko ci w porządku. Wielkie ELO


#SzaryPapier   Ponad miesiąc temu, 2020-07-01

Koniec jest blisko. Zaczęło się. Zróbcie zapas papieru.


#Kol#SzaryPapier  Ponad miesiąc temu, 2020-07-01

Podobno jest nowa choroba: sraczka bezobjawowa :)


#Sylwia   Ponad miesiąc temu, 2020-07-01

dlaczego komentarze są blokowane. Mamy prawo wiedzieć kto jest zarażony i czy mieliśmy kontakt z zarażonymi osobami. Rychliki to mała miejscowość więc mamy prawo wiedzieć


#Kol#Sylwia  Ponad miesiąc temu, 2020-07-01

Przecież nosisz maseczkę, dezynfekujesz dłonie, zachowujesz dystans 2 metry...czego się boisz? Że inni nie stosują się? Daj przykład i nie panikuj.


#HMCh   Ponad miesiąc temu, 2020-07-01

Chorym zdrówka życzę, tym na kwarantannie - cierpliwości. Pozostałym wyrozumiałości albo sraczki. Wg własnego, luźnego wyboru :)


#Abc   Ponad miesiąc temu, 2020-07-01

Nie wiem czy wiesz czym jest krzyż jaki nosi symbol , myślę że nie, żal mi Ciebie ogarnij się człowieku


#Pasleczanka   Ponad miesiąc temu, 2020-07-01

Czy to prawda, że Biedronka na Strażackiej zamknięta?


#NIKIM #Pasleczanka   Ponad miesiąc temu, 2020-07-01

Tak zamknięta, i ze 30 osób poszło na kwarantannę. Chleba rozdają za darmo.


#Ciekawe#Pasleczanka   Ponad miesiąc temu, 2020-07-01

A ma być zamknięta?


#Nick#Ciekawe  Ponad miesiąc temu, 2020-07-01

Tak zamknięta od 23,45 do 5 rano


#Żenada   Ponad miesiąc temu, 2020-07-01

No to się zaczęło.


#Ja   Ponad miesiąc temu, 2020-07-01

Zdrowia wszyskim :)


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności