20 września 2020 Filipiny, Eustachego, Euzebii

Kolizja Toyoty i Audi

dodał Ponad miesiąc temu, 2020-08-06
Kolizja Toyoty i Audi

Tuż po godzinie 7:00 na skrzyżowaniu ulic Bankowej i Jagiełły doszło do kolizji samochodów osobowych Toyota i Audi. Na szczęści kierujący pojazdami nie odnieśli obrażeń. Kolizję spowodowała kierująca samochodem japońskim.

jp

0
0
0

Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Ja   Ponad miesiąc temu, 2020-08-06

Pewnie młoda madka. Im się wydaje że są w tym kraju uprzywilejowane


#Abc#Ja  Ponad miesiąc temu, 2020-08-06

madka? a któż to taki?


#Ja#Abc  Ponad miesiąc temu, 2020-08-06

ktoś taki jak ty


#Psychoprosiak#Ja  Ponad miesiąc temu, 2020-08-06

Z tymi madkami to nie wiem, ale wiem że młode kobiety/dziewczyny to tragiczni kierowcy. Największym ich problemem jest właśnie brak wyobraźni i nieznajomość własnych ograniczeń. Chociaż z drugiej strony dziadkowie za kierownicą wcale nie są lepsi. Ostatnio jechałem za takim żuczkiem po serpentynie, 25 km/h, ale jak wjeżdżał na rondo to kita, oczywiście bez zatrzymywania, gdyby młody chłopaczek nie zahamował to oba auta by były do kasacji. Ogólnie ludzie w tym Pasłęku to tragicznie jeżdżą. Nieźli są jeszcze janusze z wiosek, wjeżdżający do miasta jak król na zamek tymi swoimi obitymi passatami, mający wszystko gdzieś.


#Refleksja#Psychoprosiak  Ponad miesiąc temu, 2020-08-06

Najgorsze to są te młode pistolety, którym się wydaje że zaraz kontrakt w F1 dostaną i ciągle gdzieś się śpieszą i po mieście grzeją, nie patrząc że obok jezdni dziecko biega, pijany idzie czy nawet starsza niedowidząca osoba może zejść z chodnika i co z tego że to będzie ich wina, jak człowiek może zginąć a świadomość że jechał za szybko pozostanie.


#Botak#Refleksja  Ponad miesiąc temu, 2020-08-06

Ale piesi też nie mogą zachowywać się jak święte krowy!! Dzieci powinny mieć opiekę i nie powinny same biegać przy ulicy, jestem kierowcą ,jestem tez pieszą ktora chodzi po mieście i wiem z doświadczenia ze czesto ludzie jak święte krowy włażą na ulice,nie patrzą czy coś jedzie czy nie! Czesto kierowca zachowuje więcej zdrowego rozsądku niż pieszy,co pakuje się na pasy i nie patrzy czy coś jedzie czy nie.


#Raczej#Botak  Ponad miesiąc temu, 2020-08-06

Kierowca musi zachować zdrowy rozsądek, musi też dostosować prędkość i styl do warunków na drodze i zdarzeń występujących w otoczeniu, ma taki obowiązek, bo jest ukryty za grubą blachą i człowiek nie ma z pojazdem szans, no i są też takie przepisy.


#Botak#Raczej  Ponad miesiąc temu, 2020-08-06

Ale czasem ludzie są nieobliczalni! Nie zrozumiales chyba czegoś, bo to ze kierowca musi zachować ostrożność i zdrowy rozsądek to rzecz oczywista, nie podlegająca dyskusji! Ale ludzie którzy w danej chwili są pieszymi również muszą używać MÓZGU! I POTRAFIC ZACHOWAC SIE NA ULICACH!


#NN#Botak  Ponad miesiąc temu, 2020-08-06

Zrozum, kobieto, że kierowcę chroni blacha, a pieszy jest bezbronny w starciu z tą blachą. Polska jest w światowej czołówce zabitych w wyniku kolizji z samochodem pieszych. I to nie jest tak, że piesi sami sobie winni. Wystarczy pobyt zagranicą, by zrozumieć, dlaczego tak się dzieje.


#55555#Botak  Ponad miesiąc temu, 2020-08-06

Mnie irytuje jak ludzie pogawędki sobie urządzają na chodniku przy przejściu dla pieszych! Kierowca przekonany, ze czekają by przejść, zatrzymuje się, puszcza a oni machają ze nie, ze tak sobie gadają - ludzie zróbcie kilka kroków i nie stójcie przy pasach.


#Zabroń psu bronić obejścia przed slbym złodziejem#Raczej  Ponad miesiąc temu, 2020-08-07

Ja jak nie mam z czymś szans to uważam. Po co ma uważać ten komu nic nie grozi?


#Botak#NN  Ponad miesiąc temu, 2020-08-07

Rozumiem to doskonale przecież sama tez jestem pieszą! Zwróciłam tylko uwagę na sposób w ktory czesto co niektórzy się zachowują na przejściach, przy przejściach czy przy drodze! Naucz się czytać ze zrozumieniem. Bo samo realne zagrożenie niejednokrotnie stwarzają piesi.


#Botak#55555  Ponad miesiąc temu, 2020-08-07

dokladnie, a gdy staniesz przed przejściem, żeby przepuścić patrza się na cb jak na wariata.. i to z fohem


#Botak#NN  Ponad miesiąc temu, 2020-08-07

zresztą juz za dzieciaka mlodzi uczą się w szkole bezpiecznego zachowywania się na drodze, a po paru latach nos w telefonie, słuchawki na uszach i pakują się pod auta czesto nawet nie wchodząc na pasy.


#Reczej#Botak  Ponad miesiąc temu, 2020-08-07

Ależ to jest oczywiste że pieszy musi zachować się rozważnie, tylko chodzi o to że żeby zostać kierowcą , trzeba przejść badania stwierdzające sprawność fizyczną i intelektualną i osiągnąć odpowiedni wiek, pieszy tego nie musi spełniać i trzeba zawsze o tym pamiętać, mój instruktor jazdy kiedyś tam, często przypominał, pamiętaj jak widzisz dziecko „luzem” na chodniku albo pijanego, to zawsze spodziewaj się że znajdzie się taka osoba niespodziewanie na ulicy I to się zdarzało.


#Botak#Reczej  Ponad miesiąc temu, 2020-08-07

Zgadzam się z Tobą, mnie te, tego uczono, ale są czesto sytuacje kiedy ludzie idąc chodnikiem, w żaden sposób nie sygnalizują zamiaru przescia pakują się ma jezdnie i to nie na pasy ale na jezdnie. Są to osoby trzezwe ,a kierowca nie czyta w myślach każdemu kto idzie chodnikiem,miałam kilka takich sytuacji osobiście naprawdę gdyby nie normalna prędkość i moja ostrożność różnie by mogło być. Dlatego powtórzę raz jeszcze ludzie powinni mieć wyobraźnię. Pozdrawiam i miłego dnia.


#Roman#Psychoprosiak  Ponad miesiąc temu, 2020-08-07

Zachowaj swój nick na długo, a nawet na jeszcze dłużej, ok? Młode kobiety, a także dorosłe dziewczyny, jeżdżą o wiele uważniej i rozważniej, niż ich rówieśnicy płci brzydszej. Umieją też przeprosić, za ewentualny błąd, uśmiechem, a nie wyskakiwaniem z auta z narzędziem w ręku, jakimkolwiek. Staruszków nie lekceważ, ani nie obrażaj. Spójrz na ogólnopolskie statystyki. Masz prawo jazdy i pojazd, nawiasem mówiąc? Jeżeli tak, szanuj dalej przepisy i pozbawiaj możliwości dalszej jazdy pijanym i naćpanym. A tymi są, przeważnie, młodzi mężczyźni, niestety.


#Psychoprosiak#Roman  Ponad miesiąc temu, 2020-08-07

Mam pojazd i prawko dłużej niż większość tutaj wypowiadających się. I podtrzymuję to co mówię. I tak jeśli chodzi o kobiety to oczywiście nie dotyczy 100%, tak jeśli chodzi o dziadków to jest tragedia. A Ci "staruszkowie" jak samo określenie wskazuje nie powinni wsiadać za kierownicę, ewentualnie raz na rok przechodzić badania.


#Xc#Botak  Ponad miesiąc temu, 2020-08-07

Jak kogoś pouczasz o tzw. czytaniu ze zrozumieniem, to sama zadbaj o interpunkcję i logiczną składnię. Ogólnie chodzi o to, że to kierowcy są większym zagrożeniem niż piesi, więc nie demonizuj zagrożenia z ich strony. Latać nie będą tylko z tego tytułu, by kierowcom było łatwiej.


#Botak#Xc  Ponad miesiąc temu, 2020-08-07

Wydaje mi się ze dobitne i zrozumiałejest to co napisałam. To nie wypracowanie tak wiec składnią, ortografią itp. Nie będę się przejmowała. Nie zamierzam również nikogo pouczać i nie oczekuje ze piesi będą latać. Powiem Ci krótko, życzę Tobie takiej sytuacji jezeli jesteś kierowcą. wtedy zrozumiesz co mialam na myśli. miłego dnia.


#Stary driver#Psychoprosiak  Ponad miesiąc temu, 2020-08-07

od jakiego wieku kwalifikujesz :"dziadków"? Mam 73, prawo jazdy od 1964r. Chcesz się umówić na przejażdżkę? Na wszelki wypadek weź drugie gacie.


#Psychoprosiak#Stary driver  Ponad miesiąc temu, 2020-08-07

73 lata a wypowiedź na poziomie gimnazjum :) Bajki to my pisać, a nie nam. Bujać to my, a nie nas.


#Stary driver#Psychoprosiak  Ponad miesiąc temu, 2020-08-07

Nic dziwnego, że taki nick sobie wybrałeś. Jechałeś kiedyś z Morąga spod gminy do Elbląga - szpital woj. 28 minut? Ja tak. Chcesz świadków?


#Psychoprosiak#Stary driver  Ponad miesiąc temu, 2020-08-07

A ilu masz tych świadków dziadu?


#Gwidon#Stary driver  Ponad miesiąc temu, 2020-08-07

Niby stary a głupi


#Szkoda słów#Botak  Ponad miesiąc temu, 2020-08-07

Czepiać można się, ponieważ sama się czepiasz. Poprawne pisanie jest również miarą szacunku dla innych. Skoro tak autorytatywnie zabierasz tutaj głos, to popisz się nie tylko samozadowoleniem i brakiem samokrytycyzmu.


#Staruszek#Psychoprosiak  Ponad miesiąc temu, 2020-08-07

Skoro masz długo prawko to jesteś też staruszkiem.Więc jak badania twoje?Bo moje wyniki są lepsze niż ,,małolatów,,.


#Zniesmaczony#Stary driver  Ponad miesiąc temu, 2020-08-07

Chwalić się nadmierną szybkością? Słusznie tu ktoś napisał żeś stary i głupi.


#Psychoprosiak#Staruszek  Ponad miesiąc temu, 2020-08-07

No nie wiem czy ktoś przed 40tką jest staruszkiem. Ja przynajmniej nie chwalę się, jak jakiś idiota, w ile to pokonałem jakiś tam odcinek drogi :)


#Stary driver#Psychoprosiak  Ponad miesiąc temu, 2020-08-08

Ja też się nie chwalę tylko daję przykład, dziadek dziadkowi nierówny pomijając sprawę uogólniania i wysyłania starych ludzi do lekarza. Każdy głupi ma swój rozum. Dla kogoś 90 już za szybko, dla mnie 200 to frajda i odreagowanie stresu ponieważ nadal jestem czynny zawodowo i daję odpór goowniażerii, która kiedyś prawa wstępu do pijalni piwa nie miała a dziś durnota i buta chcą rządzić i układać świat na swoich warunkach. W Stanach nie mając 21 lat nawet sklepowa nie może wziąć do ręki butelki z piwem. A u nas gawniaki, których kiedyś za ucho z knajpy wyprowadzałem piją wszystko co ma kopa i zaczyna widowisko. Zobacz kto rządzi w starych kulturach.


#Psychoprosiak#Stary driver  Ponad miesiąc temu, 2020-08-08

Ty jesteś jakiś nawiedzony? O czym Ty tutaj w ogóle pierdolisz? Młodzi mają w dupie Twoje stanie i wyciąganie jakichś meneli z pijalni piwa. Nie o tym jest tutaj temat. A chwalenie się że się jeździ po 200 km/h na godzinę? No cóż, może 40 lat temu to na kimś robiło wrażenie, w dzisiejszych czasach szrotem za 2k pln idzie się tak rozpędzić na siódemce, więc nie wiem czym się tak podniecasz i po co dorabiasz jakąś durną ideologie w stylu "daje odpór gówniarzerii". Jeśli chciałeś zagrać kozaka to mam dla Ciebie złą wiadomość...


#Lola#Psychoprosiak  Ponad miesiąc temu, 2020-08-08

Dobra pokaż swoje badania, jak masz długo prawko to już stary kapać jesteś i pewnie badania musisz robić co kwartał.


#Stary driver#Psychoprosiak  Ponad miesiąc temu, 2020-08-08

No to może napiszesz jaka to jest dla mnie ta zła wiadomość. Że szybciej umrę? O tym wiem, choć nikt nigdy nie wie kto i kiedy. Policja, radar, mandat? A jaki sąd uwierzy, ze taki starzec może tak szybko jechać. No i tak dla ścisłości to wszystkie swoje auta biorę z salonu i sprzedaję a raczej zamieniam przed upływem gwarancji.


#Jasne#Szkoda słów  Ponad miesiąc temu, 2020-08-08

Co ty bredzisz...słownik przepisujesz?


#Psychoprosiak#Stary driver  Ponad miesiąc temu, 2020-08-10

Jaka to zła wiadomość? Taka że jesteś idiotą :)


#He he   Ponad miesiąc temu, 2020-08-07

Dwa pojazdy nieco się stuknęły i temat na cały dzień. Dziecinnada.


#Kierowca#He he  Ponad miesiąc temu, 2020-08-07

Może kiedyś dorobisz się samochodu to będziesz inaczej śpiewał.


#He he#Kierowca  Ponad miesiąc temu, 2020-08-07

Człowieku, Twój komentarz mnie śmieszy. Jestem kierowcą od lat i rozbawiają mnie te komentarze ludzi, którzy widocznie niewiele widzieli, kiedy tak ekscytują się drobną stłuczką. Byłem uczestnikiem tragicznego zdarzenia, to było smutne ale i dawało pole do dyskusji jak takim wypadkom zapobiegać w przyszłości i ta dyskusja miała sens w przeciwieństwie do dzisiejszego bicia piany przez nudzących się ludzi.


#Staruszek#He he  Ponad miesiąc temu, 2020-08-08

No widzisz jaki ten świat śmieszny.A w telewizorniach,któryś dzień z kolei ,,bicie piany,, z powodu zawieszenia szmatki na kawałku betonu.


#He he#Staruszek  Ponad miesiąc temu, 2020-08-08

Za ten "kawałek betonu" ludzie ginęli w jego obronie.Tyś nie staruszek, jeno człek zjełczały ze zgrzybiałym umysłem.


#Marek Chrapan   Ponad miesiąc temu, 2020-08-07

Na wszystkie info komentarze tylko pod tą informacją, a więc muszą się zmieścić i te: "Burmistrz Pasłęka i Dyrektor Pasłęckiego Ośrodka Kultury serdecznie zapraszają na wyjątkowe wydarzenie, 8 sierpnia (sobota) o godz. 19:00 odbędzie się spektakl plenerowy pt. "Wszystko o mężczyznach" w wykonaniu aktorów z Teatru im. A. Sewruka z Elbląga." "Serdecznie zapraszamy na inauguracyjny koncert organowo-kameralny w ramach VIII edycji Pasłęckiego Festiwalu Organowego, który odbędzie się w sobotę – 8 sierpnia 2020 r. - o godz. 20:00 w kościele św. Bartłomieja w Pasłęku" Dwóch burmistrzów, kilku dyrektorów + kierownicy i urzędnicy siedzący w promieniu 30 m od siebie z telefonami służbowymi, komputerami nie są w stanie w 10 tyś. miasteczku zsynchronizować organizowanych akcji kulturalnych.


#Aż wstyd być twoim funem#Marek Chrapan  Ponad miesiąc temu, 2020-08-08

Chrapcio, jołopo! A gdzieś ty wyczytał, że koncert w kościele organizuje burmistrz?


#Optymista   Ponad miesiąc temu, 2020-08-07

Zwykłe zderzenie, gdzie dwie nieodpowiedzialne osoby siedziały za kierownicą a dyskusja jakby badano jakieś tajemnicze przyczyny tajemniczego zdarzenia. Ot, bicie piany przez nierozgarnięte osoby, którym rozgarnięte pracowicie tłumaczą proste zasady poruszania się po publicznej drodze. Najwięcej cierpliwości okazała komentatorka "Botak", choć i inne też się starały. O czym to świadczy? O tym, że nie wszyscy wykazują zdrowy rozsądek oraz że lubują się w przewlekłym rozstrząsaniu prostych spraw. Tacy już widać jesteśmy jako ogół. Pewnie tu na mnie spadną gromy za ten wpis ale cóż - trudno. Nie mogłem już dłużej czytać tego jałowego sporu ale niestety - mam nałóg czytania i chcę wiedzieć co się u nas w Pasłęku dzieje.


#He he#Optymista  Ponad miesiąc temu, 2020-08-08

Bo ludziska głodni sensacji. Na bezrybiu i rak ryba. Nawet stłuczka w Pasłęku urasta do olbrzymiej katastrofy jak w Bejrucie. Wygadać się trza a nie ma o czym, bo w głowach pusto, to kłapią o stłuczce.


#Bronek   Ponad miesiąc temu, 2020-08-07

Młodzi rockersi dzisiaj jakoś spokojniejsi, może nagłośnienie tematu trochę ich utemperuje i sprowokuje do myślenia.


#Zaniepokojony   Ponad miesiąc temu, 2020-08-06

A co ze Zdunkiem znad jeziorka. Jeździ jak szalony po mieście, raz widziałem jak na 3ciego maja prawie babkę na pasach przejechał. W Pasłęku są kamery może ktoś się wreszcie tym zajmie zanim kogoś zabije.


#Nieźle#Zaniepokojony  Ponad miesiąc temu, 2020-08-06

Ten gnojek to syn tej hafciarki ?


#Sąsiad#Nieźle  Ponad miesiąc temu, 2020-08-06

Tak, po Partyzantów jeździ tak samo, dobrze że są progi.


#Konfident #Sąsiad  Ponad miesiąc temu, 2020-08-06

Lepiej niech ściągną te progi, bo ni chuja rozpędzić się nie idzie


#Zwolennik progów#Konfident   Ponad miesiąc temu, 2020-08-06

Jak te progi pościągają to taki miszcz prostej jeden z drugim może na końcu nie wyhamować i kredki im z piórników mogą powypadać.


#Botak#Nieźle  Ponad miesiąc temu, 2020-08-06

A kto dsl ci prawo aby wyzywać go od gnoji?


#Mamusia zarobi i synkowi da#Botak  Ponad miesiąc temu, 2020-08-07

Bo gnój i tyle! A ty drugi bo go bronisz.


#Arnold#Sąsiad  Ponad miesiąc temu, 2020-08-07

Widać że sąsiad to jakaś K***A xD


#Gyd   Ponad miesiąc temu, 2020-08-07

W końcu skończy się upalanie audicy


#Konfi   Ponad miesiąc temu, 2020-08-07

Taka ruda gruba baba z Ogrodowej tak samo tym Seatem jeździ prawdopodobnie pijana cały czas. Córka jej to już pół Pasłęka zaliczyła Darunia


#Delejs#Konfi  Ponad miesiąc temu, 2020-08-07

Hahaha, to prawda Babsztyl jeździ jak ślepy


#Jasne#Konfi  Ponad miesiąc temu, 2020-08-07


#Szafraniec   Ponad miesiąc temu, 2020-08-06

Ludzie, jakie progi nad jeziorkiem... Jeździcie jakimiś autami co mają podłogę 5cm nad ziemią to macie problem. Ja jak jadę swoim SUVem w stronę jeziorka to nawet nie zatrzymuje się tylko pełna kita i nawet młodzi autkami rodziców nie mają szans


#Doświadczony kierowca#Szafraniec  Ponad miesiąc temu, 2020-08-06

W mieście pełna kita, pogarda dla tych co mają gorsze auta, to kim Ty jesteś? Odpowiadam - głupolem do trzeciej potęgi. Natniesz się kiedyś i mokra plama po Tobie zostanie oraz żal rodziny.


#Seba#Szafraniec  Ponad miesiąc temu, 2020-08-06

A masz na benzyne czy na gaz?


#Andrzej K   Ponad miesiąc temu, 2020-08-06

Pasłęk to dziwne miasto... Niech część ludzi z tego miasta zajmie się swoimi problemami a nie wtykacir nosa w nie swoje sprawy. Tyczy to się również autora w/w artykułu, po co robić zdjęcia że ten i ten mieli wypadek, i który to japoński pojazd bo nie każdy jest takim znawcą motoryzacji jak Pan JP... A odnośnie bezpieczeństwa na drodze to idźcie gdzie idziecie a nie oglądacie się kto jak jeździ a potem wypluwacie swój jad na tym dziwnym portalu dla zdewociałych ludzi.. Czytają te komentarze tracę wiarę w ludzi. #Somsiad to że są konfidentami nie znaczy że trzeba wszystkich wpychać do jednego wora.


#Janusz#Andrzej K  Ponad miesiąc temu, 2020-08-06

Gdyby wszystko działało jak powinno to nie byłoby potrzeby piętnowania niektórych zachowań, a o tym co ludzie mają robić jak chodzić i na co zwracać uwagę nie Tobie decydować. Pasłęk to normalne miasteczko jakich wiele, tylko niektórzy mieszkańcy jacyś dziwni.


#Janusz #Janusz  Ponad miesiąc temu, 2020-08-06

Skończ się podemnie podszywać łysa mendo


#Nocoty#Andrzej K  Ponad miesiąc temu, 2020-08-06

Jakie dziwne miasto, każda gazeta, ma rubrykę z kroniką wypadków i zdarzeń kryminalnych, już w okresie pisma obrazkowego, czy klinowego, takie rzeczy notowano.


#Mieszkanka   Ponad miesiąc temu, 2020-08-06

Pewnie jakaś starsza kobieta, której pierwszeństwo się należy i już. Kilka razy zdarzyło mi się, że takowa starsza osoba wpychała się i wymuszała pierwszeństwo na mnie, osobie będącej się już na rondzie. Niejednokrotnie włos od kolizji. Nadmienię, że nikt z rówieśników czy młodzieży jeszcze mi tak nie odwalił nigdy. Weź tu człowieku się nie denerwuj, a później komentarze, że to "młodzi" jeździć nie potrafią, czy przepisów nie przestrzegają.


#Amacie#Mieszkanka  Ponad miesiąc temu, 2020-08-06

To cię bardzo zdziwię. Dziewczyna miała około 25 lat max.


#Botak#Mieszkanka  Ponad miesiąc temu, 2020-08-06

dokładnie! Ja również nieraz miałam taką sytuację, mało tego pakują się na pasy nie patrząc czy coś jedzie czy nie!


#Miasto   Ponad miesiąc temu, 2020-08-06

Może i spowodowała ale Audi to 40 km/h raczej przekroczyło


#Jasne#Miasto  Ponad miesiąc temu, 2020-08-06

Ale to ona wymusiła! Widać gołym okiem , jak by była ostrozna to by nie doszło do tego .pozdrawiam


#Temida#Jasne  Ponad miesiąc temu, 2020-08-06

Jak dla mnie to po 500 za wymuszenie i za przekroczenie, nie wiem jak na drodze gdzie przejścia dla pieszych są co 20 m, jest wyjazd ze szkoły, dwa wyjazdy z rynku, jeden z poczty i z parkingu, plus skrzyżowania, można jechać szybciej niż 30 km/h i trafić samochód który był już prawie na drugim pasie jezdni.


#Somsiad   Ponad miesiąc temu, 2020-08-06

Pasłęczanie jedzą g***o. Konfidenty, cebulaki, dno!


#Somsiad   Ponad miesiąc temu, 2020-08-06

A co wy z kamer chcecie podpierdalać? Tfu konfidenty jak ma kogoś potrącić to niech to będą wasze dzieci albo wy sami. D**a boli? Pewnie spowodował mniej wypadków niż wy stare ślepe grzyby w passatach bez przeglądów. Cebulandia


#Janusz#Somsiad  Ponad miesiąc temu, 2020-08-06

A najlepiej to somsiada, to nie będzie więcej pisał głupich komentarzy.


#Janusz#Janusz  Ponad miesiąc temu, 2020-08-06

Jeszcze raz się podemnie podszyjesz to Ci z laczka przyiwanie!!!!


#Janusz#Janusz  Ponad miesiąc temu, 2020-08-06

Janusz bździsz.


#Pan Paweł   Ponad miesiąc temu, 2020-08-06

Jeszcze gdy chodziłem do podstawówki, to był tam taki Paweł, i ja jechałem na rowerze, i go spotkałem, i potem jeszcze pojechałem do biedronki na lody, i po drodze do domu wtedy jeszcze, już do domu pojechałem.


#Tolek   Ponad miesiąc temu, 2020-08-06

Pasłęcki Kubica


#Pelo#Tolek  Ponad miesiąc temu, 2020-08-06

No co ty Kubica, to na końcu stawki by jechał.


#Waldemar   Ponad miesiąc temu, 2020-08-06

Mieszkam obok, spałem jak zabity. Taki huk, że mało nie spadłem z łóżka. Dzięki, nie zaspałem ... A było to tak: wypadek 6:55, 112 powiadomione 6:58, policja była 7:15, straż jeszcze później. Najlepsza karetka, która przypadkowo przejeżdżała w miedzyczasie, kierowca zwolnił, opuścił szybę, zapytał czy ok i pojechał dalej. Pytać ludzi w głębokim szoku czy jest ok - brawo, szacun, pełna profeska.


#Mieszkaniec   Ponad miesiąc temu, 2020-08-06

Zróbmy ranking najgorszych kierowców w mieście. Zwycięzców admin umieści na stronie wraz z ich bolidami. Nagrodą będzie wizyta na posterunku połączona ze zwiedzaniem i wywiadem dla miejscowych mediów. Czekam na propozycje.


#Rajdowiec 2   Ponad miesiąc temu, 2020-08-06

Może w drodze do szpitala jak po drodze na jeziorko nie pyknie


#Kierowca bombowca   Ponad miesiąc temu, 2020-08-06

Więcej kwiatkow tam niech nasadza, albo wogole niech drzewa posądza jeszcze, wyjeżdżając z bankowej prawie nie widać nic przez te kwiatki zasrane


#Trabant w gazie#Kierowca bombowca  Ponad miesiąc temu, 2020-08-06

Jak się nie zwalnia tylko zapi....la, to faktycznie nie widać


#John Sins   Ponad miesiąc temu, 2020-08-06

Pewnie spieszył sie do dziewczyny bo rodzice poszli do pracy i miala wolną chate


#ZbigniewStonoga   Ponad miesiąc temu, 2020-08-06

Powiem tak, jakby przy placu zabaw nie było ronda to mógłby jechać szybciej i zdążył by przejechać przed toyotą. Pozdrawiam cieplutko


#Rajdowiec   Ponad miesiąc temu, 2020-08-06

A gdzie niby młodzież ma sie wyszaleć jak nie po drodze nad jeziorko?


#Mieszkaniec   Ponad miesiąc temu, 2020-08-06

A może w końcu policja zajmie się szalejacymi po mieście pseudomotocyklistami . Psują opinię całemu środowisku. Proponuje wysyłać filmiki z wyczynami tych ignorantów odpowiednim władzom, może wtedy zaczną przestrzegać przepisów.


#XD   Ponad miesiąc temu, 2020-08-06

Czy warto było szaleć tak?


#PAN PAWEŁ   Ponad miesiąc temu, 2020-08-06

Jeżdzo jak wariaty to majo


#Ikt   Ponad miesiąc temu, 2020-08-06

kasa przyjmie kasa wyda...


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności