Kompromitacja w Gierzwałdzie

dodał Ponad 2 tygodnie temu, 2021-06-07

Na tarczy wrócili piłkarze Polonii Pasłęk z meczu z Grunwaldem Gierzwałd. Nie był to najlepszy mecz w wykonaniu naszych piłkarzy. Byliśmy zdecydowanym faworytem tego pojedynku, a skończyło się przegraną. Znając warsztat trenera Cierlickiego szybko wyciągnie wyciągnie wnioski z tego pojedynku i do ostatnich dwóch meczy piłkarze Polonii przystąpią maksymalnie skoncentrowani, aby nie zaprzepaścić szansy walki o baraż o IV ligę. Pierwsza połowa meczu z Grunwaldem skończyła się bezbramkowym remisem. Po zmianie stron w 50 minucie na 0:1 bramkę strzela Paweł Kamiński. Radość z tego wyniku nie trwała długo, bo 63 minucie gospodarze doprowadzają do remisu. Na przestrzeni kolejnych dwunastu minut tracimy kolejne dwie bramki (69 i 75 minuta). W osiemdziesiątej piątej minucie Kamil Kopycki zmniejsza wynik porażki i ostatecznie przegrywamy 3:2.

Grunwald Gierzwałd – Polonia Pasłęk 3:2. Bramka: Kamiński 50'

Skład: Wilczyński, Chwoszcz(80' Bildziuk), Wiczyński, Konczewski M, Szymanowski(65' Towarek).Augustyńczyk, Lenart, Błażewicz, Kopycki, Leśniewski, Kamiński.