Reklama Heops

Kompromitacja w Gierzwałdzie

dodał Ponad 2 tygodnie temu, 2021-06-07
Kompromitacja w Gierzwałdzie

Na tarczy wrócili piłkarze Polonii Pasłęk z meczu z Grunwaldem Gierzwałd. Nie był to najlepszy mecz w wykonaniu naszych piłkarzy. Byliśmy zdecydowanym faworytem tego pojedynku, a skończyło się przegraną. Znając warsztat trenera Cierlickiego szybko wyciągnie wyciągnie wnioski z tego pojedynku i do ostatnich dwóch meczy piłkarze Polonii przystąpią maksymalnie skoncentrowani, aby nie zaprzepaścić szansy walki o baraż o IV ligę. Pierwsza połowa meczu z Grunwaldem skończyła się bezbramkowym remisem. Po zmianie stron w 50 minucie na 0:1 bramkę strzela Paweł Kamiński. Radość z tego wyniku nie trwała długo, bo 63 minucie gospodarze doprowadzają do remisu. Na przestrzeni kolejnych dwunastu minut tracimy kolejne dwie bramki (69 i 75 minuta). W osiemdziesiątej piątej minucie Kamil Kopycki zmniejsza wynik porażki i ostatecznie przegrywamy 3:2.

Grunwald Gierzwałd – Polonia Pasłęk 3:2. Bramka: Kamiński 50'

Skład: Wilczyński, Chwoszcz(80' Bildziuk), Wiczyński, Konczewski M, Szymanowski(65' Towarek).Augustyńczyk, Lenart, Błażewicz, Kopycki, Leśniewski, Kamiński.

ma


Dodaj Komentarz

Walidacja: słowo na dziś :ratusz

Komentarze

 • stary kibic
   Ponad 2 tygodnie temu, 2021-06-07

  Ilu debili mieści się na tej stronie? Nic by nie dało? Samodzielny wicelider i pewne baraże. A redachtór spuść powietrze bo sam jesteś jedną wielka kompromitacją.

  Pudzian
   Ponad 2 tygodnie temu, 2021-06-07

  to by nic nie dało

  Złoty środek
   Ponad 2 tygodnie temu, 2021-06-07

  Chyba już po temacie awansu czy barażu. Nasi przeciwnicy w walce o awans potracili punkty, my także. Po zwycięstwie wskoczylibyśmy na 2 miejsce. Ostatnie 2 mecze nic nam nie dadzą, nie wykorzystaliśmy swojej szansy!

POMOC DROGOWA/ USŁUGI TRANSPORTOWE do 27 TON
nasza2