15 sierpnia 2020 Napoleona, Stelii

Koncert w kościele św. Bartłomieja

dodał 2019-07-06
Koncert w kościele św. Bartłomieja

Licznie zebrani melomani (sporo osób przyjezdnych) wysłuchali wczoraj w kościele św. Bartłomieja uwspółcześnionej wersji utworów Stanisława Moniuszki. Tym razem Elbląska Orkiestra Kameralna wystąpiła wspólnie z zespołem rodzeństwa Moś. Katarzyna i Mateusz to wyjątkowo zdolne dzieci dyrygenta Marka Mosia. Koncert spotkał się z gorącym przyjęciem uczestników.

jp

0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0

Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Ciekawy   2019-07-06

a ten w okularach to chrapcio? Tak blisko burmistrza?


#Meloman#Ciekawy  2019-07-06

W kościele nie ma znaczenia obok kogo usiądziesz. A co do Chrapana, widzisz co go interesuje. A Ty tam byłeś, czy tylko tu obrazki oglądasz?


#Ciekawy#Meloman  2019-07-06

Na darmową imprezę nie chodzę. Po co? Chrapana bym spotkał i musiałbym odreagować za jego niesłowność. Chryja w kościele? a co to za różnica gdzie. Zresztą ta nie była darmowa bo z moich podatków zapłacona. Podaj adres e'mail to ci przyślę scany biletów z miejsc i imprez na jakich bywam.


#Marek Chrapan#Ciekawy  2019-07-06

Masz rację, na imprezach w Toy - Tojach i im podobnych LGBTQwskich czy innych tego typu się nie spotkamy, najwyżej podczas "kontry" ale wówczas nie będzie "chryi" tylko normalne kopy w wasze otwarte zady.


#Ten sam#Marek Chrapan  2019-07-06

A co są te tojtoje? Ty się sklerotyku ze mną na spotkanie koło poczty umówiłeś i nie przyszedłeś.


#Ja#Ten sam  2019-07-06

Haha. To cie Chrapcio wyru***ł amebo:D Możesz go tu pod każdym komentarzem wyzywać ale prawda jest taka że intelektem do pięt mu nie dorastasz


#Rozśmieszony#Ja  2019-07-06

Te obszczymurki, co tu Chrapanowi nogawki obsikują, są mocne tylko w gębie a i to tylko anonimowo. Zwłaszcza jeden, co to mu wypomina służbę w wojsku, uczepił się go jak menda jaj.


#Prawda jest złożona#Rozśmieszony  2019-07-07

Jak zauważyłem to nikt tu nikomu służy w LWP nie potępia. Potępiany jest szwejo za to, że jako nastoletni ochotnik wstąpił do komuszej armii, przysięgał na wierność bolszewii i jeszcze na tym portalu tym się chełpił jakie to miał z tego korzyści.. A teraz raptem przechrzcił si e na narodowca patriotę. Było to mniej więcej w czasach kiedy złapano najdłużej ukrywającego się Wyklętego i go sądzono. Nasz ochotnik stał po drugiej stronie a na stare lata mu od.ebało i okrzyknął się prawdziwkiem. A tak naprawdę to ten wyklęty w pełni ok nie był: Już w wolnej Polsce Żołnierz Wyklęty 20 lat temu starał się o rehabilitację, ale sąd stwierdził, że czyn żołnierza był przestępstwem pospolitym. Choć do dziś ten już nieżyjący żołnierz za wzor dla prawdziwków robi.


#Rozśmieszony#Prawda jest złożona  2019-07-07

20 lat temu sąd stwierdził - śmieszne, jaki to mógł być sąd? Z najwyższej kasty?


#J23   2019-07-06

ta w środku to Rozenek


#Wnuczka#J23  2019-07-06

.... z wyglądu raczej Doda.


#Wykonawca   2019-07-06

Licznie zgromadzone grzybki


#Marek Chrapan#Wykonawca  2019-07-06

Malkontent był jest i będzie tylko malkontentem. Wracając do koncertu, mimo animozji do rodzinnych układów tu widzę "pożyteczność" - dopracowane najmniejsze szczegóły w perfekcyjny sposób połączenia orkiestry symfonicznej z zespołem interpretacyjnym XXI wieku. Mimo osobistego zawodu usłyszenia oryginałów Moniuszki (nie wolno dopuścić do spaczenia interpretacją oryginałów) jestem pod wrażeniem ekspresyjnego i fachowego wykonawstwa. Nawet "clownowskie" obuwie "duosolisty" muzycznego nie było w stanie zdeprecjonować występu. No cóż, w tym kontekstcie orkiestra symfoniczna musiała pozostać w cieniu mimo, że do niej "nie umywa się" np taka sama orkiestra z Olsztyna. Ale to też zasługa mojego imiennika Marka Mosia (mieszkając w Sosnowcu byłem na jego występach kiedy mieszkał na Śląsku).


#Obserwator#Wykonawca  2019-07-06

Niebój ,niebój,doczekasz się i ty


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności