25 maja 2020 Grzegorza, Urbana, Magdaleny

KONKURS "WIEŚ Z INICJATYWĄ" ROZSTRZYGNIĘTY

dodał 2018-06-12
KONKURS
Podczas sesji Rady Powiatu 8 czerwca zostały ogłoszone wyniki tegorocznej edycji powiatowego konkursu "Wieś z inicjatywą". Komisja konkursowa dokonała wizytacji terenowej wszystkich miejscowości i wytypowała wsie, których inicjatywy miały szczególne znaczenie dla lokalnej społeczności i w dużej mierze przyczyniły się do zmiany wizerunku miejsowości, pobudzenia aktywności, gotowości do realizacji kolejnych pomysłów oraz troski o dobro wspólne.

Komisja konkursowa nie przyznała pierwszej nagrody, przyznano drugą nagrodę w wysokości 5.000 zł , dwie trzecie nagrody w wysokości po 3.000 zł każda oraz siedem wyróżnień po 1.000 zł.

Gminę Godkowo reprezentowały 2 miejscowości: Grądki i Godkowo. Grądki zajęły III miejsce, natomiast Godkowo zostało wyróżnione. Laureaci odebrali nagrody i wyróżniena z rąk przewodniczącego Rady Powiatu Ryszarda Zagalskiego i starosty Macieja Romanowskiego. Wójt Gminy Godkowo Andrzej Bondaruk w imieniu wszystkich laureatów oraz Burmistrzów i Wójtów podziękował za udział w konkursie. Życzył kolejnych sukcesów i dalszych realizacji projektów. Zaapelował także do szanownej Rady Powiatu oraz Zarządu Powiatu o dalszą kontynuację konkursu ,,Wieś z inicjatywą'' i w miarę możliwości zabezpieczenie większej puli pieniędzy na nagrody w przyszłorocznym rozdaniu. Wójt Gminy Godkowo złożył także podziękowania i wręczył bukiet kwiatów przewodniczącej komisji konkursowej pani Gabrieli Effenberg.

Serdeczne podziękowania dla laureatów za ofiarność i zaangażowanie w pracę na rzecz swoich miejscowości. Życzymy wszystkim satysfakcji z trudnej, ale jakże potrzebnej pracy oraz wszelkiej pomyślności w realizacji zamierzonych celów.

Inf. GOKSiR Godkowo

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności