10 grudnia 2018 Julii, Danieli, Bogdana

Konserwacja kanalizacji deszczowej

dodał 2018-02-28
Konserwacja kanalizacji deszczowej

Rozstrzygnięto przetarg na konserwację kanalizacji deszczowej w Pasłęku. Do przetargu przystąpiły dwie firmy. Konserwację kanalizacji deszczowej na terenie miasta Pasłęk prowadziła będzie firma „KOGUT” Usługi Komunalne, Ksenia Tyszyńska adres:  ul.  Żeromskiego 12, 82-400 Sztum. Wykonawca usługi posiada specjalistyczny sprzęt niezbędny do realizacji zlecenia.
jp
 


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Zygmunt   2018-02-28

Nasze wodociągi nie mają absolutnie żadnej motywacji do starania się o wzrost dochodu. W firmie pokutuje dalej stare komunistyczne powiedzonko. Czy się stoi czy się leży , trzy tysiące się należy. Więcej roboty, więcej obowiązków a wypłata ta sama.


#Dla wiadomości#Zygmunt  2018-03-01

Pracowałeś tam, że wiesz o co chodzi w wodociągach. Generalnie wodociągi maja dbać o prawidłowe dostarczanie wody i odbiór ścieków. Wszystko inne to wymysły, szczególnie w obecnym układzie gdy miasto z wodociągów zrobiło spółkę operatorską. Jakbyś się cokolwiek mniej orientował to informuję, że awarie likwidowane są w świątek piątek i niedziele; w Nowy Rok, Sylwestra, wigilię i Boże Narodzenia także. Chciałbyś mieć na Sylwestra dyżur w domu pod telefonem, wszyscy wznoszą toasty a ty dzioba nie umoczysz w szampanie bo za chwilę może być telefon i trzeba za fajerę wskoczyć, że o pracy w nocy w takich warunkach jak obecnie, często w polu do którego nie można dojechać już nie wspomnę.


#Bolo#Dla wiadomości  2018-03-01

Już tak nie narzekaj. Średnia wieku pracownika w tej firmie to grubo po 50-ce, kto już się dostanie pracuje praktycznie do emerytury, więc chyba tak źle nie jest. Bez protekcji pracy tam nie dostaniesz


#Ck#Bolo  2018-03-01

A znasz jakiegoś młodego człowieka, który miałby pojęcie o tej pracy i był dyspozycyjny no i jeszcze umiał kopać szpadlem? Poza tym starzy pracownicy znają sieć jak własną kieszeń a w gminie nadal jest bałagan jeśli chodzi o inwentaryzację urządzeń podziemnych. Poza tym stary ma swoje sposoby i zrobi w ziemi więcej niż młody. Chcesz się założyć?


#Bolo#Ck  2018-03-01

ta:) Sami wybrańcy, ze szpadlem urodzeni... Nie pogrążaj się


#Jyty#Ck  2018-03-01

Nie ma inwentaryzacji? Zdaje się, że byla poniemiecka. Zniknęła? Co na to szef gminy?


#Jw#Jyty  2018-03-01

Nikt nie wie co się dzieje pod gruzami na Starym Mieście.


#Ahr#Jw  2018-03-01

A buduje się po wierzchu parkingi i za kazdym razem kopara robi dziure w rurze. No ładnie.


#Ja   2018-02-28

Firmie ze Sztumu się opłaca a naszym wodociągom znowu nie? Tylko nowy burmistrz może zrobić tam porządek


#Niecierpliwa#Ja  2018-03-01

Najpierw, to dyrektora muszą wybrać


#Aha#Ja  2018-03-01

no raczej


#Jak ja nie cierpię idiotów   2018-02-28

Nowy burmistrz będzie mógł cmoknąć tutejsze wodociągi w dzyndzel. Wiesz co to rachunek ekonomiczny? Prywaciarz nadal lawiruje z kosztami i zatrudnieniem a spółka z oo nie może tego robić, Stad oferta wodociągów zawsze będzie wyższa nawet jeśli skalkulują ją tylko po kosztach. Zresztą wodociągi nic nie maja wspólnego z burzówką czego miejscowemu jełopstwu trudno pojąć.


#Anty#Jak ja nie cierpię idiotów  2018-03-01

Cóż za mania wyższości połączona z tupetem by nie rzecz z bezczelnością. Jak widzisz są różne odmiany alergii .


#Miejscowy idiota#Jak ja nie cierpię idiotów  2018-02-28

Kim jesteś , że się tak wywyższasz ? Wytłumacz jak chcesz i bez epitetów dla mniej zorientowanych.


#Jak ja nie cierpię idiotów#Miejscowy idiota  2018-03-01

Nie mam zamiarów ani leczyć twoich kompleksow ani głupoty jełopstwa, która jest nieuleczalna. Prześledź poprzednie wpisy tutejszego matołectwa w sprawie burzówki i jeśli masz choć "milicjant" inteligencji to zrozumiesz, że raz nareszcie trzeba było dosadnie wyjaśnić jak to jest na "linii" burzówka a pasłęckie wodociągi. Dla niezorientowanych: w PRL "cjant" to była podstawowa jednostka inteligencji. A dla jasności to gdybyś mnie znal to wiedziałbyś jak daleko jest mi od wywyższania. Najzwyczajniej w świecie wysypką reaguję na ludzką głupotę a świerzbem na jej obronę jak guzika od munduru.


#Jyty#Jak ja nie cierpię idiotów  2018-03-01

E, ty, kretynie PRL-owski. A za twoich czasów to kto się zajmował burzówką?


#Wc#Jyty  2018-03-01

Burzówka cały czas była w gestii gminy, nigdy wodociągów. Jeśli robiły to wodociągi to w ramach zadania zleconego i za każdorazowym odbiorem robot i oddzielną zapłatą. Pojął wyrodek nowych czasów, granatem od realiów oderwany?


#Jyty#Wc  2018-03-01

aha... czyli mogły to robić Wodociągi. A teraz nie mogą.... Wybranie szefa Wodociągów to w gestii Gminy jest , zdaje się. Po co wybiera takiego, który nie potrafi zająć się burzówką i wziąć za to pieniądze...?


#O co tutaj chodzi#Jyty  2018-03-01

Wziąłbyś robotę do której trzeba dopłacić? Poczytaj komentarze od początku. A dyrektor w firmie jest po to żeby ją zarządzać i dbać o rachunek ekonomiczny a nie słuchać poleceń z góry. Pasłęk jeszcze nie jest kaczystanem ani pozostałością po ustroju słusznie minionym..


#Jyty#O co tutaj chodzi  2018-03-01

No tak, przecież piszę, że teraz NIE MOGĄ. .... ojej biedne wodociągi.


#Gosc#Jak ja nie cierpię idiotów  2018-02-28

nareszcie porządne wytłumaczenie


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Muzyka dla ucha malucha

Pozostało1 dzień

Pasłęcki Ośrodek Kultury we współpracy z Elbląską Orkiestrą Kameralną zaprasza...


Biblioteka Publiczna w Pasłęku serdecznie zaprasza na przedświąteczne spotkanie z...


Świetlica Pomost zaprasza na tradycyjne Jasełka. Przedstawienie w wykonaniu dzieci...